انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 7:56pm

پاسخ به موضوع  [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 تاثیر فیبر نوری روی ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-BD :-BD :-BD

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

جمعه 4 مرداد1392 - 3:38pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
atabak نوشته است:
:-BD :-BD :-BD

مشتاقانه منتظر ادامه مطالبتون هستیم :ymhug: :ymhug:

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 5 مرداد1392 - 11:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیدوارم این مطالب نسبی رو که برای دوستان عرض میکنم قابل پسند باشه و قابل یک بار تست البته گفتم این موارد همشون نسبی هستند
بعضی از دوستان همین موارد نسبی هستند که حداقلترین تاثیرو روی دستگاه ها دارند اما باعث عدم موفقیت میشند
با آرزوی موفقیت و سر بلندی همه یدوستان عزیزم

بگو

دوشنبه 7 مرداد1392 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ای دوستان عزیز و گرامی..چرا اخر تاپیکی که اصلا اسمش هم خنده داره رو الکی باز مکنید...فیبر نوری اخه کجا بود توی بیابون..تو شهر به زور گیر میاری چه برسه به بیابون که حالا تاثیرش رو میخواید رو ردیاب ببینید... :-?

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

دوشنبه 14 مرداد1392 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ALI.D نوشته است:
ای دوستان عزیز و گرامی..چرا اخر تاپیکی که اصلا اسمش هم خنده داره رو الکی باز مکنید...فیبر نوری اخه کجا بود توی بیابون..تو شهر به زور گیر میاری چه برسه به بیابون که حالا تاثیرش رو میخواید رو ردیاب ببینید... :-?

برعکس شهرهای شما در جاهایی که من کار میکنم فیبر هستو باعث اختلاله
پس چرا بعضی از دوستان میاندو میگند زیر دکل فشار قوی ؟؟ چون در بعضی از مناطق بسیار همچین چیزایی هست که باعث اختلاله خودشم نه روی همه ی دستگاها بلکه روی چندتا از دستگاها

بگو

دوشنبه 14 مرداد1392 - 11:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

atabak نوشته است:
ALI.D نوشته است:

پس چرا بعضی از دوستان میاندو میگند زیر دکل فشار قوی ؟؟ چون در بعضی از مناطق بسیار همچین چیزایی هست که باعث اختلاله خودشم نه روی همه ی دستگاها بلکه روی چندتا از دستگاها

دوست عزیز با تمام احترامی که برای شما قائلم ولی من هم با نظر آقا علی موافقم و فکر نمیکنم اصلا کوچکترین اهمیتی هم داشته باشه این مبحث زیرا:
اولا اگر بنا به گفته شما فیبر نوری تاثیر منفی هم داشته باشد که هنوز هم اثبات نشده روی ردیاب ما تاثیر داشته باشد باز کوچکترین تاثیری ندارد زیرا اکثر قسمتهایی که آباد شده و تا فیبر نوری رفته یعنی یا بارش رفته و یا اینکه تحت نظره میراثه که باز هم به درد ما نمیخوره :D
دوم باید خدمتتون بگم که تمام مکانهایی که دوستان دارند یا در مناطق صعب العبور و کوهستانیه و یا در جنگل و بیابان که اصلا خبری از فیبر یخچالم نیست چه برسه به فیبر نوری
سوم فرض کنید جایی توی بیابون هست که بار داره :D فیبر نوری هم داره :D خلوت هم هست و امکان حفاری داره :D خب شما که میدونید خطای 29 سانتی داره خب یه زحمت بکش 29 سانت اونورترش رو حفاری کن :D نوش جونت این دیگه دعوا نداره
خب اینو بنده میگم که یک کاربر عادی هستمو هیچ نفعی هم از این انجمن توی جیبم نمیره و اتفاقا بنده قیمت کامل رو هم پرداخت کردم و وقتی هم فهمیدم آقا مجتبی به خیلی از دوستانی که توان مالی نداشتن تخفیف دادن خیلی هم شاکی شدم چون بنده از همه فقیرتر بودم
حالام بنظر من اگر هم به فیبر نوری 29 سانت خطا بده مسئله مهمی نیست و من که ازش راضیم و خیلی هم خوشحالم که خریدم و ااگه زمان هم برگرده 10 بار دیگه هم میخرمش چون بکارم میاد و قیمتش هم مناسبه و نجومی نیستو جواب خودشم پس داده و تازه تمام خطاهایی که داشتم اگرچه با تلاش اپراتور قابل حذف بود ولی توی این ورژن جدید کاملا ریشه کن شده و اصلا دیگه وجود نخواهد داشت
سپاس

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

سه شنبه 19 شهریور1392 - 4:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ilanji نوشته است:
atabak نوشته است:
ALI.D نوشته است:

دوست عزیز با تمام احترامی که برای شما قائلم ولی من هم با نظر آقا علی موافقم و فکر نمیکنم اصلا کوچکترین اهمیتی هم داشته باشه این مبحث زیرا:
اولا اگر بنا به گفته شما فیبر نوری تاثیر منفی هم داشته باشد که هنوز هم اثبات نشده روی ردیاب ما تاثیر داشته باشد باز کوچکترین تاثیری ندارد زیرا اکثر قسمتهایی که آباد شده و تا فیبر نوری رفته یعنی یا بارش رفته و یا اینکه تحت نظره میراثه که باز هم به درد ما نمیخوره :D
دوم باید خدمتتون بگم که تمام مکانهایی که دوستان دارند یا در مناطق صعب العبور و کوهستانیه و یا در جنگل و بیابان که اصلا خبری از فیبر یخچالم نیست چه برسه به فیبر نوری
سوم فرض کنید جایی توی بیابون هست که بار داره :D فیبر نوری هم داره :D خلوت هم هست و امکان حفاری داره :D خب شما که میدونید خطای 29 سانتی داره خب یه زحمت بکش 29 سانت اونورترش رو حفاری کن :D نوش جونت این دیگه دعوا نداره
خب اینو بنده میگم که یک کاربر عادی هستمو هیچ نفعی هم از این انجمن توی جیبم نمیره و اتفاقا بنده قیمت کامل رو هم پرداخت کردم و وقتی هم فهمیدم آقا مجتبی به خیلی از دوستانی که توان مالی نداشتن تخفیف دادن خیلی هم شاکی شدم چون بنده از همه فقیرتر بودم
حالام بنظر من اگر هم به فیبر نوری 29 سانت خطا بده مسئله مهمی نیست و من که ازش راضیم و خیلی هم خوشحالم که خریدم و ااگه زمان هم برگرده 10 بار دیگه هم میخرمش چون بکارم میاد و قیمتش هم مناسبه و نجومی نیستو جواب خودشم پس داده و تازه تمام خطاهایی که داشتم اگرچه با تلاش اپراتور قابل حذف بود ولی توی این ورژن جدید کاملا ریشه کن شده و اصلا دیگه وجود نخواهد داشت
سپاس

دوست عزیز ممنونم از نظرت من این کارو اوالین بخاطر پولو سرمایش انجام میدادم الان عاشق این کارم خونرو پر کردم از وسایل مفرقی قرار نیست ما حتما برای بدست اوردن فلز شروع ب کندو کاوش کنیم اینا مشکلات احتمالی و درصد پایین دستگاه فلزیابه عزیزم نه چیز دیگه دعوا نداریم که . خیلی راحت""دوست دارم"" ;;) ;;)

بگو

سه شنبه 4 آذر1392 - 1:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

یکی از مزیت های فیبر نوری بر کابل های مسی اینه که میدان های الکترومغناطیسی تاثیری روی اون ندارن و نمیتونه روش نویز ایجاد کنه چون اطلاعات توسط نور درون فیبر نوری منتشر میشه.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 15 خرداد1394 - 12:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure