انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 5:19pm

پاسخ به موضوع  [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 تاثیر فیبر نوری روی ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب مجتبی
متاسفانه من از صحبتهای شما واقا حمید به این نتیجه میرسم که اگه کسی دستگاه شما رو نخریده باشه امکان استفاده ازامکانات سایت ویا سوال پرسیدن راجع به ردیابی رو نداره. خریدن ردیاب ویا هردستگاه دیگه ای سلیقه ایه وهرکسی میتونه هرچی دلش خواست بخره وراجع بهش سوال بپرسه.ولی من از صحبتهای شما اینطورمتوجه شدم که هرکس سوالی میپرسه باید حتما دستگاه شما توی دستش باشه.
برای اینکه کارشما راحت بشه شما لطف کن توی انجمنتون فقط اکانت دوستانی رو که ردیاب رو خریدن فعال نگه دارید.

پنج شنبه 27 تیر1392 - 12:01pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب تهم شما لطف کنین چند بار صحبتهای ایشون و صحبتهای من رو بخونین! اگر فقط کمی دقت کنین تمرکز بنده روی ایرادات صحبتهای ایشون و غلط هایی بود که مرتبا در چند تاپیک از روی یک کتابچه اشتباه به خورد دوستان میدادن و اسمش رو هم گذاشته بودن تجربیات! حالا بنده اینجا مچ ایشون رو گرفتم! چون واقعا حساسیت دارم به اینکه کسی اطلاعات غلط به دیگران بده یا دوستان رو دچار گمراهی بکنه! از این قضیه خودم به عنوان کاربر تجربه بدی در گذشته ها دارم برای همین طبق تجربه خودم اینطور برخورد میکنم و دقت کنین توی قوانین هم عینا نوشتم وظیفه همه هست که اطلاعات درست بدن و سبب گمراهی کسی نشن!
اما شما اگر در حرفای ایشون دقت میکردین ایشون بیشتر حساسیتشون به این بود چرا ما ردیاب میفروشیم یا چرا میگیم خوبه! خب عزیز من وقتی خوبه و صدها بار تست شده این اشکالات مسخره در موردش صدق نمیکنه ؛ شما جای ما باشی زورت نمیاد این حرفا رو تحمل کنی؟ بنده چندین ماه شبانه روزی کار کردم تا این ردیاب این اشکالات رو نداشته باشه! حالا شخصی که ادعای تجربه میکنه میگه فیبر نوری 29 سانت خطای نقطه زنی ایجاد کرد! وقتی ازش سوال میکنم خب این کدوم ردیاب و چه مدل ردیاب زنی هست که شما اینطور اندازه میگیری؟ میگه همونطور که شما توی فیلم نشون دادین!!! خب همین مساله دیگه یعنی اصلا حرفی نیست. ایشون خودش جزوه و سی دی و کتاب میفروشه. میاد توی انجمن ما هم بهره میبره به بهانه آموزش! و بعد به تنها محصول این انجمن هم حمله میکنه و به مدیران! قضاوت با افکار عمومیه.
کسی هم اینجا نگفت چیزی بخرین یا نخرین. خوب بوده در همون حد تعریف ازش شده. بی خطا هم نیست. هر کسی هم نمیتونه باهاش کار کنه چون اصولا ردیاب زنی کار هر کسی نیست! اینا دیگه بارها گفته شدن. کسی دوست داره ردیاب ما رو بگیره میل خودشه.
در ضمن جناب اتابک1 و 2 و غیره که هی میای اینجا چرت و پرت مینویسی! بنده شخصا به هیچ وجه دیگه اجازه نمیدم شما اینجا بیای. پس وقت خودت رو اصلا تلف نکن. پستی هم از شما با هر ایدی زده بشه بلافاصله پاکش میکنم. هیچ رودربایستی هم نداریم. شما چندین بند مشخص قوانین انجمن رو بارها نقض کردین.

پنج شنبه 27 تیر1392 - 12:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید خان
داداش اولین کسی که به اتابک گیر دادوگفت فیبر نوری هیچ تاثیری روی ردیابی نداره بنده بودم.
درضمن من اتابک نیستم.میتونی ای پی منو چک کنی
ولی اینو بهت بگم که من ایدی دیگه داشتم چون به همین ردیاب شما گیر دادم ایدیم مسدود شد.
بنابراین به ردیابتون کاری ندارم وسوال هم نمیپرسم چون میدونم این ایدیم هم مسدود میشه. فقط درحد یادگیری مطالب بدردبخور رو مطالعه میکنم.
خودتونم میدونید هرجا من سوال میکنم درگیری لفظی و هزارتا بحث دیگه پیش میاد.

پنج شنبه 27 تیر1392 - 12:57pm
مدیر کل
مدیر کل

تهم عزیز بله بنده میدونم اول شما مطلب ایشون رو تکذیب کردین. بنده هم اصلا نگفتم و شکی نداشتم که شما ایشون باشی! :D نمیدونم چرا همچین فکری کردی.
شما اگر به ردیاب ما گیر دادی مطمئن باش تحریمت بابت اون نبوده! کسانی تحریم شدن که قصدشون ریشه زنی بود. وگرنه من حرف اصلیم اینه این همه مطلب مفید توی انجمن هست شما چرا اونا رو نمیبینین؟ من نمیدونم این ردیاب ما چیه که خار چشم خیلیا شده! اگر واقعا بد بود فکر نمیکنین خیلی زودتر از این پروندش بسته میشد؟! اصلا این همه سایت و وبلاگ توی نت هست که بدون ارائه آموزشهای خاصی فقط اقدام به فروش میکنن ؛ کلی دستگاه هم دارن و شاید هیچکدوم هم کارایی درستی نداره با اینکه قیمتها نجومیه! تازه همین مباحثی که توی اپراتوری ردیاب ما تا الان هم نوشته شده واقعا منحصر بفرد هست و خیلیاش حالت آموزش کلی ردیابی داره که شاید هیچ کجا پیدا نکنین و آموزشهای خیلی ساده تر و توام با اشتباه رو الان دارن با قیمت گزاف میفروشن! ولی این بخش حتی برای عموم فعال هست و کسانی هم که نخریدن دارن استفاده میکنن!!! هیچ سایت و انجمنی هم الان پیدا نمیکنین اینقدر مشخص هر کسی دستگاهشونو خریده باشه بیاد اونجا در موردش حرف بزنه! اگر میزدن که مشخص میشد اون دستگاهها هیچ کارایی ندارن! ما خیالمون راحت بوده و به خودمون و ردیابمون مطمئن بودیم که این کار رو کردیم! حالا ما اشتباه کردیم انجمنی داریم که این همه خودمون داریم توش مطلب آموزشی میذاریم و جالبه دوستانی که فقط انتقاد میکنن توی یک کدوم این مباحث نمیان مثلا از مطلب من تشکری بکنن! خب شما انتظار دارین ما در مورد این نوع برخوردها و کاربرها چه فکری کنیم؟!
از این گذشته شما حتی 1 خریدار رو پیدا نمیکنین که باهاش برخورد بدی شده باشه! اگر چند نفر مشکلی داشتن که اکثرا هم حل شده خب ما مشکلشونو سعی کردیم پیدا کنیم. اما اون شخصی که اصلا این ردیاب رو ندیده بنظر شما اصلا حقی داره این وسط اظهار نظری کنه؟ خب اگر میگه بدرد نمیخوره از کجا میدونه؟! اگر دشمنی نباشه بی اعتمادیه! خب این بی اعتمادی از کجا اومده؟ مگه ما قبلا چکار منفی کردیم که بخواد سابقه منفی برامون شده باشه؟! یک مقدار هم دوستان بد نیست انصاف داشته باشن! قضاوت در مورد ردیاب ما رو هم به کسانی واگذار کنین که خودشون تست کردن. ما که نمیخوایم خودمونو گول بزنیم. واقعیت اینه اکثر نتایج خوب و حتی عالی بوده.

پنج شنبه 27 تیر1392 - 1:31pm
آواتار کاربر

حالا چرا نمیذارید این جناب اتابک حرفاشو تایید کنه خیلی جاها هم گفته که با دستگاهای شما کاری نداشته/بنده خدا اومده داره اطلاعات کلی به ما ها میگه شما هم چون زورتون زیاده دیگه راهش نمیدید/بذارید بیاد همه ی مارو قانع کنه/شاید دستگاهای شما ایراد نگیرند از فیبر ولی دستگاهای ما چطور؟؟ شاید فیبر تاثیر بذاره بذارید یه بار بنده خدا بیاد اثبات کنه بعد/شما خودتون حمید خان از جایی خونید ک فیبر تاثیر نیذاره شایدم اطلاعات شما غلط باشه ها بازم ممنون

ب یاد آنکه دوستش داشتمو دوستم نداشت
زندگی میکنم با یادو خاطراتو حرفهایت ف////ن

پنج شنبه 27 تیر1392 - 1:33pm
مدیر کل
مدیر کل

حامد عزیز ایشون از نظر علمی هیچ توضیح خاصی ندادن و استدلالشون هم اصلا مبنای علمی نداشت! دقت کرده باشین من چند بار از ایشون سوالاتی کردم که ایشون جواب نداد! و بحث رو برد به سمت توهین و حمله به ردیاب ما! ایشون از نظر من دیگه هیچ جایی توی انجمن نداره. بخصوص که سایر مطالب ایشون رو هم دنبال کردم سرچشمش فقط یک کتابچه هست که توی سایتشون هم دارن میفروشن! احتمالا شما ادرس سایتشون رو هم دارین و میتونین برین اونجا و از مطالب مفید ایشون استفاده کنین! :D ولی این انجمن به مطالب ایشون نیازی نداره!
در مورد دستگاه شما هم ایشون فرمودن هر کجا فیبر نوری بود 29 سانت خطا ایجاد میشه!!! شما همین رو در مورد دستگاهتون لحاظ کنین ایشالا دیگه همه مشکلات ردیابیتون حل میشه و همین امروز و فردا به نتیجه میرسین!!! :D

پنج شنبه 27 تیر1392 - 1:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داش حمید
خدا پدرتو بیامرزه یه بار هم باما ازسر مهربونی حرف زدی.
میدونید من خودم یه ردیاب دیگه دارم و خیلی هم ازش راضیم واصلا اسمش روهم بخاطراینکه مشکلی پیش نیاد نمیبرم.
توی زمینه ردیابی ونقطه زنی هم باور کنید تجربه کمی ندارم.درزمینه اثارشناسی وعلائم هم بدک نیستیم.
تمام این راهها رو که دوستان الان رفتن من بیست سال پیش رفتم. اصلا نمیخوام راجع به خودم چیزی بگم کار خوبی نیست.
ولی سوالات من از سر تجربه وکار عملیه.
باورکنید اصلا نمیخوام جو درگیری وبحث ایجاد کنم فقط دوست دارم همه حرفها ازروی دلیل ومنطق زده شه.
دوست دارم بحثها ونظریات دوستان رو به چالش بکشم تا همینجوری چیزی رو قبول نکنیم والا منم مثل خیلیای دیگه دارم ازاین انجمن شما چیز یاد میگیرم. اگه دوستان هم ازحرفای من رنجش خاطر پیدا میکنن من ازهمینجاازشون عذرخواهی میکنم.

پنج شنبه 27 تیر1392 - 1:45pm
آواتار کاربر

بازم سکوت در سایت خواهد بود و مطالب قدیمی

پنج شنبه 27 تیر1392 - 2:03pm
مدیر کل
مدیر کل

تهم نوشته است:
جناب مجتبی
متاسفانه من از صحبتهای شما واقا حمید به این نتیجه میرسم که اگه کسی دستگاه شما رو نخریده باشه امکان استفاده ازامکانات سایت ویا سوال پرسیدن راجع به ردیابی رو نداره. خریدن ردیاب ویا هردستگاه دیگه ای سلیقه ایه وهرکسی میتونه هرچی دلش خواست بخره وراجع بهش سوال بپرسه.ولی من از صحبتهای شما اینطورمتوجه شدم که هرکس سوالی میپرسه باید حتما دستگاه شما توی دستش باشه.
برای اینکه کارشما راحت بشه شما لطف کن توی انجمنتون فقط اکانت دوستانی رو که ردیاب رو خریدن فعال نگه دارید.

خسته نباشید زحمت کشیدین دوست من شما یه نگاه به تعداد کاربران ما بندازین 852 نفر ثبت نام کردند و همه هم دارند از امکانات سایت استفاده میکنند و فکر کنم 60 نفری دستگاه خریدند پس این بقیه باید برن :D یه چیزی بگین که با عقل جور دربیاد . بهرحال انجمن هم قانونهایی داره قرار نیست بنده بیام مدیریت اصلی این سایت رو برعهده بگیرم و اخرش پدر منو دربیارن یکی دیگه بیاد بازار باز کنه خدایی شما بودین همچین کاری میکردین . باز هم تو انجمن ما یه قسمتی گذاشتیم که کسانیکه دستگاه دسته دوم دارن و احتیاج ندارند بیان بفروشن شاید یکی باقیمت کم هم دستگاه میخواد بخره . و کلی مطالب اموزشی هست تو انجمن که بصورت رایگانه شما یه سر برین انجمن های دیگه رو نگاه کنین باید بابتش پول بودین تا مطالب رو مطالعه کنین .
درمورد اینکه اینکه گفتم اقای اتابک دستگاه رو باید بخره منظورم بخدا این نبود که حتما بزور باید بخره چون ایشون با ردیابهای دیگه کار کرده که همشون یون میگرفتند (45 ) درجه . و بنده میخواستم به ایشون نصف قیمت هم حساب کنم به عنوان استاد
وقتی هم به نصف قیمت هست پس فقط عذر میخوام حمالیش برای منه و خطرات امنیتی که بعدا واسه شخص بنده داره آش نخورده دهن سوخته :D
اگر قراره این کاربران به نتیجه برسند باید همه یک دست باشند در مورد دستگاه خاص نه اینکه مثلا اقای اتابک بیاد بگه اقا دستگاه من امروز رفتم بیرون مثلا خطا زد چون خورشید وسط اسمون بود . این موضوع چه ربطی با دستگاه ما داره مگه این اقای اریا تست نکردند که اقا من وسط ظهر اونم تو خوزستان تست کرد تو بارندگی هم تست کرد میگفت اصلا خطا نداره وقتی میگه این نقطه یعنی همینجا . خوبه خود اقای اتابک هم اعلام کرد و گفته های اقای اریا هم ثبت هست برین بگردین پیدا میکنین . پس نتیجه میگیریم اگر میخواین موفق بشین باید یک دست باشند کاربران .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 27 تیر1392 - 2:04pm
آواتار کاربر

دوستان خواهشا یه لحظه توجه کنید
توی یه مقاله ک توی اینترنتم پخش هستش و نمیخام تبلیغ باشه اینو نوشته راجب امواج و فیبر نوری ک خلاصشو میگم و به نظر خودم اینطوریه حالا بازم دوستان جواب بدند که دلیل میشه که این جواب درسته یا نه (حرف جناب حمید درسته یا اتابک)
امواج به دو نوع تقسیم میشوند سطح بالا و سطح پایین(که هر کدوم از این دو نوع موج یک نوع دیوار حائل دارند که باعث ضعف در قدرتش میشه) موج سطح پایین مخصوص دستگاهای مدلهای جدید هستش و موج سطح بالا قدیمی همین موجهای رادیوئی و یا تلفن همراه هو در نظر بگیرید از دیوار به راحتی عبور میکنند یا اجسام دیگه ولی بعضی از اجسام هستند که در آنتن دهی هاشون تاثیر بسزایی دارند
حالا چرا این فیبر هارو از بالای سطح زمین عبود نداند؟ چون باعث شکست موج ارسالی میشه و باعث تداخل در رفت امواج هستند اگر دوستان به این باورند که دستگاه ردیاب با موج کار میکنه پس همین حالت برای دستگاهای ردیاب ما هم اتفاق میافته
من با جناب اتابک موافقم که فیبر نوری بدلیل سرعت بالاش باعث شکست موج میشه
با همین حرفتون شماهم دارید یک نوع نژاد گرایی ایجاد میکنید که فقط راجب یک نوع دستگاه صحبت کنیم من تا به الان فقط مشاهده گر بودم ولی اینکه دوتا بالا دست بیاند و یک نفرو بدون خاستن دلیل اخراج کنند جای تاسف داره
حمید خان و مجتبی خان اجازه بدید راجب این موضوع بحث کنند دوستان و منم اخراج نکنید

پنج شنبه 27 تیر1392 - 4:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure