انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 9:54pm

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی
 طرح جدید ردیاب FPL-35 آنتن سر خود و ذهنیت تقریبا صفر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
این نظریاتی را که بیان فرمودید مربوط به انتنهای خوراکی یا بدونه فرکانس ممکنه درست باشه ردیابه فرکانسی با فرکانس قوی و دقیق تو هر شرایطی کار می کنه.

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

سه شنبه 1 مهر1393 - 8:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد مجتبی طرح ژيروسکوپ به کجا رسيد ؟خبری از شما نيست طوری شده ؟اتفاقی افتاده چرا يدفه تايپيک خوابيد

سه شنبه 1 مهر1393 - 12:31pm
مدیر کل
مدیر کل

:ymparty: :ymparty: @};- @};-
دوستان طرح یک ساعت پیش با موفقیت به اتمام رسید و به هیچ عنوان دستگاه حرکتی نمیکنه با حرکت دادن دستها به جلو و عقب و چپ به راست قبلا بنده با تقریبا 15 عدد بلبرینگ خواستم تعادل رو بدست بیاریم باز هم مشکل داشتم امروز که رفتم بلبرینگ فروشی دیدم بلبرینگی دارند که همه طرف میچرخه یعنی کامل 360 درجه از داخل شروع به چرخش میکنه حالا امشب رنگش میکنم و سعی مکنم فیلمی ازش بگیرم فردا تا شما ببینید . باور کنین الان تقریبا 3 شبه که فقط 2 ساعت خوابیدم یه سره روش بودم
ارش جان این ارسال فرکانس از انتن تلسکوپی ها به مدار رو یه فکری بنظرم رسید اون فکری که شما گفتین از طریق بلبرینگ به فیش هدفن استفاده بشه شدنی نیست و کلا کلی ابزار میخواد و سخته . بهترین حالت اینه داخل گوشی های تلفن رومیزی یه قطعه ای هست بنام هرزگرد که وقتی سیم گوشی هرچقدر بچرخه اون کابل هم داخل هرزگرد میچرخه شبیه داخل ولوم هست چهار تا اهرم داره که میتونم دو به دو به هم وصل کنم که اگر یکی قطع شد به مرور زمان اونیکی وصل باشه . انتن تلسکوپی هم یه نوع پیدا کردم خیلی سبکه تقریبا از اون قبلی وزنش به نصف هم کمتره و تهش هم پیچ و مهره میخوره مونده یه تعادل هم بذارم پشت این انتن که اون جعبه بالایی هم تو مرکز قرار بگیره . :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 1 مهر1393 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی مجتبی جان ،،زحمات شما واقعا ستودنيست و قابل تشويق انشاالله تا پيروزی

چهارشنبه 2 مهر1393 - 4:35am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آقا مجتبی خبر خوشحال کننده ای بود دوست من.
منتظر عکس و فیلم هستیم
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 2 مهر1393 - 10:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:)
همچنان امیدواریم
@};- ~O)

چهارشنبه 2 مهر1393 - 4:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
:ymparty: :ymparty: @};- @};-
دوستان طرح یک ساعت پیش با موفقیت به اتمام رسید و به هیچ عنوان دستگاه حرکتی نمیکنه با حرکت دادن دستها به جلو و عقب و چپ به راست قبلا بنده با تقریبا 15 عدد بلبرینگ خواستم تعادل رو بدست بیاریم باز هم مشکل داشتم امروز که رفتم بلبرینگ فروشی دیدم بلبرینگی دارند که همه طرف میچرخه یعنی کامل 360 درجه از داخل شروع به چرخش میکنه حالا امشب رنگش میکنم و سعی مکنم فیلمی ازش بگیرم فردا تا شما ببینید . باور کنین الان تقریبا 3 شبه که فقط 2 ساعت خوابیدم یه سره روش بودم
ارش جان این ارسال فرکانس از انتن تلسکوپی ها به مدار رو یه فکری بنظرم رسید اون فکری که شما گفتین از طریق بلبرینگ به فیش هدفن استفاده بشه شدنی نیست و کلا کلی ابزار میخواد و سخته . بهترین حالت اینه داخل گوشی های تلفن رومیزی یه قطعه ای هست بنام هرزگرد که وقتی سیم گوشی هرچقدر بچرخه اون کابل هم داخل هرزگرد میچرخه شبیه داخل ولوم هست چهار تا اهرم داره که میتونم دو به دو به هم وصل کنم که اگر یکی قطع شد به مرور زمان اونیکی وصل باشه . انتن تلسکوپی هم یه نوع پیدا کردم خیلی سبکه تقریبا از اون قبلی وزنش به نصف هم کمتره و تهش هم پیچ و مهره میخوره مونده یه تعادل هم بذارم پشت این انتن که اون جعبه بالایی هم تو مرکز قرار بگیره . :D

مجتبی جان انشاالله زحمات شما نتيجه خواهد داد و دوستان با گرفتن اين وسيله از شما به نتايج بهترى خواهند رسيد و دعاگوى شما بابت اين خلاقيت خواهند بود که به جرأت ميشه گفت اولين بارى هست که در قالب يک ردياب پياده ميشه دست مريزاد

چهارشنبه 2 مهر1393 - 5:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن مجتبی جان در رابطه با ولوم معمولیو مکانيزم داخلی اون برای ارسال و انتقال فرکانس قبلا برای شما توضيح دادم اما يه مدل ساده رو ساختم اما موجب اختلال و عدم حرکت صريح. آنتنها شد که به اجبار استفاده از روش (مدل فيش) شدم اما همچنان به خوب و ارجع بودن اين مدل بر مدلهای ديگه تاکيد دارم هرچند روش هرزگرد هم فکر خوبی به نظر ميرسه اگه جوابگو باشه و عامل مختل شدن حرکت صريح آنتن نشه

چهارشنبه 2 مهر1393 - 5:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و همچنان چشم به راه ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
رخ يار،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

چهارشنبه 2 مهر1393 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خداحافظ دوستان خوبی بدی ديديد حلال کنيد ، خوش باشيد اما رک و رک زندگى کنيد
ياحق

پنج شنبه 3 مهر1393 - 6:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure