انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 6:47pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 114 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12  بعدی
 توباکس ساشو قویترین فلزیاب جهان 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

قابل توجه کاربران عزیز
این مدار توباکس ساشو دراین انجمن موجوده هرکسی به هردلیلی نتونست این توباکس رو درست کنه و به اتمام برسونه و یا از
رشته الکترونیک سررشته نداره میتونن سفارش بدن تا بنده براشون درست کنم و به ادرسشون ارسال کنم حداقل دوهفته باید بهم فرصت بدند چون واقعا کار وقت گیری هست و بسیار حساس .
مدار مونتاژ شده همراه با مبدل ولتاژ ( تقویت برد ) و باطری و جعبه بدون اسکلت و کویل باقیمت توافقی
مدار مونتاژ شده همراه با مبدل ولتاژ ( تقویت برد ) و باطری و جعبه با اسکلت و کویل باقیمت توافقی
برای درخواست میتونین به من ایمیل بزنید : mojtabatanha13@yahoo.com یا پیام خصوصی بدین
دوستانی که بودجه کافی برای این دستگاه ارزشمند ندارند مطمئنن به انها تخفیف داده خواهدشد بعدا بهم نگین که اقا به اون اقا این قیمت دادین به من چرا این قیمت داده شد . اول میخواستیم یه قیمت ثابت بذاریم اما دیدیم شاید دوستانی باشند که توان خرید نداشته باشند و دوست دارند همچین دستگاهی رو هم داشته باشند .
بهرحال این انجمن مال شماست میتونین نظر و پیشنهاد خودتون رو در باره این موضوع اعلام کنین .
به مدیران محترم و اساتید تخفیف ویژه هم داده خواهد شد چون انها واقعا دارند زحمت میکشن .

دوستان فروش توباکس ساشو از طریق انجمن فلزجو کلا متوقف شده و کسی هم از جانب این انجمن مجاز به فروش این دستگاه نیست!

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 21 اسفند1391 - 6:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مجتبی جون
مجتبی جون میگم فقط اگه امکان داشته باشه.آخرین تغییرات رو که تو توباکس از لحاظ برد و تفکیک(چون حمید خان گفته بودن که احتمالا یه مد تفکیک جزیی هم روش بذاریم)و کلا مشخصات فنی از نظر اینکه خطاش در نهایت چقدر هست و .....کلا هر چی که صلاح میدونید به دردمون میخوره توضیح بفرمایید.
یکیم اینکه این اسکلت دستگاه تیکه تیکست یا پیوسته است.اگر تیکه تیکه باشه حملش راحت تره.
مخلصم

دوشنبه 21 اسفند1391 - 7:33pm
مدیر کل
مدیر کل

lrl نوشته است:
سلام مجتبی جون
مجتبی جون میگم فقط اگه امکان داشته باشه.آخرین تغییرات رو که تو توباکس از لحاظ برد و تفکیک(چون حمید خان گفته بودن که احتمالا یه مد تفکیک جزیی هم روش بذاریم)و کلا مشخصات فنی از نظر اینکه خطاش در نهایت چقدر هست و .....کلا هر چی که صلاح میدونید به دردمون میخوره توضیح بفرمایید.
یکیم اینکه این اسکلت دستگاه تیکه تیکست یا پیوسته است.اگر تیکه تیکه باشه حملش راحت تره.
مخلصم

سلام دوست خوبم
اصلا قابل شما رو نداره عزیزم برد این دستگاه که بارها گفتیم تنها دستگاهی هست که حتی تو جهان به جرات میشه گفت که بردش خیلی بالاست و خوبیش این که توبرد بالا هم به طلا خیلی حساسه نه که , طلا اصلا تمام فلزات حساسه
این دستگاه فعلا تفکیک نداره البته ما داریم روش کار میکنیم که یه تفکیک نسبتا عالی روش کار بذاریم فعلا ال متاله یه راهی داره برای تفکیک یعنی اول با ردیاب یه نقطه رو خوب معلوم کنین بعد این دستگاه کار اخر رو میکنه و براتون نقطه میکنه چون هم ردیاب بردش بالاست و هم این توباکس واقعا یه چیز خفنیه
خطا که نمیشه گفت نداره هر دستگاهی خطای خودشو داره باید تمرین کرد و به بهترین حالت دست یافت .
این دستگاه ال متاله وقتی این مدار تفکیک رو روش گذاشتیم هم تو ورژن بعدی این دستگاه اگه تست شد و جواب داد به کسانی که این توباکس رو خریدند با یه قیمت دیگه اعلام میکنیم و براشون میفرستیم .
درمورد اسکلت این دستگاه بگم بنده به تعداد زیاد پیچ و مهره و واشر پلی اتیلن خریدم که حالا میتونین این لوپ فرستنده و گیرنده و حتی جعبه رو از چوب میله اصلی جدا کنین و داخل یه کیف بذارین تقریبا کیف رو هم میتونین به سایز همون 45 در40 استفاده کنین همه چی توش جا میگیره و برای بستن هم فقط کافیه ده دقیقه این لوپها و جعبه رو به میله وسطی جاساز کنین همین فقط میمونه این میله وسطی که از چوبه که اندازه اش هم 120 سانته اینو میتونین دست بگیرین کسی هم نمیفهمه , اگه اون دو تیکه بشه حالت تاب خوردن خیلی ضعیف میخوره که عقربه خوب نال نمیشه حالا بعدا شما هم میتونین به سلیقه خودتون این میله وسطی رو به هرصورت دربیارین که راحترین مثلا حالت دو زبانه درست کنین وسط این میله رو که تو همدیگه برن و با دوپیچ پلاستیکی محکم بسته بشن اینطوری هم داخل همون کیف جا میگیره .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

دوشنبه 21 اسفند1391 - 10:23pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان این توباکس آنقدر در تنظیم و وضعیت مناسب لوپها و شاسی وسط حساس بوده که به نظر من اگر یک تیکه باشه خیلی بهتر ؛ اگر چوبی باشه کسی متوجه نمیشه که این چیه چون چوبه ، میشه به راحتی دست گرفت مثل چوب دستی ، ولی لوپ ها و جعبه مدار رو باید داخل کوله پشتی بذارید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 21 اسفند1391 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
بعد از اینکه در مورد تهیه قطعات وساخت این دستگاه تحقیق کردم که چقدر مشکل و حساس هست چند تا مطلب رو میخواستم واسه دوستانی که میخوان سفارش توباکس رو بدن توضیح بدم..اول هم یه مطلب رو بگم که اینجا من نیمدم تبلیغ کنم یا چیز دیگه که قیمت این دستگاه رو ببرم بالا، فقط یکم در مورد سختی ساخت و بعضی از مسائل دیگه توضیح کوتاهی میدم.اگر بحث قیمت بود که اقا مجتبی خودشون این دستگاه رو میسازن و میتونن راحت قیمت بدن ولی به خاطر اینکه بعضی از دوستان بودجه کافی ندارند و نمیتونند زیاد هزینه کنند ایشون قیمت رو نگذاشتن تا به صورت توافقی بحث قیمت صورت بگیره..توی انجمن هم مدار و کلیه مطالبی که در مورد ساخت این دستگاه باید استفاده کنید موجود هست و اقا مجتبی و حمید و همچنین اقا مهدی و زیکسل هم برای پاسخگویی به دوستانی که میخوان این مدار رو بسازن هستند.پس ببینید اگر ایشون میخواستن میتونستن اصلا این مدار رو در انجمن نزارند و راحت یه قیمت خیلی خوبی هم اونو واسه فروش بزارن.زدن این فروشگاه هم بخاطر کمک به کسانی هست که سر رشته ای از الکترونیک ندارن و نمیتونن مدار رو سرهم کنند.دوستان گیر اوردن قطعات این دستگاه سخت هست و همه ی قطعات رو یک مغازه نداره..حالا فکر کنید که ایشون میخواد چقدر راه بره تهران واسه خرید قطعات،چقدر وقت باید بزاره واسه رفتن به مغازههای مختلف واسه خرید قطعات و ...حالا قطعات اماده شده نزدیک به دو هفته طول میکشه تا مدار رو سر هم کنند.یک دستگاه هم نیست که ،شاید چند تا سفارش باشه.فشارهایی که رو ادم هست که سفارشات رو به موقع به دست بچه ها برسونن هم دیگه جای خود داره. .بعد از این کارها دردسر فرستادن این دستگاه خودش داستانی داره و به خاطر ممنوعیت این کار از نظر امنیتی خیلی مشکل ساز میشه.حالا خودتون رو بزارید جای ایشون که باید چه کارهایی انجام بگیره تا این دستگاه ساخته بشه برسه دست شما!!!! منم اینارو واسه دوستانی که تازه به این انجمن میان ومیخوان این دستگاه رو سفارش بدن نوشتم وگرنه دوستان دیگه میدونن که ساخت این دستگاه واسه این که به این قدرت و با این عمق زنی برسه چقدر طول کشیده و چقدر اقا مجتبی و حمید زحمت کشیدن روی این دستگاه تا به اینجا برسوننش و بازم اینجا ازشون تشکر میکنم..از نظر کارکرد هم مطمئن باشید که هیچ دستگاهی نیست که بتونه این عمق رو بزنه..

این مطالب رو فقط نوشتم تا دوستان ارزش اینکاری که ایشون میکنند رو بدونند..حالا وجدانی خودتون یه قیمت رو تعیین کنید که این بنده خدا هم توی رودربایستی گیر نکنه
موفق و موید باشید
Ali Doral

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

سه شنبه 21 اسفند1391 - 1:31am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

سپاس از نظرتون وتوضیح این مطالب

mantera

سه شنبه 22 اسفند1391 - 10:26pm
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
دوستان عزیز و گرامی همون طور که دوست عزیزمان گفتن بزارین یه ماجرایی بگم که بهتر متوجه شید حتما ماجرای فوت کوزه گری رو میدونید (روزی مردی پسرش رو پیش کوزه گری میبره تا کوزه گری رو یادئ بگیره و کوزه گر به پدر میگه که 10 سال طول میکشه تا کامل شه و این 10 سال میگذره و پدر میاد تا ببینه که وضعیت پسرش چطوره بعد پسر در حضور استاد خود یک کوزه میسازه و میزاره تو کوره پخت میده و بعد در میاره لعاب میده و رنگ میزنه . بعد پدر خیلی خوشهال میشه اما کمی با دقت نگاه میکنه و میبینه که کوزه ساخته شده به دست استاد یه فرقی داره سطح رنگش صافه اما مال پسرش پرز داره از استاد سوال میکنه و در جواب استاد میگه من همه چیز رو بهش یاد دادم ؟؟؟؟ دوستان وقتی استاد دوباره در حضور پدر پسرک کوزه ای میسازه پدر با دقت زیاد متوجه میشه که بعد از اینکه از کوره در میاره یه فوت میزنه و این فوت باعث میشه که خاک روی کوزه بریزه و زمانی که رنگ و لعاب میزنه دیگه پرز نمی افته) دوستان درسته مدار و آموزشها و ... موجوده اما کسانی که میخوان دنبال دفینه باشن بنظر من اگه دستگاه رو بخرن بهتره چون مهندس خیلی روش کار کرده و همه فوت و فن رو دقیق تر میدونه و اینکه دیگه استرس ندارین که آیا درست زده یا بیاین جایی رو بزنین و بخاطر درست نبودن و درست بالانس نشدن بیاین چندین متر بکننین با این همه خطرات و ریسک و ....
بهرحال من اگه زیاد بخوام اصرار کنم چهره جالبی نداره . در هرصورت من بجز موفقیت دوستان عزیزم چیزی رو نمیخوام .

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

چهارشنبه 23 اسفند1391 - 7:22pm
YIM WWW
مدیر کل
مدیر کل

قابل توجه دوستان اگه خبر داشته باشین بنده دیروز راهی تهران شدم و به دنبال جمع اوری قطعه برای این توباکس و مدارات فوق محرمانه که بعدا اعلام میکنیم برای تعداد ده دستگاه از این توباکس من قطعه خریدم و فعلا موجوده هرکی دوست داشت میتونه سفارش بده و من ایشاالله شروع کنم به ساختن اونها اگه میبینین تو بعضی از پستها کم پاسخ میدم دلیل بر بی توجهی این حقیر نذارین استاد حمید تشریف دارن و پاسخ سئوالات شما رو خواهند داد .
دیروز که تهران رفته بودم قبلش با اقای زیکسل هماهنگ کردیم و چندین جا رفتیم واسه تهیه قطعات جاتون خالی خیلی خوش گذشت این اقای زیکسل خیلی پسر اقاییه و خوشتیپ هم هست :) بنده خدا تا اخرین لحظه در کنارم بود تا حتی وارد مترو بشم بهم کمک کردند تا این قطعات رو که شامل سه نایلون بزرگ بودند و خیلی هم سنگین شده بودن کمک کردند و حتی اینقدر باهم دوست شده بودیم دوست نداشتیم باهم جدا بشیم :ymhug:
الان ساعت سه و نیم صبحه که رسیدم خونه دیدم پاهام ورم کرده و زیر این انگشت شصت سمت راستم یه تاول بزرگ زده من احساس کرده بودم چرا نمیتونم دیگه راه برم نگو این اتفاق واسم افتاده بود :) بس که راه رفتیم تو خیابانهای تهران باید تا شب تموم میشد این جمع اوری قطعات .
بهرحال این هم خاطره ما با اقا زیکسل که خیلی مشتاق بودم ببینمش البته درستش اینه چرا ما نباید دوستان قدیمی رو ملاقات کنیم و از حال و احوال همدیگه باخبر نشیم و بهم انرژی مثبت ندیم من که از این ملاقات خوشحال شدم . با ارزوی موفقیت برای همه . :x

پنج شنبه 24 اسفند1391 - 3:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خسته نباشی مهندس
من به سهم خودم از شما و زیگسل هم تشکر میکنم برا هردوتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم. این زحمات شما بخاطر بچه هاست این تلاش شما ستودنی است امیدوارم و حتماً دوستان هم قدر زحمات شما رو میدونن. ماهم بسیار دوست داریم دوستان قدیمی رو ملاقات کنیم و از مصاحبتشون لذت ببریم همینه که مهمه و ارزش داره و بیاد خواهد موند بقیه دیگه بهانه است.
موفق باشید

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

پنج شنبه 24 اسفند1391 - 8:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی جون خسته نباشی
دستتون درد نکنه
زایکسل جان دست شما هم درد نکنه
آقا مجتبی میگم اگر امکانش باشه,شما کلیه اون دستگاههایی رو که میخواین تو فروشگاه بذارین(منظور همون توباکس ساشو با تفکیک و بدون تفکیک و همینطور اون دستگاههایی رو که ما خبر نداریم و قصد دارید بذارید تو فروشگاه)اسم ببرید .
من خودم قصد خرید دارم و لی نمیدونم کی بخرم.یعنی اگر تفکیک دار بشه ساشو بهتر از اورجینالش هست یا شاید دستگاهی داشته باشید که خیلی بهتر باشه !!!!
من خودم این تو باکس رو ساختم به کمک دوستان.مخصوصا حمید خان.خیلی از مشکلاتشم با کمک حمید جون حل کردم ولی مشغله کاری نمیذاره روش زیاد کار کنم.درضمن توباکسی که من بسازم با توباکسی که شما بسازی..............................
خلاصه منتظریم که چند تا مدار توپ بذارین تو فروشگاه.
مخلصم.

جمعه 25 اسفند1391 - 4:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 114 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure