انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 4:40pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انشاالله که موفق باشید :-BD :-BD :-BD

یکشنبه 20 مرداد1392 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
حمید نوشته است:
خب من نمیخواستم تا قطعی نشده چیزی بگم. ولی خب تست کردم بله میشه گفت از همه ردیابهایی که تا حالا دیدم و شنیدم بهتر کار میکنه! تست داخل زیرزمین هم با عمق 4 متری انجام دادم بخوبی جواب داده. چیزی رو هم دادم دوستان مخفی کردن با دقت فقط 10 سانت! پیداش کردم. این دستگاه دقت فوق العاده ای در نقطه زنی داره.
با این حال منتظر میشیم تا تست بهتری توسط مجتبی و آریای عزیز انجام بشه تا از نظر قدرت و برد و میزان خطا و همینطور درست بودن چند فرکانس مشکوک هم مطمئن بشیم.

نوشتین بالای زیر زمین یا من درست متوجه نشدم یا اینکه این چیزی که میگید با فلسفه ساخت ردیاب فرق داره. اگه میگین که گذاشتین زیرزمین وشما از همکف تونستین بگیرینش که بنظرم این کار ردیاب نیست وکار نقطه زنه. چون تا اینجایی که من متوجه شدم ردیاب باید ذرات یا امواج یا ... از یه بار از زیر زمین خارج بشه و بیاد بالا تا بتونه بگیرش. یا اینکه کلان بار روی سطح باشه مثلا یک النگو بزاریم روی زمین و پیدا بشه.

اگه میشه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

جمعه 25 مرداد1392 - 1:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
سلام خدمت مهندس حميد سوالي داشتم راجع به تجربه جديدي كه داشتم.انگشتري رو براي تست ذرات برده بودم كه عيارش خوبه يعني ردياب حدودا از 50 متري راحت رديابيش ميكنه هر دو آنتن ميچرخن به طرفش، انگشتره رو داده بودم به دوستم بعد از رديابي كه هيزم جمع ميكرديم برا آتيش انگشتره رو گم ميكنه ومنم مجبور ميشم با ردياب پيداش كنم ردياب رو با طلاي 1 و 2 با ولوم كم و زياد امتحان كردم ولي پيدا نكرديم در اخر كه نااميد شده بوديم تو آتش پيدا كرديم كه كاملا حرارت خورده بود و رنگش تغيير كرده بود.حالا سوالم اين بود كه آتيش مانع رديابي ميشه كه در فاصله يكي دو متري هم نميتونست بزنه؟ پايه علمي داره اين مسئله يا نه؟

جمعه 25 مرداد1392 - 10:23pm
مدیر کل
مدیر کل

بسیار عالی سهند عزیز! :ymapplause: بله حرف شما کاملا درسته!
طبق آزمایشات مختلف بنده دما کلا در ردیابی تاثیر داره! بهترین دما برای ردیابی بین 10 تا 30 درجه سانتی گراد هست. اگر این دما خیلی کمتر یا بیشتر باشه کلا ردیاب درست کار نمیکنه! آتش که دیگه دمای چند صد درجه ای داره و طبیعتا عادیه که فلز وقتی در این دما قرار بگیره دیگه بدرستی قابل ردیابی نیست!

جمعه 25 مرداد1392 - 11:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
خيلي ممنون مهندس حميد عزيز استفاده كرديم.

شنبه 26 مرداد1392 - 10:24am
استاد
استاد
آواتار کاربر

از دوستان می خوانم سوالاتشون رو تو قسمت اپراتوری ردیاب که مخصوص این ردیاب هستش بزارن تا دوستان گیج نشن

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 26 مرداد1392 - 6:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure