انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 9:14am

پاسخ به موضوع  [ 267 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 27  بعدی
 حفره يابي توسط ردياب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
معراج نوشته است:
رضا جان منظورت اینه که 2/30 میزنه . بعد باید 1/30 رو کم کنیم که بشه 1 متر .
من الان موندم این 1/30 واقعا ربطی به عمق زنی داره یا باید نادیده بگیریم . یه جایی توی یکی از این تاپیکها یه بنده خدایی گفت که باید فاصله دستها تا زمین که همین تقریبا 1/30 هستش رو از کل عمق گیری کم کنیم من قبول نداشتم تا که امروز اون جریان تیکه آهن پیش اومد . یعنی اگه 1/30 چرت باشه باید موقع عقب اومدن آنتنها بلافاصله از هم باز میشدند . اگه اشتباه میکنم دوستان راهنمایی کنند .

رفیق میگم ماشااله قدتم خیلی باید بلند باشه ها نه :D :D

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

شنبه 16 اسفند1393 - 5:34pm
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجید جان این 1/30 یه ارتفاع معمولی از سطح زمین تا آنتنهای تو دست واسه همه .....
با این صحبتت معلوم میشه قد شما خیلی کوتاهه :D ...... نکنه هم قد روبرتو کارلوسی 1/69 :D
\M/ @};- ~O)

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 16 اسفند1393 - 7:00pm

دوستای عزیزم بببخشید این سوالو مطرح می کنم می دونم تو انجمن هست قبلا هم دیده بودم ولی الان نمی توانم پیدا کنم
می خوام بدونم علاوه بر انتن خالی واسه حفره یابی از چه فرکانس هایی استفاده می کنید.
البته لطف کنید مقیاسشم بگید.(khz یا hz ??) @};-

پنج شنبه 21 اسفند1393 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ehadi نوشته است:
دوستای عزیزم بببخشید این سوالو مطرح می کنم می دونم تو انجمن هست قبلا هم دیده بودم ولی الان نمی توانم پیدا کنم
می خوام بدونم علاوه بر انتن خالی واسه حفره یابی از چه فرکانس هایی استفاده می کنید.
البته لطف کنید مقیاسشم بگید.(khz یا hz ??) @};-

700هرتز

پنج شنبه 21 اسفند1393 - 4:13pm

سلام از دوستانی که تجربه هاشون اینجا برای استفاده بقیه دوستان گذاشتن تشکر میکنم واقع مفید بود

پنج شنبه 21 اسفند1393 - 11:26pm

خیلی ممنون سعید جان

جمعه 22 اسفند1393 - 8:07am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

من با مد حفره ردیاب جواب گرفتم :D

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

جمعه 7 فروردین1394 - 8:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من با سیستم با فرکانس 701 حفره های کوچیک ومتوسط و 702 کانال واتاقهای بزرگ رو بهتر میزنم :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 8 فروردین1394 - 10:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خدمت دوستان باید عرض کنم که فرکانس حفره های کوچک پر شده با حفره های بزرگ تو خالی فرق دارند که روی مد آزاد باید پیدا بشن چون مد حفره خود ردیاب بین این دو فرقی قائل نمیشه و نمیتوان حفره تو پر واز تو خالی تشخیص داد که در اکثر مواقع موجب خطا میشه همانطوریکه فرکانس 701 و 702 برای بعضی دوستان در تشخیص کوچک و بزرگ بودن حفره کمک میکنه حالا باید فرکانسهایی پیدا کنیم که بین تو پر و تو خالی بودن متفاوت باشه و این امر در تشخیص ورودی اتاقک ها و تونلها بسیار حیاتی خواهد بود

چهارشنبه 9 تیر1394 - 12:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهران
[quote="asaad"]من با مد حفره ردیاب جواب گرفتم :D
دوستان من هم با مد حفره ردیاب به راحتی حفره رو پیدا میکنم، حتی تو یه تستی که به کمک دوستم که به ردیاب اعتقادی هم نداشت انجام دادم ، جایی ایستادم که خود اون دوستمون میدونست دوطرف من دو چاه و چاله متوسط پر شده وجود داشت . من بعد از روشن کردن و تنظیمات از دوستم خواستم که ولوم وزن رو تغییر بده و در کمال ناباوری بدون اینکه من ردیابی رو تغییر بدم و حرکت اضافه ای انجام بدم،آنتنها با کم شدن ولوم وزن به سمته چاله و با زیاد شدن به سمت حفره بزرگتر میچرخید. دوستان فقط تمرین و ممارست.چیزه دیگه ای نیست بخدا

چهارشنبه 10 تیر1394 - 9:46am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 267 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure