انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:40pm

پاسخ به موضوع  [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 23  بعدی
 درخواست برای خرید ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود،ردیاب تا آخر امسال دو میلیونه بعدش قیمت بالا میره :((

شنبه 26 بهمن1392 - 3:20pm

سلام.بله میره بالا.

شنبه 26 بهمن1392 - 11:08pm

ببخشید دوستان برای خرید ردیاب باید چکارکرد گزینه پیام خصوصی برای من فعال نیست؟

یکشنبه 25 اسفند1392 - 12:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان منم این ردیابو میخوام اگه ممکنه بهم بگید چند ماه باید سرنوبت باشمو اخرش گیر ما میاد یا نه

دوشنبه 4 فروردین1393 - 11:54pm

با سلام خدمت مدیران سایت و همه دوستان
اگه میشه در موردنحوه خرید و تحویل این دستگاه ردیاب شفاف سازی کنید ، من برام پیغام خصوصی فعال نیست واسه همین به ایمیل آقای مجتبی ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

چهارشنبه 13 فروردین1393 - 9:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه!

کاربران جدید و محترم انجمن با اینکه این موضوع بارها عنوان شده ولی باز بنده به اطلاع آندسته از عزیزان که نمیدونند اعلام میکنم ...

پیام خصوصی کاربران جدید با اولین پستی که بزنن فعال میشه
...

بعد با فرستادن یک پیام خصوصی به مدیرکل محترم انجمن جناب مجتبی میتونن ردیابو سفارش بدن ... فقط عجله نکنید دوستان و با کمی فعالیت در سایت و ایجاد اعتماد دو طرفه میتونید شما هم یک ردیاب خریداری کنید ... .
یا اینکه اگر از اعضای قدیمی و فعال سایت با کسی آشنا هستید میتونید با معرفی ایشون زودتر ردیابو خریداری کنید ...
با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان ...
یا حق.

پنج شنبه 14 فروردین1393 - 6:33pm
مدیر کل
مدیر کل

mona azad نوشته است:
با سلام خدمت مدیران سایت و همه دوستان
اگه میشه در موردنحوه خرید و تحویل این دستگاه ردیاب شفاف سازی کنید ، من برام پیغام خصوصی فعال نیست واسه همین به ایمیل آقای مجتبی ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

جواب شما داده شد

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 14 فروردین1393 - 9:27pm
مدیر کل
مدیر کل

majid_famali نوشته است:
سلام به همه!

کاربران جدید و محترم انجمن با اینکه این موضوع بارها عنوان شده ولی باز بنده به اطلاع آندسته از عزیزان که نمیدونند اعلام میکنم ...

پیام خصوصی کاربران جدید با اولین پستی که بزنن فعال میشه
...

بعد با فرستادن یک پیام خصوصی به مدیرکل محترم انجمن جناب مجتبی میتونن ردیابو سفارش بدن ... فقط عجله نکنید دوستان و با کمی فعالیت در سایت و ایجاد اعتماد دو طرفه میتونید شما هم یک ردیاب خریداری کنید ... .
یا اینکه اگر از اعضای قدیمی و فعال سایت با کسی آشنا هستید میتونید با معرفی ایشون زودتر ردیابو خریداری کنید ...
با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان ...
یا حق.

ممنونم ازت بابت اطلاع رسانی :ymhug:

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 14 فروردین1393 - 9:32pm

سلام بردوستان گلم.من دستگاه اف پی ال35روازآقامجتبی خریدم.جالب اینجابودکه اصلا به ایشون اعتمادی نداشتمحتی این حرف روبه آقامجتبی هم زدم ازدستم ناراحت شدولی بازم بهم حق داد.بهم گفت اگه واقعامیخوای دلوبزن به دریاپولشوکامل بریز به حسابم تابرات بفرستمش بازم قبول نکردم.بهش یه پیشنهادی دادم گفتم من اول یه مقدارازپول دستگاه رو میریزم به حساب دستگاه رو بفرست تا دستگاه به دستم رسید الباقی پول رو به حسابت میریزمدر صورتی که ازمن شناختی نداشت قبول کرد که بغرسته.فردای همونروزپول رو ریختم به حساب آقا مجتبی.تا 2روز که خبری نشد.تواین 2روز با خودم کلنجار میرفتم که چرا ریختم به حساب از یه طرفم میگفتم خوب شدپول روکامل نریختم به حسابش.بعد2روزازتیپاکس بهم زنگ زدن گفتن بسته داری.باورتون نمیشه از خوشحالی بال در آوردم.فکر نمیکردم فرستاده باشه.رفتم تیپاکس بسته رو گرفتم همون لحظه به اقا مجتبی زنگ زدم وتشکر کردم.بقیه پول رو هم واریز کردم به حسابش.قبلش فکر میکردم تو این سایت هم کلاهبرداری میشه ولی الان اصلا همچین چیزی رو قبول نمیکنم.دستگاه واقعادستگاه نمونه ایه فقط کارکردن باهاش حوصله میخوادوتجربه.اگه روی اعصاب خودتون مسلط نباشین نمیتونین باهاش کار کنین.من قبلا ردیاب okmآلمان داشتم ولی به جرات میگم این ردیاب ازردیابokmقویتره.یادم رفت خودمو معرفی کنم.من بهنام هستم از اصفهان.هر کس سوالی داره توخصوصی بهم پی ام بده در خدمتیم.اینم بگم که آقا مجتبی واقعا آدم مطمینیه.شرمنده که توضیحاتم زیاد بود. :-BD

جمعه 25 اردیبهشت1393 - 12:05am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مبارکت باشه اقا بهنام انشالله با توجه به تلاش و کوشش و تجربه دوستانی که تو اپراتوری ردیاب حرفه ای هستند بتونید یه انتن زن حرفا بشی و انشاالله که میزنی به هدف

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 3:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure