انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 5:50pm

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 اطرافیان(انسانها) در کنار دستگاه ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ما اینجا در مورد ردیاب بحث داریم ن چاکرا و چیزای الهی و رسمیتی کار نداریم
نمیدونم چاکراست یا چیز دیگه
روی دست و دیگر اعضای بدن با توجه ب گروه خونی فرق میکنه و روی رد یابی بصورت نسبی اثر میذاره

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

دوشنبه 17 تیر1392 - 5:06pm

ضمن احترام به نظرات دوستان گرامي قبل از اين که نظرم را بگويم مطلبي را خلاصه وار به عنوان مقدمه عرض مي کنم که در تائيد و تاکيد برديدگاهم موثر است:
دربرخي کتب تاريخي وقتي سخن از مادر اغا محمد خان قاجار مي شود اشاره مي شود که وي به بيماري استسقاء دچار بود. در شرح بيماري استسقاء گفته شده: همان بيماري است که امروز به اسم ديابت مي شناسيمش.در ان زمان اعتقاد براين بود که استسقاء بر اثر گناه بسيار ، حادث مي شود و فرد گنهکار اگر مي خواهد درمان شود بايد يکسال تمام به تنهائي در جنگل زندگي کند و به نيايش بپردازد و به عنوان جريمه ، در اين مدت حق خوردن گوشت و غذاهاي پخته را ندارد و فقط بايد از ميوه هاي خام جنگل بخورد.
چنانکه در اين مطلب نيز مشاهده مي فرمائيد جهل بشر در موارد بسياري موجب شده است که به سمت خرافات و تصورات عجيب و غريب برود .زماني که بشر به هر علتي از درک واقعيتهاي علمي باز مي ماند از انجا که مي خواهد حتما براي سوال خود پاسخي بيابد به ناچار به سمت قوه تخيل مي رود و سعي مي کند توجيه مناسبي ارائه کند.البته در اين مسير ممکن است به نتايجي هم برسد که واقعا نتايج خوبي هم داشته باشد به طور مثال در داستان بالا مردمان ان زمان بدون اينکه بدانند خوردن ميوه هاي جنگلي به علت داشتن قند طبيعي چه تاثيرات مثبتي براي درمان ديابت و يا کاهش اثار آن دارد ،به اين راه حل رسيده بودند اما منشاء بيماري را گناه و راه حل ان را نيايش و اعتکاف و انزوا معرفي مي کردند.البته بنده منکر قدرتهاي ماوراء الطبيعه و لطف خداوند و دعا و اثار ان نيستم اما سنت الهي بر رابطه علت و معلولي استوار است و هيچ چيز بي ضابطه و بي قاعده نيست.هر پديده علمي قابل درک است و از منطقي پيروي مي کند که فقط با تحقيق و پژوهش حاصل مي شود. خصوصا با پيشرفتهاي علمي که اکنون بشريت دارد و دستگاههاي سنجش و اندازه گيري متنوع و دقيقي که وجود دارد ديگر حل مسائل به سختي گذشته نيست فقط يک مثقال اراده دو قاشق همت و ده گرم صبوري مي خواهد.
بر همين اساس معتقدم مطالبي که درخصوص تاثير گروه خوني و مثبت و منفي بودن RH و تشبيه و تاثير آن بر مثبت و منفي بودن الکترونها گفته مي شود بيشتر به زائيده تخيلات و تصورات مي ماند و هيچ گونه پايه علمي ندارد البته برخي شيادان نيز از اين گونه توهم افريني ها براي توجيه ،بهره برداري مي کنند که به گفته موسسان اين انجمن يکي از اهداف تاسيس فلزجو اتفاقا مقابله با همين شياداني است که چهارتا آي سي و مقاومت و خازن را سرهم مي کنند و هموطنان مارا سرکيسه مي کنند و اخر کار هم به بهانه گروه خوني و RH و جن و حرکت دفينه در زير خاک و ....... به دنبال راهي براي خلاصي خود هستند.

دوشنبه 17 تیر1392 - 5:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اميرطلا نوشته است:
ضمن احترام به نظرات دوستان گرامي قبل از اين که نظرم را بگويم مطلبي را خلاصه وار به عنوان مقدمه عرض مي کنم که در تائيد و تاکيد برديدگاهم موثر است:
دربرخي کتب تاريخي وقتي سخن از مادر اغا محمد خان قاجار مي شود اشاره مي شود که وي به بيماري استسقاء دچار بود. در شرح بيماري استسقاء گفته شده: همان بيماري است که امروز به اسم ديابت مي شناسيمش.در ان زمان اعتقاد براين بود که استسقاء بر اثر گناه بسيار ، حادث مي شود و فرد گنهکار اگر مي خواهد درمان شود بايد يکسال تمام به تنهائي در جنگل زندگي کند و به نيايش بپردازد و به عنوان جريمه ، در اين مدت حق خوردن گوشت و غذاهاي پخته را ندارد و فقط بايد از ميوه هاي خام جنگل بخورد.
چنانکه در اين مطلب نيز مشاهده مي فرمائيد جهل بشر در موارد بسياري موجب شده است که به سمت خرافات و تصورات عجيب و غريب برود .زماني که بشر به هر علتي از درک واقعيتهاي علمي باز مي ماند از انجا که مي خواهد حتما براي سوال خود پاسخي بيابد به ناچار به سمت قوه تخيل مي رود و سعي مي کند توجيه مناسبي ارائه کند.البته در اين مسير ممکن است به نتايجي هم برسد که واقعا نتايج خوبي هم داشته باشد به طور مثال در داستان بالا مردمان ان زمان بدون اينکه بدانند خوردن ميوه هاي جنگلي به علت داشتن قند طبيعي چه تاثيرات مثبتي براي درمان ديابت و يا کاهش اثار آن دارد ،به اين راه حل رسيده بودند اما منشاء بيماري را گناه و راه حل ان را نيايش و اعتکاف و انزوا معرفي مي کردند.البته بنده منکر قدرتهاي ماوراء الطبيعه و لطف خداوند و دعا و اثار ان نيستم اما سنت الهي بر رابطه علت و معلولي استوار است و هيچ چيز بي ضابطه و بي قاعده نيست.هر پديده علمي قابل درک است و از منطقي پيروي مي کند که فقط با تحقيق و پژوهش حاصل مي شود. خصوصا با پيشرفتهاي علمي که اکنون بشريت دارد و دستگاههاي سنجش و اندازه گيري متنوع و دقيقي که وجود دارد ديگر حل مسائل به سختي گذشته نيست فقط يک مثقال اراده دو قاشق همت و ده گرم صبوري مي خواهد.
بر همين اساس معتقدم مطالبي که درخصوص تاثير گروه خوني و مثبت و منفي بودن RH و تشبيه و تاثير آن بر مثبت و منفي بودن الکترونها گفته مي شود بيشتر به زائيده تخيلات و تصورات مي ماند و هيچ گونه پايه علمي ندارد البته برخي شيادان نيز از اين گونه توهم افريني ها براي توجيه ،بهره برداري مي کنند که به گفته موسسان اين انجمن يکي از اهداف تاسيس فلزجو اتفاقا مقابله با همين شياداني است که چهارتا آي سي و مقاومت و خازن را سرهم مي کنند و هموطنان مارا سرکيسه مي کنند و اخر کار هم به بهانه گروه خوني و RH و جن و حرکت دفينه در زير خاک و ....... به دنبال راهي براي خلاصي خود هستند.

امیر طلا جان ممنونم
ولی من دارم با توجه به آموخته ها و تحقیقاتم صحبت و بحث میکنم
شماهم بفرمایید یکبارم شده 5 نفره انسانو پیدا کن با گروه خونی های متفاوت و جفت آنتنو بده دستشون و یک هدف واقعی ایجاد کن بدون اینکه کسی مطلع باشه راجب چی میخایی تحقیق کنی مشاهده کن و بعداً بگو گروه خونی تاثیری نداره برادر

بگو

دوشنبه 17 تیر1392 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگر هرکسی :) :( ;) :D ;;) :ymhug: :-\ :x :ymblushing: :p بخاد بدون امتحان و تست جواب بده ک واقعا بی انصافی کرده هرکسی فک میکنه من اشتباه میکنم معذرت میخام ولی باید بره یه تستی انجام بده نه اینکه بگه بله من حال طرفو گرفتم برای هرکسی ردیابی مهمه خاهشا بره این مطلبو با 5 نفر تست و آزمایش کنه

بگو

دوشنبه 17 تیر1392 - 8:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بدن انسان خودش نوعی قدرت دهنده به فرکانسهای دریافتی و ارسالیه
چون بدن انسان (بیشتر از 3 نفر) در یک مکان قرار بگیره باعث دریافت و ارسال موج کمی میشه نه اینکه تاثیر زیادی داشته باشه ها خیلی کم که باعث اختلال در ردیابی اولیه میشه پس توصیه میکنم همیشه دوستانتونو بگید پشت دستگاه قرار بگیرند تا باعث اختلال حتی یک درصد در دستگاه نشند

بگو

شنبه 5 مرداد1392 - 11:49pm
آواتار کاربر

سلام در مورد اینکه انتن به سمت برادرتون میرفت یه چیز بگم.یه دوستی دارم کارش اینه میاد بردهای خراب کامپیوتروموبایل..این جور چیزارو حالا خودش یا کس دیگه :D میخره.اینارو ذوب میکنن بعد فلزاتشو جدا میکنن میفروشن.به من گفت میدونی همین موبایلی که داری چقدر طلا توش بکار رفته؟یادم نیست چقدر گفت اما یه مقدار خود تلفن همراه تو شاختش از طلا استفاده شده شاید بخاطر اونه.کلا اگه کسی پیش آدم نباشه بهتره واسه ردیابی.

یکشنبه 6 مرداد1392 - 9:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ehsan نوشته است:
سلام در مورد اینکه انتن به سمت برادرتون میرفت یه چیز بگم.یه دوستی دارم کارش اینه میاد بردهای خراب کامپیوتروموبایل..این جور چیزارو حالا خودش یا کس دیگه :D میخره.اینارو ذوب میکنن بعد فلزاتشو جدا میکنن میفروشن.به من گفت میدونی همین موبایلی که داری چقدر طلا توش بکار رفته؟یادم نیست چقدر گفت اما یه مقدار خود تلفن همراه تو شاختش از طلا استفاده شده شاید بخاطر اونه.کلا اگه کسی پیش آدم نباشه بهتره واسه ردیابی.

درسته ولی هزینه جدا سازی این مواد خیلی زیاده و ارزششو نداره
شاید از 30 تا گوشی بتونی یک گرم طلا بدست بیاری خیلی سختو هزینه بره جدا سازی طلا
ولی همون حرف شمارو میشه تایید کرد که آنتن به سمت ذرات طلا میرفت

بگو

یکشنبه 6 مرداد1392 - 10:19am
آواتار کاربر

آقای اتابک من درموردگروه خونی که فرمودید فکر کردم قطعا شما خودتون تست کردید ومتوجه میزان عملکرد ردیابی متفاوت در افراد شدید.علت گروه خووووونی افراد نیست.شاید اگر عرض شونه دوستان را متر کنید یعنی فاصله دستها که انتن رو تو دست گرفتن یکی از علتاشه.اینو میشه تست کرد وفاصله دستارو کم زیاد کرد تاتغییر عملکرد ردیابو متوجه بشیم.شاید این باشه

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 10:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ehsan نوشته است:
آقای اتابک من درموردگروه خونی که فرمودید فکر کردم قطعا شما خودتون تست کردید ومتوجه میزان عملکرد ردیابی متفاوت در افراد شدید.علت گروه خووووونی افراد نیست.شاید اگر عرض شونه دوستان را متر کنید یعنی فاصله دستها که انتن رو تو دست گرفتن یکی از علتاشه.اینو میشه تست کرد وفاصله دستارو کم زیاد کرد تاتغییر عملکرد ردیابو متوجه بشیم.شاید این باشه

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

بله اینم یک مسئله مهمه ی که باید توجه داشت اما عرض شانه و نحوه نگه داشتن تاثیر چندان نمیذاره
اگه اشتباه نگه دارید انتنارو احتمال اشتباه در ردیابی میشه نه عدم فعالیت رد یاب

بگو

چهارشنبه 23 مرداد1392 - 11:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure