انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 4 اردیبهشت1403 - 12:58am

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 15  بعدی
 طرح جدید ردیاب FPL-35 آنتن سر خود و ذهنیت تقریبا صفر 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

آرین نوشته است:
آرین نوشته است:
من فیلم رو دیدم
میگم دستگاه رو روی زمین تراز میکردی (نه توی دست) بعد فرکانس های مختلف بهش میدادی ببینیم چی میشه
ببینیم اینجوری هم حرکت داره یا نه

چی شد مهندس؟

فعلا که اونطوری حرکت نمیکنه چون باز هم انتن و این جعبه کوچک براش سنگینه فقط درحال حرکت خوب سرچ میکنه حالا من فکرهایی دارم که دارم روش کار میکنم ببینم میشه کاری کرد روی زمین حرکت کنه یا نه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 7:42pm

انشاالله به نتيجه دلخواه خواهيم رسيد انشاالله :YMPRAY:

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 7:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

طرح خوب و جالبيه اگه اپراتوريش سخت نباشه تبريك ميگم

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 8:12pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان این طرحی که اینجا گذاشتم طرح اولیه و بسیار خوبیه و خیالم راحت شد که حالا بوسیله بلبرینگ این دو انتنها میچرخه بهرحال اپراتور باید خیلی دقت کنه که دستشو جوری نگهداره این دستگاه قشنگ تراز باشه اگر تکونش بده یا به یه سمتی کجش کنه و تو حرکت انتنها به یه سمت کشیده میشن یعنی باز ذهنیت توش دخیله یه فکر بسیار جالبی بنظرم اومد که اقای ارتین تو پست قبلی اشاره کردند که بوسیله ژیروسکوپ جوری بشه این انتنها بوسیله دست حرکت نکنند . امروز هم تلفنی با مهندس کرمی صحبت میکردم میگفت قبلا وقتی که تانک میخواست یه هدفی رو دور دست بزنه باید حتما ایست میکرد که خطا نزنه خیلی مشکل بود بعدها به این نتیجه رسیدن ژیروسکوپ به این لوله تانگ نصب کنند که حتی تو سرعت زیاد و تو تکانها دقیقا به هدف بزنه و بنده به این نتیجه رسیدم برای اینکه دخالت دست و ذهنیت در این ردیاب 35 کاملا تعطیل بشه فقط از طریق ژیروسکوپه یعنی جوری بسازمش که این ردیاب دقیقا تو وسط این بشینه و انتنهاش هم به اندازه 40 سانت باز بشه و کاربر بتونه درحال دویدن هم مکان رو سرچ کنه خیلی سریع بره روی هدف .
اقای کرمی میگفت بنده یه جارو قبلا باردیاب زدم که هدف اصلی بود چون اطرافیان من گفتن یک جای دیگه هست و بنده هم ذهنم رو معطوف کردم به اون قسمت ردیاب رفت همانجاییکه مد نظر دوستان بود نگو هدف همانجایی بود که اول گرفته بود چون بعدا با نقطه زن تست کرده بود و گفت شک نکن اگر این مدلی کنی انقلاب بزرگی تو ردیابی میشه و اینجا دیگه ذهن ذخیل نیست هرجا که بار باشه شک نکن دستگاه با فرکانس دقیقی که بهش میدی میره روی هدف و هدف های کاذب رو نمیگیره حالا دوستان هرکی ایده و نظری داره در این باره اینجا بیان کنند بنده هم روش فکر میکنم و یکی میسازم یادتون باشه طرحی بدین که بشه ساخت به راحتی و بشه پیداش کرد . مثلا به این نقاطی که تو عکس ویرایش کردم بلبرینگ قرار میگیره این دایره ها رو با چی باید ساخت ؟ میله این وسط رو چیکار کنیم که نباشه دستگاه قشنگ تو اون وسط بشینه .
طرحی که من دارم به قطر 85 سانته که شعاع ان میشه 42.5 چون این دستگاه دقیقا وسط این بشینه انتن که میچرخه نخوره به این دایره ها راحت بتونه بچرخه .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 26 شهریور1393 - 12:38am

مجتبی جان واقعا کار شدنی نيست آقا وجهه رديابی به فضا نوردی مبدل ميشه ه دستگاه جا گير ميشه بنده کاملا با اين طرح مخالفم ،گرچه طرح بدى نيست اما نه داداش ارزش کار نداره

پنج شنبه 27 شهریور1393 - 5:45am
استاد
استاد

درود بر شما
مجتبی جان مشکل از انتنها و طرح ها نیست مشکل از ضعف قدرت 35 برای ردیابی هست این را قبول باید کرد.درسته 35 دقت و نقطه زنی بسیار عالی داره ولی برای مد ردیابی قدرت اون حداقل باید 40 برابر بشه اصل قضیه این هست که من این مدت با 35 تجربه کردم اگه قدرت 35 بالا تر باشه دیگه عملا ذهن هیچ قدرتی در برابرش نداره البته استفاده از پراپ چند درصدی ردیابی را بهبود می بخشه ولی باز قانع کننده لا اقل برای من نبوده. برای همین مورد هم الان حدود 6 ماه هست که با مهندس حمید کلنجار میرم که شاید قانع بشه یه ردیاب دیگه با دقت تر و با قدرتر از 35 بیرون بده که دوستان اومدند این وسط و خرده گیری از 35 کردند و به نوعی مهندس را دلسرد کردند.مسعله تفکیک هم طرح اقا بهرام و دوست خوبمون اقا سعید که در سایت گذاشتندتا اندازه ای عملی هست منتهی باید منتظر نتایج حفاریها موند و درصدی که میتونه به ما کمک کنه تا ذرات را حذف کنیم باید مد نظر قرار داد و در ردیاب احتمالی اینده بکار بست.در هر صورت تلاش دست جمعی برای ساخت یه ردیاب خوب لازمه

پنج شنبه 27 شهریور1393 - 5:57am

جاويد جان کدوم طرح بهرام جان. اونکه فقط عکس نشون ميده و بس بازم کرم سعيد رو عشقه که دقيق و تمام و کمال ارائه اطلاعات کرد که گويا جواب خوبی هم ميده اگه با نشون دادن چند عکس اسم بهرام و سعيد کنار هم گفته ميشه اينم عکس ردياب ساخت منه که ابر رديابيه که ميشد ساخت ،سفال و سيليس و ذرات بايد جلوش لونگ بندازن پس با اين عکس اسم منم جزء اون دسته از طرح داران خوب ردياب کنيد و از روش بسازيد

www.shegeftangiz.com/uploads/samane/139 ... 80c885.jpg

بىشتر اين نميشه کمک کنم معذورم

پنج شنبه 27 شهریور1393 - 8:07am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
فیلمبردارهای حرفه ای از دسته های دوربین لرزه گیر استفاده میکنن که هم دایره ای دارن هم مثل این عکس که گذاشتم....
اینها تثبت کننده و لرزه گیر هستن فکر کنم بشه از طرح هاشون استفاده کرد ;)
http://shayanfilm.blogfa.com/post-113.aspx

پنج شنبه 27 شهریور1393 - 8:48am
استاد
استاد

TOPRAK نوشته است:
جاويد جان کدوم طرح بهرام جان. اونکه فقط عکس نشون ميده و بس بازم کرم سعيد رو عشقه که دقيق و تمام و کمال ارائه اطلاعات کرد که گويا جواب خوبی هم ميده اگه با نشون دادن چند عکس اسم بهرام و سعيد کنار هم گفته ميشه اينم عکس ردياب ساخت منه که ابر رديابيه که ميشد ساخت ،سفال و سيليس و ذرات بايد جلوش لونگ بندازن پس با اين عکس اسم منم جزء اون دسته از طرح داران خوب ردياب کنيد و از روش بسازيد

http://www.shegeftangiz.com/uploads/sam ... 80c885.jpg

بىشتر اين نميشه کمک کنم معذورم

درود بر شما
بهرام داره تستهای بیشتری روی اون انجام میده من با اون در ارتباطم و تا طرح ایشون به اون اندازه که مد نظرشون هست نرسه ایشون از قرار دادن طرح اون توی سایت معذور هست و اگه طرحشون جواب بده خودشون پیشنهاد دادند که یه نمونه برام بفرسته تا منم یه سری تست ازش بگیرم اگه جواب مثیت بود هر وقت صلاح دید خودش اون را توی سایت قرار بده

پنج شنبه 27 شهریور1393 - 9:46am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

این هم چندتا عکس دیگه و لینک یک سایت
http://www.proaimshop.com/pas/FLYCAM-CF ... lizer.html

پنج شنبه 27 شهریور1393 - 9:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure