انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 6:15pm

پاسخ به موضوع  [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 11  بعدی
 فروش آنتنهای جدید برای FPL-35 سه منظوره توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
اگه کسی آنتنهایی که گفتم رو ساخت بیاد بگه تا ببینیم کار میده یا نه
چون خودم فعلآ وقت ندارم

احتمالآ رهگیری کردن باهاش عالی جواب میده
خوب قیچی کردن یا نکردنش یخورده مبهمه
باز هم درود @};-

جمعه 24 مرداد1393 - 5:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
درود بر شما
این طرح به نظر من بخاطر تعادل بین قسمت عقب و برنجی 4 حساس تر میشه و روانتر در نتیجه ذرات بیشتری را میگیره و طرف عقب انتها هر چی سبکتر باشه قسمت دیگه که میله 4 هست سنگینتر میشه و انتنها به ذرات دیگه حساسیتی نشون نمیدهند

من با نظر شما موافق نیستم چون بنده هم از این انتنها تهیه کردم ,زحمتش رو اقای هوشی کشیدن البته با اصرار زیاد من,فوق العاده زیبا و روان ساخته شده اند و خیلی خوب هم کار میکنند.اصلا هم حالت تعادل بین دو قسمت براقرار نیست بهتره بگم سنگینی بیشتر به طرف نوک انتنهاست.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 24 مرداد1393 - 6:47pm
استاد
استاد

delta force نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما
این طرح به نظر من بخاطر تعادل بین قسمت عقب و برنجی 4 حساس تر میشه و روانتر در نتیجه ذرات بیشتری را میگیره و طرف عقب انتها هر چی سبکتر باشه قسمت دیگه که میله 4 هست سنگینتر میشه و انتنها به ذرات دیگه حساسیتی نشون نمیدهند

من با نظر شما موافق نیستم چون بنده هم از این انتنها تهیه کردم ,زحمتش رو اقای هوشی کشیدن البته با اصرار زیاد من,فوق العاده زیبا و روان ساخته شده اند و خیلی خوب هم کار میکنند.اصلا هم حالت تعادل بین دو قسمت براقرار نیست بهتره بگم سنگینی بیشتر به طرف نوک انتنهاست.

درود بر شما
چند ماه پیش یه انتن ساخنم که نوی سایت اون را گذاشتم به جای اینکه تعادل را با اضافه کردن دنباله به میله برنجی 5 بدست اورم اومدم و سنگینی را روی شافت قرار دادم با اضافه کردن یک تیکه الیاز برنج با قطر 3 سانت و طول 5 سانت
روان بودن زیاد یعنی گرفتن اهداف سبک و کاذب.در ضمن هر چه سر شافت کلفتر و پهن تر باشه ارتباط اون با دسته بهتر برقرار میشه و انتنها نباید با فوت کردن به اونها بچرخند

امیدوارم که این انتن خوب جواب بده و درصدی خطای کمتری داشته باشند

جمعه 24 مرداد1393 - 8:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب وقتی ما وزن رو بالاتر میزاریم مگه ذرات حذف نمیشن؟ :-?

جمعه 24 مرداد1393 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید جان اگه گفته شما درست باشه پس نتیجه میگیریم که بار واقعی قویتر از ذراته که میتونه آنتنهای کج و سنگین رو به طرف خودش بکشه ولی ذرات نمیتونن
اگه اینطور بود که این همه بحث وجود نداشت
فکر نکنم اینطور باشه

آنتن باید روان و حساس باشه به نظرم و اگه اونطرفا بار باشه آنتنها کار خودشونو میکنن با توجه به روش 20 دقیقه 3 دقیقه

هر کسی یه نظری داره دیگه

جمعه 24 مرداد1393 - 9:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بنظر من انتن باید روان باشه وگرنه ممکنه اصلا به سمت یه سری از هدف ها نره ولی ارتین جان پیشنهاد خوبی در مورد ساخت انتن با الگو برداری ار روی چیزی مثل قطب نما دادن من چون وقتم ازاده سعی میکنم ساخت انتن جدید رو با کمک دوست خوبم ارتین شروع کنم امیدوارم به نتایج جالب توجه ای برسیم و به عرض دوستای گلم برسونیم اگه کسی پیشنهادی هم داره بگه تا روش کار کنیم

جمعه 24 مرداد1393 - 9:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اگه این طرحی که کشیدم جواب بده
دیگه لازم نیست بگیم که باید یک سال تمرین کنی تا اپراتور بشی (که معلوم نیست آخرش اپراتور بشی یا نه)
بچه 5 ساله هم این آنتنهارو نگه میداره
فقط بسازین و گزارش بدین خوب بود یا نه

ایشالا همه به آرزوهاشون برسن @};- @};- @};-

جمعه 24 مرداد1393 - 9:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اگه جواب بده که عالی میشه من از فردا کارمو شروع میکنم فقط اگه امکان داره هوشی جان هم نظرشون رو در مورد این طرح بگن

جمعه 24 مرداد1393 - 9:26pm

آرین نوشته است:
ممنون از شما که زحمت میکشین
ولی این عکس رو که خودم کشیدم رو ببینین
حتمآ اگه برای اون وزنه تعادل از یه جنسی مثل پلاستیک یا لاستیک یا هرچیز که خودتون بهتر بلدین استفاده بشه بهتر جواب میده
حتمآ قدرتمندتر و واضح تر به طرف هدف میره که باز هم تاثیر نیروی ذهن رو کم میکنه
وگرنه اینجوری دو نیرو برخلاف هم کار میکنن که قدرت دستگاه رو مسلمآ کم میکنه

دقیقا همینطوره قدرت کشش به هدف کمتر میشه یا حتی شاید چون قسمت عقب حجم و وزنش بیشتر است و فرکانس بیشتری را حمل می کند انتن به سمت خلاف هدف کشیده شود .
اقا مجتبی لطف کنید دو جور بسازید یکیش قسمت عقبی انتن را نداشته باشد تا هم خیلی روان نچرخد هم خطایی که گفتم را نداشته باشد چون به هر حال این انتنها خیلی بهترند. با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 24 مرداد1393 - 12:31am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام.
ضمن تبریک.چشم مجتبی جان .دراسرع وقت اقدام خواهد شد

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

شنبه 24 مرداد1393 - 12:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure