انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 5:25pm

پاسخ به موضوع  [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 11  بعدی
 فروش آنتنهای جدید برای FPL-35 سه منظوره توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

سورنا نوشته است:
آهااااا این شد ی آنتن ردییییف.... ظاهرش ک اصلاح شده دمت گرم مهندس .. کاراییشم ک اقا مجتبی فتوا داد اساتید ردیابی جناب حمزه جاوید زحمت تست رو متقبل بشین کاربرا منجمله خودم چشممون ب زحمات شماست عزیزان. سپاسگزارم ازتون. فقط مهندس مجتبی این روکشای لاستیکی حتما باید باشند? ی توضیح مختصر لطفا

خواهش میکنم سورنا جان بله برای ردیابی با 35 حتما باید باشه درواقع یه نوع عایق هست که دستها با میله ها تماس پیدا نکنه حالا اگر شما خواستین بدون 35 هم باهاش کارکنین میتونین کافیه فیش نری رو ازش جدا کنین و فیش مادگی رو درزیر دسته تعبیه شده بازش کنین و خوراک مخصوص رو داخلش قرار بدین دنبال هرنوع جنسی که میخواین این انتنها میره انواع سنگهای گرانبها شهاب سنگ البته باید یه نمونه کوچیک از اون جسم رو داشته باشین بذارین داخلش بعد انتنها رو بدست بگیرین حالا برای حالت خوراکخور میتونین شصت خودتون رو به اون قسمت برنجی بالای دسته که وارنیش نداره بذارین تقریبا یک سانت من جا گذاشتم واسه اتصال دست به دسته اونوقت شروع به کاوش کنید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 26 مرداد1393 - 4:20am
استاد
استاد

درود بر شما
این طرح انتنی هست که من باهاش کار میکنم و از برنجی 5 میل ساخته شده
دسته ها برای انتن اقا مجتبی یه کمه باریک هست و درست حسابی روی انتنها نمیشه کنترل داشت لا اقل احساس من این هست چون دو مورد درست کردم که دسته ها باریک بودن و تجربه این را داشتم در ضمن شافت وسط باید 12 سانت باشه هم اینکه وزن بیشتری ایجاد میکنه هم اینکه انتنها زیاد لق نمیزنند

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 26 مرداد1393 - 5:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
سورنا نوشته است:
آهااااا این شد ی آنتن ردییییف.... ظاهرش ک اصلاح شده دمت گرم مهندس .. کاراییشم ک اقا مجتبی فتوا داد اساتید ردیابی جناب حمزه جاوید زحمت تست رو متقبل بشین کاربرا منجمله خودم چشممون ب زحمات شماست عزیزان. سپاسگزارم ازتون. فقط مهندس مجتبی این روکشای لاستیکی حتما باید باشند? ی توضیح مختصر لطفا

خواهش میکنم سورنا جان بله برای ردیابی با 35 حتما باید باشه درواقع یه نوع عایق هست که دستها با میله ها تماس پیدا نکنه حالا اگر شما خواستین بدون 35 هم باهاش کارکنین میتونین کافیه فیش نری رو ازش جدا کنین و فیش مادگی رو درزیر دسته تعبیه شده بازش کنین و خوراک مخصوص رو داخلش قرار بدین دنبال هرنوع جنسی که میخواین این انتنها میره انواع سنگهای گرانبها شهاب سنگ البته باید یه نمونه کوچیک از اون جسم رو داشته باشین بذارین داخلش بعد انتنها رو بدست بگیرین حالا برای حالت خوراکخور میتونین شصت خودتون رو به اون قسمت برنجی بالای دسته که وارنیش نداره بذارین تقریبا یک سانت من جا گذاشتم واسه اتصال دست به دسته اونوقت شروع به کاوش کنید

سپاس آقا مجتبی. فقط ی سوال دیگه ک حالت (خوراکی-فرکانسی) چطوره قضیش? یعنی هم خوراک بدیم هم فیش 35 رو وصل کنیم فرکانسی کار کنیم همزمان?? :-?

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 26 مرداد1393 - 8:23am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون آقا مجتبی خسته نباشی. :ymhug:
این آنتنها که در واقع اصلاح شده طرح قبلی هست بنظر من واقعا بهتره! این آنتن در واقع 3 نوع اصلاح رو در خودش داره. اول اینکه چون قسمت عقب از نظر طولی کوتاه تره ؛ اهدافی که در طرفین قرار میگیرن خیلی بهتر از طرح اولیه ردیابی میشن. دوم اینکه مخزن خوراک در قسمت پشت حذف شده که این هم بهتر هست چون در حالت قبلی وضعیت تعادلی آنتن در حالت خوراکی و بدون خوراک عوض میشد و میتونست کمی مشکل ایجاد کنه! و سوم هم اینکه طولانی بودن قسمت عقب به اون میزان قبلی اصلا برای دست گرفتن آنتنها توسط اپراتور مساله داشت و در واقع عقب آنتن میتونست به بدن برخورد کنه ولی این 5 سانت فعلی مشکلی نداره.
در عین حال مسائل مربوط به تعادل آنتن و آیرودینامیک در اثر وزش باد مثل قبل بخوبی وجود داره و اینها در ردیابی میتونه کمک موثری بکنه و تا حد زیادی تاثیر ذهنیت در آنتن زنی رو کمتر کنه.
در مورد استفاده از این انتن بصورت خوراکی-فرکانسی باید عرض کنم که این چیزی بوده که ما در بعضی ردیابهای خاص دیدیم و بنده فقط نقل قولی از استاد آریا رو بخاطر دارم که گفته بودن ردیابی دیدن که هم دارای دستگاه فرکانسی بوده و هم خوراک درش استفاده میشده که بسیار شبیه به طرح فعلی هست! اینکه دقیقا به چه صورت باید این کار صورت بگیره چیزیه که پس از تست های فراوان مشخص میشه که چه خوراکی و یا چه ترکیباتی در مخزن خوراک ریخته بشه تا در کنار سیستم فرکانسی عملکرد دقیق تر و کم خطا تری داشته باشیم.

یکشنبه 26 مرداد1393 - 9:48am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
سلام و درود بر همه دوستان واساتید محترم
اقا مجتبی کارت خیلی درسته
میگن هرچی سنگه مال پای لنگه حکایت ماست بعد یه هفته رو انداختن به اینو اون پول انتن هارو جور کردیم امروز ماشین دوستمو گرفتم مادرمو ببرم بیمارستان دوستم مدارک ماشینو یادش رفت بهم بده یه افسر خدا نشناس گیر داد ماشینو بخوابونه خلاصه با کلی خواهش تمنا که جناب سروان ماشین امانته و... مجبور شیدم ۲۰۰ پیاده شدم تا بیخیال شد
هی روزگار دیگه

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

یکشنبه 26 مرداد1393 - 12:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
تف!

gladyator_089

یکشنبه 26 مرداد1393 - 5:32pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

مجتبي عزيز خسته نباشي.
من تو طراحي تا حدي تجربه دارم و فكر كنم اگه نوك انتن ها يكمي بزرگ تر و بصورت گروي باشن از نظر چرخش كيفيت كارش خيلي بهتر ميشه.تو اينترنت هم سرچ كردم تونستم يه عكس براش پيدا كنم.كلا ميله هاي دراز براي اينكه كيفيت چرخش خوبي داشته باشن بايد نوك اونو خاص و بصورت گروي باشه.تو عكس هم اگه به نوك انتن ها نگاه كنيد متوجه ميشيد گروي هستن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 26 مرداد1393 - 7:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با تشکر از همکاریه استاد حمزه و جاوید
پس هنوز میتونه جای کار داشته باشه امیدوارم اخرش طوری از اب در بیاد که مثل35 نشه ازش ایراد گرفت وهمه موانع رو بندازین به اپراتور ;) @};-

یکشنبه 26 مرداد1393 - 8:08pm
مدیر سایت
مدیر سایت

جاوید جان , من قبلا یه ردیاب دیدم که انتن اون با انتن های ردیاب ما کمی فرق داشت , فرقش این بود که میله انتن نرسیده به دسته به حالت مارپیچ مخروطی بود , ولی تا بحال تو نت هم این انتن رو ندیدم , اپراتورش هم حرفه ای بود نقطه ای رو هم از فاصله دور سنس کرد , موقعیت اونجا ناجوره نمیشه کار کرد , بنظرتون اون مارپیچ میتونه تاثیر مثبتی تو کار انتن داشته باشه ؟ تشکر

یکشنبه 26 مرداد1393 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
ارتین نوشته است:
جاوید جان , من قبلا یه ردیاب دیدم که انتن اون با انتن های ردیاب ما کمی فرق داشت , فرقش این بود که میله انتن نرسیده به دسته به حالت مارپیچ مخروطی بود , ولی تا بحال تو نت هم این انتن رو ندیدم , اپراتورش هم حرفه ای بود نقطه ای رو هم از فاصله دور سنس کرد , موقعیت اونجا ناجوره نمیشه کار کرد , بنظرتون اون مارپیچ میتونه تاثیر مثبتی تو کار انتن داشته باشه ؟ تشکر

بله منم این نوع انتن رو دیدم،خیلی کارش درست بود

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 26 مرداد1393 - 9:31pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure