انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 1:00pm

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کارگاه خانگی تولید ردیاب حرفه ای FPL-22 و FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

@};- @};- @};-

تشکر از زحمات استاد مجتبی عزیز .انشالله سالم و سرزنده باشی.

سه شنبه 29 مرداد1392 - 11:31pm
مدیر کل
مدیر کل

پوریا نوشته است:
@};- @};- @};-

تشکر از زحمات استاد مجتبی عزیز .انشالله سالم و سرزنده باشی.

ممنونم دوست خوبم ایشاالله خداوند اقا پوریا شما رو براتون نگه داره

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 29 مرداد1392 - 1:03am
آواتار کاربر

یخاطره بگم:قرار بود جمعه عصری از پست با من تماس بگیرن و برم دستگارو بگیرم.اقازنگ نزدن.فرداش رفتم دفتر پست درو که باز کردم دیدم رو یه کارتون با ماژیک قرمز اسم منو نوشتن.خیلی حال کردم. :D توکارتون تاید فکرکنم بود.صحیح وسالم بود..توکارتونم پر کاغذ بود.همون دسته قرمزه. :D
شبش رفتم یه جاررو بزنم این نور ال سی دیش ابی پررنگ بود یکی منو دیده با موتور افتاد دنبالم منم سربالایی فرار کردم.آقا پدرم درومد.
اقا مجتبی اقا حمید دسستتون درد نکنه. خدا خیرتتون بده .بابت زحمات.ممنونم ازتون :x

سه شنبه 5 شهریور1392 - 11:19pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون احسان عزیز :ymhug:
خوشحالم که شما از کیفیت کلی کار راضی بودین. به امید خدا که در ردیابی هم به نتایج خوب و مثبتی برسین.
در مورد نور ال سی دی هم حق با شماست. در واقع اخیرا چند تن از دوستان این رو پیشنهاد دادن که در شب نباید نور زیاد باشه. برای همین در ردیاب جدید قسمت جدیدی اضافه شده که نور روز و شب میتونه فرق بکنه و دیگه در شب همچین مشکلی پیش نمیاد! :D

چهارشنبه 5 شهریور1392 - 12:41am
مدیر کل
مدیر کل

ehsan نوشته است:
یخاطره بگم:قرار بود جمعه عصری از پست با من تماس بگیرن و برم دستگارو بگیرم.اقازنگ نزدن.فرداش رفتم دفتر پست درو که باز کردم دیدم رو یه کارتون با ماژیک قرمز اسم منو نوشتن.خیلی حال کردم. :D توکارتون تاید فکرکنم بود.صحیح وسالم بود..توکارتونم پر کاغذ بود.همون دسته قرمزه. :D
شبش رفتم یه جاررو بزنم این نور ال سی دیش ابی پررنگ بود یکی منو دیده با موتور افتاد دنبالم منم سربالایی فرار کردم.آقا پدرم درومد.
اقا مجتبی اقا حمید دسستتون درد نکنه. خدا خیرتتون بده .بابت زحمات.ممنونم ازتون :x

:D احسان جان هنوز نگرفته نزدیک بود از دستش بدین چرا احتیاط نمیکنین برادر خوشحالم که راضی بودین فعلا با این کارکن تا راه بیافتی خوب تست و شناسایی کن تا ایشاالله دستگاه جدید رو براتون بفرستم

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 5 شهریور1392 - 1:05am

سلام.من تازه عضو شدم. می تونم ردیاب از شما خریداری کنم؟ ممنونم :-BD

یکشنبه 19 آبان1392 - 8:45am
مدیر سایت
مدیر سایت

shahram نوشته است:
سلام.من تازه عضو شدم. می تونم ردیاب از شما خریداری کنم؟ ممنونم :-BD

دوست عزيز ردياب مدل 22 ديگه توليد نميشه و بجاش ردياب خيلي دقيقتر و حرفه اي تري ساخته شده كه مدل 35 بوده شما براي خريد و بايد براي آقا مجتبي پيام خصوصي بديد و هماهنگي لازم با شما انجام بشه .. @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 22 آبان1392 - 5:32pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوستان . خیلی توی سایت های مختلف گشته ام .اولا که این مطابو هیچ سایتی نداره .دوم اینکه بچه های انجمن همه با اخلاصن .اگه مشگلی گیر کنی ومطرح کنی ،همه صف می کشند برای کمک به شما .
وقتی ردیاب به دستم رسید ،به استادی آقا مجتبی و مهندس حمید ایمان آوردم .چون من هیچ وقت ردیاب دستم نگرفتم .وقتی که طبق فرمایشات اساتید عمل کردم : دوستان داخل منزل یه انگشتر 5 گرمی را پنهان می کردند ،برای بار دوم به بعد موفق شدم اونو ردیابی کنم .وقتی که تست ها را انجام دادم دوستان میگفتند این پولی که شما برای خرید این دستگاه دادید یه پر کاه در مقابل کوه است .
نمیخوام مبالغه کنم چون هیچ وقت هیچ کدام از مدیران این سایت را ندیدم ولی به حسن نیت ومهارت انها ایمان کامل دارم .

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

سه شنبه 26 آذر1392 - 3:06pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم دوست عزیز خیلی ممنون. مبارکتون باشه و ایشالا با این دستگاه به نتیجه ای که مطلبتون هست برسین. :ymhug:
بنده بنوبه خودم خوشحالم که شما در همین اول کار تونستین با این ردیاب کار بکنین. ولی در نظر داشته باشین مسیر ردیابی طولانی و پر پیچ و خم هست و باید از تجارب دوستانی که در این انجمن زحمت میکشن کمک گرفت تا بشه به نتیجه خوبی رسید.

سه شنبه 26 آذر1392 - 4:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درووووود بر تو ای مازنی.. ای مردی از دیار تبرستان استاد مجتبی و استاد حمید عزیز.. واقعا قلبا از هردوی شما گرامیان سپاسگزارم ک چنین فضایی رو ب وجود آوردین..من خداییش احساس آزادبودن میکنم توو این انجمن عالیه عالی.. اهورامزدا پشتیبانتان. :ymhug:

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 18 دی1392 - 12:04am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure