انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 1:12pm

پاسخ به موضوع  [ 512 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 52  بعدی
 قرعه کشی ردیاب (هدیه رایگان) 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
مبارک باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 16 مهر1394 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دمش گرم

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

جمعه 17 مهر1394 - 10:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سپاس از برادر بزرگوار مجتبی و تشکر فراوان برای نیت خیر و حرکت خدا پسندانه ایشان بسیار خوشحال شدم .و یه جمله اینکه یاد شعر ((کار )) افتادم که گنج معنویت هم تو این انجمن قابل کاوش هست .
و تبریک به خاطر انتخاب دوست عزیزمون برای ردیاب انجمن

جمعه 17 مهر1394 - 7:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من هم به این عزیزان تبریک میگم مبارکشون باشه. و همینطور از مهندس مجتبی عزیز هم بخاطر این کار خیرشون تشکر میکنم @};-

جمعه 17 مهر1394 - 8:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
درود به همه

کار اقا مجتبی بسیار شایسته و درخور تحسین بود .

منم به جناب باستانشناس و آقای آرش تبریک عرض میکنم.

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

جمعه 17 مهر1394 - 8:22pm

سلام دوستان
به صاحب همین وقت قسم خیلی ها هستند مثل من که بخاطر فقر دستشون خالیه و نمیتونن وسیله جور کنن. بابت این کارتون خیلی خوشحال شدم. انشاالله روزی بیاد که هیچ کس به نون شبش محتاج نباشه. خدا همه مریض ها رو شفا بده. انشاالله همیشه سلامت و خوشحال باشید.

شنبه 18 مهر1394 - 4:49am
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
دوستان عزیز واقعا نمیدونم چی بگم چون حرف استاد باستان شناس رو نمیتونم زمین بذارم چون خیلی به این انجمن کمک کردند با اینکه پدرشان بیماری سختی دارند و سرشون شلوغه و با اینهمه هزینه درمانی حاظر شدند ایشون رو انتخاب کنند با درخواست استاد کاربر shayanii تو این سری از هدیه رایگان ردیاب اف پی ال 35 به ایشون تعلق گرفت امیدوارم مثل دیگران که تو قرئه کشی ردیاب برنده شده بودند نباشه و به فعالیت خودش در این مورد ادامه بده . دوستان این سری قرئه کشی درکار نبود فقط واجد شرایط باید میگرفت ان شاءالاه برای عید نوروز هم هدیه داریم برای دو نفر
و استادیارارش هم هدیه رایگان یک سری از انتنهای جدید به ایشون تعلق گرفت ان شاءالاه موفق باشند و انتظار میره فعالیت خودش رو بیشتر کنند .
پیشاپیش از همه شما عزیزان عذر خواهی میکنم همه شما لیاقت هدیه ردیاب دارین .
و مبلغ یک میلیون تومان بصورت نقدی هم بابت هزینه درمانی پدر استاد باستان شناس تعلق گرفت هرچند ایشون درخواست نکردند بنده شخصا به این فکر افتادم باید همه ما به استاد به نحوی جهت هزینه عمل سوم پدر گرامیش کمک کنیم .
هدایا تا یک هفته اینده به این عزیزان ارسال میشود .

درووووووووووووووود :-BD :-BD :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE:

شنبه 18 مهر1394 - 1:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
خوب اقای مجتبی عزیز قطعا انتخاب شما به جا و شایسته بود.همین قرعه کشی هاتون باعث دلگرمی خیلی از کاربرا میشه که بازم جای تشکر و قدر دانی رو داره.در مورد استاد عزیز و گرانقدرمون اقای باستان شناس بازم خدا بهت خیر بده.من از طرف همه اعضای این انجمن بابت این کار خدا پسندانتون تشکر و قدر دانی میکنم . این استاد ما بیشتر از این ها برامون ارزش داره از بچه های خوب و نیک روزگارن انشالله همه ما که عضو کوچیک انجمن فلز جو هستیم بتونیم در راه اهداف و پیش برد انجمن قدم برداریم دوستان از قدیم گفتن ..بنی ادم اعضای یکدیگرند..که در افرینش ز یک گوهرند.همه ما به همدیگه نیاز داریم امروز برای کس دیگری هست فردا برای ماهاست پس بیاید به هم نوعان مان تا هر چقدر که در توان داریم کمک کنیم.اینجا همه عضو یه خانواده هستیم مطمعنا اونقدر محبت و دلگرمی بین تمام اعضای این انجمن وجود داره که این مسائل تو عمومی گفته بشه چون همه کاربران از خودمونن .بازم میگم دوستان محیط انجمن فلز جو یه محیط دوستانست اونقدر مهرو محبت بین اعضا وجود داره که اقا مجتبی این موضوع رو عمومی کردن .خلاصه مطلب هر کسی در توان خودش هر چقدر که میتونه به این استاد عزیز و گرانقدرمون اقای باستان شناس کمک کنه چون ایشون ارزششون بیشتر از این حرفاست.البته این استاد ما هیچ کمکی رو قبول نکردن ولی ما به رسم ادب و اینکه حداقل بتونیم یه بار کوچیکی رو از دوش همنوعان مون مخصوصا این استاد عزیز برداریم رو انجام خواهیم داد. :ymhug: هر چند موضوع تاپیک چیز دیگریست شاید جاش اینجا نبوده ولی حالا که صحبتش باز شد ما فرصت رو غنیمت شمردیم و خواستیم اشاره کوچیکی به این موضوع داشته باشیم.انشالله هر چه زودتر این پدر بزرگوار سلامتیشونو بدست بیارن و به اغوش گرم خانواده برگردن.به امید حق @};-

لایک.دقیقا درسته @};-

یکشنبه 19 مهر1394 - 10:35am

مبارکشوم باشه..

دوشنبه 20 مهر1394 - 12:41pm

سلام بر آقا مجتبی بزرگوار.کارتون واقعأستودنی و غیر قابل وصفه.خدا عوضشو بهتون بده

دوشنبه 20 مهر1394 - 12:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 512 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 52  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure