انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 10:20am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت اقا مجتبی واقا حمید ودوستان.دوستان علم وتکنولوزی درحال پیشرفت است ومهندسین هموطنمان یک ردیاب خوب که ارایه داده اند و متوجه یک سری معایب جزی شده اند که بیشتر ان از اپراتوری وطرز گرفتن انتنها میباشد وحالا می خواهند ان معایب را حل وسیستم خیلی خوبی برای دوستان طراحی کنند واقعا دستشان درد نکند .ومن پیشنهادی دارم.1 سیستم حذف ذرات وتداخل فرکانس تقویت بشه 2 سیستم انتخاب زمین به صورت اتوماتیک یا دستی داشته باشد 3 سیستم انتخاب فرکانس و عمق داشته باشد .با تشکر فراوان وبه امید موفقیت.

دوشنبه 14 مرداد1392 - 11:08am
آواتار کاربر

با سلام خدمت آقا مجتبی
آرزوی سلامتی و شادابی هر چه بیشتر رو براتون دارم امیدوارم حالتون خوب شده باشه و به کار مورد علاقه تون که درست کردن ردیابه مشغول شده باشید تا انشاالله بچه هایی که توی نوبت 4 دریافت ردیاب هستند بموقع بدستشون برسه.
ممنون

سه شنبه 15 مرداد1392 - 4:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
خدمت دوستان عرض کنم که برای حذف خطا حتما از 50گرم طلا به بالا استفاده کنند مخصوصا اگه بتونید از عیار 24 استفاده کنید خیلی بهتر جواب میگیرید چون ردیاب با هر دقتی که باشه بازم زیر خاک طلا با سفال و استخوان چندصدسال مونده اشتباه میگیره که بهترین راهش گذاشتن طلای زیاده که چندشب پیش به این تجربه رسیدم

چهارشنبه 15 مرداد1392 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran1545 نوشته است:
خدمت دوستان عرض کنم که برای حذف خطا حتما از 50گرم طلا به بالا استفاده کنند مخصوصا اگه بتونید از عیار 24 استفاده کنید خیلی بهتر جواب میگیرید چون ردیاب با هر دقتی که باشه بازم زیر خاک طلا با سفال و استخوان چندصدسال مونده اشتباه میگیره که بهترین راهش گذاشتن طلای زیاده که چندشب پیش به این تجربه رسیدم

سلام دوست عزیز
لطفا یه راهکار ارزونتر بده عزیزم :D
من اگه 50 گرم طلا داشتم که دیگه دنبال بار نمیرفتم :D

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

چهارشنبه 15 مرداد1392 - 1:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هرکه را طاووس خواهد جور هندوستان کشد
برای پیدا کردن یه گنجینه چند میلیاردی 50 گرم طلای 24 عیار 7میلیونی فکر نمیکنم زیاد باشه :D

چهارشنبه 15 مرداد1392 - 1:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran1545 نوشته است:
هرکه را طاووس خواهد جور هندوستان کشد
برای پیدا کردن یه گنجینه چند میلیاردی 50 گرم طلای 24 عیار 7میلیونی فکر نمیکنم زیاد باشه :D

حالا اگه شما تضمین میکنی باشه قبول :D

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

چهارشنبه 15 مرداد1392 - 2:10am
مدیر کل
مدیر کل

برای ورژن دو این مشکل هم حل شد زیاد به تست طلا احتیاج نیست یه ولومی داره که میتونه خیلی راحت ذرات رو حذف کنه به اندازه چشمگیر اونم حالت دیجیتالی و فکر کنم احتیاج به تست طلا نباشه اما این موضوع رو باید تست کرد اگر هم احتیاج باشه اونقدرا نیست .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 3:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به نظرم بيشترتوورژن 2اقاحميدبيايدتونقطه زنيش كاركنيدخواهشابيشتروفول ترشه كه محتاج به نقطه زن نباشه واون فركانس طلايه قديمي كه گفتين ازچه فركانسي گرفته شده ومثلاطلايه جديدوضعيف بايدبگيره ديگه؟

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 3:32pm
مدیر کل
مدیر کل

علی جان اتفاقا تنها قسمتی که بنظر من زیاد جای کار نداشت همین توانایی نقطه زنی ردیاب قبلی بوده! شما اگر بتونین به درستی با این ردیاب کار کنین نباید هیچ مشکل یا خطایی در نقطه زنی داشته باشین.
برای طلا هم فرکانسهای مختلفی در نظر گرفته شده که به موقع خودش عرض خواهم کرد.

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 4:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قبلا هم میگفتید که ذرات حذف میکنه حالا چطور شده باز رو حذف کننده دارید کار میکنید مشکل عمده ردیاب ها حذف ذرات مخصوصا ذرات شبیه طلا مثل استخوان و سفاله که ردیاب دست خودش نیست اونارو میگیره و حتما طلا اونم بالای 50گرم لازم داره اگه 24 عیار باشه که دیگه بهتر

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 4:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure