انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:48pm

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کارگاه خانگی تولید ردیاب حرفه ای FPL-22 و FPL-35 
نویسنده پیغام

محل اقامت: zanjan
فکر کردم که بعضی از دوستانی که تازه عضو میشن و دوست دارن که ردیاب حرفه ای رو سفارش بدن ممکنه ذهنیتی از سازنده و محل ساخت اون نداشته باشن و نتونن اعتماد کنن. به این خاطر این قسمت رو با اجازه خود استاد مجتبی ایجاد کردم. حالا چی شد به این فکر افتادم!؟ من بعد از اینکه ردیاب رو گرفتم علی رغم این که استاد متذکر شده بودن که اول تمرین کنین، رفتم برای ردیابی مواردی که مشکوک بودم. چون مدت زیادی نیست که به این کار علاقمند شدم و زیاد تجربه ندارم نتونستم در مرحله اول به نتایج امیدوار کننده ای برسم . این شد که با استاد تماس گرفتم و درخواست یه نقطه زن و اموزش صحیح ردیاب رو کردم که در کنار ردیاب بتونم با اطمینان خاطری کار کنم که البته ایشون با بزرگواری کاری کردن که من واقعا نمیدونم چه جوری ازشون تشکر کنم. اول اینکه نقطه زن خودشون رو بهم پیشنهاد دادن و دوم اینکه قبول کردن که مهمون ایشون بشیم و زحمت آموزش دستگاه به بنده رو بکشن. بلاخره دیروز افتخار زیارت مدیر ارشد انجمن استاد مجتبی نصیب بنده شد و علی رغم اینکه سرشون خیلی شلوغ بود و مهمون دیگه ای هم داشتن در منزل و کارگاه ایشون از بنده استقبال کردن و با اینکه نگران بودن که سفارشات دوستان با تأخیر آماده بشه بعد از آموزش نقطه زنی و ردیابی جای شما خالی به اتفاق استاد مجتبی که تنها زندگی میکنند رفتیم کنار دریا و واقعااااااااً خوش گذشت . این کار باعث شد که استاد پس از مدت ها یه استراحتی هم داشته باشن. یه گزارشی مختصری هم از محل زندگی و کارگاه ایشون بدم و البته عکس محل کارگاه ایشون رو در ادامه میزارم. محل زندگی ایشون که کارگاه ایشون هم هست کاملاً ساده است و اما خود استاااااااااد!(a Very Nice person I’v ever seen :ymapplause: ) بسیار با اخلاق و خوش مشرب و مهمان نواز. البته اون استادی هم که تو فیلم های آموزشی دیدین(با روسری و ماسک :D :)) ) رو هم زیارت کردیم و زحمت کشیدن و قرار شده که امروز غروب بریم یه زمینی آموزش عملی نقطه زن و ردیاب رو هم داشته باشیم. البته به پیشنهاد استاد یه تغییراتی تو ظاهر ایشون هم ایجاد کردیم مثلا براشون کلاه پهلوی گرفتیم که جایگزین روسری بشه!!! :D حقیقتش نمیخوام بیش از اندازه از استاد مجتبی تعریف کنم چون ممکنه فکر کنین که ما ذینفع هستیم ولی از حق نگذریم که واقعا برای ساخت این ردیاب و ارسال به موقع زحمت زیادی میکشن و تو این دو روزی که پیششون بودم فهمیدم که واقعاً پول براشون اون قدر ارزش نداره چون قیمتی که برای این دستگاه گذاشتن واقعاً در مقابل زحمات و دردسراش زیاد نیست و حقیقتاً منصفانه است. البته دوستان بعد از خوندن این مطلب هوس نکنن که برن ساری مهمون آقا مجتبی بشنا !! :D ایشون سرشون خیلی شلوغه و ما هم یه جورایی ایشون رو در کار انجام شده قرار دادیم یعنی رسیدم ساری زنگ زدم به ایشون و گفتم که من رسیدم ایشون هم به رسم مهمان نوازی چیزی نگفتن و اومدن دنبالم. یه نکته ای هم اضافه کنم که یه طرح هایی هم ایشون و آقا حمید دارند و علم الکترونیک والای اقا حمید و اپراتوری قوی آقا مجتبی با هم شده و چیز جدیدی میخوان درست کنند که نمیشه لو داد ایشاالله طرح جدید ایشون با موفقیت به اتمام برسه و نظاره گر شاهکارهای جدید انها باشیم . و یکی از شاهکارهای مجتبی اینه که آقا مجتبی فرکانس هر جسمی رو به راحتی میتونن بدست بیاره از موجود زنده بگیر تا اجسام بی جان و این مهارت رو من ندیم که کس دیگه ای داشته باشه.
در آخر از آقا مجتبی که افتخار دادن و اجازه دادن که ما ایشون رو زیارت کنیم و همچنین این مطالب و عکسا رو اینجا بزارم بسیار ممنونم. به امید موفقیت های روز افزون انجمن دوست داشتنی فلزجو. :YMPRAY:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 31 خرداد1392 - 6:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
با سلام خسته نباشی اقا مجتبی از اینکه به فکر هم میهنانتان هستید خیلی تشکر میکنیم امیدوارم در زندگی موفق باشید

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 31 خرداد1392 - 6:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

قیمت دستگاه چقدره

جمعه 31 خرداد1392 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ما که از همون روز اولی که وارد این انجمن شدیم شیفته مرام حضرات عالی مقام شدیم اقا مجتبی. اقا حمید و اساتید دیگر البته ارادت خاصی به همه مخصوصا اقا مجتبی داریم چون مروت و چوونمردی تو وجود این مرد موج میزنه انشاالله همشون خوششون باشه :-*
سلامتی اساتید و همه حضار انجمن صلوات بفرست داداش :ymhug:

جمعه 31 خرداد1392 - 10:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mojtaba نوشته است:
قیمت دستگاه چقدره

داداش فعلا فرمودن یه میلیون حالا تا بعدا خدابزرگه

جمعه 31 خرداد1392 - 10:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

طریقه خریدنش چطوره استاد آثارشناسی نیستش جوابمونونمیده

جمعه 31 خرداد1392 - 10:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mojtaba نوشته است:
طریقه خریدنش چطوره استاد آثارشناسی نیستش جوابمونونمیده

به اقا مجتبی پیام خصوصی بدید دوست عزیز

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 31 خرداد1392 - 11:01pm

با عرض سلام خدمت همه دوستان مخصوصا اقا مجتبی استاد بزرگ.. اقا امیر این سعادت نصیب بنده هم شد البته با کلی تلاش و زحمت و اینکه یه ترفند اصفهانی هم ما به اقا مجتبی زدیم که قشنگ روی نقطه حساس و اون رسم مهمون نوازیشون بود که باغث شد یه چندساعتی در منزلشان در محضرشون باشیم. .. ولی اینو بگم که واقعا سرشون شلوغه و اصلا فرصت استراحت هم ندارند ساخت و مونتاژ ردیاب واقعا خیلی انرژی و فکر و زمان زیادی لازم داره .. و یک چیز جالب اینکه من اصلا تا به حال ردیاب دستم نگرفته بودم و برای اولین بار بود که اقا مجتبی و دوستشون میخواستن به بنده یاد بدن باور کنید پس از یک ربع اموزش تونستم یک انگشتر نقره رو به راحتی ردیابی کنم واقعا دقیقه من اگر بجای اقا مجتبی بودم به طور حتم این ردیاب رو دیگه کمتر از 5میلیون نمیدادم بخدا یک همچین ردیابی با اینهمه قابلیت و دقت و قدرت مفته یک میلیون..براشون ارزوی موفقیت دارم انشالله که هر روز شاهذ موفقیت و پیشرفت اقا مجتبی و بقیه اساتید سایت باشیم

دوشنبه 16 تیر1392 - 12:39am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان تازه شما کجاشو دیدین ! اون کیبرد رو دیدید در عکس سوم ، آقا مجتبی چشم بسته مطالب انجمن رو روی اون کیبرد مینویسه ، درضمن ایشون رکورد دار سریعترین تایپ چشم بسته در منطقه بوده ..

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 17 تیر1392 - 9:37am

چه جالب من که همشهری بنده خدا هستم هنوز ایشون رو ندیدم :(
البت فکر کنم توفیق ندارم :-\
من همش فکر می کردم آقا مجتبی یه آدم لاغر سبزه هست ولی اگه این عکس ایشون باشه همش بر عکس شد :D
در ضمن آقا مجتبی مهمون نمی خوای؟! افطاری سحری در خدمتتون باشیم :D می گن ماه رمضون اطعام خیلی ثواب داره

سه شنبه 8 مرداد1392 - 3:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure