انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 4:43am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی
 توباکس ساشو قویترین فلزیاب جهان 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
من یادمه اقای زایکسل تو انجمن مهندس مهدی گفتن برد دستگاه من برای فلز 15 س 3 متر ه.ایا با این مقدار برد میخوان تحویل بدن؟

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

شنبه 31 فروردین1392 - 11:57pm
YIM
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان
آقا مجتبی ضمن تشکر از زحمات شما و همه دوستان 2 موضوع که برای خیلی ها مطرحه عرض میکنم لطفا عنایت بفرمائید:
1- آیا موضوع تفکیک توباکس حل شده و با تفکیک میدین یا همون معمولیه؟
2- لطفا در مورد قیمتش تجدید نظر بفرمائید تا همه دوستان بتونن تهیه اش کنن. بهرحال اکثر دوستان مشکلات مالی دارن و باید تاحد امکان دستشون رو بگیرین%
موفق باشید%
:-H @};-

باشه چشم چی بگم اخه به اقای زیکسل فشار میاد اخه ایشون هم دلخوش بشه به ساختن این توباکس باشه چون شما گفتین و درخواست کردین همون یک میلیون قیمت کامل توباکس خواهشا به این اقای زیکسل فشار نیارین بذارین بافرصت با حوصله به کارش ادامه بده و با کیفیت بسازه
موضوع تفکیک هنوز حل نشده من مدار کامل تفکیک هم برای زیکسل میفرستم بصورت اماده تا ایشون هم تست کنند اگه خوب بود بهش میگم داخل این توباکس بذاره . :)

سلام دوستان
مجتبی جان واقعا بخاطر حسن توجهت به بچه های انجمن ازت ممنونیم.
بهرحال این انجمن متعلق به همه دوستانه و همه سعی میکنن به نوعی کمک حال هم باشن.
موفق باشین
@};- :-H

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 31 فروردین1392 - 12:04am
مدیر کل
مدیر کل

پس اینطور که دوستان درخواست کردن همین قیمت یک میلیون تومان رو قادر به پرداخت هستند هرچند به اقای زیکسل فشار میاد اما کاریش نمیشه کرد همین قیمت فعلا هست تا ببینیم قیمت قطعات بالا نره اخه هزینه ساختش خیلی بالاست برخلاف دستگاه های دیگه این هزینه خیلی بالایی داره حالا ببینیم این اقای زیکسل تا کجا میتونه پیش بره اما قولی بابت اضافه نکردن این قیمت نمیدم چون واقعا نمیصرفه .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 31 فروردین1392 - 12:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان البته آقا مجتبی به بنده لطف دارن و از ایشون تشکر میکنم من هر کاری برای دوستان عزیزم از دستم بر بیاد انجام میدم به روی چشم :ymhug:

یکشنبه 31 فروردین1392 - 12:29am
مدیر کل
مدیر کل

محمد نوشته است:
من یادمه اقای زایکسل تو انجمن مهندس مهدی گفتن برد دستگاه من برای فلز 15 س 3 متر ه.ایا با این مقدار برد میخوان تحویل بدن؟

این برد رو که ایشون گفتن من هم میدونم اما حالا یه چیزی گفتن ایشون من ملاک بر این میذارم هرچی تو فیلمی که میذارند و با متر دقیقا نشون میدن تو هوا اونو مد نظر قرار میدیم شاید اون موقع اینقدر قدرت رو زیاد کردند و حساسیت به زمین زیاد شده بود همچین بردی داشتند و شایدم درست بوده بهرحال ایشون میان توضیح میدند که مثلا فلز 15 رو در چه فاصله ای میخوان تحویل بدن اینقدر هم حساس نشین به این موضوع مهم ساختن این دستگاهست و حد اقل برد برای 15 دومتر هم بده عالیه بشرطی که روی زمین سرچ میکنیم بیخودی حساس نشه و بیخودی بوق نزنه هر بردی که ایشون گرفتن مثلا 15 رو گفت دومتر یا سه متر باید همون باشه این مهمه برای من . برای تفکیک این موضوع هم من سعی میکنم مدار کامل اماده شده رو براش بفرستم و ایشون هم تست کنن اگه خوب بود میگم این هم بذارند داخل توباکس که به احتمال زیاد اگه خوب کار کرد تفکیکش قیمت اون افزوده خواهد شد . من که فعلا توباکس نداشتم که تست کنم و اصلا وقت این کار رو ندارم برای همین میسپارم به ایشون چون دست تنهام چطوری جواب گوی این همه سفارش رو بدم اخه .
زیاد هم دلتون رو خوش نکنین به تفکیک این توباکس بهترین تفکیک برای نقطه زن همین ردیاب هست که صد درصد تفکیک میکنه مثلا یه جا رو شک دارین میتونین اول با ردیاب تست کنین اگه گفت طلاست یا مس یا نقره بعد با این توباکس اونجا رو تست کنین اگه بوق زد خوب شروع به کاوش کنین هر دو دستگاه هم که برد زیادی دارند دیگه چی میخواین :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 31 فروردین1392 - 12:32am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
زیکسل عزیز واقعا این گذشت و فداکاری شما ستودنیه.
برای همه اساتید انجمن بویژه آقامجتبی - آقا حمید - آقا آریا - آقا مهدی - شما و بقیه دوستان عزیز آرزوی موفقیت دارم%
یاحق
:x @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 31 فروردین1392 - 12:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

bina نوشته است:
سلام دوستان
زیکسل عزیز واقعا این گذشت و فداکاری شما ستودنیه.
برای همه اساتید انجمن بویژه آقامجتبی - آقا حمید - آقا آریا - آقا مهدی - شما و بقیه دوستان عزیز آرزوی موفقیت دارم%
یاحق
:x @};-

سلام دوست من بینای عزیزم خواهش میکنم من هر کاری که انجام میدم جزو وظیفم هست انشالاه بتونم کارهای بهتری برای دوستان انجام بدم. :ymhug:

یکشنبه 31 فروردین1392 - 12:41am
مدیر کل
مدیر کل

خدایا آخر و عاقبت ما رو با این توباکس به خیر کن! ^:)^ :D

یکشنبه 31 فروردین1392 - 12:57am
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
درود پس به این نتیجه میرسیم که این دستگاه واسه هر فلزی بوق میزنه!!!1درسته؟؟؟؟؟آ
ثبات کاریش چطوریه؟؟؟؟؟؟آیا به ذرات حساسیت داره؟؟؟؟ثبات دستگاه هم خوبه یا رقته رفته افت می کنه؟؟؟
لطفا پاسخ بدین اساتید محترم

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 31 فروردین1392 - 1:19am
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
ببخشید این که می فرمایید قویترین ستگاه جهان منظورتون از لحاظ قدرت عمق زنی بیشتره دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از لحاظ ثبات کاری و تفکیک و عدم حساسیت به اثرات زمین و ذرات آیا باز بوق میزنه یا اثری نشون میده یا چه حالتی داره....اینا مهمن
ممنون میشم که جواب بدین YMWHISTLE

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 31 فروردین1392 - 1:25am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure