انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 4:52am

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 15  بعدی
 طرح جدید ردیاب FPL-35 آنتن سر خود و ذهنیت تقریبا صفر 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

اینم طرحی که قراره روی ژیروسکوپ پیاده کنم البته تعدادی وزنه هم به اون زیر قرار میگیره که تعادل برقرار بشه
با این طرح دیگه ذهنیت دقیقا به صفر بند میشه و حالا با این دستگاه برین کاوش البته هرکسی میتونه باهاش کارکنه
یه جایی هم اون وسط براش میذارم که با چهار تا پیچ و مهره بشه هرنوع دستگاهی از جمله ردیاب 35 یا دوربین عکاسی یا فیلمبرداری رو قرار بدین و با اون شروع کنین به دویدن :D
این قسمت نیم دایره رو قصد دارم یه طرحی بذارم که راحت و سریعتر درست بشه انشااله تا دو روز اینده درستش میکنم و فیلمش رو هم تو همین قسمت قرار میدم . :ymhug:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 28 شهریور1393 - 3:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

طرح قشنگيه اگه جواب بده و اگه ژيروسکوپ مربوطه جمع جور تر ساخته بشه عالى ميشه و يک نکته ديگه که اگه فقط آنتن ديده بشه و دسگاه اصلى داخل ژیروسکوب جا بگيره جلوه زيبا تری بهش داده ميشه مثلا در نظر بگير دستگاه اصلى داخل يه توپ نيم دایره باشه و آنتن روى اين نيم دايره قرار بگيره و دورتا دورش مدرج به شکل و شمايل روى قطب نما باشه البته اين طرح ذهنی هست که بنده برای ژيروسکوپ در نظر داشتم درکل تلاش استاد حميد قابل ستايشه انشاالله تا پيروزى
ياحق

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

شنبه 29 شهریور1393 - 7:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان ،مجتبی جان طرح فوق العاده جالب و قابل تامل هستش که اگه واقعا جواب بده حرفی نميمونه اگه جمع جورتر هم ساخته بشه که منم خواهانشم چراکه ديگه از خطای ذهن خلاص ميشيم انشاالله بعد از تست يک نمونه هم بنده سفارش ميدم \M/

شنبه 29 شهریور1393 - 7:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان عزیز سلام , یه چیزی به ذهنم رسید گفتم بگم, ما الان آنتنهای ال شکل را بالاتر از دسگاه میگیریم ,برای این که آنتنها کمتر گیج بزنن. حالا با این آنتنهایی که آقا مجتبی دارن زحمتش را میکشند که رو دسگاه نسب میشه آیا مشکلی پیش نمیاد. ?

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 29 شهریور1393 - 9:06am
مدیر سایت
مدیر سایت

مجتبی جان , احسنت کارت درسته , به این نکته هم دقت کن که اون وزنه تعادل رو بصورت پیچ و مهره کروی در بیار , برای جابجای مرکز ثقل , چون با باز و بسته شدن انتن ها مرکز ثقل هم جابجا میشه , اگه دسته یه دونه باشه مثل دسته ردیاب گراویتاتور خیلی بهتره , چون باعث جابجای دست ها جهت جلوگیری از خستگی و لرزش میشه , زیر ردیاب هم از سگگهای فنری که جا کلیدی ها داره برای نصب و برداشت سریع خود ردیاب به دسته استفاده کن , البته اول طرح خودتون رو بسازین بعد روش کار کنید به امید موفقیت

شنبه 29 شهریور1393 - 9:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نکته : اگه در ژيروسکوپ حلقه خارجی که به دسته ها وصل خواهد شد از 25 سانت بيشتر بشه از شکل متعارف خودش می افته ،حدالامکان کوچيک باشه بهتره البته بايد در نظر داشت که هرچه بزرگتر باشه از دقت بهتری برخوردار خواهد بود اما مقوله بزرگی هم از لحاظ ظاهری و هم جابه جايى بد و ضمخت خواهد بود

شنبه 29 شهریور1393 - 10:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از استاد مجتبی خبری نشد؟؟

شنبه 29 شهریور1393 - 7:30pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان امروز از ساعت 9 صبح تا حالا همچنان دارم این ژیروسکوپ رو درست میکنم :D انشاالله تا ساعت 12 تمام میشه و فیلم میذارم هرچند این نت من دوشبه اذیت میکنه . منتظر باشین یه انقلاب بزرگی تو ردیابی امشب صورت میگیره :D :ymparty: :ymparty:

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

شنبه 29 شهریور1393 - 8:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی جان طرح دسته رو همونطور که عرض کردم زدى يا طرح خودتونه؟؟

شنبه 29 شهریور1393 - 9:14pm
مدیر کل
مدیر کل

arash99 نوشته است:
مجتبی جان طرح دسته رو همونطور که عرض کردم زدى يا طرح خودتونه؟؟

اره اتفاقا همین طرح اخر دسته که مانند نقطه زنها هست تو ذهن من بود و قسمت اخر که دسته ابری نصب میشه رو تغییر دادم به طرح شما که بهتر بود

شنبه 29 شهریور1393 - 9:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure