انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 1:42pm

پاسخ به موضوع  [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 23  بعدی
 درخواست برای خرید ردیاب 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خب بحث قیمت که در موردش مشورت کردیم مال چند روز پیش بود که ردیاب طرح ساده تری داشت! در واقع توی این چند روز چند مساله دیگه به این ردیاب اضافه شده که ارزششو بنظر من خیلی بیشتر میکنه! حالا اقا مجتبی لطف کردن اعلام کردن قیمت 2 میلیون هست در صورتیکه این قیمت حداقلی بود که ما قبلا در نظر گرفته بودیم! :D با این حساب و توضیحاتی که آقا مجتبی فرمودن این قیمت هم باز به نفع خریدار شد تا ما! وگرنه روی این دستگاه جدید من خودم اعتقاد دارم قیمت باید بیشتر باشه و قطعا به این میزان باقی نمیمونه!

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 7:10pm

سلام.خسته نباشید خواستم دسگاه ازشما بخرم ولی فکر کنم نتونم چون روزانه قیمت میبرین بالا

جمعه 18 مرداد1392 - 3:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
بنظر من قیمت باید همون 1تومن بمونه چون شما ایراد قبلی تصحیح کردید! بنظرتون دستگاه جدید1میلیون تومن قطعه اضافی برده؟

جمعه 18 مرداد1392 - 4:48pm
مدیر کل
مدیر کل

نه مهران جان ایراد قبلی رو تصحیح نکردیم! من بارها عرض کردم. در این ردیاب چندین قسمت جدید اضافه شده که دامنه کارایی ردیاب رو افزایش بده و بشه باهاش مطمئن تر نتیجه گرفت. اضافه کردن امکانات کجا بمعنی تصحیح ایراده؟! ردیاب قبلی ایراد خاصی نداشت.
بهرحال روی قیمت خیلی بحث شده و فکر شده و حتی قبلی هم بنسبت کاراییش قیمت خیلی کمی داشت. دوستان هم فکر نکنن ردیاب قبلی مشکلی داشته! اون همون ردیابی بود که تا الان کسی نتونسته در مقایسه بگه که ردیاب دیگه ای ازش بهتر بوده! ولی شما حساب کنین ردیاب جدید حتی نسبت به اون هم بسیار کامل تر هست تا جاییکه من اصلا قابل مقایسه نمیدونم! :D
طبیعتا قسمت اعظم قیمت تمام دستگاههای فلزیابی به کاراییشون بستگی داره. بنظر من تا همین لحظه این ردیاب 3 برابر قبلی کارایی و امکانات داره. اما قیمتش فقط 2 برابر تعیین شده! فکر نمیکنم با توجه به اینکه اساتید ردیابی قبول داشتن حتی اون قیمت هم برای ردیاب قبلی کم بود ؛ این قیمت برای این ردیاب زیاد باشه! در واقع این دیگه خیلی کمتر از قیمت واقعی دستگاه به نسبت کاراییش هست.

جمعه 18 مرداد1392 - 5:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به مدیران خوب .لطفا قیمت ازاین بالاتر نبرین چونکه توان مالی نداریم .تا دعای کاربران بدرقه راه وسلامتی خودتان وخانوادتان باشد وتوکل به خدا بکنین.با تشکر فراوان

جمعه 18 مرداد1392 - 5:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545 نوشته است:
بنظر من قیمت باید همون 1تومن بمونه چون شما ایراد قبلی تصحیح کردید! بنظرتون دستگاه جدید1میلیون تومن قطعه اضافی برده؟

من با نظر دوستمون کاملا موافقم من و 70 نفر دیگر از کاربرا با توجه به تعریف های که از این ردیاب کردین که از جمله این اخرشه و هیچ ورزنی بهش اضافه نمی کنیم و خیلی چیزهای دیگه از شما خریدیم بعد ثابت شد که اینطور که اب وتاب میدادیین هم نبوده این نشون دهنده نقص کار شماست شما باید جوابگو باشید
و اشکال کارتونو برطرف کنید ما که موش ازمایشگاهی شما نیستیم واقعا شمایی که صحبت انصاف رو می کنید این انصاف ما که یه بار این ردیاب پر خطا رو گرفتیم
بیایم برای رفع خطایی که شما باید قبلا فکرشو می کردین 1تومن دیگه بزاریم روش؟؟؟من که منطقم این حرکت شما رو قبول نمی کنه ما که هنوز گنجی در نیاوردیم تا 1تومن 1تومن بزاریم روش به شما بدیم باور کنید همون 1تومن رو من وام گرفتم دارم قسط میدم به هیچ نتیجه ای جز خطا نرسیدم من نمیگم 4 تا ادم عاقل و منطقی بیان بگن به دور از تعصب این انصافه؟
من دیروز با این ردیاب رفتم و یه روستا که علائم باستانی زیاد داره و خیلیا اونجا جواب گرفتن البته یه دوستم که ردیاب اسپکترا داشت با من بود اون دستگاهشو رو زمین نصب کرد تو شعاع 1500 متر فقط یه نقطه رو گرفت خیلی هم مطمئن صحبت مکرد اما شرایط کندن نبود در حالی که با این ردیاب خودمون من هر 10 متر یا 20 متر یه نقطه می داد و من اکثر تستارو می زدم باز درست بود ولی پیشنهاد کندن ندادم جون بنظر خطا میومد شما که می گفتید از همه ردیا بها کم خطا تره در حال که اون جاهای که من می زدم اسپکترا رد می کرد من که از ردیاب شما و این کارهای که انجام می دین راضی نیستم روک و راست می گم مطمئنم 90 در صد با من موافقن فقط از روی تعصب چیزی نمی گن شما هم به جای درک و برطرف کردن مشکلی که از سوی شما بوده دارید از ما تاوان میگیرید
یه مثال می زنم از شرکتهای ماشین سازی تویوتا نیسان و.... برای حفظ اعتبار و مشتری مداری به خاطر یه نقص کوچیک فراخان می کنن و ماشینو برای مشتری تعویض می کنن چرا ما نباید از اونها الگو بگیریم امیدوارم یه تمهیدات مخوص برای کسانی که این دستگاهو گرفتن انجام بدین و از کسی که انتقاد سازنده می کنه ناراحت نشین یا حق

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 19 مرداد1392 - 11:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
به نظر من هم باید دوستان مدیران سایت یک فکری بکنند ردیاب قبلی رو پس بگیرند و بجاش ردیاب جدید رو ارسال کنند نمیگم هیچ هزینه ای نگیرند نه فقط هزینه کمتری برای انداختن قطعات جدید روی ردیاب بگیرند
با تشکر

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

شنبه 19 مرداد1392 - 2:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

وميشه بجايه سري هاي اخرردياب22كه ميخاين بزنين اونايي كه سري 22گرفتن ونميخانوبديم به اوناكه الان سفارش دادن بديم يابعدهاميخان بديم

شنبه 19 مرداد1392 - 2:32pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب بنیامین من قبلا جواب شما رو دادم! اولا این ردیاب همراه اسپکترا بارها توسط کسانی که تجربه خوبی در استفاده از اون دستگاه داشتن تست شده و چیزی که شما میفرمایین نیست. خود جناب آریا هم اسپکترا دارن! محض اطلاع شما.
در ضمن من وقتم رو نمیتونم روی این حواشی بذارم. پیشنهادم به شما یا امثال شما فقط یک چیزه! ردیاب رو پس بدین و پولتونو هم پس بگیرین! چون این ردیاب بدرد شما نمیخوره. البته اگر کمی زرنگ باشین میتونین حتی با قیمتی بیشتر به کسی که اهل فن ردیابی هست دستگاهتونو بفروشین و حتی سود هم بکنین! اینکه شما ظاهرا به این دستگاه خوش بین نیستین کارتونو کلا خراب میکنه و هیچوقت هم جواب نمیگیرین. من اینو به شما قول میدم. در ضمن خطا هم در ردیابی میدونین که زیاد پیش میاد. ردیاب بی خطا اصلا وجود نداره. کسی هم آب و تاب خاصی نداد. در همون حدی که امکانات و قابلیت داشت من در موردش نوشتم. شما انتقادتون رو باید به کسانی بکنین که حتی یک عکس هم از دستگاهشون نمیذارن چه برسه به این همه مطلب! متاسفانه شفافیت بیش از حد بخرج دادن هم داره برای ما دردسر تولید میکنه! هیچ فروشنده ای هم اینقدر شفاف برخورد نمیکنه که ما تا الان کردیم! ولی متاسفانه بعضی دوستان واقعا سوء استفاده میکنن.

شنبه 19 مرداد1392 - 3:31pm
مدیر کل
مدیر کل

مثل اینکه بعضی از دوستان با اینکه تاکید فراوان کردیم باید اول تمرین زیاد بکنن و چندین حفاری هم انجام دهند باز هم معترض هستند که مثلا باید با دوحفاری و کلا یک ماه دستگاه رو دریافت کردند باید به گنج برسند و از دستگاه یک میلیونی انتظار صد میلیونی دارند بهرحال درسته تو 70 نفر همین کلا انگشت شماری هستین که اپراتوری خوب وارد نیستین و بیخودی دستور حفاری میدین دلیل نمیشه چند تا اثار هست حتما باید اونجا گنجی باشه .
شما همون اول برای این دستگاه 22 یک دهم قیمت رو هم ندادین مثل اینکه خوبی به ما نیامده به این قیمت ناچیز به این دوستان دادیم بنده به این نتیجه رسیدم این قیمتی که برای دستگاه جدید 35 در نظر گرفته شده واقعا خیلی ناچیزه و باید به قیمت اصلی خودش یا حداقل یک چهارم قیمت بازار بدیم که همان 5 میلیون میباشد و اونهایی که واجد شرایط هستند حتما بهشون تخفیف داده میشه . و اگر هم تخفیف بدیم دستگاه قبلی رو باید برای ما بفرستند یعنی کاربران قدیم با جدید هیچ فرقی نمیکنند .
تصمیم قطعی رو با اقا حمید انجام داده بعدا اعلام میکنیم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 19 مرداد1392 - 3:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure