انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:00am

پاسخ به موضوع  [ 71 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 جنس هدف 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

کسی تاحالا فرکانس دفینه رو گرفته؟؟؟؟؟؟ :D

دوشنبه 13 آبان1392 - 5:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

siavash01 نوشته است:

شاید این حرفام برای اکثر دوستان خنده داره بیاد دستگاهایی که الان در دست من و امثال ماها هستش نمیتونه دفینه رو با یک شرط بزنه
دوستان هرکسی دلیلی داره منم دلیل خودمو دارم و در آخر میگم حالا منتظرم دوستان نظرشونو بگند منتظرتون هستم با بحثای جنجالی

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

جمعه 30 آبان1392 - 1:08am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

atabak نوشته است:
siavash01 نوشته است:

شاید این حرفام برای اکثر دوستان خنده داره بیاد دستگاهایی که الان در دست من و امثال ماها هستش نمیتونه دفینه رو با یک شرط بزنه
دوستان هرکسی دلیلی داره منم دلیل خودمو دارم و در آخر میگم حالا منتظرم دوستان نظرشونو بگند منتظرتون هستم با بحثای جنجالی

چرا اتابک جان؟؟؟

جمعه 1 آذر1392 - 5:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اتابک جان
من فکر میکنم چون دفینه از انواع و اقسام فلزات و مواد تشکیل شده و هر کدوم هم فرکانسش با یکی دیگه متفاوته عملا فرکانس ثابتی نداره .

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

جمعه 1 آذر1392 - 8:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

persian.550bc نوشته است:
اتابک جان
من فکر میکنم چون دفینه از انواع و اقسام فلزات و مواد تشکیل شده و هر کدوم هم فرکانسش با یکی دیگه متفاوته عملا فرکانس ثابتی نداره .

با این نظر مخالفم اینم عرض کنم که من و اکثر دوستان به جاهایی که بیش از 100 کیلوگرم از یک نوع فلز باشه دفینه میگیم مثلا 100 کیلو طلا در یک جا گذاشته باشند یا این جنس و هدف طوری باشه که اندازش یک متر در یک متر باشه رو دفینه میگیم حجم و مقدار جنس رو بیشتر در نظر بگیرید
اینم از راهنماییم حجم و ورزن فلز

بگو

شنبه 1 آذر1392 - 1:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

در بحث پارازیت و مسدود کننده ها ، فرکانسی برابر فرکانس امواج موبایل یا ماهواره منتشر میکنند و این باعث تشدید فرکانس میشه و اختلال ایجاد میکنه ، شاید این حجم زیاد یه جورایی تشدید فرکانسی ایجاد کنه ، البته شاید .

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

شنبه 2 آذر1392 - 4:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نمیخام همون اول برم سراغ نظر و عقیده خودم میخام گام ب گام نظرمو بگم که مطمعنم همه ی دوستان با این نظر من موافقت خواهند کرد
روی اکثر دستگاهایی که ما داریم نوشته فلز یاب در این بین کمی راجب فلزیاب و معدن یابها فک کنید

بگو

دوشنبه 3 آذر1392 - 12:13am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام :x
بنظر بنده بحث اینجوریش خوبه که جمع بندی بشه و 5 روشی که اتابک عزیز توضیح دادن باعث تسلط بیشتر کاربران روی کار با دستگاه میشه لطفا بحثای دیگه رو که حول و حوش موضوعات مهمه مثل حفره یابی و غیره رو به همین صورت تنظیم کنید :-*
آقای اتابک کارت درسته و آقا مجتبی هم توضیحاتشون عالیه :ymhug: :ymhug: :-*

گاهی وقتها باید دیدو رد شد باید با سکوت تاثیر گذاشت شاید این سکوت ما امیدی باشد برای ناامیدی :-)

یکشنبه 18 اسفند1392 - 11:16am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید عزیز لطفا یکم درباره ی اینکه مهمترین عوامل محیطی اطراف ردیاب که باعث اشتباهات فاحش در ردیابی میشن توضیح بدین لطفا کلی باشه مثلا 1 : .... 2 : ......
ممنون از زحماتتون

گاهی وقتها باید دیدو رد شد باید با سکوت تاثیر گذاشت شاید این سکوت ما امیدی باشد برای ناامیدی :-)

یکشنبه 18 اسفند1392 - 11:39am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم iranian171 عزیز.
همونطور که تا بحال بطور مفصل درباره مقوله خطا در ردیابی توی انجمن بحث شده ؛ خطاها در ردیابی بسیار گسترده هستن! به اعتقاد من مهمترین علت خطا بخصوص برای تازه کاران ردیابی مساله ذهنیت و اشکال در نحوه آنتن زنیه که به مرور و با کسب تجربه بیشتر تا حدود زیادی قابل حذف هست.
از عوامل محیطی موثر هم میشه به وجود سنگها و کانی های معدنی خاص که دارای فرکانسهای مشابه با هدف اصلی هستن اشاره کرد. طبیعتا وجود نقاط دارای مغناطیس بالا ؛ رطوبت و شرایط آب و هوایی ؛ امواج محیطی مزاحم و البته شرایط مغناطیس زمین در اون لحظه هم از سایر عوامل تاثیرگذار هستن.

یکشنبه 18 اسفند1392 - 1:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 71 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure