انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 4:51pm

پاسخ به موضوع  [ 41 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 نحوه استفاده از ردیاب در قبرستان (مهم) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
با اراده نوشته است:
آقاamir92 نقطه زن با خودت ببر ،خیالتو راحت کن.

خو نقطه زن ندارم
یکی یه دونه اورد تمامشو بوق میزد. یعنی نمیزد نمیزد یهو گیر میداد دیگه ول نمیرد :)) :)) :)) :)) :))
که یه بیل مکانیکی میخواست.

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

جمعه 25 مرداد1392 - 11:57am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

amir92 نوشته است:
با اراده نوشته است:
آقاamir92 نقطه زن با خودت ببر ،خیالتو راحت کن.

خو نقطه زن ندارم
یکی یه دونه اورد تمامشو بوق میزد. یعنی نمیزد نمیزد یهو گیر میداد دیگه ول نمیرد :)) :)) :)) :)) :))
که یه بیل مکانیکی میخواست.

درسته بعضی جاها با نقطه زن هم نمیشه کاری از پیش برد آنتنی بهتر جواب میده من تجربه اینو با لرنز5 داشتم
رو del که تا میذاشتم رو زمین بوق میزد با gnd هم که اصلا هیچی نمیزد. در کل بهترین راهش اینه که وقتی آنتن قیچی کرد 1جا رو بکنی تا همه چی بیاد دستت

یکشنبه 3 شهریور1392 - 4:37pm

دوستان من یک فرضیه دارم در مورد عمل کرد ردیاب 2 انتنه بدون جیوه ما رفتیم سمت قبرستون و رد یاب زدیم یه جا 2متر زد کندیم استخان بود حالاچند روز بعد من رفتم خودم زدم دیدم هیچی نمیزنه حالا حتما میگید استخان جابجا شده و سنگی جابجا شده ولی من تمام شرایط رو مثل روز اول کردم اون خاک هارو ریختم تو چاله اون زیر هم استخان هارو ولی باز هم نزد درضمن ردیاب غیر از روز اول که 1جا رو زد حالا که اپراتور فرق کرد چند جارو زد و جای قبلی رو نزد چرا ؟ من میگم چون فرکانش بدن من و گروه خونی من متفاوته با عث تقییر نتیجه شد البته در همه حال قبر هارو میزد ولی احتمالا اون قبر هایی که من باردیاب زدم گروه خونی مشابه من داشتند و مال دوستم هم مختص خودشه حالا از دوستان میخام باز هم امتحان کنید افراد باگروههای خونی متفاوت ردیاب بزنید ببینید نتیجه یک سان هست یا نه حالا اگر این فر ضیه درست باشه خیلی از معما ها حل میشه یعنی اگر کسی ردیاب زده و زیر زمین سنگ بوده احتمالا اون سنگ فرکانس مشابه بدن ما داشته بدلیل وجود عناصر مشابه پس با این حساب اگر رد یاب مثلا به چوب چسبی ده باشه یا در ضرفی پر از گل فرو رفته باشه و جایی رو قیچی کرد قاعدتا نتایج قابلاطمینان تره نسبت به وقتی که اون رو توی دستامون بگیریم اگه لقمه هم طلا باشه بدون تماس ما با ردیاب که خیلی بهتره دوستان نتایج ازمایش هاتون رو بدید این شاالاه سر از کار ردیاب دربیاریم منتضریم

دوشنبه 4 شهریور1392 - 7:29am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
راستش بهترين حالت رديابي در قبرستان استفاده از گلد2 و ولوم پايينه.
چون در اينصورت اگه طلايي باشه پس از چند دقيقه كه منطقه باردار ميشه رديابي طلا بهتر ميشه .
ياعلي

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 29 شهریور1392 - 11:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان
کسی که یک یا چند دندانشو پر کرده باشه، آیا ردیاب خطا میزنه؟ اگه بله، راه حل رسیدن به موفقیت چیه؟
با سپاس

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

شنبه 30 شهریور1392 - 6:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

افشین1 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان
کسی که یک یا چند دندانشو پر کرده باشه، آیا ردیاب خطا میزنه؟ اگه بله، راه حل رسیدن به موفقیت چیه؟
با سپاس

داداش من راه حل معلومه \:d/
کشیدن کل دندانها واستفاده از دندان مصنوعی :p

شنبه 30 شهریور1392 - 7:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افشین جان با ردیاب انجمن چون قدرت حذف کننده گی داره تاثیری نداره و میتونی خودت امتحان کنی یه انگشتر نقره بگذار زیر زبونت بعد رو طلا ردیابی کن و این کار رو بر عکس هم انجام بده یعنی طلا رو زیر زبون بگذار رو فرکانس نقره نقره یابی کن متوجه میشی که تلقین و کمی خوراک دادن تاثیر چندانی نداره.

شنبه 30 شهریور1392 - 2:16pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
افشين جان همون طور كه پورياي عزيز گفتن تاثيري نداره.
رديابهاي خوراكي شايد تاثير بگيرن ولي توي اين ردياب فركانسي و بوي‍‍ژه مال اين انجمن بي تاثيره.
ياعلي

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 30 شهریور1392 - 3:37pm

یه قبرستان نزدیک ما هست که توی شیبه و 2 نفر از بچه ها اونجا کار میکنند و تا حالا چندین قبر باز کردن و حتی طلا هم از توی قبرها گرفتند ولی یک مشگلی که هست قبرهایی که طلا میده راحت از 2.5 متر به پائینه و تا 3.20 هم هست... و روی این قبرها توی عمق 120 تا 2 متر هم قبر هست که مفرق و سفال میده ... و وقتی یکی از بچه ها ردیاب میزنه اکثرا قبرهای بالاتر و عمق کم رو میکیره و بیشتر قبرهایی که توش سفال فراوان داره ایا راهی هست که قبرهای عمقی تر رو پیدا کرد .... چون عمق بالاست کندن 3 متر سخته و نمیشه هرجا رو که گرفت بکنیم و چون قبرهای طلا دار جنسهای ریزی داره و عمق زیاد نقطه زن هم نمیگیره ...
اگر راهی هست که بشه با ردیاب قبرهای پائینتر و جنس دار رو گرفت .. راهنمایی کنید ممنون

سه شنبه 15 مهر1393 - 11:32am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
dust نوشته است:
سلام
با توجه به اینکه توی قبرستون زیاد کار کردم چنتا نکته رو عرض میکنم. اول وسط قبرستون وایسین بزارین دستگاه با گلد 2 و ولوم 6 حدود 5دقیقه کار کنه . ((به نظر من گلد 2 با توجه به کارهایی که انجام دادم نتایج بهتری نسبت به گلد1 میده)) توجه داشته باشین اول با فرکانس طلا شروع کنین بعد فرکانس حفره. چون اگه اول با فرکانس حفره شروع کنین کل قبرها فرکانس جذب میکنه و باعث گیج زدن آنتنها میشه. بعد صبر میکنین ببینین آنتنها به کدوم سمت حرکت میکنن. همیشه آنتن مخالف زودتر حرکت میکنه . بعد از پیدا کردن هدف و قیچی شدن مرکز از هر 4طرف سپس گلد1 رو با همون ولوم امتحان میکنین و در صورت تایید تست طلا رو انجام میدین. و بعد دستگاه رو روی فرکانس حفره گذاشته و با ولوم 1 و با حالت بی سیم امتحان کنین و بعد عمق گیری . در آخر هم با آنتن خالی فاصله نقطه اصلی با نقطه فرعی اندازه گرفته میشه برای اطمینان بیشتر.
نکته مهم کار در قبرستون اینه که حتما باید با حالت بی سیم کار بشه و برای تست حفره هم حتما باید ولوم روی 1 باشه. و نکته مهم اینکه با توجه به شباهت فرکانس استخوان ((که در قبرستان به وفور پیدا میشه)) به فرکانس طلا استفاده از یه نقطه زن خوب اجتناب ناپذیره.
البته اینا تجربیات من بود ممکنه اشکالاتی هم داشته باشه. قربون همگی :x

سلام دوست عزیز. منظورت از انتن مخالف چیه متوجه نشدم اگه میشه توضیح بدی و چه موقع و تو چه شرایطی انتنها جهت مخالفو نشون میدن.منظورم نحوه گرفتن انتنها برا نشون دادن جهت مخالفه :(( L-) L-)

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

شنبه 15 آذر1393 - 8:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 41 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure