انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 6:38am

پاسخ به موضوع  [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 23  بعدی
 درخواست برای خرید ردیاب 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

در مورد قیمت این مساله رو من توضیح بدم که قیمت اون دستگاه برای امکانات و شرایط اون دستگاه بود! اگر قرار بود ردیاب اولیه این امکانات رو داشته باشه که اصلا قیمتش 1 میلیون گذاشته نمیشد! این ردیاب 4 ولوم برای تنظیمات مختلف داره اون یک ولوم داشت! این فرکانسهای بیشتری داره و سیستم کنترل وزن هدف رو داره که من تا الان تونستم حتی 10 کیلو فلز رو هم باهاش حذف کنم و هدف سنگین تر رو میگیره! علاوه بر این یک رنج فرکانس ازاد داره که صدم به صدم شما فرکانس رو میتونین عوض کنین و روی صفحه ال سی دی هم ببینین و کاملا دیجیتال و با ثبات باور نکردنی این کار رو انجام میده که شما نظیرشو نه در دستگاههای دست ساز بلکه در دستگاههای ساخت شرکتهای بزرگ هم پیدا نمیکنین! نمونه هایی هم که هستن اصلا چنین دقتی ندارن یا آنالوگ هستن که بهیج وجه کارایی ندارن. چون تستهای من ثابت کرده حتی دهم هرتز اینور اونور هم دیگه فرکانس جواب نمیده! حالا این دو دستگاه از نظر قابلیتی بنظر شما تفاوت زیاد ندارن؟ مثل اینه شما به ایران خودرو بگین بیا سمند رو به قیمت پیکان بده! خب اینکه اصلا درخواست معقولی نیست. هر دو سیستم کارایی دارن ولی طبیعیه که امکانات با هم فرق داره.
در مورد موش آزمایشگاهی هم که گفته شد ؛ پس همه ما هم موش آزمایشگاهی شرکتهایی مثل مایکروسافت و غیره باید باشیم! اینکه اصلا مثال درستی نیست. خب بر اساس تجربه هر کسی توی کارش میتونه پیشرفت داشته باشه.
اصلا من دنبال ردیاب جدیدی نبودم ولی خود دوستان اتفاقا اصرار کردن باید ردیاب پیشرفته تری باشه که بشه کارهای بیشتری باهاش کرد و در مجموع به این طرح رسیدم.
حالا ما برای در نظر گرفتن منفعت کاربران اتفاقا اینطور تصمیم گرفتیم که خریداران قبلی فقط با پرداخت ما به التفاوت قیمت دو ردیاب ؛ مدل جدید رو هم بتونن دریافت کنن. یعنی با قیمت مجموع ردیاب جدید کلا 2 ردیاب خواهند داشت! ما اینکار رو اتفاقا صرفا جهت حمایت از خریداران قبلی داریم میکنیم وگرنه برای ما که فقط دردسر و ضرره! این ردیاب هم اگر از اول همین امکانات رو داشت مطمئن باشین کف قیمتش همین 2 میلیون بود! پس شما چیزی ضرر نکردین بهیچ وجه! بجای اینکه با 2 میلیون فقط یک ردیاب داشته باشین 2 تا دارین. که همون قبلی هم کلی کارایی داره! خب شما بمن بگین تا الان کدوم فروشنده ای همچین کاری کرده؟! اگر ما داریم یک کار مثبتی میکنیم که تا حالا هیچکسی نکرده باز هم باید بشینیم اینجا این حرفا رو بشنویم؟!

شنبه 19 مرداد1392 - 4:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
شما قیمت پایین آوردید عوضش فروش بالا بردید این منتی رو سر بچه ها نداره از طرفی شما میخواید به قیمت یه شرکت اسم و رسم دار محصولتون بفروشید؟ درصورتیکه کل قطعات این دستگاه 100تومن هم نمیشه این 1تومن هم که بچه ها دادند بخاطر طراحی کارامد و کم خطای ردیاب بوده! من با نظر بنیامین موافقم باید راه حلی برا ردیاب قبلی پیدا بشه هرچقدر حرفه ای باشیم وقتی ردیاب تو گرفتن فرکانس فلز مورد نظر خطا داره وقتی استخون و سفال جای طلا میگیره که حتی باگذاشتن 50گرم طلا حذف نمیشه و حفره هم میگیره کاریش نمیشه کرد خب بعد از حفاری استخوان و سفال در میاد اپراتور باید چکار کنه که نکرده؟ پس کمی واقع بین باشیم

شنبه 19 مرداد1392 - 4:15pm
مدیر کل
مدیر کل

mehran1545 نوشته است:
شما قیمت پایین آوردید عوضش فروش بالا بردید این منتی رو سر بچه ها نداره از طرفی شما میخواید به قیمت یه شرکت اسم و رسم دار محصولتون بفروشید؟ درصورتیکه کل قطعات این دستگاه 100تومن هم نمیشه این 1تومن هم که بچه ها دادند بخاطر طراحی کارامد و کم خطای ردیاب بوده! من با نظر بنیامین موافقم باید راه حلی برا ردیاب قبلی پیدا بشه هرچقدر حرفه ای باشیم وقتی ردیاب تو گرفتن فرکانس فلز مورد نظر خطا داره وقتی استخون و سفال جای طلا میگیره که حتی باگذاشتن 50گرم طلا حذف نمیشه و حفره هم میگیره کاریش نمیشه کرد خب بعد از حفاری استخوان و سفال در میاد اپراتور باید چکار کنه که نکرده؟ پس کمی واقع بین باشیم

مهران جان من تعجبم شما که دستگاه رو نخریدین چه نظریه ای هست که میدین یه بار ردیاب رو از یکی از کاربران گرفتین به عنوان قرض که انتنهای اون کلا مشکل داشت و برگردونده شد و دیدم یکی از انتنها اصلا اتصال نداره چون توش روغن ریختند . بهرحال قیمتی که واسه ردیاب جدید در نظر گرفته شده فعلا 5 میلیون تومانه
گفتین دستگاه رو دارین مثل شرکت های اسم و رسم دار میفروشین اگه اینطور باشه که باید قیمتش رو بذاریم 50 میلیون دوست من نه 5 میلیون و همین دستگاه اسم و رسم دار رو مقایسه کن با این دستگاه جدید ببین مثل اینه خدایی پس یه حرفی بزنین که با عقل جور دربیاد
درمورد کم خطا بودن ردیاب شکی درش نیست دوست من چرا بیخود جو انجمن رو با این حرفها خراب میکنین یعنی چند نفر بیان حفاری بیمورد انجام بدن یعنی دستگاه خطا داره نه دوست من این زمین هست که خطا داره با هردستگاه دیگه ای هم اگه کار میکردین همین بود اصلا کی گفته بجای طلا استخوان و سفال گرفته و اگر هم اتفاق بیافته همین تشابه فرکانسی هست که اتفاق افتاده موضوع اینه که فرق دستگاه 22 با دستگاههای دیگه اینه که از یون 45 درجه خبری نیست و همین هم یک بیستم قیمت بازار هست که دادیم مابقی درمورد تشابه فرکانسی این یه بحث دیگه ای و یا حذف ذراتی که بمرور زمان حجمش زیاد میشه , این موضوع هم برای تمام ردیابها وجود داره برای همین اقا حمید به فکر یک دستگاه جدید افتادند این مشکلات هم تا حدود زیادی حل بشه اصلا این دستگاه جدید با دستگاه قدیم زمین تا اسمون فرق میکنه و قیمت خاص خودش رو داره .
باید بجای اینکه بیخودی گیر به این موضوعات بدین اپراتوری خودتون رو قوی کنین هرکی توان خرید داره خب میاد میخره و از این دستگاه استفاده میکنه بنده یه بار اومدم هوای شما رو داشتم و مفت دادم دستمزد خودمون رو گرفتیم دیگه شرمنده اقا حمید اگه قراره بنده دستگاه درست کنم همین قیمته که گفتم کسانیکه قبلا دستگاه گرفتن از قبل باید دستگاه رو پس بفرستند و مابقی رو پرداخت میکنند یعنی چهارمیلیون دیگه و کاربران جدید باید 5 میلیون پرداخت کنند .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 19 مرداد1392 - 4:35pm
مدیر کل
مدیر کل

مهران عزیز اتفاقا قیمت پایین و فروش بیشتر یعنی دقیقا دردسر و ریسک بیشتر! این اصلا چیز خوبی نیست. اینجور دستگاهها هم که خرید و فروششون حالت عادی نداره! شما بهتر از من حتما میدونین.
اتفاقا این ردیاب اگر میخواست بصورت شرکتی فروخته بشه که قیمتش خیلی بالاتر بود! کجا دستگاههای شرکتی معروف همچین قیمتهایی دارن؟! خب کارایی اونها اصلا چیه؟ این همه ردیابها دارن سفال و استخوان هم میزنن! این مساله یک مشکل کلی در مورد ردیابهاست. درسته که در ردیاب جدید خیلی من روی این موضوع کار کردم. ولی رک بگم در ردیابی هیچوقت تضمینی وجود نداره! من میدونم همه دوست دارن دستگاهی داشته باشن که خطا نداشته باشه. ولی وقتی نیست چکار باید کرد؟ باید درصد خطا رو مقایسه کرد! اونی که خطاش کمتره خب کاراتر و ارزشمندتره!
مشکل هم از دقت فرکانسهای این دستگاه نیست. شکی داشتین میتونین دستگاه رو به یک ازمایشگاه الکترونیک ببرین و بگین کسی که وارد باشه روی امواجش بررسی کنه. چون دقت یک مساله تصادفی نیست هر ادم خبره ای تحلیلش کنه متوجه میشه که چقدر دقت داره. البته همه چیز در مقایسه معلوم میشه! شما حتما باید چند دستگاه رو بررسی کنین تا متوجه بشین. بنده توی مسائل فنی کجا تا حالا غیر واقع چیزی گفتم که این دومیش باشه؟! :D ولی عرض میکنم خطاهایی در ردیابی اصولا وجود داره که حذف کردنش خیلی مشکله. با این حال در حد خیلی زیادی هم به دانش و تجربه و حتی هوش اپراتور هم بستگی داره!
باز هم تکرار میکنم ؛ جایی که شما رفتین خب هدفی که دوست داشتین وجود نداشته! در عوض استخوان و سفال وجود داشته! خب اگر هدفی بود که درش میاوردین. حالا اینکه جاهایی میرین که هدف واقعی در کار نیست دیگه چکار میشه کرد؟ چیزی نیست که در بیاری! تنها هنری که بشه کرد اینه که این خطاها کمتر بشه تا حفاری بیمورد هم کاهش پیدا کنه. وگرنه دقت دستگاه و یا کم کردن خطاش بخودی خود کمک نمیکنه شما حتما چیزی در بیارین! اگر چیزی در کار باشه چه با این ردیاب جدید چه با قبلی قابل سنس هست. پس عوض اعتراض و بقول استاد آریا نشستن توی انجمن و غر غر کردن بهتره هم روی مکانهای مناسب کاوش فکر کنین و هم روشهای بهتری برای حذف خطا.

شنبه 19 مرداد1392 - 4:42pm
استادیار
استادیار

من با مهندس حمید موافقم اگه باری واقعا وجود داشته باشه هر ردیابی اونو میزنه

شنبه 19 مرداد1392 - 4:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
فکر نکنم کسی به اندازه من حتی خود شما حمید آقا و آقا مجتبی با ردیاب بیابون و کوه رفته باشید و حفاری کرده باشید در هفته 5شب تو بیابون هستم چی نشستم تو انجمن که بخوام غرغر کنم!؟ اگه قرار باشه هرجایی بزنیم و استخوون و سفال دربیاد به امید این که یه جااااااااااایی هم بزنه و جنس در بیاد خب این چه کاریه؟ ما ردیاب واسه این میخوایم که بگه اینجا چیزی هست یا نیست نه اینکه الکی بگه هست و این همه هزینه و ریسک حفاری بشه!! اگه اینم با اون ردیابهای شرکتی یکی باشه نفس کار فرقی نکرده من اسپکترا یونانی DFS و PDF هم داشتم نقطه زن از پالسی گرفته تا تصویری اما جواب نگرفتم حالا اینم رو همه اینها پس فرقش چیه که این همه تبلیغ روش کردید؟ من قصدم خراب کردن جو انجمن نیست تاحالا هم حرفی نزدم اما میبینم همه مشکل خطا دارند
حالا یکی دو جا خطا بزنه میگیم ردیاب خطا هم داره نه دیگه هرجا که حفاری میشه خطا باشه

شنبه 19 مرداد1392 - 5:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر دوستان گرامی و همچنین اساتید مجتبی و حمید
اقایون اساتید بالاخره در هر راهی انتقاد هست و برای دوستان شبهه به وجود اومده خوب حق هم دارند نمیتونند روز به روز یه میلیون بذارند کنار که سیستم جدیدی میاد البته نمیگم نوگرایی بده خیلی هم خوبه ولی باید طوری هم باشه که بچه ها در دادن هزینه به مشکل نخورند دیگه همه میدونن که اکثر بچه ها کارگر هستند و بالاخره توان این کارها رو ندارند
اساتید نباید ناراحت بشین و از کوره در برین قیمت رو یه روزخوشحالید بکنید یه تومن یه روز ناراحتید بکنید 5 میلیون بالاخره نقد و انتقاد هست و خواهد بود با قیمت 5 میلیون هم مطمئن باشید خیلی ها رو از خودتون روندید چون 90 یا حتی 100 درصد بچه ها اگر هم بخوان چنین پولی ندارند بدن اونی هم که شما میخواید اینقدر بهش بدید باید با تست زیر خاک تحویلش بدید کاری که تا حالا نشده از روی اعتماد بچه ها به شما
اختیار با شماست قیمت هم با شماست اگر یه تومن یا 500 تومن یا 5 میلیون دادید منت بار نکنید ما یک دهم قیمت دادیم یا این رو یک دهم قیمت میدیم هر چند مفتی هم فروخته باشید چون بالاخره شما و خریدار راضی بودید که خرید و فروش انجام شده اگر ناراضی بودید که نه میفروختید و نه خریداری میخرید
از دوستان هم خواهش میکنم کمی زحمات این اساتید رو پاس بدارند و کم لطفی نکنند

شنبه 19 مرداد1392 - 6:10pm
مدیر کل
مدیر کل

mehran1545 نوشته است:
فکر نکنم کسی به اندازه من حتی خود شما حمید آقا و آقا مجتبی با ردیاب بیابون و کوه رفته باشید و حفاری کرده باشید در هفته 5شب تو بیابون هستم چی نشستم تو انجمن که بخوام غرغر کنم!؟ اگه قرار باشه هرجایی بزنیم و استخوون و سفال دربیاد به امید این که یه جااااااااااایی هم بزنه و جنس در بیاد خب این چه کاریه؟ ما ردیاب واسه این میخوایم که بگه اینجا چیزی هست یا نیست نه اینکه الکی بگه هست و این همه هزینه و ریسک حفاری بشه!! اگه اینم با اون ردیابهای شرکتی یکی باشه نفس کار فرقی نکرده من اسپکترا یونانی DFS و PDF هم داشتم نقطه زن از پالسی گرفته تا تصویری اما جواب نگرفتم حالا اینم رو همه اینها پس فرقش چیه که این همه تبلیغ روش کردید؟ من قصدم خراب کردن جو انجمن نیست تاحالا هم حرفی نزدم اما میبینم همه مشکل خطا دارند
حالا یکی دو جا خطا بزنه میگیم ردیاب خطا هم داره نه دیگه هرجا که حفاری میشه خطا باشه

مهران جان شما از کجا میدونین بنده هم عمرم رو تو بیابونها نگذروندم :D دوست من کی استخون و سفال دراورد که میگین شاید حالا یک نفر این کار رو کرده باشه خب این دلیل نمیشه که این مسئله رو شاخ کردین واسه خودتون من میگم شما که دستگاه رو هنوز نخریدین چرا اینقدر ناراحتی دوست من از همون اول ورود شما قبل از خرید دستگاه همش حرف نهی میزدین برین ببینین پستهاتون رو اول که میگفتین انتنها رو بدین به من درست کنم فلان میکنم و انتنهای اقا مهدی رو گفتین شما درست میکردین مثلا و بنده قبول نکردم و بهتون گفتم انتنهای ما اصولی درست شده و همیشه پستهایی زدین که اصلا مربوط به شما نبود یعنی باید دستگاه و میخریدین بعد اظهار نظر میدادین دوست خوبم حالا به چه منظور به این انجمن وارد شدید خدا داند و هی میامدین تو فروشگاه نظر میدادین که این دستگاه فلان کار رو میکنه با اینکه بهتون و دیگران گفتم فروشگاه جای اینه که کسی که دستگاه رو خرید بیاد اعلام کنه و اعتماد سازی بشه واسه خریداران بعدی نظر دارین برین تاپیک مخصوص خودش و همیشه هم منتظر همچین موقعیتی بودین که جو رو خراب کنین تا دیدین چند نفر ناراضی هستند کلا ردیاب همینه دوستان از الان هم میگم واسه ردیاب جدید بعدا نگین شما گفتین این دیگه اخرشه بهرحال از نظر ردیابی هر دو دستگاه از نوع بهترینها هستند اولین دستگاه 22 که مزیت اصلیش یون 45 درجه رو نمیزنه قیمتش 1 میلیون تومانه و دومین دستگاه 35 تمام امکانات رو داره قیمتش 5 میلیون تومانه هرکی دوست داشت میتونه سفارش بده بنده درخدمتم . موفق باشید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 19 مرداد1392 - 6:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به مدیران سایت.من با صحبتهای اقا حمید موافقم من با چند ردیاب کار کردم وصدها جا هم حفاری کردم وبی نتیجه بوده ویک با ر با این ردیاب 22 بیرون رفتم ویک انگشتر کوچک قدیمی در 60 سانتی زیرخاک بدون اینکه بدانم پنهان کردند وظرف 5 دقیقه انرا پیدا کردم وقبلا در داخل سایت روش ان نوشته ام .پس اگر هدف خوبی باشد پیدا می شود واگر کسی ردیابیش خوب باشد و چیز ی پیدا کند هیچ وقت اینجا نمی نویسد اقا مجتبی تعداد خیلی زیادی از دوستان ردیاب تحویل گرفته اند با نتیجه یا بی نتیجه حفاری کرده اند وهمه ماها منتظر سیستم جدید هستیم حالا یکی از دوستان خسته شده وحرفی می زند جنابعالی که انسان با خدا وتحصیل کرده ای هستیدنباید فورا عصبانی بشید وقیمت را بالا ببرید وکاسه کوزه را سر بقیه خراب کنید دوستان اقا مجتبی واقا حمید بخدا نیتشان خیر است بکذارید کارشان بکنند وبی خودی سنگ جلو پایشان نیندازید با تشکر فراوان از مدیران سایت ودوستان عزیز در سایت.

شنبه 19 مرداد1392 - 6:25pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون علی جان.

خدمت مهران عزیز هم عرض کنم شما که خودتون میفرمایین عمری در کوه و بیابان بودین و انواع این ردیابها رو هم تست کردین و باز چیزی در نیاوردین! خب بنظر شما علتش چی بوده؟! حالا این ردیاب که قیمتش خیلی کمتر از اونها بوده و لااقل مزیتی داشته که نقطه رو دقیق میزنه بنظرتون ارزش نداشته؟! شما که حتی این ردیاب رو نخریدین و من میدونم فقط از طریق یکی از دوستان چند بار تستش کردین که خودتون هم گفته بودین نتیجش خیلی خوب بود با اینکه اصلا میله های آنتنش اشکال داشت! پس انتقاد شما هم بیشتر به کلیت ردیابها بر میگرده که میزان خطاشون نسبت به سایر سیستمها بیشتره. البته فقط اینجور بنظر میاد! وگرنه بنظر من خطای فلزیاب هم در همون حده. فقط چون ردیاب شعاع زنه و در یک لحظه هزاران تن خاک منطقه در دیدش هست طبیعیه که خطاش خیلی بیشتر خودشو نشون میده. شما فلزیاب رو هم روی کل یک منطقه نقطه به نقطه تست کنین میبینین خیلی جاها الکی بوق میزنه و در واقع نمیشه گفت خطاش از ردیاب کمتره! باید این رو بپذیریم همه این سیستمها خطای خودشون رو دارن و این واقعیتی هست انکار ناپذیر. حالا ما اگر تبلیغی هم کردیم عین واقعیتها رو گفتیم. هیچوقت هم نگفتیم بدون خطاست. گفتیم خطاش از بقیه ردیابها کمتره و همین هم بوده! گفتیم نقطه دقیق رو درست میزنه و این هم که ثابت شد! پس دیگه چه تبلیغی؟ راحتی اپراتوریش هم که مشخصه و نیاز به اثبات نداشته! در واقع همه فاکتورهای مثبت این ردیاب نسبت به سیستمهای مشابه الان دیگه خیلی واضح و مشخص هستن و بنظر من اصلا نیاز به تبلیغی هم نداره.
خدمت خبره عزیز هم عرض کنم ؛ بنده به عنوان طراح شاید بگم چند ماهه شبانه روزی دارم فقط روی ردیاب کار میکنم و صدها تست مختلف رو انجام دادم تا رسیدم به اینجا! تجربیات دوستان هم البته خیلی کمک کرده. اگر به تست زیر خاک باشه و امکان عملیش باشه من حرفی ندارم! چون اتفاقا ما بقدری به این کار اعتقاد داریم که نه از انتقاد طبیعتا باید ترسی داشته باشیم و نه از تست و این حرفا! شما اگر جایی هر نوع هدفی اعم از قدیمی یا جدید داشتین این تست امکانپذیره. هم از نظر اینکه اون هدف رو درست بزنه و نقطه دقیقش رو بزنه و هم از نظر سیستم کنترل وزن در ردیاب جدید که بتونه میزان خاصی فلز رو حذف بکنه یا نه! همینطور حذف بعضی از خطاهای ردیاب قبلی رو در این نسخه جدید من میتونم تضمین کنم! اما نمیتونم تضمین کنم که کلا خطا نداشته باشه. هیچ فروشنده یا طراح دستگاهی در دنیا نمیتونه همچین تضمینی به شما بده و ادعای ایده ال بودن دستگاهش رو بکنه.
بهرحال همه این تستها رو حتی قبل از اینکه اقا مجتبی یا بقیه بخوان انجام بدن خودم دونه به دونه دارم جلو میرم و هر جا نیاز هست تغییر جزئی دارم اعمال میکنم که نتیجه باز هم بهتر بشه. پس ما که این همه داریم روی این پروژه بصورت متمرکز کار میکنیم و شفاف سازی هم کردیم هدفمون که نمیتونه یه چیز بزن در رویی باشه! کسی که روالش اون باشه هم نمیاد انجمن بزنه که همه جور انتقادی بخواد منتشر بشه. ولی عرض کردم متاسفانه بعضی از دوستان عمدا یا سهوا کم لطفی میکنن و خیلی واقعیتها رو در نظر نمیگیرن.
در مورد قیمت هم حالا باز باید با اقا مجتبی بحث کنیم ببینیم چی میشه! :D دوستان اینو هم در جریان باشن با این همه مشکلاتی که این کار داره فکر نکنین قیمت ردیاب قبلی زیاد بوده و سودش بالا بوده! قیمت تموم شده دستگاه عملا از اون چیزی که ما فکر میکردیم هم بیشتر بود و در نهایت چیزی هم که میموند چون بین نفرات مختلفی باید قسمت میشد و صرف هزینه های مختلف هم میشد عملا سودی باقی نمیموند که ما بخوایم روش حساب بکنیم و اخرش هم بشینیم حرف بشنویم! همین الان این همه دستگاه بی خاصیت رو دارن چند میلیون قالب میکنن به ملت! یارو زاهوری گذاشته توی وبلاگ بعنوان رادار محرمانه طلا میده 5 میلیون! ده ها مورد نظیر این هست. در زمینه ردیاب هم که هر کدوم یک نقشه یا طرح ناقص از جایی اوردن و اصلا روش کار هم نشده دارن میفروشن حتی گرونتر از این حرفا! پس یک مقدار انصاف باید داشت و دوستان باید با نظرات مثبت خودشون ما رو کمک بکنن که لااقل دستگاه جدید انتظارات خودشون رو بتونه براورده بکنه!

شنبه 19 مرداد1392 - 7:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure