انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 9:40pm

پاسخ به موضوع  [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23  بعدی
 درخواست برای خرید ردیاب 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت استاد مجتبی
میخواستم بدونم این ردیاب ورژن 2 نهایتا کی آماده میشه؟ یعنی تا 2ماه دیگه کامل میشه یا ما باید ورژن1 رو تهیه کنیم؟
باتشکر

سه شنبه 15 مرداد1392 - 3:44pm
مدیر کل
مدیر کل

علیرضا نوشته است:
با سلام خدمت استاد مجتبی
میخواستم بدونم این ردیاب ورژن 2 نهایتا کی آماده میشه؟ یعنی تا 2ماه دیگه کامل میشه یا ما باید ورژن1 رو تهیه کنیم؟
باتشکر

سلام علیرضا جان
برنامه نویسی اقا حمید تا یک هفته دیگه تمام میشه و تا اینجا که ایشون فرمودند جای امیدواری بوده و منتظر فرکانس گیری بنده هستند که بهشون بدم از یک طرف هم سفارشات سری چهارم هم دارم و خرید برای قطعات سری پنجم هم مونده که باید برم تهران بخرم و ایشاالله تا دوهفته دیگه این سری چهارم رو میفرستم واسه دوستانی که واریز کردند و بعد از اون پیگیر فرکانسها میشم و ساخت دستگاه جدید و انواع تست ها تو زمینهای مختلف و تست فلز مدفون شده .
بنظر بنده تا اخر این ماه که برای ورژن یک اقدام میکنم و تا 40 روز دیگه ایشاالله ورژن دو میاد بازار .
دوستان میتونن پیش خرید هم بکنن و برن تو نوبت سری پنجم دستگاه ورژن 2 اما نمیتونم قول بدم قبل از 40 روز دیگه براشون بفرستم

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 15 مرداد1392 - 6:32pm
مدیر کل
مدیر کل

کارهای ردیاب جدید تقریبا تمام شده و میشه گفت همه پیشنهادات و انتقادات دوستان که تا این لحظه بوده درش لحاظ شده! نتیجه تستهای من هم بسیار جالب بوده و میشه گفت این ردیاب نسبت به نسخه قبلی چند برابر کارایی و امکانات بیشتر و خطای کمتری داره. به امید خدا تستهای آقا مجتبی هم کار رو تکمیل خواهد کرد. :YMPEACE:

سه شنبه 15 مرداد1392 - 7:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
علیرضا نوشته است:
با سلام خدمت استاد مجتبی
باتشکر

سلام علیرضا جان
برنامه نویسی اقا حمید تا یک هفته دیگه تمام میشه و تا اینجا که ایشون فرمودند جای امیدواری بوده و منتظر فرکانس گیری بنده هستند که بهشون بدم از یک طرف هم سفارشات سری چهارم هم دارم و خرید برای قطعات سری پنجم هم مونده که باید برم تهران بخرم و ایشاالله تا دوهفته دیگه این سری چهارم رو میفرستم واسه دوستانی که واریز کردند و بعد از اون پیگیر فرکانسها میشم و ساخت دستگاه جدید و انواع تست ها تو زمینهای مختلف و تست فلز مدفون شده .
بنظر بنده تا اخر این ماه که برای ورژن یک اقدام میکنم و تا 40 روز دیگه ایشاالله ورژن دو میاد بازار .
دوستان میتونن پیش خرید هم بکنن و برن تو نوبت سری پنجم دستگاه ورژن 2 اما نمیتونم قول بدم قبل از 40 روز دیگه براشون بفرستم

سلام خدمت اقا مجتبی
خواستم بدونم قیمت ردیاب 2 مشخص شده یا نه؟با تشکر از زحمات شما

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 8:57am
مدیر کل
مدیر کل

بنيامين1 نوشته است:
مجتبی نوشته است:
علیرضا نوشته است:
با سلام خدمت استاد مجتبی
باتشکر

سلام علیرضا جان

سلام خدمت اقا مجتبی
خواستم بدونم قیمت ردیاب 2 مشخص شده یا نه؟با تشکر از زحمات شما

بله قیمتش دومیلیون تومانه شما که ورژن یک رو قبلا دریافت کردین فقط یک میلیون دیگه واریز میکنین و از انتن هم خبری نیست چون دارین اما کاربران جدید که ثبت نام میکنند و اسمشون تو لیست دریافت کننده های قبلی نیستند باید دو میلیون پرداخت کنند بصورت کامل . هرچند اصلا نمیشه واسش قیمتی گذاشت برای ورژن دو از همه جوره بهینه شده .
تا اینجا که 5 تا فرکانس طلا داریم و دو تا نقره و یه فرکانس هم دفینه و اب و الومینیوم و بقیه رو هم باید بگیرم یه ولومی هم اقا حمید داخل این دستگاه بصورت فول دیجیتال طراحی کرده که عالی کار میکنه درواقع حذف ذرات رو میشه خیلی کمترش کرد . مثلا ولوم از صفر شروع میشه تا 50 که داخل ال سی دی به نمایش در میاد یعنی روی صفر باشه همین دستگاه ورژن یک و وقتی مثلا رو بیست باشه یک گرم طلا رو تحویل نمیگیره اصلا و رو 25 باشه ده گرم رو بیخیال میشه و روی 50 فکر کنم یک کیلو رو تحویل نگیره البته باید تست بشه بهتر توضیح بدم تا اینجای کار درست بود و ایشون تست کردند تا ده گرم رو راحت حذف کرد یعنی شاهکار کل ذرات جمع هم بشند یک گرم هم نمیشند حالا چون داخل زمین هست بیشتر نشون میده هرچقدر هم بیشتربشه تا 500 گرم که دیگه نمیشه . موضوع تشابه فرکانسی داریم که با وجود این فرکانسهای زیاد ایشاالله حل میشه دیگه ردیاب از این بهتر بخدا نمیشه درست کرد ما هم سعی خودمون رو کردیم .
درضمن این دستگاه یه ولوم فاین هم داره یعنی روی همون فلز که سیو شده میتونین بصورت مثبت و منفی جند رنج فرکانس بالا یا پایین برین تا به بهترین هدف دست پیدا کنین هرچند ما دربهترین حالت فرکانس تنظیم کردیم .
و یه ولوم دیگه هم تعبیه شده برای فرکانس ازاد اونم دیجیتالی خیلی دقیق حتی صدم هرتز که مثلا شما میتونین جایی که دفینه وجود داره و نمیتونین حفاری کنین رو همون هدف واستین و با این دستگاه هی فرکانس رو عوض کنین تا به فرکانس دلخواه برسین و جای دیگه همین رو استفاده کنین یعنی اون فرکانس رو یادداشت میکنین و دوباره میارین بالا .
درواقع چندین دستگاه تو یه دستگاه موفق باشید .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 12:02pm

لطفا درصورت امکان اگه جدیده آماده شدچندتافیلم هم ازش بزارید

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 9:00am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان عید سعید فطر بر همه مبارکباد
جای تقدیر و تشکر ویژه داره از دوستان عزیز مجتبی و حمید که واقعا زحمات شبانه روزی میکشن که مشکلات همه حل بشه.
امیدوارم که همیشه سرافراز باشن.
راستش محتبی جان درسته که روی این سیستم نمیشه قیمتی گذاشت ولی بازم مثل همیشه عرض میکنم که چشم همه به شماست و شما باید هوای همه رو داشته باشین.
این کاربرا واقعا توی این مدت برادری خودشون رو ثابت کردن و پابه پای شما اومدن و حالا انتظاری زیادی نیست که توی مسائل مالی بیشتر رعایتشون کنی .
چه کاربرای قدیمی که همراهان واقعی هستن و چه کاربرای جدید که ایشالا اونا هم همراه همیشگی خواهند شد.
نهایتا اینکه لطفا توی قیمت نهایی حتما تجدید نظری جدی بکنین که همه شانس داشتن این دستگاه رو داشته باشن.
یاعلی مدد
@};- @};- @};- @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 1:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان عید فطر را به همه تبریک می گم
منم با پیشنهاد استاد بینا موافقم البته منکر زحمات آقا مجتبی و مهندس حمید نیستم که در این شرایط دست به کار بزرگی زدند ولی امیدوارم در قیمت آن تجدید نظر بفرمایند تا خرید آن برای همه امکانپذیر باشد .با سپاس @};-

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 3:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

@};- :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 4:19pm
مدیر کل
مدیر کل

bina نوشته است:
سلام دوستان عید سعید فطر بر همه مبارکباد
جای تقدیر و تشکر ویژه داره از دوستان عزیز مجتبی و حمید که واقعا زحمات شبانه روزی میکشن که مشکلات همه حل بشه.
امیدوارم که همیشه سرافراز باشن.
راستش محتبی جان درسته که روی این سیستم نمیشه قیمتی گذاشت ولی بازم مثل همیشه عرض میکنم که چشم همه به شماست و شما باید هوای همه رو داشته باشین.
این کاربرا واقعا توی این مدت برادری خودشون رو ثابت کردن و پابه پای شما اومدن و حالا انتظاری زیادی نیست که توی مسائل مالی بیشتر رعایتشون کنی .
چه کاربرای قدیمی که همراهان واقعی هستن و چه کاربرای جدید که ایشالا اونا هم همراه همیشگی خواهند شد.
نهایتا اینکه لطفا توی قیمت نهایی حتما تجدید نظری جدی بکنین که همه شانس داشتن این دستگاه رو داشته باشن.
یاعلی مدد
@};- @};- @};- @};-

بینا جان تصمیم قبلی ما برای این ردیاب 5 میلیون بود که مشورتی که با اقا حمید داشتیم و همین مشکلات مادی که الان شما فرمودین به این نتیجه رسیدیم که دو میلیونش کنیم حداقل تهش برای ما هم یه چیزی بمونه دوست من الان مثلا برای شخص شما که ورژن یک رو دریافت کردین 500 هزار قبلا پرداخت کردین و از تخفیف ویژه برخوردار بودین و اکثر دوستان هم تخفیف دادم حالا بعضی ها دست و بالشون بازتر بود کامل دادند اما اکثرا ازم تخفیف گرفتند حالا درنظر بگیر قبلا هم به تمام کاربران توضیح دادم 20% که هزینه قطعه میگیره 30% هم سهم برنامه نویس و طراح و ساپورت فنی 10% هم کارگران ازجمله درست کردن جعبه سوراخکاری درست کردن انتنها بردن دستگاه به اداره پست و هزینه ناهار و شام حالا وجدانا دست منو که اینهمه وقت و انرژی و مخصوصا از نظر امنیتی چقدر میگیره کلاهتون رو قاضی کنین . این هزینه ها رو که گفتم اگر یک میلیون پرداخت میکردین دست منو مثلا 400 میگرفت حالا چه رصد به اینکه 500 هم بدین . الان هم برای این ورژن2 که کارش بمراتب سختر و وقتگیرتر میشه باز انگار قیمت همینه یعنی تقریبا 70 نفر از شما کاربران دریافت کردین ورژن یک رو و بازم میخواین یک میلیون بدین یعنی دستمزد بنده دوباره میشه 400 هزار . حالا برای کاربران جدید که ثبت نام میکنند و ورژن یک رو ندارند قیمت دومیلیونه که اونم تعدادشون خیلی کمه و اگر شما جای من بودین خداوکیلی به این قیمت میدادین دستگاهی رو که اینقدر عالی جواب میده . قیمت مشابه که چه عرض کنم دستگاه اشغال رو دارند میدن 17 میلیون اونم ریفاندر که فقط ردیابی میکنه حذف کننده هم نداره و یون 45 درجه رو فقط میزنه برای فلزات قدیم که اصلا هدف نمیزنه یا همین بیونیک ایکس 4 که چندروز پیش تحقیق کردند یکی از دوستان قیمتش شد 50 میلیون بعد جاهایی که این دستگاههای گران میزنند و هی خطا میگیرند دستگاه ما اصلا تحویلش نمیگیره اونم ورژن یک ما حالا ورژن 2 چیه خدا میدونه . تازه برای ورژن 2 باید برم دوباره خرید کنم حداقل باید 5 میلیون همرام باشه که کم دارم باید دوستان پیش خرید کنند تا جمع بشه بعد برم خرید قطعات . فعلا چند نفری پیش خرید کردند و فقط گفتند ما دوست داریم مانند ورژن یک از اولین نفرها باشیم با اینکه گفتم 40 روز دیگه اماده میشه هرچند سعی میکنم زودتر تمامش کنم . بهرحال از دوستان خواهشمندم حرف قیمت و اینچیزها و تخفیف رو هم نزنند که شرمنده اونها میشم برای استادان و مدیران قبلا تخفیف داده شده یعنی سهمیه همه اونها فقط یک بار بوده که استفاده کردند . ضمنا در هرسری به یک نفر از دوستانی که واجد شرایط تخفیف ویژه
هستند داده میشه تا اینجا که هر سری به یک نفر بصورت تقریبا رایگان دادم البته باید برای من ثابت بشه که اون طرف واجد شرایط میباشد و از نظر فعالیت کاربری ایشون هم باید پستهای مفید و کاربردی زیاد زده باشند. [
مثلا برای سری پنجم که ورژن 2 میدم بازار اقای سلدوز که آذری هم هستند بعلت مشکلات مادی و مشکل جسمی که یکی از چشمهای ایشون بیمار میباشد و چون خیلی علاقمند به این کار هستند و به امید اینکه به باری برسند و درمان کنند خودشون رو با تخفیف ویژه بهشون تعلق گرفت ایشون میخواستند ورژن یک رو بگیرند گفتم صبر کن یکدفعه ورژن 2 رو بگیرین ایشون باهزار بدبختی این متنها رو مطالعه میکنند و خیلی خوشحالم که تونستم به ایشون امید به زندگی بدم و از دوستان عزیز که واردتر هستند خواهشمندم به این دوستانی که علاقمند هستند کمک کنند تا به نتیجه برسند . موفق باشید .

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 6:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 226 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure