انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:52pm

پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 
 دانلود فایل آموزش اصول ردیابی با FPL-22 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

دانلود فایل آموزش اصول ردیابی با FPL-22

دوستان عزیز توجه کنید فایل آموزش اصول ردیابی با FPL-22 تهیه شده و میتونید از این آدرس دانلود کنید

https://www.felezjoo.com/download/file.php?id=6680

چهارشنبه 3 مهر1392 - 4:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب خدمت استادkani عزیز و استاد حمید و سایر دوستان ارجمند.
فایل آموزشی شما رو خوندم(دوبار). خدا قوت ای مرد بزرگ. جدا کارتون عالی بود. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: سپاس از این همه وقت و حوصله ای که بی ریا و بی چشمداشت انجام میدین. :ymhug: ای کاش منم مثل شما بودم!. باتوجه به اینکه تقریبا اکثر قسمتهای آموزش ای ردیابو خوندم، باز هم از این فایل شما استفاده کردم.این نهایت صداقت شماست که نظر دوستان را هرجا که لازم بوده استفاده کردین و به خودتون نسبت ندادین. شیر مادر حلالتون. دیدم یه بحثی از حقیر را مطح کرده بودید و فکر کنم کاملا بجابود. :-BD :-BD :-BD
فقط یه پیشنهاد دارم: اگه ممکنه فایل آموزشیتون را یه بار دیگه ویرایش کنید و هر جا که لازمه نقطه یا ویرگول و غیره بزارید. و نیز اگه به زبان نوشتاری و کلاسیک نوشته بشه بهتره تا گفتاری. چند جا هم مثلا باید "جایی" بکار بره که "جای" بکار رفته و از این قلن افتادگیهای جزئی که با یه ویرایش میشه اصلاحش کرد.
یه سوا: زمانی که آنتنهاروی بار قیچی کردند، آیا تازمانی که روی بار قرار داریم آنتنها در همان حالت قیچی باقی میمانند حتی اگه چند ساعت باشه ، یا نه، بعد از چه مدتی باز از هم باز میشن؟
چون در مورد ذرات و مواد معدنی فرموردی که تا 10 ثانیه از هم باز میشن. آیا در مورد فرکانسهای مشابه هم همینطوره؟ یعنی تا 10 ثانیه باز میشن؟ البته اگه حالت قیچی روی بار ادامه دار باشه، بنظرم پاسخ روشنه. چون من از ردیاب استفاده نکردم، میپرسم. این موضوع را من در فایل آموزشی ندیدم.
منظور شما از آنتن خالی در صفحۀ 24 همان آنتن بی سیم و دستگاه خاموش هست؟
پیامبر پاک اسلام میفرمایند: زکات علم،آموزش آن است. خدایا این زکات را از استاد کانی عزیز بپذیر.آمین. ^:)^
بهترینها رابرای را برای شما از خداوند میخواهم.
مدد یا عزیز الله. ^:)^

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

جمعه 4 مهر1392 - 2:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام مجدد خدمت استاد کانی عزیز
یه مورد که فکر کنم اگه تو فایل آموزشی گنجانده بشه بهتره اینه که: در مورد دو تا دکمۀ فشاری قرمز رنگ که فشل دارن،یه توضیحی میدادین که روش استفادش چطوره. این دکمه ها در مدل 35 هم وجود داره.
با سپاس

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

جمعه 4 مهر1392 - 3:00am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

واقعا سپاس گزارم.

دوشیمنرسیمجنگجنرهدربان <--

جمعه 4 مهر1392 - 3:18am
استاد
استاد
آواتار کاربر

افشین1 نوشته است:
با سلام و ادب خدمت استادkani عزیز و استاد حمید و سایر دوستان ارجمند.
فایل آموزشی شما رو خوندم(دوبار). خدا قوت ای مرد بزرگ. جدا کارتون عالی بود. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: سپاس از این همه وقت و حوصله ای که بی ریا و بی چشمداشت انجام میدین. :ymhug: ای کاش منم مثل شما بودم!. باتوجه به اینکه تقریبا اکثر قسمتهای آموزش ای ردیابو خوندم، باز هم از این فایل شما استفاده کردم.این نهایت صداقت شماست که نظر دوستان را هرجا که لازم بوده استفاده کردین و به خودتون نسبت ندادین. شیر مادر حلالتون. دیدم یه بحثی از حقیر را مطح کرده بودید و فکر کنم کاملا بجابود. :-BD :-BD :-BD
فقط یه پیشنهاد دارم: اگه ممکنه فایل آموزشیتون را یه بار دیگه ویرایش کنید و هر جا که لازمه نقطه یا ویرگول و غیره بزارید. و نیز اگه به زبان نوشتاری و کلاسیک نوشته بشه بهتره تا گفتاری. چند جا هم مثلا باید "جایی" بکار بره که "جای" بکار رفته و از این قلن افتادگیهای جزئی که با یه ویرایش میشه اصلاحش کرد.
یه سوا: زمانی که آنتنهاروی بار قیچی کردند، آیا تازمانی که روی بار قرار داریم آنتنها در همان حالت قیچی باقی میمانند حتی اگه چند ساعت باشه ، یا نه، بعد از چه مدتی باز از هم باز میشن؟
چون در مورد ذرات و مواد معدنی فرموردی که تا 10 ثانیه از هم باز میشن. آیا در مورد فرکانسهای مشابه هم همینطوره؟ یعنی تا 10 ثانیه باز میشن؟ البته اگه حالت قیچی روی بار ادامه دار باشه، بنظرم پاسخ روشنه. چون من از ردیاب استفاده نکردم، میپرسم. این موضوع را من در فایل آموزشی ندیدم.
منظور شما از آنتن خالی در صفحۀ 24 همان آنتن بی سیم و دستگاه خاموش هست؟
پیامبر پاک اسلام میفرمایند: زکات علم،آموزش آن است. خدایا این زکات را از استاد کانی عزیز بپذیر.آمین. ^:)^
بهترینها رابرای را برای شما از خداوند میخواهم.
مدد یا عزیز الله. ^:)^

دوست من اگه آنتن ها روي بار قرار گرفته باشن تا زماني كه ثابت قرار بگيريد در حالت قيچي باقي مي مونه .در مورد فركانس هاي مشابه نه متاسفانه آنتن ها باز نميشن و باز شدن آنتن ها در جاي كه مواد معدني و بار تخليه شده هستش انجام ميشه.بله منظور از آنتن خالي آنتن ها بيسيم و خاموش هستش.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 5 مهر1392 - 10:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استادان گرامی واقعا خسته نباشید و دست مریزاد ...
چون این ردیاب تنها مشکلش نداشتن یوزر مانوئل بود که به لطف دوستان مرتفع شد.
یا حق.

شنبه 6 مهر1392 - 4:12am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
واقعا کارتون عالی بود.
براتون آرزوی موفقیت دارم.
یاعلی

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 6 مهر1392 - 4:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure