انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 7:16pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام آقا مجتبی خوش آمدی
واقعا ممنون از شاهکارتون فکر نمیکردم این ردیاب شما اینقدر باکیفیت و عالی جواب بده دستتون درد نکنه امیدوارم همیشه موفق باشی

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

سه شنبه 1 مرداد1392 - 11:32pm
مدیر کل
مدیر کل

mani1063 نوشته است:
سلام آقا مجتبی خوش آمدی
واقعا ممنون از شاهکارتون فکر نمیکردم این ردیاب شما اینقدر باکیفیت و عالی جواب بده دستتون درد نکنه امیدوارم همیشه موفق باشی

خواهش میکنم دوست من قابل شما رو نداشت انجام وظیفه کردم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 2 مرداد1392 - 11:25pm

سلام اقا مجتبی:
ردیاب من بیشتر از %87 شارژ نمی شه

جمعه 4 مرداد1392 - 4:13pm
مدیر کل
مدیر کل

دالتون جان به فلزجو خوش اومدی! :ymhug: شما که اولین پستتون هست اصلا کی این ردیاب رو گرفتین؟! :-?
بهرحال این مشکل خاصی نیست و به آدابتور شما ارتباط داره. اتفاقا هر چقدر باطری کمتر به حالت فول برسه عمرش هم بیشتره! البته برای شارژ کامل هم باید 6 ساعت صبر کنین.

جمعه 4 مرداد1392 - 5:13pm
مدیر کل
مدیر کل

حمید نوشته است:
دالتون جان به فلزجو خوش اومدی! :ymhug: شما که اولین پستتون هست اصلا کی این ردیاب رو گرفتین؟! :-?
بهرحال این مشکل خاصی نیست و به آدابتور شما ارتباط داره. اتفاقا هر چقدر باطری کمتر به حالت فول برسه عمرش هم بیشتره! البته برای شارژ کامل هم باید 6 ساعت صبر کنین.

نمیدونم کی ایشون ردیاب گرفتند :D نام کاربری ایشون به احتمال زیاد تغییر داده اولین باری هست که همچین نام کاربری رو میبینم :D بهرحال شما باید 6 ساعت کامل تو شارژ بذارین تا بشه 100 درصد

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 4 مرداد1392 - 1:08am

باسلام وخسته نباشیدخدمت اساتیدمحترم.لطفأتوضیح بدین باتوجه به اینکه دستگاه ازنوع ردیاب خوراکی نیست ،درحالت بیسیم ،که هیچ دستوری ازدستگاه مادر،مبنی برردیابی یه فلزخاص رودریافت نکرده،چه فلزاتی روردیابی میکنه.باتشکر

شنبه 4 مرداد1392 - 3:03am
مدیر کل
مدیر کل

vosough عزیز به فلزجو خوش اومدین.
خب سیستم این ردیاب شاید با چیزی که شما فکر میکنی فرق داره! در حالت بیسیم در واقع سیگنالهای مخصوص ردیابی به میله های آنتنی فرستاده میشه و خود میله ها نقش ارتباط با هدف مورد نظر رو بازی میکنن. چون در این حالت انتقال امواج ضعیفه طبیعتا برد کمتر میشه و برای حذف ذرات هم بسیار مناسب تره. در این حالت هم همه فلزات و اهداف تعریف شده قابل ردیابی هستن و تفاوتی نداره.

شنبه 5 مرداد1392 - 3:58am

استادحمید..وقتیکه حالت بیسیم هستیم،وبالفرض میخوایم نقره پیداکنیم،دستگاه چطورمیفهمه بایددنبال نقره بگرده،واین درحالی است که خوراک داده نشده وبه دستگاه مادروصل نیستیم..ولطف کنیدبگین دراین حالت عمق دستگاه چقدره؟باتشکر.

شنبه 5 مرداد1392 - 4:15pm
مدیر کل
مدیر کل

وثوق جان فکر میکنم شما تا حالا با این جور دستگاهها کار نکردین یا در مورد نحوه کارشون اطلاعاتی ندارین! دستگاه فرکانس مخصوص هر هدف رو تولید میکنه و میله های آنتنی بر اساس اون فرکانس به سمت اون هدف میرن! اصول کار به همین سادگیه! :D ولی جزئیات زیادی داره.
این ردیاب از روش خوراکی استفاده نمیکنه. با دستگاه الکترونیکی قدرت بسیار بیشتر و دقت بالاتر و خطا خیلی کمتر هست. ضمن اینکه در مورد این دستگاه خاص حساسیت به یون هم از بین رفته و هر چقدر هم فلز قدیمی باشه باز هم آنتنها خود فلز رو ردیابی میکنن.
در حالت بیسیم هم عمق بیشتر از 10 متر تخمین زده میشه و من تا 4 متر برای هدف کوچک تست کردم هیچ مشکلی از نظر قدرت نداشت.

شنبه 5 مرداد1392 - 8:47pm

ممنون استادحمید..من فکرمیکردم درحالت بیسیم دستگاه مادر،خاموش میشه،واسه همین کنجکاوبودم..آخه من تاحالاباردیاب آنتنی ازنوع خوراکی کارکردم.ولی خطاش زیاده،البته توبیابون یه سری فلزات روهم باهاش پیداکردم که باعث تعجبم شد.اماحیف که خطاداره وحساسه.

شنبه 5 مرداد1392 - 11:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure