انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 2:51pm

پاسخ به موضوع  [ 24 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 یک روش جالب برای تمرین تازه کارها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
یک روش جالب برای تمرین تازه کارها
این روش تمرین رو یک دوست که اپراتوریش حرف نداره رو بهم یاد داده وقتی تو خونه هستی و امکان نداره بری بیرون برای تمرین میتونی از این روش استفاده کنید چند تا کاسه سوپ خوری رو برعکس تو محیط خونتون بذارید بعد یک تیکه طلا یا نقره رو به یکی از افراد خانوادتون بدید تا دور از چشم شما بذارند زیر یک کاسه بعد شما بگردید و ان را پیدا کنید من با پسر کوچیکم چند شبه تمرین میکنیم هم اون سرگرم میشه هم من هم یک تمرینی کردم واقعا جالبه حرفه ای هام میتونند امتحان کنند
به امید موفقیت

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

پنج شنبه 11 مهر1392 - 9:29pm

ممنون آقا مانی عزیز روش بسیار خوبیست که برای تمرین در خانه هم جالب و کار آمد هستش.

پنج شنبه 11 مهر1392 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
خوبه والا.هم خودت سرت گرمه ردیابی رو بعد از چند وقت یاد می گیری.هم اینکه بچه هات رو سر کار میزاری.کمتر نق می زنند.

شنبه 13 مهر1392 - 1:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
افرين ماني خان دمت گرم روش خوبيه و واقعا سرگرم كننده .
اه بچه ها يه عادت دارن كه تا يكي مياد مهموني ميگن جريان بازي كردنو و بعضي مواقع گير ميدن در حضور مهمان بازي كنيم اونقت انجام بدي نميشه انجام ند مهموني كوفت ميشه D:

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

شنبه 13 مهر1392 - 2:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
من این روش رو امتحان کردم واقعا پیدا کردنش مشکله تو حدود آپارتمان
جالب اینجاست که بنده یه انگشتر طلا گزاشتم زیر یه کاسه پلاستیکی و خواستم بین 4 تا کاسه پیداش کنم اولش فکر کردم رو هوا میزنم ولی بعدش متوجه خطاهای زیادی شدم و از جمله خطای تشابه فرکانسی و سعی کردم به کمک فاین خزاهارو حذف کنم و واقعا بگم کار مشکلیه دوستان تست کنید :D
ضمنا اگه یشه شمام امتحان کنید بینم وقتی کاسه رو برمیگردونیم و زیرش میشه فضای خالی آیا با فرکانس طلا اونجا قیچی میشه؟ و با نقره چی؟
خیلی جالبه مخصوصا اگه کاسه ها به هم نزدیکتر بشه
ساده نگیرید حتی باید تستهای رنج فاین رو هم کامل کرد تا بشه نتیجه گرفت :D
لطفا اونچیزیکه گفتم دوستان تست کنند بینم چیه داستانش :D

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

دوشنبه 15 مهر1392 - 9:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
خوبی به ما نیومده :D
من هم اول فکر کردم خیلی سادست ولی واقعا تمرکز میخواد الان متوجه میشید که نیروی ذهن چه تاثیری تو کار ردیاب داره آقا المیرا مارو مسخره کرد دوست خوبم من حداقل 5 ساله اپراتور فلزیاب و ردیاب هستم این روش رو برای تازه کارها گذاشتم نه برای شمای حرفه ای [-X :D
یک نکته :باید توخونه با برد خیلی کم کار کنید

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

دوشنبه 15 مهر1392 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
مانی جان چرا ناراحت میشی داداش
وقتی کسی چیزی میگه گیریم یکی هم به قول خودت مسخره کنه خو بکنه مگه چیزی از نظر شما کم میشه یا ارزششو از دست میده.
بی خیال داداش

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

دوشنبه 15 مهر1392 - 11:13pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خوبه حالا بچه ها روشهایی رو ارائه میدن برا تست که در نوع خودش جالبه خلاصه هر کی تمرین داشته باشه خود به خود قلش دستش میاد

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 16 مهر1392 - 6:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
بنده از آقا مانی تشکر میکنم واسه این پیشنهادشون
اتفاقا این تمرین بسیار هم مفیده و اصلا هم اینطور نیست که مخصوص تازه کاره باشه صرفا :D دوستانی که تست کردن منظور بنده رو متوجه میشن
اتفاقا بنده اینجا از دوستان حرفه ای هم دعوت میکنم این تست رو انجام بدن
دوستان توی محیط خونه با توجه به وجود اهداف مختلف ریز و درست در اطراف و همچنین وجود پارازیتهای مختلف مثل امواج رادیو و تلوزیون و انواع و اقسام جریانها و دیگر مزاحمتهای ممکن پیدا کردن هدف واقعا سخت تر از بیابون و محیط خلوته
شخطا تضمین میدم هرکسی در این تست به طور مشخص حرفه ای بشه توی بیابون هیچ مشکلی برای پیدا کردن اهداف واقعی نداره
یا حق :x

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

سه شنبه 16 مهر1392 - 8:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
ilanji نوشته است:
سلام دوستان
بنده از آقا مانی تشکر میکنم واسه این پیشنهادشون
اتفاقا این تمرین بسیار هم مفیده و اصلا هم اینطور نیست که مخصوص تازه کاره باشه صرفا :D دوستانی که تست کردن منظور بنده رو متوجه میشن
اتفاقا بنده اینجا از دوستان حرفه ای هم دعوت میکنم این تست رو انجام بدن
دوستان توی محیط خونه با توجه به وجود اهداف مختلف ریز و درست در اطراف و همچنین وجود پارازیتهای مختلف مثل امواج رادیو و تلوزیون و انواع و اقسام جریانها و دیگر مزاحمتهای ممکن پیدا کردن هدف واقعا سخت تر از بیابون و محیط خلوته
شخطا تضمین میدم هرکسی در این تست به طور مشخص حرفه ای بشه توی بیابون هیچ مشکلی برای پیدا کردن اهداف واقعی نداره
یا حق :x

:-BD

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 16 مهر1392 - 8:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 24 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure