انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 4:06pm

پاسخ به موضوع  [ 267 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 27  بعدی
 حفره يابي توسط ردياب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

آرش جان گروه خونی شما چیه؟

یکشنبه 16 آذر1393 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش گروه خونی من O منفی هستش

یکشنبه 16 آذر1393 - 11:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون آرش جان آخه گروه خونی o برای ردیاب خوراکی بهترینه

دوشنبه 16 آذر1393 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوبی ردیاب جیوه ای اینکه بر عکس خیلی از ردیابها که فقط نقطه ای که مشکوک هست رو امتحان میکنی اما و قابلیت ردیابی حفره رو ندارند اما جیوهای می تونه از راه دور رد حفره رو بزنه اگه یه جا طلای جدید بزاری و یک جا حفره باشه خصو صا حفرههای قدیمی ، یعنی حفره هایی که صدها سال داخل خاک باشند و راه عبور هوای داخل به خارج نباشه ردیاب بطرف حفره ویا اتاقک میره ، غبلا جیوهای داشتم یکی از دوستام هم جیوه ای داره چند تا تست کردم به این نتیجه رسیدم که جیوهای فقط طلای جدید میزنه و حفره . دنبال طلای قدیم نمیره . طلایی که داخل خاک سالها مونده باشه ماهیت فرکانسیش با طلای جدید فرق میکنه یکم با فرکانسی ها کار بکنید به این نتیجه میرسید اگر دستگاه روی مدی قرار داشته باشه که طلای جدید رو بزنه داخل خاک طلای قدیم رو نمیزنه فقط حفره و زرات شبیه طلا رو میزنه این باعث میشه همیشه با خطا رو برو بشیم ، دلیلش اینه که اگر شما به انتن خالی خوراک طلا بدین از روی حفره عبور کنید قیچی میشه این نشانه نزدیک بودن فرکانس حفره و طلای جدید هست ردیاب فرکانسی هم درست همین خطا رو داره در کل باید عرض کنم ردیاب فرکانسی شما اگر روی طلا قرار داشته باشه و یک مقدار طلا بزارید اگر اون رو گرفت طلای قدیمی رو خیلی خیلی اتفاقی باید بگیره یا اصلا نگیره .

دوشنبه 17 آذر1393 - 7:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی ارش جان بابت توضیحاتت
انتنی که باهاش کار میکنی خودت ساختی یا خریدی؟

دوشنبه 17 آذر1393 - 10:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

edris نوشته است:
مرسی ارش جان بابت توضیحاتت
انتنی که باهاش کار میکنی خودت ساختی یا خریدی؟

مرسی . دو تا انتن دارم یکی خودم ساختم یکی هم شرکتی هست که کاملا از جنس برنج و داخل دسته ها توخالی هست البته بلبرینگ هم داره .

دوشنبه 17 آذر1393 - 12:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بنظر خودت کدومش بیشتر جواب میده؟

دوشنبه 17 آذر1393 - 12:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
داداش گروه خونی من O منفی هستش

ارش داداش من وشما که هم خونیم :D ولی جزء دسته نایاب محسوب میشه O-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 17 آذر1393 - 1:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره بهرام جان از اين بابت شانس نداريم همه ميگيرن و پس هم نميدن

دوشنبه 17 آذر1393 - 3:47pm

mehran1545 نوشته است:
معراج عزيز مطالب شمارو مطالعه كردم خودتون به اين نتيجه رسيديد كه هركسي يه عكس العملي با آنتن داره من هم با دستگاه هم بدون دستگاه حفره يابي صحيحي انجام ميدم كه شايد روش ديگري فرق داشته باشه من تو حفره يابي اصلا مشكلي نميبينم چون درست روي حفره آنتنها توي دستم روبروي هم مماس ميشند ودر اين حالت درست روي حفره هستم و زاويه 45 كه شما ميفرماييد برام مشكلي ايجاد نكرده چون تمام حفاري هايي كه بر اين مبنا انجام دادم تاحالا درست بوده البته ناگفته نماند نوع آنتن تو اين زمينه خيلي مهمه

سلام دوست عزیز.میشه بگی انتنها که مماس با هم میمون این حرکت انتنها طبیعی هست یا نه باید این طور بمونن یا شما این روشو کار میکنیدوبعد میشه بگی منظور از انتن مخالف چی هست من متوجه نمیشم.از همکاری و راهنماییت ممنونم 8-} #:-s L-)

دوشنبه 17 آذر1393 - 4:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 267 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure