انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 10:14pm

پاسخ به موضوع  [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 23  بعدی
 درخواست برای خرید ردیاب 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

spook_mer نوشته است:
سلام . اقا این دستگاه با پست میرسه . ؟

سلام
حالا موقع اش که شد بهتون اعلام میکنیم :)

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 7 مرداد1393 - 7:10pm

سلام من خیلی خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم . چه جایی خوبی . با اساتید مجرب . امیدوارم بتونم استفاده کنم

دوشنبه 13 مرداد1393 - 10:06pm

با 500 تومن میشه یک ردیاب معمولی خرید؟

شنبه 8 شهریور1393 - 12:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

masoud_62005 نوشته است:
با 500 تومن میشه یک ردیاب معمولی خرید؟

اره درسته با 500تومن میشه یه ردیاب معمولی خرید ولی ردیاب 35 معمولی نیست دوست عزیز...
اگه بلد باشی باهاش کار کنی بسیار بسیار فراتر از حد انتظار جواب میده من باهاش به نتایج جالبی رسیدم...
به امید موفقیت همه دوستان :-BD :-BD :-BD

شنبه 8 شهریور1393 - 10:56pm

یاحق

شنبه 22 شهریور1393 - 4:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر همه دوستان
دوستان من تقریبا یک هفته پیش بعلت سرقت از خونم fpl35 و یک فلزیاب و مقداری وسایل دیگرو از دست دادم و متحمل ضرر بسیاری شدم و چون مدت زیادی با 35 کار کرده بودم و ازش راضی بودم آقا مجتبی رو در جریان گذاشتم و ایشون با بزرگواری و سخاوت مثال زدنی محبت کردند و یک دستگاه نو برای من فقط به قیمت تمام شده قطعات دستگاه ارسال کردند که جا داره از همین جا سپاس و تشکر فراوان خودم رو به این بزرگوار اعلام کنم و امیدوارم در زندگی غم نبینند و سر بلند و پیروز باشند :x :x :x
مجتبی جان یکبار دیگر از شما بینهایت سپاسگزارم دوست گرامی @};- @};- @};-

پنج شنبه 27 شهریور1393 - 1:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دست آقا مجتبی درد نکنه :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

پنج شنبه 27 شهریور1393 - 1:41pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم عزیزم قابل شما رو نداشت ایشاالله با این دستگاه موفق میشین و ضرری که کردین جبران بشه . :ymhug:

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 27 شهریور1393 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
kurosh نوشته است:
درود بر همه دوستان
دوستان من تقریبا یک هفته پیش بعلت سرقت از خونم fpl35 و یک فلزیاب و مقداری وسایل دیگرو از دست دادم و متحمل ضرر بسیاری شدم و چون مدت زیادی با 35 کار کرده بودم و ازش راضی بودم آقا مجتبی رو در جریان گذاشتم و ایشون با بزرگواری و سخاوت مثال زدنی محبت کردند و یک دستگاه نو برای من فقط به قیمت تمام شده قطعات دستگاه ارسال کردند که جا داره از همین جا سپاس و تشکر فراوان خودم رو به این بزرگوار اعلام کنم و امیدوارم در زندگی غم نبینند و سر بلند و پیروز باشند :x :x :x

ایوالله آقا مجتبی عزیز.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 27 شهریور1393 - 11:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kurosh نوشته است:
درود بر همه دوستان

مجتبی مرد هستش دمت گرم.. دعای خیر خیلیا پشت سرته مجتبی جان.. @};-

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 3 مهر1393 - 10:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure