انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 1:02pm

پاسخ به موضوع  [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 23  بعدی
 درخواست برای خرید ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
tm 808 نوشته است:
درود و سپاس بی پایان جناب کسرای عزیز

درود بر شما دوست عزیز بنده در این سایت کمترین هستم .درود را باید به جناب مجتبی و مهندس حمید عزیز فرستاد که با ایجاد چنین فضایی که مملو و آکنده از دوستی هاست باعث گرد آمدن دوست داران هنر باستان شده اند. وهمچنی درودی دیگر لایق این عزیزان است که با ساختن چنین ردیابی باعث انقلاب در امر ردیابی شده اند.و درود آخر را باید به کاربران مدیران و اساتید عزیز سایت فرستاد که همگی بدون چشمداشتی تجربیات خود را که سالها برای بدست آوردنش تلاش کرده اند در اختیار یکدیگر قرار می دهند.بنده افتخار می کنم که کمترین عضو این سایت هستم.
موفق و پیروزباشید.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

جمعه 12 مهر1392 - 4:37am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
حمید نوشته است:
کسرای عزیز البته شما هم حرفتون قابل تامل هست ولی حرف دوستان دیگه هم پر بیراه نیست!
ببینین در مورد ردیاب بدلیل اینکه نیاز به یادگیری عمومی اپراتوری و تجربه کافی داره تا بشه ازش جواب گرفت ؛ این قضیه برای ما مهم بوده. طبیعیه که ما دوست نداریم کسی که کلا به ردیابی آشنا نیست و معلوم هم نیست بتونه یاد بگیره بیاد ابتدای امر این ردیاب رو بگیره و خدای نکرده نتونه باهاش کار کنه و هم پولشو عملا دور ریخته باشه و هم بیاد توی انجمن انتقاد بکنه یا همه چیز رو ببره زیر سوال! و این البته مطلبی هست که اقا مجتبی به هر خریداری هم توضیح دادن که ردیاب زنی نیاز به یادگیری اولیه و تجربه داره.
بخصوص در مورد ردیاب FPL-35 بر خلاف مدل قبلی چون ما اصلا هدفمون ساخت یک چیز ساده نبوده ؛ کار مشکل تر هم میشه. در این ردیاب علاوه بر مسائل عمومی اپراتوری که در مورد هر ردیابی وجود داره ؛ تنظیمات خاصی هم مختص به خود دستگاه وجود داره که در کاوش واقعا تعیین کننده هستن و خود این تنظیمات هم واقعا نیاز به تجربه و تمرین دارن! در واقع کار برای یک اپراتور بی تجربه بمراتب پیچیده تر هم میشه.
بنابراین در شروع مساله فروش نظر خود بنده هم این بود که ردیاب جدید رو اول کسانی بگیرن که با ردیاب قبلی تجربه کسب کردن و حداقل یک رضایت نسبی براشون حاصل شده. وگرنه بدلیل تفاوت زیادی که در مساله خطا بین این دو ردیاب وجود داره اصلا توصیه نمیکنم کسی که میتونه ردیابی کنه حتما بره سراغ ردیاب قبلی! خیر ردیاب جدید قطعا برای کاوش واقعی بسیار بهتر هست. ضمن اینکه همونطور که گفته شد ردیاب قبلی دیگه بهیچ وجه تولید نمیشه.

مهندس حمید عزیز:
حرف شما کاملاً متین و عالمانه است نظر بنده بیشتر در مورد کسانی بود که اگر چه تازه با سایت آشنا شده اند ولی ممکن است مدتها با ردیاب های مختلف کار کرده باشند. مثلاً بنده خودم بالشخصه ردیاب F22 را خریداری نکردم (اگر چه ازطریق یکی از دوستان که این ردیاب را خریده بود با آن کار کرده ام) ولی سالیان زیادی است که با انواع و اقسام ردیاب های مختلف کار کرده ام ,پس زمانی که ردیاب 35 را می گیرم حتماً میتوانم با آن ردیابی کنم. در مورد اینکه ممکن است کسانی که تازه کارند چون نمی توانند با ردیاب کار کنند ممکن است نسبت به این ردیاب انتقاداتی بکنند باید گفت اگر کسی که تا کنون پشت ماشین ننشسته است امروزبا خریدن یک لامبورگینی در اولین باری که سوار این ماشین می شود تصادف کند و آن را به در و دیوار بکوبد مطمئناً هیچ کس نمی تواند از کارخانه سازنده ماشین ایراد بگیرد بلکه اوست که باید رانندگی خود را تقویت کند .مطمئناً اگر کسی در آینده بی خود و بی جهت و بخاطر ناآگاهی خودش نسبت به این ردیاب ایرادی بگیرد اولین کسی که جوابش را خواهد داد خود بنده خواهم بود. سپاسگزارم
موفق و پیروزباشید.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

جمعه 12 مهر1392 - 4:55am

مهندس حمید ومجتبی عزیز سلام متاسفانه من کسی رو اینجا نمیشناسم که دونفرشون منو تایید کنن اگه نمیشه دستگاه جدید رو بدین راهنماییم کنین 22 رو از کجا تهیه کنم

شنبه 13 مهر1392 - 6:09pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ratmehran نوشته است:
مهندس حمید ومجتبی عزیز سلام متاسفانه من کسی رو اینجا نمیشناسم که دونفرشون منو تایید کنن اگه نمیشه دستگاه جدید رو بدین راهنماییم کنین 22 رو از کجا تهیه کنم

دوست من نيازي به اون دو نفر نيست.شما به جناب مجتبي يه پيام يا pm بديد خودشون شما رو راهنمايي مي كنه.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 13 مهر1392 - 6:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: لرستان
ratmehran نوشته است:

من خودم پیش آقا مجتبی به جا اون دو نفر تاییدت میکنم داداش .کارت نباشه

شنبه 13 مهر1392 - 8:30pm
مدیر کل
مدیر کل

احسان نوشته است:
ratmehran نوشته است:

من خودم پیش آقا مجتبی به جا اون دو نفر تاییدت میکنم داداش .کارت نباشه

دوست من جواب شما رو بصورت پیام خصوصی دادم و ضمنا دستگاه قدیمی دیگه تولید نمیشه موردی نیست میتونین دستگاه جدید رو خریداری کنین بنده درخدمتم .
ضمنا از این ببعد هرکی مبلغ رو واریز کنه یک هفته بعد دریافت میکنه کمک گرفتم سرعت عمل رفت بالا :)

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 13 مهر1392 - 2:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
دستتون درد نکنه-آقا مجتبی واقعا آقا هستن و بزرگوار
تحویل رو هم که دارن به روز میکنن

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

یکشنبه 13 مهر1392 - 2:43am

زنده باداقامجتبی :x
منم همین روزاسفارش میدم :-BD :x

برام هیچ حسی شبیه تونیست،توپایان هرجستوجوی منی
تماشای توعین ارامشه،توزیباترین ارزوی منی...

سه شنبه 16 مهر1392 - 11:32pm
YIM

mehdi5757 نوشته است:
زنده باداقامجتبی :x
منم همین روزاسفارش میدم :-BD :x

آنچه می یافت نشود آنم آرزوست

چهارشنبه 17 مهر1392 - 7:16am

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان و مدیران منم عضو جدیدم و تا حالا هم با ردیاب کار نکردم ولی مطمئن هستم که این ردیاب جدیدتونو میخرم و یه ردیاب زن حرفه ای میشم.........البته باید بگم ایشاالله و بعدش بگم ماشاالله به عزم و اراده خودم....خواهشن دوستان با تشویقاتتون منو شرمنده نکنین :D یه شعر هم از خودم در بکنم تو نصفه شبی که همه خوابن ههههه
الهی هرکی داره این ردیاب اف پی ال سیو پنچ..........هرچی زودترباهاش برسه به گنج...... :))
سر اخر باید بگم که.........ردیاب...منو دریاب ;)

شنبه 20 مهر1392 - 3:37am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure