انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 11:55pm

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 اطرافیان(انسانها) در کنار دستگاه ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انسانها و یا دوستانی ک روبرو و جلوی دستگاه ایستاده اند چه تاثیری روی ردیابی میذارند؟

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

شنبه 15 تیر1392 - 4:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت شما سوال خوبی مطرح کردین من یه بار در هنگام تمرین برای یافتن یه انگشتر بودم که برادرم اونو مخفی کرده بود نمی دونم چرا هر سمتی که اون می رفت انتنها به سمت اون می رفتند در حالی که هیچ فلزی همراه نداشت از استاد از می خوام یه توضیح بدن با تشکر

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 15 تیر1392 - 6:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنيامين1 نوشته است:
با سلام خدمت شما سوال خوبی مطرح کردین من یه بار در هنگام تمرین برای یافتن یه انگشتر بودم که برادرم اونو مخفی کرده بود نمی دونم چرا هر سمتی که اون می رفت انتنها به سمت اون می رفتند در حالی که هیچ فلزی همراه نداشت از استاد از می خوام یه توضیح بدن با تشکر

احسنت دوست عزیز
شما اول بگید که گروه خونی برادرتون چیه؟
نوع گوشی برادرتون؟
و چه نوع کفشی به پا داشتند؟(مارکشو نمیگم جنسشو میگما مارک پارک اینجا کاره ای نیستش)
شاید اکثر دوستان بمن بخنند ولی همه ی حرفام طبق مطالعات دقیق من ک حدود 6 ساله بر روی کلیه این موضوعات و علمی در ایران و خارج تایید شده هستش شاید سوالات من خنده دار باشه ولی با یک جمله و حرف ساده همه چیزرو بهتون ثابت میکنم
منتظر دوست عزیزم برای پاسخگویی ب سوالاتم هستم

بگو

شنبه 15 تیر1392 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اتابک جان گروه خونی من b+ هستش ردیاب از بقیه دوستام تو دستم بهتر جواب میده ایا به خاطر گروه خونیمه یا نه .

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 15 تیر1392 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج نوشته است:
اتابک جان گروه خونی من b+ هستش ردیاب از بقیه دوستام تو دستم بهتر جواب میده ایا به خاطر گروه خونیمه یا نه .

بله گروه خونی انسانها روی انواع ردیابها شاید جواب نده
خضور ذهن ندارم ولی فک کنم گروه خونیهای( او) روی اکثر دستگاها تاثیر میذاره

بگو

یکشنبه 15 تیر1392 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اتابک عزیز :ymhug:
با عرض شرمندگی باید بگم که با این نظریه که گروه خونی یا بدن بعضی از افراد با ردیاب مشکل داره رو من بشخصه قبول ندارم... :ymblushing:

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 16 تیر1392 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
با عرض شرمندگی باید بگم که با این نظریه که گروه خونی یا بدن بعضی از افراد با ردیاب مشکل داره رو من بشخصه قبول ندارم... :ymblushing:

من خیلی خوشحال میشم ک نظریات تازه ای رو دریافت کنم پس شرمندگی نگید
گروه خونی با توجه ب نوعش فرق میکنه چون جریانی ک در بدن داره فشاری هم ب کلیه بدن وارد میکنه ک اگر گردش خون در بدن کم باشه یعنی فشاری رو نمیتونه در کلیه بدن و ثبات کاملی رو در بدن ایجاد کنه و بلعکس هرچقدر فشارش بالا باشه باعث توانمندی بدن میشه و قدرتی رو توی بدن شما و مخصوصا دستهای شما ایجاد میکنه یکی از مهمترین مسائل مربوط ب ردیابی خود بدن انسان و اپراتوره دوست عزیز
دقیقا یادم نیست کدوم نوع گروه خونی هستش ک بیشترین تاثیر رو گردش و فشار روی بدنو داره
هرچقدر قدرت عملیاتی و فشار در دستها باشه تاثیر بسزایی داره شما هم از طرفی به خود دستگاه میدید امتحان کن بدون ارتباط دست با ردیاب چه اتفاقی می افته؟
ممنونم از نظرت ژنرال عزیز

بگو

یکشنبه 16 تیر1392 - 9:19pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

atabak نوشته است:
ژنرال نوشته است:

گروه خونی با توجه ب نوعش فرق میکنه چون جریانی ک در بدن داره فشاری هم ب کلیه بدن وارد میکنه ک اگر گردش خون در بدن کم باشه یعنی فشاری رو نمیتونه در کلیه بدن و ثبات کاملی رو در بدن ایجاد کنه و بلعکس هرچقدر فشارش بالا باشه باعث توانمندی بدن میشه و قدرتی رو توی بدن شما و مخصوصا دستهای شما ایجاد میکنه یکی از مهمترین مسائل مربوط ب ردیابی خود بدن انسان و اپراتوره دوست عزیز
دقیقا یادم نیست کدوم نوع گروه خونی هستش ک بیشترین تاثیر رو گردش و فشار روی بدنو داره
هرچقدر قدرت عملیاتی و فشار در دستها باشه تاثیر بسزایی داره شما هم از طرفی به خود دستگاه میدید امتحان کن بدون ارتباط دست با ردیاب چه اتفاقی می افته؟

سلام اتابک جان
(بررسی تخصصی گروه خونی :D )
گروه خونی به خاطر آنتی ژنی و به عبارتی مولکول سطحی ای که گلبول قرمز داره نام گذاری میشه و غیر از این هیچ تفاوتی با هم ندارن.آنتی ژنها از جنس پرتئین و یا پلی ساکارید(قند) و یا فسفولیپید(فسفر+چربی) هستن که تا دلتون بخواد بدن ازشون پر هست
ضمنا خود گلبول قرمز تمام قسمتهای داخلی خودش رو از دست داده و تنها از هموگلوبین(آهن + پروتئین) پر شده که اونم تو بدن همه هست
ضمنا گروه خونی به همین سادگی که به نظر میرسه نیست.گروه خونی A و B تنها شامل آنتی ژن A و B نمیشن.بلکه به صورت خالص و ناخالص هستن
گروه A خالص شاما دو عدد ژن A و A میشه که یکی از پدر و دیگری از مادر میاد
گروه A ناخالص شامل دو عدد ژن A و O میشه که یکیش از پدر میاد و دیگری از مادر.تنها تفاوتش اینه که ژن A قدرت بیشتر داره و غالب میشه و خودش رو نشون میده
برای B هم به همین صورت هست
در نتیجه کسی که گروه خونی A یا B داشته باشه ممکنه که ناخالص باشه و یه ژن O هم داشته باشه که باید رو ردیابی تاثیر بذاره که نمیذاره
در مورد فشار ایجاد شده در بدن
هیچ تفاوتی بین گروهای خونی در فشار ایجاد شده در بدن توسط خون(که توسط قلب و ماهیچه ها تامین میشه) وجود نداره
ضمنا اگر فشار ایجاد شده در بدن تاثیر داشت میبایست برای افرادی که دچار کاهش فشار خون و یا افزایش فشار خون هستن و یا قلب ضعیفی دارن تاثیر منفی بر ردیابی مشاهده بشه که نمیشه
ضمنا تراکم گلبولهای قرمز در خون مرها بیشتر از زنان هست.به عبارتی خون مردان(به علت سوخت و ساز بیشتر بدنی) غلیظ تر هست.پس باید تفاوتی بین ردیابی زن و مرد وجود داشته باشه که نداره
در مورد مثبت و منفی بودن هم هر گروه خونی که دارای عامل باشه مثبت و هر گروهی نباشه منفی هست
پس دوستان فکر نکنن که زمانی که بحث گروه خونی میشه مثلا از پرنگتر باشه و یا مزش!! فرق داشته باشه و یه اگه مثبت باشه مثلا دست بزنی برقش آدم رو بگیره :)) .نه همشون یکی هستن و فقطط در موارد بالا که خدمتتون عرض کردم تفاوت دارن
با توجه به بررسی های بالا عملا گروه خونی نباید کوچکترین تاثیری روی ردیابی بذاره و یا اگه بذاره روی همه میذاره که بازم نتیجه اول رو معنی میده
اتابک جان نظرتون چیه؟

دوشنبه 16 تیر1392 - 1:11am
مدیر سایت
مدیر سایت

موقع ردیابی حواستون باشه گروه خونی o+ کنارتون نباشه چون آنتنها به سمت اون میرن ، البته آنتنها خالی بدون دستگاه ، البته این شخص درموقع حذف خطاها میتونه بکار بیاد و درکنار تست طلا روی زمین بشینه ، بنده به این نکته برخوردم ؛ کلاً چون میدان دفینه بار منفی داشته و گروه خونی های مثبت بهتر میتونن ردیابی کنن @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 17 تیر1392 - 8:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Mahdi نوشته است:
atabak نوشته است:
ژنرال نوشته است:

سلام اتابک جان
(بررسی تخصصی گروه خونی :D )
گروه خونی به خاطر آنتی ژنی و به عبارتی مولکول سطحی ای که گلبول قرمز داره نام گذاری میشه و غیر از این هیچ تفاوتی با هم ندارن.آنتی ژنها از جنس پرتئین و یا پلی ساکارید(قند) و یا فسفولیپید(فسفر+چربی) هستن که تا دلتون بخواد بدن ازشون پر هست
ضمنا خود گلبول قرمز تمام قسمتهای داخلی خودش رو از دست داده و تنها از هموگلوبین(آهن + پروتئین) پر شده که اونم تو بدن همه هست
ضمنا گروه خونی به همین سادگی که به نظر میرسه نیست.گروه خونی A و B تنها شامل آنتی ژن A و B نمیشن.بلکه به صورت خالص و ناخالص هستن
گروه A خالص شاما دو عدد ژن A و A میشه که یکی از پدر و دیگری از مادر میاد
گروه A ناخالص شامل دو عدد ژن A و O میشه که یکیش از پدر میاد و دیگری از مادر.تنها تفاوتش اینه که ژن A قدرت بیشتر داره و غالب میشه و خودش رو نشون میده
برای B هم به همین صورت هست
در نتیجه کسی که گروه خونی A یا B داشته باشه ممکنه که ناخالص باشه و یه ژن O هم داشته باشه که باید رو ردیابی تاثیر بذاره که نمیذاره
در مورد فشار ایجاد شده در بدن
هیچ تفاوتی بین گروهای خونی در فشار ایجاد شده در بدن توسط خون(که توسط قلب و ماهیچه ها تامین میشه) وجود نداره
ضمنا اگر فشار ایجاد شده در بدن تاثیر داشت میبایست برای افرادی که دچار کاهش فشار خون و یا افزایش فشار خون هستن و یا قلب ضعیفی دارن تاثیر منفی بر ردیابی مشاهده بشه که نمیشه
ضمنا تراکم گلبولهای قرمز در خون مرها بیشتر از زنان هست.به عبارتی خون مردان(به علت سوخت و ساز بیشتر بدنی) غلیظ تر هست.پس باید تفاوتی بین ردیابی زن و مرد وجود داشته باشه که نداره
در مورد مثبت و منفی بودن هم هر گروه خونی که دارای عامل باشه مثبت و هر گروهی نباشه منفی هست
پس دوستان فکر نکنن که زمانی که بحث گروه خونی میشه مثلا از پرنگتر باشه و یا مزش!! فرق داشته باشه و یه اگه مثبت باشه مثلا دست بزنی برقش آدم رو بگیره :)) .نه همشون یکی هستن و فقطط در موارد بالا که خدمتتون عرض کردم تفاوت دارن
با توجه به بررسی های بالا عملا گروه خونی نباید کوچکترین تاثیری روی ردیابی بذاره و یا اگه بذاره روی همه میذاره که بازم نتیجه اول رو معنی میده
اتابک جان نظرتون چیه؟

مهدی جان شما فقط داری بصورت علمی ک توی کتابهای پزشکی هستشو بیان میکنی درسته حرفات ولی بین گروه های خونی تفاوتی هستش ک یک نوع فرکانس کشی و ایجاد فرکانس داره اونم ب شرط و شروطها چون ردیاب ما فرکانسی این نوع گروه خونی ک یادم نمیاد باعث اختلال در کار ردیابی میشه

بگو

دوشنبه 17 تیر1392 - 11:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure