انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 3:34am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

با سلام خدمت آقا مجتبی و آقا حمید
دستگاههای ورژن دو که تا دو ماه دیگه قراره مونتاژ بشن نسبت به ورژن یک چه مزیت هایی داره؟ مثلا میدونم یه تعداد از فرکانس های اجسام جدید در اون هست!!! میشه لطف کنید بگید چه فرکانسهای جدیدی اضافه میشه و کلا مزیتهای ورژن دو به یک چیه؟؟؟؟

شنبه 12 مرداد1392 - 11:24am
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز دستگاهی که هنوز در مرحله طراحی هست و به مرحله تست هم نرسیده رو نمیشه دقیقا بگیم به چه صورت خواهد بود! ولی دو بحث کاهش خطای تشابه فرکانسی و خطای ذرات مسائل اصلی هستن.
مزیت ورژن 2 در واقع حذف خطاهایی بوده که تا الان دوستان گزارش کردن. کارایی دستگاه هم بدلیل امکانات و قابلیتهای اضافی بیشتر خواهد بود.

شنبه 12 مرداد1392 - 5:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
مهندس حمید خسته نباشی میتونی لطف کنید فرکانس باروت هم برای ردیاب جدید بزارید چون منطقه ما مرزیه تو بعضی جاها مین وجود داره و برای حفاری خیلی خطرناکه اگه بتونید بزارید کمک بزرگی به ما مرزنشینان کردی .
باتشکر

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

شنبه 12 مرداد1392 - 7:18pm
مدیر کل
مدیر کل

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
مهندس حمید خسته نباشی میتونی لطف کنید فرکانس باروت هم برای ردیاب جدید بزارید چون منطقه ما مرزیه تو بعضی جاها مین وجود داره و برای حفاری خیلی خطرناکه اگه بتونید بزارید کمک بزرگی به ما مرزنشینان کردی .
باتشکر

دوست من من باروت ندارم که فرکانسشو بگیرم اگر هم برام بفرستین که نمیشه خطرناکه هرچند اگر یک گرم هم باشه خوبه ایا این باروتهایی که مغازه لوازم شکار دارند میشه و با اونهایی که داخل مین کار میذارند فرق نمیکنه ؟ شاید ترکیبی از چیزی باشه داخل مین که ما نمیدونیم لطفا خوب تحقیقات کنین درباره این موضوع بعد اعلام کنید و معمولا مین رو تو بیست سانتی میکاشتند اما خیلی خوبه قبل از اینکه طرفش برین این ردیاب بهتون اعلام کنه نزدیکش نشین .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 12 مرداد1392 - 9:35pm
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان و مدیران سایت بخصوص آقا مجتبی

دوستان من امروز دستگاه را دریافت کردم و از آقا مجتبی و آقا حمید تشکر می کنم که این همه زحمت می کشند امیدوارم
موفق باشند و بتوانند دستگاههای پیشرفته تری درست کنند.

مخلص دوستان
رحمان

انسان کار می کند ، کار انسان را می سازد.

یکشنبه 13 مرداد1392 - 1:05pm
آواتار کاربر

rahmana نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و مدیران سایت بخصوص آقا مجتبی

دوستان من امروز دستگاه را دریافت کردم و از آقا مجتبی و آقا حمید تشکر می کنم که این همه زحمت می کشند امیدوارم
موفق باشند و بتوانند دستگاههای پیشرفته تری درست کنند.

مخلص دوستان
رحمان

مبارک باشه اقا رحمان
میشه بگی کی پول ریخته بودی حساب و سری چندم بودی که الان دستگاه رو دریافت کردی؟؟؟

یکشنبه 13 مرداد1392 - 1:11pm
آواتار کاربر

ممنون .من 10- 15 روزی میشه واریز کردم والا نمیدونم کدوم سری بود ولی امروز دریافت کردم.
کارش هم واقعا عالی من قبلا با ردیاب کار کرده ام.

انسان کار می کند ، کار انسان را می سازد.

یکشنبه 13 مرداد1392 - 1:45pm

mesbah نوشته است:
سلام
امروز ظهر ردیاب بدستم رسید بعد از افطار توی خونه اکثر گزینه ها را تست نمودم مخصوصاً با40 گرم طلا، با اینکه سالها با ردیابهای مختلف کار کرد ه ام ولی هر کاری کردم با این ردیاب نتونستم توی خونه نتیجه بگیرم در حالت بیسیم و با سیم و ولومهای مختلف!؟ آنتنهای تلسکوپی و برنجی را تست کردم روی زبانم که شوک خوبی داشتند(روی ولوم10)!مقاومت آنتنهای تلسکوپی در حالت خاموش روی ولوم صفر،صفر بوده ولی روی ولوم10 کمی مشکوک شدم انگار باز هم صفر بود چون روی ولوم 10 اهم متریک خط تیره(علامت منفی) بصورت چشمک زن نشون میداد که سر در نیاوردم، از دوستان عزیز مخصوصاً مهندس حمید بزرگوار خواهشمندم بنده را راهنمایی کنند.

سلام
اولین روزی که ردیاب بدستم رسید وقتی توی خونه نتونستم نتیجه بگیرم از فرداش رفتم بیرون (جاییکه پر از ذرات بود) وشروع به امتحان نمودم همان روز اول متوجه شدم که این ردیاب از تمام ردیابهای موجود بهتره ولی برای نتیجه گیری بهتر باید تمرین کرد تا قلق این ردیاب بدست بیاد(قبلاً با ردیابهای مختلفی تقریباً کار کرده بودم)،هر چند این ردیاب هم معایبی داره ولی هر چه بیشتر تمرین میکنم بیشتر به مزیت و برتری این ردیاب پی میبرم.

یکشنبه 13 مرداد1392 - 3:22pm

اقا من تازه واردم لطفا منو راهنمایی کنید این ردیابی که صحبتش هست اولا شعاع زن هست یا نقطه زن و قیمتش چند هست و خصوصیتهای دقیقشا لطف کنین بگین و برای منطق کوهستانی خوب هست یا نه

یکشنبه 13 مرداد1392 - 7:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

cxc1360 نوشته است:
اقا من تازه واردم لطفا منو راهنمایی کنید این ردیابی که صحبتش هست اولا شعاع زن هست یا نقطه زن و قیمتش چند هست و خصوصیتهای دقیقشا لطف کنین بگین و برای منطق کوهستانی خوب هست یا نه

سلام تشریف ببرید به قسمت فروشگاه متوجه میشید :YMPEACE:

یکشنبه 13 مرداد1392 - 7:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure