انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 7:01pm

پاسخ به موضوع  [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی
 فروش آنتنهای جدید برای FPL-35 سه منظوره توسط آقا مجتبی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
ضمن قدرداني مجدد از زحمات مهندس حميد و مهندش مجتبي و ...
هرچند ساخت آنتنهاي جديد ممكنه گام موثري در جهت بهبود كار رديابي باشه ولي منم با نظري haloo موافقم و از باب قيمت بايد منصفانه عمل بشه.
ياحق

با haloo و استاد bina عزیز موافقم.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 5:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از شما که زحمت میکشین
ولی این عکس رو که خودم کشیدم رو ببینین
حتمآ اگه برای اون وزنه تعادل از یه جنسی مثل پلاستیک یا لاستیک یا هرچیز که خودتون بهتر بلدین استفاده بشه بهتر جواب میده
حتمآ قدرتمندتر و واضح تر به طرف هدف میره که باز هم تاثیر نیروی ذهن رو کم میکنه
وگرنه اینجوری دو نیرو برخلاف هم کار میکنن که قدرت دستگاه رو مسلمآ کم میکنه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 10:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
سلام دوستان ..اولا بابت ساخت انتن ها خیلی از اقا مجتبی تشکر میکنم...
ولی 400تومن خیلی گرونه برای کاربرای جدید و 200 تومن هم برای اون قدیمیا که ردیاب گرفتن واقعا خیلی خیلی گرونه...

درود بر همه دوستان و با سپاس از آقا مجتبی
بنده هم با نظر هلو گرامی موافقم قیمت بالاست بخصوص وقتی تولید تعدادی باشه یا همون انبوه، بنظر من نصف این قیمتها مناسبه!

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 10:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یه طرح هست که تئوریکش جواب میده
اگه جواب بده باید با واژه ی تاثیر نیروی ذهن خداحافظی کنیم
تآثیر نیروی ذهن از اونجا میاد که ما دستمونو کج میگیرم بدون اینکه بفهمیم
اگه دسته ها طوری با آنتن اتصال داشته باشن که آنتنهارو جهت ندن تاثیر نیروی ذهن هم از بین میره :-?

یه سیستم ساده هست که توی قطب نماها استفاده میشه
یک سوزن داره و عقربه روی سوزن سوار میشه و تعادلش هم برقرار شده که از بلبرینگ هم روونتره
حالا اگه این قطب نمارو چند درجه هم شیب بدیم بازم راه خودشو میره
میشه برای آنتنهای 35 هم از همین سیستم بهره گرفت
ساختنش هم برای مهندس مجتبی و دوستانش راحتتره

وزنه تعادلشم بهتره پلاستیکی یا ... باشه.

آنتنها هم بهتره نازک و کم وزن ساخته بشن تا زیاد اصطکاک ایجاد نکنه چون از اونور وزنه تعادل هم باید اندازش سنگین بشه

اینجوری با تاثیر نیروی ذهن خداحافظی میکنیم. :-H

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 23 مرداد1393 - 2:32am

kurosh نوشته است:
haloo نوشته است:
سلام دوستان ..اولا بابت ساخت انتن ها خیلی از اقا مجتبی تشکر میکنم...
ولی 400تومن خیلی گرونه برای کاربرای جدید و 200 تومن هم برای اون قدیمیا که ردیاب گرفتن واقعا خیلی خیلی گرونه...

درود بر همه دوستان و با سپاس از آقا مجتبی
بنده هم با نظر هلو گرامی موافقم قیمت بالاست بخصوص وقتی تولید تعدادی باشه یا همون انبوه، بنظر من نصف این قیمتها مناسبه!

سلام بر همه دوستان و تشکر ویژه از استادان زحمت کش آقا مجتبی و آقا حمید
بنده هم با دوستان هالو و کوروش موافقم مبلغ اگر به نصف تقلیل پیدا کنه اکثر دوستان میتونن این دسته ها رو تهیه کنن

جمعه 24 مرداد1393 - 10:01am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
سلام بر تمامی دوستان و اساتید عزیز و اقا مجتبی گل :x
انتن های جدید به نظر عالیه و اقا مجتبی بابت ساختشون زحمتای زیادی رو متحمل شدن حتی شده به خاطر یه قطعه کوچیک یه روزه از ساری اومده تهران قطعه رو تهیه کرده و برگشته ساری و من واقعا ازشون ممنونم این انتن ها میتون مشکلات خیلی از بچه هارو حل کنه فقط همون طور که دوستان دیگه هم گفتن اگه ممکنه قیمتش رو پایین بیارید تا همه دوستان بتونن از این انتن ها استفاده کنن و بهره ببرن و حتما وقتی به تولید انبوه برسه گوشه ای از زحمات اقا مجتبی هم جبران میشه
یا حق

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

جمعه 24 مرداد1393 - 11:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستای گلم اینجا یه تشکر ویژه هم از اقا مجتبی و همکاران گرامیشون میکنم بخاطر انتن های جدید چون من واقعا با قبلی ها مشکل داشتم امیدوارم با تهیه انتن های جدید هم من هم بقیه بچه ها بهتر نتیجه بگیرن. ضمنا من هم با نظر اقایون موافق هستم اگه امکانش هست قیمت هارو پایین تر بیارید بهتره باتشکر از شما...

جمعه 24 مرداد1393 - 2:48pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از لطف همه عزیزان.
در خصوص قیمت اول این رو عرض کنم که قیمت آنتنها رو اقا مجتبی تعیین میکنه و بنده در این مساله نه نقشی دارم نه سهمی چون بیشترین قسمت کار ساخت آنتنها زحمت ساختشون هست که بطور کامل توسط آقا مجتبی و دوستانشون انجام میشه!
اما من از دوستان تعجب میکنم! شما اگر خودتون هم حساب کنین هر جفت آنتن نزدیک 100 تومن هزینه ساختش هست و با احتساب هزینه دستگاههای لازم و حداقل دستمزد جهت ساخت آنتنها قیمت 200 بنظر من اصلا قیمت زیادی نیست! این مورد رو بنده هم با اقا مجتبی صحبت کردم و ایشون از این انتظار دوستان ناراحت هم بود و همین مسائل سبب دلسردی میشه! شما آنتنهای خیلی ساده تر از این رو هم نمیتونین از هیچکس با قیمت 100 تومن یا کمتر تهیه کنین یا حتی خودتون بسازین! اگر بتونین بسازین که خب مشکلی نیست و نیاز به خرید هم نیست. اصولا طراحی آنتنهای جدید صرفا بدلیل پیشبرد مسیر ردیابی و بخصوص تکمیل پروژه ردیاب FPL-35 انجام شده وگرنه هدف کسب سود نبوده! من حتی فکر میکنم با همین قیمت هم در نهایت آقا مجتبی ضرر میکنن! چون برخی خورده هزینه های اضافی و بعضا پشتیبانی بعد از فروش هم خودش هزینه هایی رو بصورت خورد خورد تحمیل میکنه که در نهایت متوجه میشین سودی نداره! اینکه توقع داشته باشین چیزی ارائه بشه که حتی ایشون ضرر بده نه معقوله و نه منصفانه! همین انتظارات باعث میشه در اینده هم دیگه کارهای کمتری انجام بشه. چون احساس ما این خواهد بود که اکثر دوستان ارزش زیادی برای کاری که انجام میشه قائل نیستن! اونم در این شرایط اقتصادی که نسبت به چند سال قبل عملا قیمت هر چیزی 3 برابر شده و وضعیت برای همه اینجوره. از طرف دیگه بارها عرض کردم اینجور دستگاهها و ابزار ها نیاز روزمره و نون شب کسی که نیست! اسباب بازی و دکور هم نیست! کاربرد این چیزها مشخصا در کاوشگری و دفینه یابیه که برای مصرف کننده ای که واقعا در این کار جدیت داشته باشه واقعا ارزش داره و در صورت موفقیت اصلا این هزینه ها در برابر نتیجه مطلوب نهایی چیزی حساب نمیشه! هدف ما هم ساخت یک چیز کاراست وگرنه در مورد همین انتن بستن دو میله و لوله بدون محاسبات لازم و تست دقیق کار سختی نبود. ولی عرض کردم هدف ساخت یک اسباب بازی نیست! هدف ساخت چیزی هست که واقعا کار بکنه و تا حد ممکن جواب بهتری بده.
از طرف دیگه تجربه نشون داده که اگر اینجا چیزی با قیمت پایین ارائه بشه قطعا اشخاص زیادی هستن که تشریف میارن و از اینجا خریداری میکنن و با قیمت بالاتر میفروشن! پس اصلا از نظر من این آنتنها نباید به کسی غیر از دارندگان ردیاب های انجمن داده بشه که حالا بخواد قیمتش بیشتر هم باشه! هدف ردیابی بهتر توسط بچه های خودمون هست نه اینکه یک نفر ندیده و نشناخته بیاد فقط آنتن رو بگیره!
در مورد پیشنهادات و انتقاداتی که روی طرح آنتن جدید انجام شد ؛ من توقع داشتم لااقل وقتی روی همین انتنها در تاپیکهای موجود از چند ماه پیش داشت کار میشد ؛ دوستان میومدن همین نظرات رو میدادن! ولی وقتی ماهها از نتیجه گیری این سیستم آنتنها گذشته و بنظر میومد نکته جدیدی وجود نداره ؛ دیگه انتقاد و پیشنهاد جدید زیاد جالب نیست. چون هر تغییری نیاز به صرف زمان زیاد برای تست داره. با این حال آقا مجتبی بر اساس این نظرات دوستان و تستهایی که کردن در حال تغییراتی در طرح جدید هم هستن که تا چند روز آینده به امید خدا نهایی میشه.

جمعه 24 مرداد1393 - 4:25pm
استاد
استاد

درود بر شما
این طرح به نظر من بخاطر تعادل بین قسمت عقب و برنجی 4 حساس تر میشه و روانتر در نتیجه ذرات بیشتری را میگیره و طرف عقب انتها هر چی سبکتر باشه قسمت دیگه که میله 4 هست سنگینتر میشه و انتنها به ذرات دیگه حساسیتی نشون نمیدهند

جمعه 24 مرداد1393 - 4:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود خسته نباشی خدمت اقا مجتبی ودوستان گران قدر
از نظرم قبل از فروش برای عموم تست نهایی و احیانا اخرین تغییرات با همکاری اساتید بنام ردیابی...به اتمام برسه ونظرات در مورد نقاط ضعف و قوت ونگاهی کلی به کیفیت این محصول تکمیلی با زبانی شیوا توسط ایشان که بدور از مسائل فروش خواهد بود بیان بشه در نتایج نهایی بسیار تاثیر گذار تر خواهد بود @};-

جمعه 24 مرداد1393 - 4:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure