انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 9:30pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت مدیر محترم انجمن . یک سوال دارم و آن اینکه ردیاب چند وقت دیگر برای فروش آماده میشود ؟

شنبه 17 فروردین1392 - 3:22pm
مدیر کل
مدیر کل

reza نوشته است:
با سلام خدمت مدیر محترم انجمن . یک سوال دارم و آن اینکه ردیاب چند وقت دیگر برای فروش آماده میشود ؟

ایشالله تا اخر این ماه میره فروشگاه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 17 فروردین1392 - 6:12pm

آیا با استفاده از این ردیاب امکان پیدا کردن نقطه تقریبی هم وجود دارد ؟

شنبه 17 فروردین1392 - 6:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
reza نوشته است:

عزیز با بیشتر ردیابها امکان اینکار وجود داره این ردیاب هم با امکاناتی که اقا مجتبی تعریف کردند حتی اندازه تقریبی هدف هم وجود دارد

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

شنبه 17 فروردین1392 - 6:26pm
مدیر کل
مدیر کل

reza نوشته است:

برای نقطه یابی باید تست بشه استادان تست کردند اگه ok بود اعلام میکنیم هر چند باکارایی که این ردیاب بسیار دقیق داره احتمالش زیاده باید صبر کرد تا اخر این ماه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

شنبه 17 فروردین1392 - 10:00pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان دیگه طاقت نیاوردم تا براتون نگم دیشب اقا حمید برنامه نویسی رو تمام کردند و یه مدار هم برای خودشون بستند و تستهایی هم انجام دادند طلا رو تو زیرزمین تاریک پرت کرد و تونست در تاریکی روی طلا نقطه کنه و اینجور که ایشون گفتند این دستگاه بین نقره و برنز که فقط چند هرتز فرق دارند تفاوت قائل میشه یعنی وقتی کلید سلکتور رو روی نقره گذاشت به هیچ عنوان روی برنز نرفت و بالعکس من که دیشب خیلی خوشحال شدم ضمنا ایشون گفتن این ولوم عجیب سه کار رو میتونه انجام بده یک: با چرخوند اون به سمت راست قدرت زیاد و کم میشه
دو : با این ولوم میشه حجم گیری هم کرد خیلی عالی بهتر از دستگاه های دیگه
سه: با این ولوم میشه نقطه زنی کرد یعنی مانند فاینر تنظیم ماهواره هست اول قدرت رو زیاد میکنین بعد که به بار نزدیک شدین هی کم میکنین تا به هدف اصلی برسین با این روش میشه تا حدود زیادی نقطه رو بدست اورد که از بهترین روشهای ردیابیه
ضمنا این فرکانس حفره رو که اونم فرکانسش پایینه رو هم گذاشتیم توی مدار و بنظر من دیگه کامل شده . فلزاتی که این ردیاب سرچ میکنه از این قراره :
1- طلا
2- طلا برای تایید نهایی
3- نقره
4- پلاتین (طلای سفید)
5- مس
6- برنز( برنج و مفرق )
7- الماس
8- اهن
9- سرب
10- کربن ( ذغال)
11- اسکناس
12- حفره
قراره بسلامتی امشب مدار کامل بدستم برسه و منم به احتمال زیاد تا جمعه میسازم و تستش میکنم و ایشاالله اعلام میکنم
و شنبه هم یکی واسه اقا اریا میفرستیم تا تست نهایی انجام بشه جا داره از مهندس حمید که الان یکماهه شبانه روز دارند زحمت میکشن و برنامه نویسی این مدار بسیار دقیق و فوق حرفه ای رو به اتمام رسوندن تشکر و قدردانی بشه و به همه دوستان بخصوص کاربران این انجمن هم تبریک میگم و تنها سایتی که حتی به جرات میشه گفت تو جهان تونسته همچین خلاقیت و نبوغی رو انجام بده :ymhug: :ymapplause:

چهارشنبه 21 فروردین1392 - 5:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:ymparty: :ymparty: :ymparty:
تبریک میگم به هر دوتون...ایشالا که موفق باشید...از 1 تست که سربلند اومد بیرون،به امید خدا اون 2 تای دیگه هم حله :D فلزات هم دیگه همرو گذاشتید و چیزی دیگه نیست که نیاز باشه و همون حرفی که زدید مثل اینکه به واقعیت پیوست...یک ردیاب واسه همیشه ;) ...منتظر خبرهای خوب هستیم
بازم تشکر از جفتتون

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 21 فروردین1392 - 5:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام بر مهندسین عزیز وسربلند :ymhug:
به شما تبریک میگم، نبوغ، علم ،تخصص و تجربه در یکجا جمع شده و اینچنین موفقیت آمیز... بسیار عالی است...
مهندس مجتبی بند 11 دیگه خیلی جالبه 8-} اینجوری میشه پولهای قایم شده در خونه رو هم پیدا کرد... :D :D :D =)) =)) =))
همچنان پیروز باشید

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

چهارشنبه 21 فروردین1392 - 6:39pm
مدیر کل
مدیر کل

خب باز هم آقا مجتبی اسرار رو فاش کرد =))
واقعیتش بنده خودم تجربه اپراتوری خودم رو خیلی قبول ندارم! منتظر میشیم تا تست دستگاه توسط آقا مجتبی و آریای عزیز مشخص بشه. اگر ایشالا همه چیز خوب بود بنده مشخصات کامل دستگاه رو قرار میدم.

چهارشنبه 21 فروردین1392 - 7:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام منم از اساتید محترم تشکر می کنم :ymhug: :ymhug: :ymhug:
و امیدوار برای موفقیت های اینده :ymparty: :ymparty: :ymparty:
با تشکر @};- @};- @};-

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

چهارشنبه 21 فروردین1392 - 7:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure