انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 8:33am

پاسخ به موضوع  [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 اپراتوری ردیابهای شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
وقتی از طرف غرب و شرق به طرف نقطه حرکت میکنیم و به هاله میرسیم در هر جهت یه نقطه آنتن قیچی میشه ولی وقتی از جنوب به سمت شمال به طرف نقطه حرکت میکنیم در جهت جنوب یه نقطه ،و سپس خود نقطه آنتنا قیچی میشن و بعد از گذشتن از نقطه و حرکت به سمت شمال، آنتن در دو نقطه قیچی میشه که ملاک عمل نقطه شمالی تر هست.پس تا اینجا شش نقطه،غرب، شرق، خود نقطه اصلی و دو نقطه شمالی مشخص شدن، عمق بار برابر فاصله نقطه اصلی تا نقطه شمالی دوم ،منهای فاصله دست اپراتور تا زمینه، که معمولا 120 تا 130 و بسته به قد اپراتور داره.بعد از مشخص شدن نقطه و عمق، دستگاه رو خاموش کرده و به نزدیکی نقطه منتقل میکنیم.دستگاه رو در قسمت شرق و یا غرب نقطه گذاشته و پراب الیمیناتور رو بر روی نقطه دوم شمالی هاله قرار میدیم.همزمان الیمیناتور و دستگاه رو روشن میکنیم، تمام مراحلی که در پستهای قبلی توضیچ دادیم رو انجام میدیم و اگر در این پروسه ، مجددا همه چیز تایید شد.100 درصد جنس وجود داره و نیاز به هیچگونه نقطه زنی نیست. خسته نباشید که منو تحمل کردید،ولی مطمعن باشید توضیحات کاملو دادم،برا اپراتورا در حین کار اگه ابهامی به وجود اومد در خدمت هستم.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

شنبه 3 مرداد1393 - 1:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

با اراده نوشته است:
وقتی از طرف غرب و شرق به طرف نقطه حرکت میکنیم و به هاله میرسیم در هر جهت یه نقطه آنتن قیچی میشه ولی وقتی از جنوب به سمت شمال به طرف نقطه حرکت میکنیم در جهت جنوب یه نقطه ،و سپس خود نقطه آنتنا قیچی میشن و بعد از گذشتن از نقطه و حرکت به سمت شمال، آنتن در دو نقطه قیچی میشه که ملاک عمل نقطه شمالی تر هست.پس تا اینجا شش نقطه،غرب، شرق، خود نقطه اصلی و دو نقطه شمالی مشخص شدن، عمق بار برابر فاصله نقطه اصلی تا نقطه شمالی دوم ،منهای فاصله دست اپراتور تا زمینه، که معمولا 120 تا 130 و بسته به قد اپراتور داره.بعد از مشخص شدن نقطه و عمق، دستگاه رو خاموش کرده و به نزدیکی نقطه منتقل میکنیم.دستگاه رو در قسمت شرق و یا غرب نقطه گذاشته و پراب الیمیناتور رو بر روی نقطه دوم شمالی هاله قرار میدیم.همزمان الیمیناتور و دستگاه رو روشن میکنیم، تمام مراحلی که در پستهای قبلی توضیچ دادیم رو انجام میدیم و اگر در این پروسه ، مجددا همه چیز تایید شد.100 درصد جنس وجود داره و نیاز به هیچگونه نقطه زنی نیست. خسته نباشید که منو تحمل کردید،ولی مطمعن باشید توضیحات کاملو دادم،برا اپراتورا در حین کار اگه ابهامی به وجود اومد در خدمت هستم.

دمت گرم با اراده جان تقریبا میشه گفت همون چیزایی بود که دوست منم واسم عملی توضیح داد

شنبه 3 مرداد1393 - 3:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

moein نوشته است:
با اراده نوشته است:

دمت گرم با اراده جان تقریبا میشه گفت همون چیزایی بود که دوست منم واسم عملی توضیح داد

درود. آقا این سیستما مگه فرکانسی نیستن مثه ردیاب 35 خودمون?? خب دیگه این 6 نقطه و این فرعی اصلی کردنا چیه?! مگه یون یابه زاویه 45 رو میگیره ک این کارارو باید کرد! من ک با 35 نقطه میکنم این فیلمارو هم نداره..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 4 مرداد1393 - 8:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا سورنای عزیز ،من پستا رو که خوندم ، دیدم ابهامات اپراتوری این سیستمها وجود داره،وظیفه خود دونستم که توضیح بدم .قضاوت خوب و بد دستگاه با شما، البته من دستگامو قبل از ورود به انجمن خریدم و چون هزینه کردم، فقط با همین سیستم باید خودمو عادت بدم، چه بسا،اگه 35 داشتم خودمو به این سیستم عادت میدادم و اگرچه 35 ندارم ولی جوری که مشخصه فوق العادست. هر چند من همیشه اعتقاد دارم یه اپراتور ردیاب باید حداقل دو سیستم داشته باشه و وجود بار رو با دو سیستم تایید کنه که ضریب اطمینانش بالا بره.

شنبه 4 مرداد1393 - 1:41pm

بسیار ممنون از راهنمایی و آموزش دوست خوبم باارده عزیز . خیلی جامع و کامل توضیح دادن .

چهارشنبه 7 مرداد1393 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با اراده نوشته است:
آقا سورنای عزیز ،من پستا رو که خوندم ، دیدم ابهامات اپراتوری این سیستمها وجود داره،وظیفه خود دونستم که توضیح بدم .قضاوت خوب و بد دستگاه با شما، البته من دستگامو قبل از ورود به انجمن خریدم و چون هزینه کردم، فقط با همین سیستم باید خودمو عادت بدم، چه بسا،اگه 35 داشتم خودمو به این سیستم عادت میدادم و اگرچه 35 ندارم ولی جوری که مشخصه فوق العادست. هر چند من همیشه اعتقاد دارم یه اپراتور ردیاب باید حداقل دو سیستم داشته باشه و وجود بار رو با دو سیستم تایید کنه که ضریب اطمینانش بالا بره.

با اراده جان لطف کردی برادر ک این توضیحات رو گذاشتی. ولی من متعجبم ک سیستمی ک فرکانسیه دیگه نباید این بساطارو داشته باشه. با 35 قشنگ میشه بری روی نقطه. از جنوب بیای سمت شمال تقریبا دقیق میزنه. و صدالبته ردیاب ب تنهایی اذیتت میکنه اسمش ردیابه دیگه نقطه زن ک نیس! پس نقطه زن ایده آل وجودش احساس میشه. شما ب توضیحاتتون ادامه بدید تا کاربرا از الفاظ گهربارتون فیض لازمرو ببرن. با سپاس. @};-

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 2:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام جناب سورنای عزیز، بله حق با شماست،من نمیدونم ردیابای دیپ فایندر از چه قوانینی تبعیت میکنن.ولی میدونم که تو مرحله آخر که حذف ذراته،تمامی ذرات و هاله از بین رفته و این مرحله فقط محل اصلی بار، قیچی میشه .پیروز باشید :-H

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 3:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

:ymhug: با اراده جان ممنونم از این که اطلاعاتتون رو به اشتراک میزارین

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 4:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با اراده نوشته است:
سلام جناب سورنای عزیز، بله حق با شماست،من نمیدونم ردیابای دیپ فایندر از چه قوانینی تبعیت میکنن.ولی میدونم که تو مرحله آخر که حذف ذراته،تمامی ذرات و هاله از بین رفته و این مرحله فقط محل اصلی بار، قیچی میشه .پیروز باشید :-H

با اراده جان شنیدم این سیستمها وزن هدف هم مشخص میکنن مثه 35 آره?? البته مدل rd-pro و ug-50 و اینکه بسیار هم ب وزن واقعی نزدیکه اعداد داده شده

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 11:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا سورنا،نه اونطور که فک کنی حتما وزن مشخص میشه.وزن تو قسمت Elimination مشخص میشه،یعنی اپراتور برا دستگاه مشخص میکنه که از این مقدار به بالا رو سنس کنه،به عنوان مثال تعریف میکنی که از یه سکه به بالا رو سنس کن ولی مشخص نیست که وزن از سکه به بالایی که سنس شده ،چقدره؟ یا به فرض از قسمت پاور الیمینیشن میخوای که از حجم یه قندون به بالا قیچی بشه و در این صورت تمامی حجمای پایین تر حذف شده و آنتن رد میکنه و قیچی نمیشه. موفق باشید.

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 11:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure