انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:16am

پاسخ به موضوع  [ 267 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 27  بعدی
 حفره يابي توسط ردياب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
اره چرا که نه فقط اگه دوستان بگن که چه روشهایی واسه کانال یابی هست و فرقش با حرفه زدن چیه من این روش خودمو میگم که به راحتی هم حفره وهم ذرات و رد بدن حتی با این روش میشه گفت بعد از پیدا کردن زاویه 45 درجه راحت مرکز هدف پیدا کنی واین قدر سادست که حد نداره

اقا بهرام قیمت وشماره حساب بفرمایید تا من ودوستان از خجالتتون دربیایم :ymparty:
اینجوری که شما دارین بازار گرمی میکنین ما منظورتون رو توی هوا میزنیم ^:)^

پنج شنبه 20 شهریور1392 - 12:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میشه بفرمایید منظورم چی بود که خودم نفهمیدم اگه تا الان همه بی منت به هم کمک کردن وبحث شد و زحمت کشیدن همه میدونن که حاصلش تجربست ومن به همه خسته نباشید میگم واین سوال منم درواقع به اشتراک گذاشتن بود نه بازار گرمی دوست عزیز یکم به حرفا ومنظورها بیشتر توجه کنید لطفا

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 20 شهریور1392 - 1:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من این حرفا دیگه ازحوصله همه خارجه و اینقدر راجع به این مسائل بحث شده که نگو ونپرس.
شما هم اگه روشی داری بگو تا دوستان تست کنن. نه اینکه بیای یه پست بدی فکرهمه رو مشغول خودت کنی.
دیگه این چیزا قدیمی شده.
حالا شما هی جواب منو بده منم هی جواب شما
باورکن کاری پیش نمیره
روشت رو بگو تا باهم تستش کنیم

پنج شنبه 20 شهریور1392 - 1:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:
بهرام نوشته است:
اره چرا که نه فقط اگه دوستان بگن که چه روشهایی واسه کانال یابی هست و فرقش با حرفه زدن چیه من این روش خودمو میگم که به راحتی هم حفره وهم ذرات و رد بدن حتی با این روش میشه گفت بعد از پیدا کردن زاویه 45 درجه راحت مرکز هدف پیدا کنی واین قدر سادست که حد نداره

اقا بهرام قیمت وشماره حساب بفرمایید تا من ودوستان از خجالتتون دربیایم :ymparty:
اینجوری که شما دارین بازار گرمی میکنین ما منظورتون رو توی هوا میزنیم ^:)^

والا آقا بهرام عزیز
با این رویه ای که شما داری پیش میگیری اگه قرار باشه همه واسه گفتن تجربه هاشون شرط و شروط بزارن و اما و اگر بیارن باید بگم خدا بخیر بگذرونه :YMPRAY:
شما چقدر حوصله داری دوست عزیز اگه دوستان بگن اگه نگن چیه؟ ما همچین چیزی نداشتیم؟
خب شما اگه چیزی بلدی و میخوای به همه بگی یاد بگیرن که خدا خیرت بده دیگه این اما و اگر چیه؟ YMWHISTLE
اگرم واقعا مشکل داری و جایی رو متوجه نشدی باز باید بگی تا دوستان کمکت کنند و اگر شیوت درست نباشه اصلاحش کنی؟
دیگه اینقدر کش دادن نداره ;)

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

پنج شنبه 20 شهریور1392 - 2:46am

بهرام جان منتظر توضیحات درباره روش جدیدحفره زنی و حذف ذرات هستیم .

پنج شنبه 21 شهریور1392 - 5:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ای بابا همه شما دوستان عزیزین ولی من بیچاره که چیزی نگفتم همه منو به توپ میبندید....من فقط ازشما اساتید خواستم تا فرق بین حفره یابی با کانال یابی را واسم روشن کنید که ایا باید روش خاصی باشه واسه تفکیکشون یا ازهمون شیوه معمول استفاده میشه همین واینکه شما اساتید فن هستید واسه همین کمک خواستم ودرمورد روش خودم واسه رد دادن چشم دریغ نکردم ونمیکنم ;;)

جمعه 21 شهریور1392 - 12:28am
استاد
استاد
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
ای بابا همه شما دوستان عزیزین ولی من بیچاره که چیزی نگفتم همه منو به توپ میبندید....من فقط ازشما اساتید خواستم تا فرق بین حفره یابی با کانال یابی را واسم روشن کنید که ایا باید روش خاصی باشه واسه تفکیکشون یا ازهمون شیوه معمول استفاده میشه همین واینکه شما اساتید فن هستید واسه همین کمک خواستم ودرمورد روش خودم واسه رد دادن چشم دریغ نکردم ونمیکنم ;;)

سلام به دوستان
تو حفره اگه با ردياب ازش دور بشي انتن ها فوري از هم باز ميشن و اين كار بايد در 4جهت انجام بشه ولي تو كانال يابي اگه تو دوتا جهت انتن ها باز نشد يعني كانال
:-Q

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 22 شهریور1392 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خلاصه آقا بهرام سی تا پست زد و جوابه همه رو داد و آخر روششو نگفت ...
پس بهرام جان ناراحت نشو اگه بچه ها میگن داری شرطو شروط میزاری ... چون حرکت شما این معنیو داشت ولو اینکه شما منظورت این نبوده باشه .
یا حق.

جمعه 5 مهر1392 - 2:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:

سلام به دوستان
تو حفره اگه با ردياب ازش دور بشي انتن ها فوري از هم باز ميشن و اين كار بايد در 4جهت انجام بشه ولي تو كانال يابي اگه تو دوتا جهت انتن ها باز نشد يعني كانال
:-Q

سلام حمزه جان !
میگم تو کانال هم وقتی از سرو ته کانال رد شی 3 طرف باز میشه و یکطرف هم که مسیره کاناله ...مگه به این صورت نیست ؟

جمعه 5 مهر1392 - 3:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجید جان من پستی که باید میدادم دادم جواب شما تو یک تایپیک دیگه نوشته شده .
راههای حذف ذرات وحفره ها با یک روش ساده یک نگاه بنداز برادر خودت به حرفت پی میبری که من حرف حدیثی پشت سرم نزاشتم :p

جمعه 5 مهر1392 - 3:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 267 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure