انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 4:21am

پاسخ به موضوع  [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 23  بعدی
 درخواست برای خرید ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
ای بابا حالا چرا انتقاد چند نفر باعث شد قیمت ردیاب بره بالا اقا مجتبی دستمون به دامنت کوتاه بیا ^:)^
مهندس حمید جان شما چرا زیاد خودتو نارحت میکنی هرکی خواست بخره هرکی نخواست نخره من تا حال 4 بار با ردیاب شما خطا زدم ولی بحثشم نکردم چون میدونم تخسیر از شما نیست فقط خدارو شکر میکنم بابت تجربه ای که کردم هزینه زیادی ندادم مثلا با دوستان خواستیم یک ردیاب ایکس 4 او کا ام بگیریم که قیمتش 50تومنه کهبه گرد ردیاب شما نمیرسه به هر حال ما شما رو دوست داریم چون واقعا شفاف برخورد میکنید و در فکر ما هستید :x

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

یکشنبه 19 مرداد1392 - 12:36am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم مانی عزیز شما لطف دارین.
نه بنده ناراحت نشدم ولی خیلی حرفها هست که واقعا جواب دارن باید مشخص صحبت بشه آخرش ببینیم خب کی داره اشتباه میکنه؟ در بحث منطقی هم که دعوا نداریم یا قانع میکنی یا قانع میشی! از این دو حال خارج نیست. ضمن اینکه شنیدن خیلی از حرفها و انتقادات و پیشنهادات و همینطور جوابها فکر میکنم به همه ما کمک میکنه تا در نهایت به نقطه ای بهتر از اینی که الان درش هستیم برسیم.
این بحثهای امروز هم وقت و انرژی بنده رو فقط گرفت و از تستهایی که برای امروز برنامه ریزی کرده بودم کلا عقب افتادم! #-o قابل توجه دشمنان! :-w :D

یکشنبه 19 مرداد1392 - 12:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دشمن؟منتقد؟یا... :-? :-??

یکشنبه 19 مرداد1392 - 12:47am
مدیر کل
مدیر کل

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
ای بابا حالا چرا انتقاد چند نفر باعث شد قیمت ردیاب بره بالا اقا مجتبی دستمون به دامنت کوتاه بیا ^:)^
مهندس حمید جان شما چرا زیاد خودتو نارحت میکنی هرکی خواست بخره هرکی نخواست نخره من تا حال 4 بار با ردیاب شما خطا زدم ولی بحثشم نکردم چون میدونم تخسیر از شما نیست فقط خدارو شکر میکنم بابت تجربه ای که کردم هزینه زیادی ندادم مثلا با دوستان خواستیم یک ردیاب ایکس 4 او کا ام بگیریم که قیمتش 50تومنه کهبه گرد ردیاب شما نمیرسه به هر حال ما شما رو دوست داریم چون واقعا شفاف برخورد میکنید و در فکر ما هستید :x

دوست من نگران قیمت نباشید قیمت فعلا و تا اطلاع ثانوی همانی است که گفتم اما نمیتونم قول بدم که درچه تاریخی قیمتش تغییر میکنه , کلی بهم پیام خصوصی دادن و خواهش کردند که بیخیال اینها شو و توروخدا همان قیمتی که دادین دو میلیون عالیه و ما بتونیم خرید داشته باشیم . بهرحال کسانیکه مد نظر بنده هست و خرید قبلی داشتند میتونن همان یک میلیون رو بدند و فقط دستگاه جدید رو دریافت کنند . اما کاربران جدید باید دومیلیون پرداخت کنند تا بصورت کامل دستگاه رو دریافت کنند و هروقت هم خواستند میتونن سفارش بدند و برن تو نوبت سری پنجم از الان هم بگم این ردیابه و از ردیاب هم نباید انتظار بیشتری داشته باشین حالا ایشاالله تا یک ماه دیگه ردیاب جدید بیاد بازار یه تاپیک هم براش باز میکنیم فقط کسانیکه دستگاه جدید رو دریافت میکنند میتونن سئوالات و اموزشهای خودشون رو اونجا قرار بدند و ما هم موظف نیستم که کسی حفاری بیمورد کرد و خطا گرفت دیگه به خودش مربوطه فقط اون تاپیک جهت اموزش هست نه چیز دیگه
صبر ادم هم حدی داره اینهمه ما با جان و دل داریم زحمت میکشیم اخرش جواب ما این بشه . همین الانشم به اندازه کافی پام گیر هست کی میاد منو از بند خلاص کنه همه خودشون رو میکشن کنار الان هم هرچی جمع کردم بولا باید برم برای خرید قطعات سری پنجم همون دستگاه جدید FPL35

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 19 مرداد1392 - 1:05am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه
ببینین دوستانی که میگن پاچه خواری نه عزیز من گفتن عقیده ونظر پاچه خواری نیست چون اینجا کسی کسی رو نمیشناسه که به خاطرش طب کنه چه برسه به خوش آمدگویی و چاپلوسی کردن هر کس اونجوری که میخواد نظرش رو اعلام میکنه پس اگر کسی تعریفی میکنه بیخودی نیست بلکه واقعا نظرش اینه X( و اینم بگم این ردیاب با این قیمت و کارایی مفته [color=#0000BF]هرکسی دوست داره بخوادمیگیره هرکسی هم دوست نداره آقامجتبی وحمید خان که اصراری به فروشش ندارند اگر انتقادی به کارایی دستگاه دارید لطفا خطاهای اون رو دقیق بفرمایید تا در ورژن جدید برطرف بشه بنده خداها از کار و وقت و زندگیشون گذاشتن واسه ساخت یه دستگاه خوب عوض این که ماها دلگرمشون کنیم چرا با بحثهای بیخودی انرژی و وقت اونها ودیگران رو تلف میکنین باز هم میگم آقا هر کسی دوست داره بگیره هرکسی دوست نداره بره با همون دستگاههای چند ده میلیونی حال کنه[/color] من دستگاه رو خریدم وراضیم نسبت به دستگاههای شرکتی عالی کار میکنه هدفم این نیست که بگم دستگاه قبلی صد در صد کامله واصلا خطا نداره بلکه این رو میگم که با کمک و همفکری هم بتونیم به نقطه مطمئن تری در ردیابی با دستگاه پیشرفته تری برسیم انتقاد با زیر سوال بردن دوستان سازنده دستگاه فرق میکنه شما چرا اینجوری گفتین چرا اونجوری گفتین انتقاد نیست آقا روشتون رو عوض کنین دنبال پیشرفت باشین دوستان فکرمون باید سازنده باشه نه مخرب @};- بخشش بی باز طولانی بوت منی کلاما

یکشنبه 20 مرداد1392 - 10:08am

اقا من عضو تازه هستم خواهش میکنم در مورد این دستگاه یکم اطلاعات بزارین ما تازه وارد ها هم بتونیم خرید کنیم ضمنا من دنبال یه شعاع زن برا منطقه کوهستانی هستم این دستگاه جواب میده یا نه

یکشنبه 20 مرداد1392 - 10:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

^:)^ \M/

یکشنبه 20 مرداد1392 - 10:52pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان
ببینید من روز اول هم گفتم که علم روز به روز داره جلو میره و این ردیاب اولی که اومد گفتم که زمینه برای پیشرفت و بالا رفتن این ورژن هم وجود داره.مطمئن باشید این ورژن اول نبود این ورژن جدید هم بوجود نمی اومد و صد در صد مطمئن باشید این ورژن جدید خیلی بهتر تر از ورژن قبل خواهد بود چون ورژن اولش عالی بود.این انتقادات نشون از خوب بودن ورژن قبل بوده!دوستان اونایی که ردیاب رو بدست نگرفتن نمیدونن من چی میگم.درسته ردیاب اولی خیلی پرقدرت بود و این یعنی حساسیت بالا و این امر باعث شده استاد حمید ایراد رو تو ورژن جدید برطرف کنه.من از دوستانی که دارن بشدت انتقاد می کنند می خوام که علمی بیان و معایب رو بگن و اگه زیاد هم ناراحتن نیان و نخرن.اجباری نیست.من از استاد حمید می خوام که با همه دوستان مدارا کنند و انتقاداتو خوب بررسی کنند چون که عامل اول موفقیت همین انتقادات هستش.بازم از همه دوستان تشکر میکنم و از استاد مجتبی می خوام که حداقل از یه بروشور چند صفحه برای توضیح قسمت های مختلف ردیاب جدید مخصوصا ولوم ها و یه آموزش مختصر برای استفاده از ردیاب بزارن.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 21 مرداد1392 - 11:19am
استاد
استاد
آواتار کاربر

cxc1360 نوشته است:
اقا من عضو تازه هستم خواهش میکنم در مورد این دستگاه یکم اطلاعات بزارین ما تازه وارد ها هم بتونیم خرید کنیم ضمنا من دنبال یه شعاع زن برا منطقه کوهستانی هستم این دستگاه جواب میده یا نه

سلام دوست خوبم
دستگاه اول یا اینکه تو راهه.بله میشه تو مناطق کوهستانی هم ازش استفاده کرد.من خودم تو کوه دشت جنگل و باغ تستش کردم.زیاد براش فرقی نمی کنه مهم مهارت شما هستش

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 21 مرداد1392 - 4:39pm

با سلام این دهمین پیان که میدم طلطفا نحوه خرید و قیمت دستگاهها رو پیغام خصوصی کنین X(

سه شنبه 22 مرداد1392 - 11:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure