انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 5:28am

پاسخ به موضوع  [ 267 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 27  بعدی
 حفره يابي توسط ردياب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگر از روش حفره یابی استفاده کنی جایی که پر شده باشه رو حفره نمیزنه . اما جایی که زمینش املاح یا زارات باشه ده بار هم کنده شده باشه بازم اونجا رو میگیره برای حذفش فقط کافیه کمی طلا با فاصله مناسب روی زمین بزاری ، اول مرکز و زاویه 45 درجه رو مشخص کن روی این دو نقطه نباید بزاری . بعد از سرطلایی که خودت گذاشتی رد بشو اگر قیچی شد اونجا هیچ خبری نیست روی طلایی که میزاری تست رو انجام بده نه روی مرکز هدفی که بدست اوردی . با همین تست ساده میشه خطا رو حذف کرد . جایی که بارش زیاد باشه روی طلا گذاشته شده اصلا قیچی نمیشه. طریقه تست با خوراک طلا رو هم باید بدونی . چند نکته کوچک و لی با اهمیت داره که باید رعایت بشه .

دوشنبه 10 تیر1392 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
اتفاقا جايي كه پر شده حفره ميگيره تا حالا 4تا قبر به همين روش پداكردم و حفاري كردم درست بوده !
فقط اينكه بفرماييد با آنتن خوراكي چه جوري حذف خطا ميكنيد؟

دوشنبه 10 تیر1392 - 12:44pm
استاد
استاد

mehran1545 نوشته است:
اتفاقا جايي كه پر شده حفره ميگيره تا حالا 4تا قبر به همين روش پداكردم و حفاري كردم درست بوده !

ردیاب سیگنالی چاه پر کرده را حفره میزنه حتی اگه دو چاه در نزدیکی هم باشند اونی که پر شده قویتر میگیره

سه شنبه 11 تیر1392 - 5:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اینو توجه داشته باشید که اگه طلایی که برای تست میگذارید کم باشه امکان خطا وجود داره یعنی آنتنها به طرف نقطه ای که شما پیدا کردید میره و فکر میکنید اونجا بار هست در صورتی که وقتی میکنید میبینید خبری نیست . جایی رو ردیابم گرفت و تست طلا رو با یک النگو انجام دادم و آنتنها به طرف اون هدف چرخید و لی وقتی که از 2 النگو استفاده کردم دیگه اون نقطه رو نگرفت و همش به طرف طلاها میرفت . به نظر من بهترین روش برای تست طلا اینه که طلا رو بین زاویه 45 درجه و هدف بگزارید اگه روی طلا آنتنها قیچی شدن که بیخیال بشین و اگه رد شدین قیچی نشد و روی نقطه مورد نظر قیچی شد بدونین خبری هست خلاصه اگه مقدار طلا رو بیشتر کنید درصد خطا و حفاری بیخود کمتر میشه . :YMPEACE:

...جواب ابلهان خاموشیست....

سه شنبه 11 تیر1392 - 7:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
درسته بنده نيز با يه انگشتر 6گرمي جايي رو تست كردم كه هدف رو زد از فاصله 200 متري هم ميزد، ولي بار دوم كه با طلاي بيشتري رفتم و يك نقطه زن ، طلا رو زد.ولي جايي ديگر رو هم كه با همون انگشتر زده بودم با طلاهاي بيشتر كه زدم اونجا هدف رو ميزد اميدوارم كه چيزي توش باشه .مونده برا فرصتاي بعدي :YMPRAY:

سه شنبه 11 تیر1392 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
mehran1545 نوشته است:

ردیاب سیگنالی چاه پر کرده را حفره میزنه حتی اگه دو چاه در نزدیکی هم باشند اونی که پر شده قویتر میگیره

بله منم كاملا نظر جاويد عزيز تاييد ميكنم حتي چاهي كه خيلي كم عمق و رو باز باشه دستگاه اونو بعنوان خفره نميگيره و اينم خودش يه نقطه قوت تو رديابي حفره است

جمعه 14 تیر1392 - 4:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج نوشته است:
دوستان اینو توجه داشته باشید که اگه طلایی که برای تست میگذارید کم باشه امکان خطا وجود داره یعنی آنتنها به طرف نقطه ای که شما پیدا کردید میره و فکر میکنید اونجا بار هست در صورتی که وقتی میکنید میبینید خبری نیست . جایی رو ردیابم گرفت و تست طلا رو با یک النگو انجام دادم و آنتنها به طرف اون هدف چرخید و لی وقتی که از 2 النگو استفاده کردم دیگه اون نقطه رو نگرفت و همش به طرف طلاها میرفت . به نظر من بهترین روش برای تست طلا اینه که طلا رو بین زاویه 45 درجه و هدف بگزارید اگه روی طلا آنتنها قیچی شدن که بیخیال بشین و اگه رد شدین قیچی نشد و روی نقطه مورد نظر قیچی شد بدونین خبری هست خلاصه اگه مقدار طلا رو بیشتر کنید درصد خطا و حفاری بیخود کمتر میشه . :YMPEACE:

بنظرمنم طلا براي تست بايد حداقل 30گرم باشه كه حذف خطاي خوبي انجام بشه

جمعه 14 تیر1392 - 4:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان یک سوال که دوستمون هم پرسیدن ولی جوابی ندادین من هم داشتم اگه حفره های کوچیک که حیوونات زیر زمینی درست کردن اینا توسط انتن گرفته میشه یعنی قیچی میشه روش
اینجور باشه که ضد حال اساسی میخوریم :(( البته یک روش جدیدن کشف کردم که خیلی راحت میتونم رد بدم سوال اینجاست که اگه اون حفره نباشه ویک کانال باشه باید چیکار کرد../ هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 18 شهریور1392 - 1:39am

بهرام جان در مورد روش جدیدی که برای رد کردن حفره های کوچک پیدا کردی توضیحاتی میدی ما و سایر دوستان هم از این روش استفاده کنیم . با تشکر

سه شنبه 19 شهریور1392 - 5:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اره چرا که نه فقط اگه دوستان بگن که چه روشهایی واسه کانال یابی هست و فرقش با حرفه زدن چیه من این روش خودمو میگم که به راحتی هم حفره وهم ذرات و رد بدن حتی با این روش میشه گفت بعد از پیدا کردن زاویه 45 درجه راحت مرکز هدف پیدا کنی واین قدر سادست که حد نداره

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 20 شهریور1392 - 12:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 267 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure