انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 3:15pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با تشکر از زحمات اقا مجتبی و اقا حمید ردیاب منم رسید.

چهارشنبه 26 تیر1392 - 10:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
آقا مجتبی و مهندس حمید دستتون درد نکنه و خسته نباشید ،دستگاه ما هم رسید .
با آرزوی موفقیت برای همه

چهارشنبه 26 تیر1392 - 1:34pm

اقا مجتبی عزیز سلام
دستگاه صحیح وسالم رسید وچند تا تست کردم .به نظر من با این ازمایشها اسمشو باید گذاشت eagle eye

پنج شنبه 27 تیر1392 - 11:37am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

باسلام خدمت همه دوستان انجمن @};-
مجتبی عزیزممنونم سر موعدی که وعده دادی دستگاه صحیح و سالم به دستم رسید :ymhug: به شما وآقا حمید خسته نباشید میگم فقط باید فراقتی حاصل بشه که در اولین فرصت برم بیرون و تستهایی داشته باشم :D
به امید موفقیت همه دوستان :x

پنج شنبه 27 تیر1392 - 12:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
باسلام. خدمتتون عارضم که به نظر شما بهتر نیست برای این ردیاب یک جزوه ی آموزشی تهیه بشه از ابتدا تا نکات ظریف؟مثل بقیه ی دستگاه هایی که نیاز به آموزش دارند؟(قابل توجه آقا مجتبی و جناب حمید خان)

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

پنج شنبه 27 تیر1392 - 5:44pm
مدیر کل
مدیر کل

peroosha عزیز خیلی ممنون بله البته قطعا حق با شماست. ولی کلا مبحث اپراتوری ردیاب واقعا گسترده هست و هنوز زوایای تاریک کشف نشده درش فراوان هست که هر روز دوستان عزیز در تست ها و تجارب خودشون به نکات جدیدی دست پیدا میکنن! وگرنه اون چیزی که بطور خاص در مورد این ردیاب باشه چند خط توضیح بیشتر نیست که توی معرفی دستگاه هم نوشته شده! اما با توجه به مسائل پیچیده در اپراتوری ردیاب و قطعی نبودن بعضی از موارد به مرور باید سعی کنیم همین مطالب رو جمع اوری کنیم که به صورت یک جا در اختیار عزیزان قرار بگیره.
این نکته رو هم عرض کنم آموزشهایی که در بخش اپراتوری مربوطه تا به الان قرار داده شده بسیار ارزشمند و قیمتی هستن! من بارها دیدم آموزشهای بسیار ساده تر و ناقص تر و حتی غلط رو بصورت جزوه و سی دی با قیمت بالا فروختن. در حالیکه مطالب خیلی کاملتری الان به بهانه این ردیاب در اختیار عموم گذاشته شده! امیدوارم دوستان به این مسائل هم توجه داشته باشن. :D

جمعه 27 تیر1392 - 3:10am
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به همگی.من همچنان چشم در راهم؟

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 30 تیر1392 - 3:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از 20 متر عمقي كه يراي اين ردياب قابل شناسايي هست چقدرش مفيد و واقعي هست ؟ و بيشترين عمقي كه كاربران محترم تا الان بهش دست پيدا كردن چقدر بوده ؟

یکشنبه 30 تیر1392 - 11:02pm
مدیر کل
مدیر کل

اصولا مساله عمق زنی در مورد اکثر ردیابها برخلاف فلزیابها چندان مطرح نیست. چون معمولا فراتر از حدی هست که قابلیت حفاری وجود داره! بنده تا 5 متر برای هدف خیلی کوچک تست کردم و جواب داده. بیشتر هم قطعا امکانپذیر بود ولی من امکان تست نداشتم. برای اهداف واقعی و بزرگ قطعا بالای 20 متر هم جواب میده! اما کار در مورد عمق گیری و مساله حفاری خیلی مشکل و حتی غیر ممکن میشه. مساله مفید و غیر مفید هم چندان در مورد ردیاب معنی نداره. این اصطلاحات در واقع مربوط به فلزیاب هستن نه ردیاب! باید اینجور حساب کنین که هیچ محدودیت معقولی در زمینه عمق زنی این ردیاب عملا نیست.

دوشنبه 30 تیر1392 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
بنده نيز گفته هاي مهندس حميد تاييد ميكنم وقتي تو تست ردياب قادر به گرفتن طلا در متر هست يعني ردياب داره كار ميكنه و كارش درست انجام ميده بقيه كار مخصوصا در رديابي فلزات قديمي بستگي به مهارت اپراتور داره كه تشخيص بده هدف اصلي يا كاذبه چون بحث عمق و قدمت كه پيش مياد احتمالات خطا و هدف هاي كاذب بالا ميره و بنظر من دوستان بيشتر جايي كه علامتي وجود داره كار كنند تا اين كه بي هدف و تصادفي دنبال چيزي باشند! و حتما حتما حفره يابي تمرين كنيد چون هر باري حتما حفره داره كه حسابي كمكتون ميكنه

دوشنبه 30 تیر1392 - 12:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure