انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 9:41am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 توباکس ساشو قویترین فلزیاب جهان 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوستانی که سفارش توباکس دادند به عرضتون برسونم امروز باخبر شدم مادر اقای زیکسل سکته کردند و ایشون هم برای کمک بیمارستان تشریف دارند بهم زنگ زدند که این خبر رو تو قسمت فروشگاه توباکس اعلام کنید تا دوستان باخبر باشند و نگران نباشند که چرا این اقای زیکسل جواب پیام خصوصی رو نمیده .
همه ما برای سلامتی مادر ایشون دعا میکنیم تا حالشون رو به بهبودی بیاد ایشالله :YMPRAY: :YMPRAY:

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 5:39pm
آواتار کاربر

خبر ناراحت کننده ای بود انشالله که مادر بزرگوارشون هر چه زودتر خوب بشن و دوستمون هم از نگرانی بیرون بیاد .

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 7:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیدوارم که هر چه زودتر خوب بشن..براشون ارزوی سلامتی رو دارم :YMPRAY:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 7:52pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
من هم به نوبه خودم بعلت بیماری مادر زیکسل عزیز ابراز همدردی میکنم و آرزوی شفای عاجل از درگاه خداوند شافی برای ایشون دارم%
یا علی مدد
یا من اسمه الدواء و ذکره الشفا

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 8:17pm
مدیر سایت
مدیر سایت

زیکسل جان امیدوارم حال مادرتون خوب بشه ، و این خبر خوش رو تو سایت برای دوستانت هرچه زودتر اعلام کنید ، به امید خدا :YMPRAY: ، اگه کاری ازمون برمیاد درخدمتیم

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 9:39pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

دعا میکنیم که حال مادرتون هر چه زودتر خوب شه ,مادر نعمت بزرگیه

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 8 اردیبهشت1392 - 9:49pm
مدیر کل
مدیر کل

منم به نوبه خودم آرزوی سلامتی برای ایشون دارم.

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 4:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خداوند متعال به مادر آقا زیگسل شفای عاجل و سلامتی کامل عنایت بفرماید. ان شاء الله

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 6:47am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان به عرضتون برسونم به علت مشکلات متعددی که برای فروش توباکس ساشو وجود داشت و حرف و حدیثهای مختلف و مشکلی که دوست عزیزمون زیکسل پیدا کردن؛ فروش توباکس ساشو تا اطلاع ثانوی امکانپذیر نیست!
دوستانی که علاقه مند هستن این توباکس رو داشته باشن بنظر من بهتره خودشون اقدام به ساخت کنن. اگر هم وارد نیستن از دوستی کمک بگیرن. چون بهرحال ساخت کامل توباکس زحمات زیادی داره و ما هم که خط تولید کارخونه ای نداریم! ساخت هر کدوم این دستگاهها انصافا شاید تا 2 هفته طول میکشه و ما هم از همه کارهای دیگه باز میمونیم.
البته شنیدم شخص به ظاهر خیرخواهی در نت پیدا شده و ادعا کرده فقط کیت این دستگاه رو میخواد با قیمت 200 تومن ارائه بده. هر چند توباکس ساشو صرفا یک شماتیکی بود که در گوشه ای از نت داشت سالها خاک میخورد و ما زندش کردیم و فیبر زدیم و دهها تغییر دیگه که منجر به قدرت عالی این دستگاه شد؛ و همه هم میدونن این کار توسط شخص بنده و آقا مجتبی و کمک چند دوست دیگه که همه از فعالان همین انجمن هستن انجام گرفته ؛ ولی بهرحال ما مدار رو بصورت عمومی عرضه کردیم و هر تلاشی در طول این 6 ماه انجام شده در طبق اخلاص برای همه منتشر شده. از نظر من ایرادی نیست. با اینکه ساخت و فروش این مدار بنظر من شرعا و عرفا و اخلاقا توسط شخص دیگه ای نمیتونه کار درستی باشه و نشانه رفتار غیر حرفه ای یا نیاز مالی و یا خدای نکرده دشمنی هست؛ اما من به نوبه خودم شکایتی ندارم. هر چند واقعا جای شک هست در مورد بعضی فروشنده ها که تا امروز مداری با 4 آیسی بیشتر ارائه نکردن و اگر هم کردن همون کیت خالی رو با قیمت بالای 1 میلیون فروختن... ولی بهرحال کیت با قیمت معقول رو کسی حرفی در موردش نمیتونه بزنه. اما اگر فعالیتهای صرفا سودجویانه یا تبلیغات و ادعاهای کاذب به قصد کلاهبرداری و جلب توجه و اعتماد دیگران باشه طبیعیه که هر انسان حق دوستی در برابرش باید موضع بگیره. این هم حق افراده و هم وظیفه اونها!
در مورد این توباکس هم خدمت دوستانی که شاید خیلی وارد نباشن عرض کنم؛ کیت خالی فلزیاب اصولا ارزش زیادی نداره! چون دردسر ساخت جعبه و اسکلت و لوپ و در نظر گرفتن باطری مناسب و قطعا شارژر مناسب و به دور از احتمال انفجار! خود اینها زحمت و هزینه و وقت خیلی بیشتری میگیره. وگرنه مونتاژ یک کیت رو تقریبا هر مبتدی دنیای الکترونیک میتونه در ساعتی انجام بده! ولی مثلا برای همین توباکس ممکنه شما چندین روز وقت بذارین و کلی انرژی صرف کنین و اخرش هم نتونین اسکلت رو بخوبی در بیارین. و همین طور سایر نکاتی که عرض کردم.
توباکس از این حیث به اعتقاد من سخت ترین نوع ساخت رو داره و هر کسی که ساخته اذعان داشته که ساخت کامل همچین دستگاهی چندین برابر هر پالسی که تا حالا ساخته وقت و انرژی گرفته. هزینش هم همینطور. به همین جهت من به دوستان توصیه میکنم یا قید توباکسو بزنن و یا اگر اقدام به ساخت میکنن این مسایل رو در نظر داشته باشن. تنها مزیت توباکس هم همونطوریکه قبلا عرض کردم آشکارسازی فلزات بزرگ در عمق بالاست.
به امید خدا در چند روز آینده فیبر جدیدی که برای ساخت ؛ مشکلات مونتاژی رو کمی کاهش میده و اندکی هم ممکنه کارایی مدار رو بالاتر ببره به همراه ذکر یک سری نکات کلیدی ؛ در دسترس دوستان میذارم تا اگر کسی علاقه مند بود بتونه استفاده کنه.

سه شنبه 9 اردیبهشت1392 - 2:17am
مدیر کل
مدیر کل

قابل توجه کاربران عزیز همانطور که مهندس حمید فرمایش کردند تا اطلاع ثانوی این قسمت از فروشگاه تعطیله و کسی سفارش نده از نظر ما اقای زیکسل یا هرکسی دیگه تو این انجمن حق فروش این توباکس رو نداره تا اعلام کنم .
هرکی هم به نحوی سفارشی داده بصورت خصوصی یا هر طریقی مسئولیت بعدی بعهده خود شخص میباشد .
اون یه نفر هم که قبلا سفارش داده قبل از این موضوع بوده خودم شخصا با اینکه دست تنهام براش درست میکنم و میفرستم .
و اون قبلیها رو من پشتیبانی میکنم .
موفق باشید .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 4:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 114 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure