انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:37pm

پاسخ به موضوع  [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 فروش آنتنهای جدید برای FPL-35 سه منظوره توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

استاد مجتبی عزیز واقعاً خسته نباشی. استاد اگه میشه جهت حرکت آنتن ها در شب دیده بشه که به چه طرفی آنتن ها حرکت می کنند رو هم یهراه حلی پیدا کنید. با تشکر :x

سه شنبه 28 مرداد1393 - 8:50am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام استاد مجتبی

بله منم با هیتمن موافقم...اگه نوک آنتن ها شبرنگ بشه عالی میشه.... :-BD

سه شنبه 28 مرداد1393 - 9:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام
استاد مجتبی عزیز واقعا خسته نباشین
استاد نمیشه قطر اون دسته هایی که تو دست میگیریم بیشتر بشه تا کف دست رو کاملا پر کنه؟به اندازه قطر اون وزنه تعادل

gladyator_089

سه شنبه 28 مرداد1393 - 11:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از انتنای 3 میل المانی استفاده میکردی بهتر جواب میداد
انتنای 4 میل سرعت و عملکرد ضعیفتری دارن ولی در عوض انتنای 3 میل دقت بهتر و بیشتری تو 35 از خودشون نشون دادن
اگه فقط به خاطر این قضیه که ژیگلوری پیدا نکردی که به نوک انتنای 3 میل خورونده بشن از 4 میل استفاده کردی که جالب نیست
برای نوک میله های 3 میل هم میشه یه چیزی براشون پیدا کرد که حتما هم احتیاج نیست کروی باشن و میشه مثل نوک انتنای تلسکپی که کروی نیستن چیزی براش درست کرد و خوروند

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

سه شنبه 28 مرداد1393 - 11:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

بسیار عالی اقا مجتبی خسته نباشی...
یه ییشنهاد واسه دوستای گلم دارم که حالا یا مثل من میگن دسته ها باریکه قطر برنج زیاده یا از این جور سلیقه ها دارن بهتر خودشون هر مدل که میخوان اصلاحش کنن
به نظر من که بسیار اصولی و دقیق ساخته شده دستتون درد نکنه اقا مجتبی.

سه شنبه 28 مرداد1393 - 12:00pm
مدیر کل
مدیر کل

شایان نوشته است:
از انتنای 3 میل المانی استفاده میکردی بهتر جواب میداد
انتنای 4 میل سرعت و عملکرد ضعیفتری دارن ولی در عوض انتنای 3 میل دقت بهتر و بیشتری تو 35 از خودشون نشون دادن
اگه فقط به خاطر این قضیه که ژیگلوری پیدا نکردی که به نوک انتنای 3 میل خورونده بشن از 4 میل استفاده کردی که جالب نیست
برای نوک میله های 3 میل هم میشه یه چیزی براشون پیدا کرد که حتما هم احتیاج نیست کروی باشن و میشه مثل نوک انتنای تلسکپی که کروی نیستن چیزی براش درست کرد و خوروند

شایان جان من اون رو هم قبلا تست کردم و خیلی از دوستان هم اگر یادت باشه با دستگاه 22 تست کرده بودند که نمره 3 المانی به ذرات حساستر میشه و اگر دقت کرده باشید اکثر دستگاههای شرکتی از نمره 4 استفاده میکنند اصلا بخاطر این ژیگلور من از 4 استفاده نکردم این موضوع رو بعدا که اقا حمزه گفت پیگیرش شدم دیدم خداروشکر بهش خورد و بنظر من جز این برنجی چیز دیگه ای به این انتن وصل نشه بهتره ما میخوایم فقط برنجی باشه که از نظر انتن خیالمون راحت باشه کمترین خطا را داریم . از نظر راحتر سرچ کردن که شک نکن انتن قبلی هم سرچ میکرد این قطعاتی که بهش وصل بود رو مد نظرم بود حذف بشه که به حمدالله درست شد .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 28 مرداد1393 - 2:07pm
مدیر کل
مدیر کل

gladyator_089 نوشته است:
سلام
استاد مجتبی عزیز واقعا خسته نباشین
استاد نمیشه قطر اون دسته هایی که تو دست میگیریم بیشتر بشه تا کف دست رو کاملا پر کنه؟به اندازه قطر اون وزنه تعادل

دوست من اونوقت سنگین میشه چند دقیقه کار کین زود خسته میشین اخه توپر هست اینطوری عادت میکنین .
میشه بهش لوله پلاستیکی نصب کرد و این دسته بره توش یا همان دسته های قبلی رو در بیارین اینو بذارین داخل اون اما ما با این طرح جدید خواستیم هم دیگه این قطعات نباشه و کلا از یه فلز استفاده بشه و انرژی دست به دسته نزدیکتر بشه و به وسیله این وارنیش اتصال دست به میله برقرار نشه .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

سه شنبه 28 مرداد1393 - 2:15pm
مدیر کل
مدیر کل

hitman-666 نوشته است:
استاد مجتبی عزیز واقعاً خسته نباشی. استاد اگه میشه جهت حرکت آنتن ها در شب دیده بشه که به چه طرفی آنتن ها حرکت می کنند رو هم یهراه حلی پیدا کنید. با تشکر :x

این کار دیگه سلیقه ای هست من بیشتر عمومی درست میکنم اومدو همین شبرنگ کاری بعدا مشکل ساز بشه

سه شنبه 28 مرداد1393 - 2:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
سلام مجتبی جان خسته نباشی خدا قوت خیلی عالی شده ایشالا که تسته عملیشم عالیه موفق باشی یا حق

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

سه شنبه 28 مرداد1393 - 11:59pm
مدیر کل
مدیر کل

شایان عزیز بحث در مورد قطر میله های برنجی رو ما شاید حدود 2 سال پیش داشتیم و در مجموع به نتیجه قطعی رسیدیم!
ببینید بنده هم با میله جوش برنج 3 میل آلمانی که کلمه Germany روش حک شده و هم 2 مدل میله 4 میل ایرانی و یک مدل 5 میل ایرانی آنتنهایی رو ساختم. به جرات میشه گفت عملکرد نمره 4 واقعا بهتر هست! نمره 5 که اصلا کارکرد خوبی نداره و 3 میل هم فقط تحت شرایطی و برای بعضی ها خوب جواب میده. بین میله های 4 میل ایرانی هم تفاوت کیفیت وجود داره که اقا مجتبی هم بر اساس تجربه و تستهای خودشون نمونه بهتر رو همیشه در آنتنها استفاده کردن.
در واقع اینها مجموع نکاتی هست که نه تنها بنده و اقا مجتبی بلکه سایر عزیزان با تجربه در ردیابی هم بارها تایید کردن و لذا روی تغییر قطر میله فکر نمیکنم بحثی داشته باشیم.

چهارشنبه 28 مرداد1393 - 1:41am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure