انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 8:33am

پاسخ به موضوع  [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 23  بعدی
 درخواست برای خرید ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

cxc1360 نوشته است:
با سلام این دهمین پیان که میدم طلطفا نحوه خرید و قیمت دستگاهها رو پیغام خصوصی کنین X(

دوست عزیز به اقا مجتبی پیغام خصوصی بدید راهنمایی میکنند

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 9:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان عید سعید فطر بر همه مبارکباد
جای تقدیر و تشکر ویژه داره از دوستان عزیز مجتبی و حمید که واقعا زحمات شبانه روزی میکشن که مشکلات همه حل بشه.
امیدوارم که همیشه سرافراز باشن.
راستش محتبی جان درسته که روی این سیستم نمیشه قیمتی گذاشت ولی بازم مثل همیشه عرض میکنم که چشم همه به شماست و شما باید هوای همه رو داشته باشین.
این کاربرا واقعا توی این مدت برادری خودشون رو ثابت کردن و پابه پای شما اومدن و حالا انتظاری زیادی نیست که توی مسائل مالی بیشتر رعایتشون کنی .
چه کاربرای قدیمی که همراهان واقعی هستن و چه کاربرای جدید که ایشالا اونا هم همراه همیشگی خواهند شد.
نهایتا اینکه لطفا توی قیمت نهایی حتما تجدید نظری جدی بکنین که همه شانس داشتن این دستگاه رو داشته باشن.
یاعلی مدد
@};- @};- @};- @};-

بینا جان تصمیم قبلی ما برای این ردیاب 5 میلیون بود که مشورتی که با اقا حمید داشتیم و همین مشکلات مادی که الان شما فرمودین به این نتیجه رسیدیم که دو میلیونش کنیم حداقل تهش برای ما هم یه چیزی بمونه دوست من الان مثلا برای شخص شما که ورژن یک رو دریافت کردین 500 هزار قبلا پرداخت کردین و از تخفیف ویژه برخوردار بودین و اکثر دوستان هم تخفیف دادم حالا بعضی ها دست و بالشون بازتر بود کامل دادند اما اکثرا ازم تخفیف گرفتند حالا درنظر بگیر قبلا هم به تمام کاربران توضیح دادم 20% که هزینه قطعه میگیره 30% هم سهم برنامه نویس و طراح و ساپورت فنی 10% هم کارگران ازجمله درست کردن جعبه سوراخکاری درست کردن انتنها بردن دستگاه به اداره پست و هزینه ناهار و شام حالا وجدانا دست منو که اینهمه وقت و انرژی و مخصوصا از نظر امنیتی چقدر میگیره کلاهتون رو قاضی کنین . این هزینه ها رو که گفتم اگر یک میلیون پرداخت میکردین دست منو مثلا 400 میگرفت حالا چه رصد به اینکه 500 هم بدین . الان هم برای این ورژن2 که کارش بمراتب سختر و وقتگیرتر میشه باز انگار قیمت همینه یعنی تقریبا 70 نفر از شما کاربران دریافت کردین ورژن یک رو و بازم میخواین یک میلیون بدین یعنی دستمزد بنده دوباره میشه 400 هزار . حالا برای کاربران جدید که ثبت نام میکنند و ورژن یک رو ندارند قیمت دومیلیونه که اونم تعدادشون خیلی کمه و اگر شما جای من بودین خداوکیلی به این قیمت میدادین دستگاهی رو که اینقدر عالی جواب میده . قیمت مشابه که چه عرض کنم دستگاه اشغال رو دارند میدن 17 میلیون اونم ریفاندر که فقط ردیابی میکنه حذف کننده هم نداره و یون 45 درجه رو فقط میزنه برای فلزات قدیم که اصلا هدف نمیزنه یا همین بیونیک ایکس 4 که چندروز پیش تحقیق کردند یکی از دوستان قیمتش شد 50 میلیون بعد جاهایی که این دستگاههای گران میزنند و هی خطا میگیرند دستگاه ما اصلا تحویلش نمیگیره اونم ورژن یک ما حالا ورژن 2 چیه خدا میدونه . تازه برای ورژن 2 باید برم دوباره خرید کنم حداقل باید 5 میلیون همرام باشه که کم دارم باید دوستان پیش خرید کنند تا جمع بشه بعد برم خرید قطعات . فعلا چند نفری پیش خرید کردند و فقط گفتند ما دوست داریم مانند ورژن یک از اولین نفرها باشیم با اینکه گفتم 40 روز دیگه اماده میشه هرچند سعی میکنم زودتر تمامش کنم . بهرحال از دوستان خواهشمندم حرف قیمت و اینچیزها و تخفیف رو هم نزنند که شرمنده اونها میشم برای استادان و مدیران قبلا تخفیف داده شده یعنی سهمیه همه اونها فقط یک بار بوده که استفاده کردند . ضمنا در هرسری به یک نفر از دوستانی که واجد شرایط تخفیف ویژه
هستند داده میشه تا اینجا که هر سری به یک نفر بصورت تقریبا رایگان دادم البته باید برای من ثابت بشه که اون طرف واجد شرایط میباشد و از نظر فعالیت کاربری ایشون هم باید پستهای مفید و کاربردی زیاد زده باشند. [
مثلا برای سری پنجم که ورژن 2 میدم بازار اقای سلدوز که آذری هم هستند بعلت مشکلات مادی و مشکل جسمی که یکی از چشمهای ایشون بیمار میباشد و چون خیلی علاقمند به این کار هستند و به امید اینکه به باری برسند و درمان کنند خودشون رو با تخفیف ویژه بهشون تعلق گرفت ایشون میخواستند ورژن یک رو بگیرند گفتم صبر کن یکدفعه ورژن 2 رو بگیرین ایشون باهزار بدبختی این متنها رو مطالعه میکنند و خیلی خوشحالم که تونستم به ایشون امید به زندگی بدم و از دوستان عزیز که واردتر هستند خواهشمندم به این دوستانی که علاقمند هستند کمک کنند تا به نتیجه برسند . موفق باشید .

آقا مجتبی بز شرمنده ام کردین دیگه اصلا"نمیدونم چجور تشکر کنم اینو الان خوندم و ازتون ممنون که این همهه لتف دارین موفق باشین انشاله

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 10:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
اي بابا چقدر حرف پولو تخفيفو ميزنيد بچه ها من قراره جفتشو بگيرم اگه واقعا اينجور كه توضيح ميدن و جوابي كه من ميخوام بگيرم تو يه روز معلوم ميشه حاضرم ده برابرشو پرداخت كنم حالا اگه اين اساتيد نبودن بچه ها ميخواستن چيكار كنن 99 % ندارن دستشون خاليه و ميخوان برن تو بيابوني كه مورچه پر نميزنه سرچ كنن آيا بشه يا نشه (البته خودمو نميگم ) پس بريد خداروشكر كنيد كه تونستيد با اين مبالغ دسگاه تهيه كنيد و ...
با تشكر از اساتيد محترم و دوستان گرامي

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 9:16pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

مجتبی جان حاجی خدا خیرت بده.ایشاالله این دوست ما که مشکل بینایی دارن برن و موفق بشن و ما براشون دعا میکنیم.در مورد ردیاب جدید هم امیدوارم فوق العاده باشن و نکته ضعف های ردیاب اولی برطرف شده باشه تا من و امثال این دوستمون برن و ایشاالله موفق بشیم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 25 مرداد1392 - 11:27am

آقا مجتبی اونایی که نمیتونن پیام خصوصی ارسلا کنند چیکار باید بکنن ؟

جمعه 1 شهریور1392 - 1:54pm
مدیر کل
مدیر کل

EHS4N نوشته است:
آقا مجتبی اونایی که نمیتونن پیام خصوصی ارسلا کنند چیکار باید بکنن ؟

چندین بار هم اعلام شد با همین زدن پست پیام خصوصی شما فعال میشه یا اگر باز هم موفق نشدین میتونین بهم ایمیل بزنین mojtabatanha13@yahoo.com بنده ایمیل رو کمتر نگاه میکنم چون اصلا وقت چک کردن ایمیل رو ندارم سعی کنین بهم پیام خصوصی بدین .
توجه کنند کاربران جدید همین که یه پست بزنین گزینه پیام خصوصی شما فعال میشه همان ( pm )

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 3 شهریور1392 - 4:57am

persia نوشته است:
آره منم میخاستم، ولی خوب فعلا نمیشه خصوصی فرستاد...

با عرض سلام ممکنه عکس دستگاه و مشخصات کاری اونو در سایت بزارید اعضا ببینند؟ و نحوه خرید و قیمت ان بفرمایی/ متشکرم :-H

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 6:11pm
مدیر کل
مدیر کل

احمد اکرامی نوشته است:
persia نوشته است:
آره منم میخاستم، ولی خوب فعلا نمیشه خصوصی فرستاد...

با عرض سلام ممکنه عکس دستگاه و مشخصات کاری اونو در سایت بزارید اعضا ببینند؟ و نحوه خرید و قیمت ان بفرمایی/ متشکرم :-H

بله حتما بزودی عکس و مشخصات کامل دستگاه جدید رو میذاریم تو فروشگاه
نحوه خرید هم همه تقریبا میدونند مبلغ دومیلیون رو اول به حساب من واریز میکنین و میرین تو نوبت بعد از مدت اعلام شده واستون میفرستم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 10 شهریور1392 - 4:31am

منم تازه عضو شدم و از دستگاه خوشم امده ولی نمیدانم چطوری خریداریش کنم لطفا راهنمایم کنید

چهارشنبه 13 شهریور1392 - 8:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان
میخاستم بدونم اگه ورژن اول را دست دوم بخرم بعد میتونم ورژن دوم را بدون
ضامن بخرم در قیر این صورت چطور باید دو نفر ضامن پیدا کنم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 14 شهریور1392 - 12:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure