انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 10:40pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 12  بعدی
 توباکس ساشو قویترین فلزیاب جهان 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان
ضمن تبریک به همه در مورد مطالب خوب انجمن
با توجه به گشت و گذاری که توی انجمن داشتم میخواستم پیشنهاد بدم توی فروشگاه مسائل متفرقه مطرح نشه .
مثلا همین توباکس هم توی قسمت خودش بخث میشه هم اینجا توی فروشگاه.
به نظرم باید اینجا فقط باید معرفی کالا و قیمتش باشه.
موفق باشین

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 10 فروردین1392 - 12:45am
مدیر سایت
مدیر سایت

bina نوشته است:
سلام به همه دوستان
ضمن تبریک به همه در مورد مطالب خوب انجمن
با توجه به گشت و گذاری که توی انجمن داشتم میخواستم پیشنهاد بدم توی فروشگاه مسائل متفرقه مطرح نشه .
مثلا همین توباکس هم توی قسمت خودش بخث میشه هم اینجا توی فروشگاه.
به نظرم باید اینجا فقط باید معرفی کالا و قیمتش باشه.
موفق باشین

بله درسته دوست خوبم ولی مدیران طی درخواست بعضی از دوستان بزرگوار مختصری از شرح ساخت سیستم هارو فرمایش کردن تا دوستان عزیزمون بهتر متوجۀ عملکرد و کیفیت سیستم ها بشن @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 11 فروردین1392 - 10:04am
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
با سلام خدمت همه دوستان
آقا مجتبی این دستگاه بحالت آنالوگه یا دیجیتال؟؟؟؟؟
ثباتش و نسبت به املاح چطوریه غکس العملش ؟؟؟؟؟؟؟ایا مثلا به سیلیشو آهک وریشه درختان و... حساسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اگه دستگاه کاملشو سفارش بدیم و بعدا شما تفکیک رو واسه فروش بذاری میتونیم خودمون نسبش کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایا قدرت اسکن دوبعدی یا سه بعدی یا ارسال تصاویربه لپ تبو داره؟>>>
ممنون

الم یعلم بان الله یری

پنج شنبه 14 فروردین1392 - 3:17am
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
دستگاهی که فقط حفره ها و جاهای خالی رو بگیره چی پیشنهاد میکنین؟؟؟؟؟؟شما میفروشبد؟؟؟؟؟//

الم یعلم بان الله یری

پنج شنبه 14 فروردین1392 - 3:18am
مدیر کل
مدیر کل

SALAR نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان
آقا مجتبی این دستگاه بحالت آنالوگه یا دیجیتال؟؟؟؟؟
ثباتش و نسبت به املاح چطوریه غکس العملش ؟؟؟؟؟؟؟ایا مثلا به سیلیشو آهک وریشه درختان و... حساسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اگه دستگاه کاملشو سفارش بدیم و بعدا شما تفکیک رو واسه فروش بذاری میتونیم خودمون نسبش کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایا قدرت اسکن دوبعدی یا سه بعدی یا ارسال تصاویربه لپ تبو داره؟>>>
ممنون

این دستگاه درواقع انالوگه و تقریبا بعضی قسمتهاش که اختلاف فاز رو میسنجه نیمه دیجیتاله البته این موضوع رو اقا حمید بهتر میدونند
ثباتش دربرابر دستگاهای دیگه از نوع خودش بهتره البته طبق فرمایشات اقای ارش داخل جعبه رو فویل بپیچین یا خود مدار توباکس رو فویل بپیچین و فویل رو به شیلد مدار وصل کنین ثباتش بهتر هم میشه و مهم شیلد کردن خوب کویلهاست که باید طبق دستورات مهندس حمید رعایت بشه خوب عمل میکنه
مدار تفکیک رو من به حمد الله امروز نصب کردم و انگار جواب داد باید بیشتر روی تنظیماتش کار کنم و جواب قطعی رو بزودی اعلام میکنم و داخل فروشگاه قرار میدم البته یک قطع داره که اصلا تو ایران موجود نیست سفارش دادم از اونطرف برام فرستادند فعلا که هشت عدد از این قطعه رو دارم .
بله وصل کردن این مدار مونتاژ شده تفکیک راحت میشه روی توباکس سوار کرد دوتا سیم مثبت منفی داره که به ولتاژ اصلی وصل میشه و دوتا سیم دیگه هم به نقاطی که میگیم به مدار ساشو وصل میشه داخل السی دی هم نشانگر باطری داره و تو منو هم تریشولد و سرعت واکنش و دلی و چند تا چیز های دیگه داره که بعدا مفصلا توضیح خواهم داد باید تستهای بیشتری با فلزات مختلف انجام بدم فعلا که از دست این توباکس خسته شدم خیلی خسته کننده هست بخدا الان این توباکس شد سه مدار یکی مدار اصلی ساشو که خیلی بزرگه و گسترده و مدار مبدل ولتاژ و مدار تفکیک جداگانه با ال سی دی . فعلا کسی سفارش برای توباکس نده که بتونم سفارشات دوستان رو اماده کنم بدقول نشم مراحل بعدی اعلام میکنم چون ساختن هر توباکس برای من دوهفته کاری وقت میبره و کلا از کار و زندگی میافتم دوستان سعی کنن این توباکس رو خودشون بسازند ما بخدا کمکشون میکنیم بخش توباکس فعاله شما سئوال کنین ببینین اگه کسی جواب نداد اونوقت تقریبا اینجور که حساب کردم با تمام قطعات توباکس برای من با این تفکیک حدود 500 هزار تمام میشه تنها دستگاهیه که اینهمه خرج برمیداره و هم وقت گیر و پر درد سر این مبدل ولتاژ رو اینطوری نبینید که اینقدر کوچیکه همین که یه قطع رو درست و حسابی جا نزنین و حتی لحیم خوب اتصال نکرده باشه یا اتصالی داشته باشه یا قطعی کوچیک داشته باشه این ایسی سریع منفجر میشه و میسوزه اینقدر این مدار حساسه انونهایی که ساختند متوجه میشن که من چی میگم خدا نکنه این دستگاه عیب بیافته میره تو مخ ادم ادمو دیونه میکنه تا عیب برطرف بشه من که عادت کردم سریع پیدا میکنم اما شما ها که میخواین بسازین حتما دو سری قطعه مخصوصا ایسی ها داشته باشین و مخصوصا اون ایسی مبدل رو چند تا بخرین بهرحال تا اطلاع ثانوی کسی توباکس سفارش نده تا من یه نفسی بکشم این احساس مسئولیت و دلشوره که باید این توباکس سریعتر اماده بشه و مشتری منتظره و بدقول نشم کلافه ام کرده دیشب هم با اقا حمید صحبت کردم و هماهنگی هم کردم که باید بهم فرصت بدن دوستان .
هرکی هم که توباکس یا فلزیاب میخواد همه عجله دارند اصلا سیستم این مدل کار همینه ما هم که داریم بخدا مفت میدیم با این همه کاری که این دستگاه داره یکی رو میشناسم که خودش اینکاره است و میتونه درست کنه میگه اقا یک میلیون که چیزی نیست حوصله درست کردنشو ندارم این مداری که من دیدم داستان داره پدر ادمو درمیاره تو رو خدا شما که حوصله دارین درستش کنین بهرحال این مدار توباکس با تمام جزئیاتش داخل انجمن هست و اکثرا درست کردند و همه هم با کارکردنش واردند هم یه تجربه ای میشه برای همه و برای اولین بار لذت خاص خودشو داره ما هم درخدمت شما هستیم مطمئن باشید دریغ نمیکنیم
این رو برای کسانی میگم که تازه ثبت نام کردند و نمیدونن که این توباکس کلا سیستمش چه جوریه این توباکس ما کلا حالت فرستنده و گیرنده داره درواقع یه نوع سیستم تی ار هست البته نه اون تی ارهایی که بردشون کمه نه این بردش فوق العاده هست چون فاصله دو تا لوپ فرستنده و گیرنده زیاده , بصورت یه قیف بزرگ رو در نظر بگیرین میره تو عمق زمین و فلز رو تشخیص میده و گیرنده با بوق جواب میده و یه حسن دیگه که این توباکس داره اینه که حساسیتش برای فلز طلا عالیه برخلاف دستگاهای دیگه دستگاهای دیگه روی رو بسختی میزنند اما این روی رو مثل اهن و طلا و مس میزنه براش فرقی نمیکنه این طلاست یا اهن و فرکانس کاریش هم جوری تنظیم شده که به تمام فلزات حساسه همین چیز خاص دیگه ای که فکر کنین نداره به لپ تاپ وصل میشه یا نمیشه از این چیزهای تبلیغاتی نداره به فلز برسه بوق میزنه اونم تو عمق باید اون فلز حجمی داشته باشه اصلا ساخته شده برای شکار خزانه امواج بصورت سینوسی وارد زمین میشه اونم رادیویی
ضمنا تصمیم گرفته شد داخل فروشگاه یه قسمت بذاریم برای تهیه قطعات این توباکس و فیبر اماده شده اون به صورت کیت اماده بدون باطری و اسکلت یک نفر مد نظرم هست که سرش درد میکنه واسه خرید اینچزها با ایشون مشورت میکنم و ایشون موظف میشند قطعات اصلی و با درصد خطای پایین رو برای دوستان تهیه کنه و به ادرسشون پست کنه برای اطمینان بیشتر کسانیکه کیت قطعات این توباکس رو میخوان به شماره حساب من واریز میکنند و من هم به شماره حساب این اقا واریز میکنم و مطمئنن باید ایشون و فروشگاه انجمن هم سودی کرده باشند که این کار رو انجام میدند با اولین اشتباه قطعات مرغوب نبودن قطعات و بموقع نفرستادن کیت پست محوله از ایشون گرفته میشه و به کسی دیگه داده میشه . ضمنا ایشون حق درست کردن اماده توباکس رو ندارند چون اگه خدای نکرده بد از اب دربیاد اونوقت همه چشماشون به ماست برای همین تاکید میکنم خودتون بسازینش بد یا خوب بدون این توباکس به خودتون مربوطه نه کسی دیگه , چون نمیخوام ابروی این انجمن زیر سئوال بره . موفق باشید .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 18 فروردین1392 - 8:19am
مدیر کل
مدیر کل

SALAR نوشته است:
دستگاهی که فقط حفره ها و جاهای خالی رو بگیره چی پیشنهاد میکنین؟؟؟؟؟؟شما میفروشبد؟؟؟؟؟//

برای پیداکردن حفره و جاهای خالی ردیابی که داریم درست میکنیم حفره رو هم میزنه قبلا یه فرکانس حفره داشتیم که بالا بود برای همین نمیخواستیم داخل این ردیاب بذاریم اما جدیدا فرکانس پایین این حفره رو هم پیدا کردیم درواقع مهندس حمید پیگیری کردند و این هم بعد از تست روی ردیاب فوق حرفه ای اعلام میشه البته تمام فلزاتی که داخل این ردیاب هستند تست میشه .
تا اخر این ماه این ردیاب شگفت انگیز هم به بازار میاد ایشاالله با قیمت بسیار خوب حداقل یک پانزدهم قیمت بازار با کارایی بسیار بالاتر و دقیقتر

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

یکشنبه 18 فروردین1392 - 8:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دست مریزاد اقا مجتبی..خسته نباشی..واقعا از اینکه میبینم فقط توو فکر ساخت دستگاه های درست حسابی هستی خوشحال میشم..امیدوارم که موفق باشید

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 18 فروردین1392 - 8:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
یک نکته ای رو من بدون هیچ منظوری عرض کنم: تا اونجایی که من در ابتدای ساخت توباکس پیگیر پیشرفت کار بودم میدیدم تعدادی از دوستان شروع به ساختش کردن اکثر دوستان مشکلاتی که براشون پیش میومد همون مواردی بود که مهندس مجتبی گفتن یعنی یه اتصالی ساده و یا جابجا زدن یک قطعه بوده...! منتها پیدا کردن مشکل وقت گیره جوری که شاید تا چند روز ممکنه اعصابتونو خرد کنه و کلافه میشین میدیدم که دوستان سر این توباکس به قول خودشون گریه شون در میومد واقعا کلافه کننده است ~X( پس شما حساب کنید اگه یکی بخواد چند تا از اینو بسازه چقدر باید وقت بگذاره بعد حالا روی مدارهای دیگه اش هم کار بکنه همزمان به دوستان هم راهنمایی بده و سفارشات مدارهای دیگه هم داشته باشه ... کار و زندگی شخصی هم بماند.. من از طریق یکی از دوستان در جریان هستم که مهندس مجتبی سر این توباکس واقعا خیلی خسته شده و انرژی زیادی ازش گرفته شده ... میبینید که هدف ایشون سود نبوده و موقعی که خودشون به دوستان میگن خودتون بسازید مشخصه که فقط میخواد به دوستان کمک کنن... مطمئنا دوستانی که توباکسو ساختن و یا دارن میسازن میدونن چی میگم...
بهر حال این صحبتها با هدف تشکر از مهندس مجتبی، مهندس حمید و سایر دوستانی که به ایشون کمک میکنند. مهندسین عزیز براتون آرزوی موفقیت دارم

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

یکشنبه 18 فروردین1392 - 8:55am
مدیر کل
مدیر کل

Robin hood نوشته است:
سلام دوستان
یک نکته ای رو من بدون هیچ منظوری عرض کنم: تا اونجایی که من در ابتدای ساخت توباکس پیگیر پیشرفت کار بودم میدیدم تعدادی از دوستان شروع به ساختش کردن اکثر دوستان مشکلاتی که براشون پیش میومد همون مواردی بود که مهندس مجتبی گفتن یعنی یه اتصالی ساده و یا جابجا زدن یک قطعه بوده...! منتها پیدا کردن مشکل وقت گیره جوری که شاید تا چند روز ممکنه اعصابتونو خرد کنه و کلافه میشین میدیدم که دوستان سر این توباکس به قول خودشون گریه شون در میومد واقعا کلافه کننده است ~X( پس شما حساب کنید اگه یکی بخواد چند تا از اینو بسازه چقدر باید وقت بگذاره بعد حالا روی مدارهای دیگه اش هم کار بکنه همزمان به دوستان هم راهنمایی بده و سفارشات مدارهای دیگه هم داشته باشه ... کار و زندگی شخصی هم بماند.. من از طریق یکی از دوستان در جریان هستم که مهندس مجتبی سر این توباکس واقعا خیلی خسته شده و انرژی زیادی ازش گرفته شده ... میبینید که هدف ایشون سود نبوده و موقعی که خودشون به دوستان میگن خودتون بسازید مشخصه که فقط میخواد به دوستان کمک کنن... مطمئنا دوستانی که توباکسو ساختن و یا دارن میسازن میدونن چی میگم...
بهر حال این صحبتها با هدف تشکر از مهندس مجتبی، مهندس حمید و سایر دوستانی که به ایشون کمک میکنند. مهندسین عزیز براتون آرزوی موفقیت دارم

خواهش میکنم ممنونم که درک کردین :)

یکشنبه 18 فروردین1392 - 9:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
دست مریزاد آقا مجتبی.
در تکمیل فرمایشات شما عرض کنم این مدار مبدل ولتاژ واقعا اشک منو در آورد!
یه عکس از مدارهایی که ساختم با اون همه ای سی سوخته خواهم گذاشت!
جالبه بدونید اولین مداری که ساختم خوب کار میرد. دستکاریش کرم سوخت!
بعد از اون هر چی میسازم میسوزه! :D
قسمت!
یا حق

یکشنبه 18 فروردین1392 - 11:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure