انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 2:25pm

پاسخ به موضوع  [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 تاثیر هوای ابری بر ردیاب 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
فكر ميكنم هواي ابري باعث بالا رفتن رطوبت ميشه و واسه همين آنتنها گيج ميشن .
قطعا خطا هم زياد ميشه.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 28 آبان1392 - 10:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
داداش اتابک .. من تو هوای ابری و البته وزش باد هم بود ولی انتنها بجز اینکه دور خودشون میچرخیدن کاری نداشن و خیلی سخت میشد ردیابی کرد

چرخش ب دور خود و بدون کنترل دستگاه نقص در وزن تعادلی دستگاهته عزیزم انتن دستگاهت از حد معمول و استدانداردی که داره پایینتره

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

جمعه 30 آبان1392 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ELMIRA نوشته است:
atabak نوشته است:
مهدی نوشته است:
ردیاب انجمن براش ابری و آفتابی نداره ، ولی در شبهایی که آسمان پر از ستاره بوده بنده تست کردم خیلی خوب عمل میکنه ، درضمن خیر مقدم عرض میکنم خدمت برادر عزیز آقا اتابک که به جمع صمیمانه دوستان و زحمت کشان این انجمن پیوستن ، آرزوی موفقت میکنم برای شما @};- @};-

خیلی ممنونم از جناب مهدی و نهم عزیز
این مطالبم میگم همشون نسبی هستند و صدرصد اثر نمیکنند ممکنه نهایتا 20 الی 40 درصد فقط روی نقطه زنی تاثیر بذارند
ولی رعایت این نکات بنظر من دوستانو تا حدودی توی رسیدن ب هدف واقعی راهنمایی میکنه

اتابک جان:در مورد ردیابی در برف وزمستان میشه توضیح بدید.--با ردیاب انجمن---{22} چه تاثیری داره :-BD :-BD :-BD

من خیلی دوس دارم ردیاب انجمنو داشته باشم ولی الان هم میترسم هم باید احتیاط زیادی کنم البته انشالله از برادر مجتبی حتما تهیش میکنم البته اگه بما توجه خاصی کنه این مجتبی بلا

بگو

جمعه 30 آبان1392 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
اتابک جان راستی داداش شما چرا بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL- 35 نمیایین تا از کمک هاتون بهره ببریم

هر کسی که دستگاه فوقو داشته باشه میتونه بصورت کامل راجب دستگاه نظر کامل بده و من در اختیارش ندارم
بحثای منم راجب کلیه دستگاها هستند چه دستگاه این انجمن که با بحثایی با دوستان و استادان بصورت خصوصی و حضوری داشتم هم تاییدش کردند و هم از مشکلاتش گفتند همه ی دستگاها وقتی ب دست اپراتور برسه مشکلاتش مشاهده و پیدا میشه البته مشکل کوچیکیه که به خود جناب مجتبی هم گفتم و ایشونم پیگیریش کردند و رفعش کردند و الان فک کنم کامله

بگو

جمعه 30 آبان1392 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
راستش منم رديابي در هواي ابري رو تجربه داشتم و تقريبا آنتها به هيچي واگنش نداشتن و همش گيچ ميزدن.
البته اينو هم بايد بدونيم كه توي هواي ابري كمي رطوبت خاك هم بيشتر ميشه و قطعا باعث خطا ميشه.
ياحق

من در تمامی شرایط ابری کار کردم و خودم بشخصه تجربه امو بیان میکنم ابرهای معمولی و سفید تاثیر چندانی بر روی دستگاه ندارند البته اگر فاصله داشته باشند
ابرهای سیاه رنگ که نشانه طوفان و رعد هستند حتی خودم تجربه چندین باری داشتم از فاصله تقریبی 8 کیلومتر فاصله باعث گیچ شدن و عدم حرکت دقیق انتنها میشند

بگو

جمعه 30 آبان1392 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
خیلی خوبه داداش اتابک گل
خودت هم یه پا استادی اگه تجربه ای درباره حفاری های موفق و نحوه رسیدن به بار داری ممنون میشم بیان کنی(بار مهمه نیست مقدارو جنسش مهم قدیمی بودنشه)

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

جمعه 30 آبان1392 - 2:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تو هوای ابری خصوصا در زیر درخت ها انتن ها گیج میزنن و دور خودشون میچرخن

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

جمعه 30 آبان1392 - 2:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم بگم که اگر انتن ها تو دستتون دور میزنن و کنرلش سخته بدلیل اینه که هنوز شما نحوه دست گرفتن و حفظ تعادل دسته ها یعنی الف ردیابی رو یاد نگرفتی

جمعه 30 آبان1392 - 2:32am
استادیار
استادیار

توی هوای ابری و بارونی ردیاب خوب جواب نمیده من همین دیروز توی این هوا تست کردم اما آنتنها واکنش خوبی نداشتن

جمعه 1 آذر1392 - 6:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir92 نوشته است:
تو هوای ابری خصوصا در زیر درخت ها انتن ها گیج میزنن و دور خودشون میچرخن

زیر درختا باید تمرکز بیشری داشت بخاطر اینکه ریشه ها یک نوع اکسید در داخال زمین ایجاد میکنند اگر در اطراف ریشه ها حفره وجود داشته باشه که دیگه هیچ کارتون خیلی خیلی مشکل میشه و باید دقت عمل بیشتری داشته باشید

بگو

سه شنبه 4 آذر1392 - 12:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure