انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 15 خرداد1403 - 12:12pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 880 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 ... 88  بعدی
 سئوال در مورد ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بچه هابرده رديابيشم چك كنيد35رو.چون من با22رويه هدفه اصلي ازدورزيادنتونستم جواب بگيرم اونجوركه كه گفته ميشدكه فلان كيلومتره ه ه ه كه عمرااينجوري نيس.

شنبه 20 مهر1392 - 9:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
حمید نوشته است:
خیر کسرا جان طبق آزمایشات زیادی که انجام شده مشخص شد آنتن با بلبرینگ بهتر جواب میده!

متشکرم جناب حمید
البته منظور بنده در هنگام خاموش بودن دستگاه بود که حمزه عزیز جواب دادند.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

شنبه 20 مهر1392 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقاحميدميشه بگين 35يا22كه نوشتين سيستمه حذف كنندش داره چي روحذف ميكنه؟؟ذراتوكه داره ميگيره وبا35هم باتنظيم حجم اگه بشه فهميد.تشابهه فركانسي رم كه نميتونه بگيره .موادمعدني رم كه حذف نميكنه پس ميشه بگيدنقشه حذف كننده چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شنبه 20 مهر1392 - 10:04pm

دوستان در مورد آنتنهای ردیاب انجمن و ردیابهای خوراکی نکته قابل توجه اینه که خوراک زمانی نقش اصلی را داره که خوراک به نوعی مستقیم یا غیر مستقیم با بدن ما و آنتنها اتصال داشته باشه تا با استفاده از انرژی بدن، فرکانس مشابه خوراک مورد نظر در محیط پخش بشه، یعنی حتماً باید بین بدن انسان و خوراک و آنتنها اتصال رسانایی باشه و اگر مابین هر یک از اینها عایقی وجود داشته باشه دیگر خوراک نقشی نخواهد داشت.

شنبه 20 مهر1392 - 11:38pm
استاد
استاد

ali7777 نوشته است:
اقاحميدميشه بگين 35يا22كه نوشتين سيستمه حذف كنندش داره چي روحذف ميكنه؟؟ذراتوكه داره ميگيره وبا35هم باتنظيم حجم اگه بشه فهميد.تشابهه فركانسي رم كه نميتونه بگيره .موادمعدني رم كه حذف نميكنه پس ميشه بگيدنقشه حذف كننده چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود بر شما
در اولین تستی که با 35 کردم در حذف ذرات یه مورد یود که با یه ردیاب دیگه اون نقطه را گرفته بود با 300 گرم طلا تونستم اونجا را رد بدم ولی در تست با 35 وقتی وزن را 150 گرم میگذاتشتم براحتی حذف میشد و دیگر اینکه این نقطه فقط با گلد 1 و گلد 4 گرفته میشد و گلد 2 و3 و 5 انتنها اصلا به اونا به اون هیچ عکس العملی نداشتند و ثابت می موندند.این ردیاب قدرت پیدا کردن هدف تقریبا دوبرابر بیشتراز 22 توانایی داره . از فاصله 700 متری یه نقطه را گرفتم که قبلا با 22 دوتا فلز یک کیلوی از اون بیرون اورده بود وزن را زدحدود 7کیلو طلا و مفرغ را هم زد 150 گرم که با 5 فرکانس طلاجواب مثبت داد همینطور ولوم فاین برای هر 5 فرکانس بالاتر از مثبت 3 و منفی سه دیگه ردیاب اونجا را نمیگرفت البته از این فاصله نمیشه وزن را به طور واقعی حساب کرد. مطمعن هستم که اونجا ذرات نیست به حاطر شرایط اونجا که قبلا حفاری کرده بودیم ویک امامزاده نزدیک اون هست و یه جای عمومیه و نمیشه تا موقعیت مناسب نباشه روی اون حفاری کرد و نتیجه گیری کرد.در کل 35 حذف ذرات خوب میکنه ولی نه بصورت صد درصدی.البته انتظار ما هم این نباید باشه که صد درصد بتونه رد بده اگه توانایی 60 درصدی اون هم ثابت بشه خیلی عالی هست.طبق تستهای که کلا در ردیابی انجام دادم طلا یه فلزی هست که ردیابی اون از همه فلزات دیگه مشکل تر هست .با اکثر ردیابها فلزات دیگه را میشه با کمی خطا گرفت ولی در مورد طلا همش ردیاب موثر نیست شخص اپراتور و اطلاعات و بدن اون و شناخت اون از خاک منطقه و مواد معدنی و موقعیت منطقه خیلی کمک کننده هست

یکشنبه 21 مهر1392 - 6:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود.من قبلا 2 جا رو با ردیاب قدیمی تست زده بودم با ردیاب جدید هم همون 2 نقطه را تست زدم جای اول رو با ولوم وزن حذف کردم ولی جای دوم را اوکی کرد طلا 1.2 کیلو میزنه ,نقره 3 کیلو ,مس 200 گرم ,زغال هم 2 گرم و تست مگنت هم جواب میده ولوم فاین هم تا +,- 5 جواب میده ولی جای که نشون میده سنگ دوربرش زیاده موندم مواد معدنی رو میزنه یا هدف ولی حفاری نکردیم تا با یه نقطه زن هم تستش کنم...

یکشنبه 21 مهر1392 - 8:53am
استاد
استاد

fabienmartin نوشته است:
درود.من قبلا 2 جا رو با ردیاب قدیمی تست زده بودم با ردیاب جدید هم همون 2 نقطه را تست زدم جای اول رو با ولوم وزن حذف کردم ولی جای دوم را اوکی کرد طلا 1.2 کیلو میزنه ,نقره 3 کیلو ,مس 200 گرم ,زغال هم 2 گرم و تست مگنت هم جواب میده ولوم فاین هم تا +,- 5 جواب میده ولی جای که نشون میده سنگ دوربرش زیاده موندم مواد معدنی رو میزنه یا هدف ولی حفاری نکردیم تا با یه نقطه زن هم تستش کنم...

درود بر شما
یه تست دیگه هم اگه فرصت داشتی انجام بده
ردیاب را رو مد فرکانس ازاد بزار و وزن را هم 1.2 برای طلا بزار و بعد فرکانس را دقیقا روی 45 و 55 و 1013 تست کن و ببین باز انتنها روی مرکز هدف میرود یا نه

یکشنبه 21 مهر1392 - 9:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

فعلا که امکان خرید ردیاب رو ندارم.ولی یه tm808 سلامت و یه جای بکر دارم......
ما رفتیم بزنیم به کوه ببینیم چی میشه.....

یکشنبه 21 مهر1392 - 11:40am
استاد
استاد
آواتار کاربر

كلا دوستان اين مد آزاد خيلي نقش مهمي مي تونه تو اين ردياب داشته باشه بشرط اينكه اپراتور ماهري باشيد.اول سعي كنيد اپراتوري درست رو ياد بگيريد بعد ايشاالله بيشتر در مورد اين مد بحث مي كنيم.اگه جاي ردياب چند نوع فلز رو زد حتما از مد مگنوم هم استفاده كنيد.ايشالله تست هام تكميل بشه ميام و بيشتر توضيح ميدم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 21 مهر1392 - 12:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
fabienmartin نوشته است:

درود بر شما
یه تست دیگه هم اگه فرصت داشتی انجام بده
ردیاب را رو مد فرکانس ازاد بزار و وزن را هم 1.2 برای طلا بزار و بعد فرکانس را دقیقا روی 45 و 55 و 1013 تست کن و ببین باز انتنها روی مرکز هدف میرود یا نه

جاوید جان ممنون برادر
این نکته ای که فرودین واقعا عالی بود

لطفا اگه در مورد سایر فلزات هم فرکانسی در اختیار دارید بگید ممنون میشیم :x

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

یکشنبه 21 مهر1392 - 4:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 880 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 ... 88  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure