انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:24pm

پاسخ به موضوع  [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 19  بعدی
 اپراتوری پایه / علوم سری - RA SECRET SCIENCE 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
Fpi نوشته است:
درود
جناب جهان بین در رابطه با خنثی شدن اثر فلزات بتا توسط غیر فلزات بتا همیطوره که گفتید
در تستی که انجام دادم فلز مس در سفال سنس نشد
راه حل چیست؟؟

درود دوست عزیز

روش اتصال فلز به مچ پا بعنوان فیلتر و یا اتصال به مچ دست پا بعنوان خوراک و یا فرکانس مناسب

جمعه 15 آذر1398 - 6:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از آنجا که برای این روش اپراتوری کسی نه تست میکنه :-? نه فعالیتی و نتیجه رو اعلام نمیکنه در تاپیک :-s - از مدیر محترم مهندس حمید تقاضا دارم تاپیک را بطور کامل حذف کنند -- - بنده چیزی رو که قرار دادم یک مبحث جدی است و بدلایل خاص و شخصی و به دلایلی که منافع اشخصاسی رو هدف قرار میده و خارج از مسایل پشت پرده ظاهرا نباید مبحثی عمومی باشه - بنده با جدیت درخواست حذف تاپیک را دارم ، ظاهرا محیطی برای سواستفاده بیشتر فراهم شده است ، بنده از نشر چنین مسایلی پیچیده متاسف هستم ، هر چند جز گمراهی برای دوستان و سودجویی برای برخی نخواهد داشت ، به دلیلی ، با وجود این تاپیک بنده عذاب وجدان دارم تا این موضوع برطرف نشه ، من فعالیتی نخواهم داشت ، و از انجمن خداحافظی میکنم ، بنوعی یا جای این تاپیک یا جای من ---------- اگر وقت خداحافظیه ، بخاطر زحمات از مدیر محترم و اساتید عزیز تشکر میکنم @};- @};- @};-

یکشنبه 17 آذر1398 - 9:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودجناب جهانبین
متوجه کارشمانمیشم .کارخیرخواهانه است .شماکارخودتونوانجام بدین صددرصددعای خیرم دنبالتون هست
یک چیزی ختمتتون عرض کنم تمام اختراعات جهان بامغزودستای انسان انجام شده پس انسان میتواندهرکاری روانجام دهدکار نشدنداردفقط همت بیشترمیخواهد
بنده هم دارم روال رودکار میکنم روش زربه انتن تفکیک از راه دورتابه حال درمورداهن صددرصدجواب داده در مورددونوع زرات هم جواب داده شایداین روش فقط بنده تونستم بهش دست پیداکنم شایدصدهانفربهش رسیدن خوکارخودشونوادامه میدن
یک مثال درموردتست موبایل یکی از کاربراگفتن به نظربده 90درصدمیشه روش حساب کرددارم روی اونم کار میکنم البته میخوام تستای واقعی انجام

یکشنبه 17 آذر1398 - 12:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جهان بین نوشته است:
از آنجا که برای این روش اپراتوری کسی نه تست میکنه :-? نه فعالیتی و نتیجه رو اعلام نمیکنه در تاپیک :-s - از مدیر محترم مهندس حمید تقاضا دارم تاپیک را بطور کامل حذف کنند -- - بنده چیزی رو که قرار دادم یک مبحث جدی است و بدلایل خاص و شخصی و به دلایلی که منافع اشخصاسی رو هدف قرار میده و خارج از مسایل پشت پرده ظاهرا نباید مبحثی عمومی باشه - بنده با جدیت درخواست حذف تاپیک را دارم ، ظاهرا محیطی برای سواستفاده بیشتر فراهم شده است ، بنده از نشر چنین مسایلی پیچیده متاسف هستم ، هر چند جز گمراهی برای دوستان و سودجویی برای برخی نخواهد داشت ، به دلیلی ، با وجود این تاپیک بنده عذاب وجدان دارم تا این موضوع برطرف نشه ، من فعالیتی نخواهم داشت ، و از انجمن خداحافظی میکنم ، بنوعی یا جای این تاپیک یا جای من ---------- اگر وقت خداحافظیه ، بخاطر زحمات از مدیر محترم و اساتید عزیز تشکر میکنم @};- @};- @};-

دوست عزیز، مگه کسی شما رو مجبور کرده که بیایید و در مورد ردیابی روشهای نوین خودتون را در اختیار دیگران قرار بدهید؟! شما به میل خودتون این کارو انجام دادید. کسی که قصد و نیت خیر داشته باشه و بخواد به دیگران کمک بکنه که دیگه نباید منت سر دیگران بزاره.در ثانی میشه بفرمایید که چه سوءاستفاده هایی از فرمایشات گهربار جنابعالی شده تا همه ما هم باخبر بشیم، شاید بتونیم جلوی اونو بگیریم.
اگه بحث سوءاستفاده هم باشه که خب این موضوع چیز عجیبی نیست که شما موفق به کشف اون شده اید.زمانی که جناب مهندس حمید، مدار فلزجو را منتشر و عمومی کردند، بخوبی به همه این مسائل واقف بودند و میدانستند که عده کثیری ازش استفاده میکنند و دعای خیرشون پشت سر مهندس هست،عده ای هم سوءاستفاده خواهندکرد و همینطور هم شد.اما همه این مسائل مانع از این نشد که ایشان از هدفشون منصرف بشن و حتی کسی را تهدید کنند.اما از بیانات جنابعالی به وضوح معلومه که خودتون هم به نتیجه ای که دوستان دیگه هم رسیدن، رسیدید.و ظاهرا" چیز بدرد بخوری در چنته ندارید.بنابراین موضع "دچارعذاب وجدان شدن" و سوءاستفاده را مطرح میکنین تا خودتونو به نوعی خلاص کنید.اما شما اولین کسی نیستید که بعد از مطرح کردن یک موضوع بظاهر خاص و منحصر بفرد، چنین واکنشی نشون میدید، اکثر دوستانی هم که از اعضای قدیمی این انجمن هستن ، بار اولشون نیست که عکس العمل های اینچنینی میبینند.مطمئن باشید که ما اصلا تعجب نمیکنیم.

یکشنبه 17 آذر1398 - 1:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مشکل اساسی میدونی چیه - من ار افراد مصرف کننده خوشم نمیاد ------- اینکه از دوستان میخوام تست کنن و نتیجه رو اعلام کنن توقع زیادی نیست------
پس شما ccCALL زحمت تست رو میکشید و بعد با پاسخ بنده رو نقد میکردید :( ------- همه تلاشم این بود به اهمیت موضوع پرداخته بشه اما ظاهرا فقط و فقط تماشا 8-| میکنید ------- پس با احترام جواب تستها رو همه اعلام کنن و بعد بفرمایید بنده از مسولیت جا خالی بدم :| ----- کلا طرز برخورد و تفکر دوستان اصلا خوب نیست - آره ما آدم بده - شما که انسان پاکی هستی حداقل امتحان کن تا جلوی مهندس حمید و اساتید بیخودی کوچیک نشیم - فک نکنم کارام منت بوده باشه اما بیدلیل کسی رو نقد نکنید چون دنیا حساب داره [-X

آخرین بار توسط جهان بین در یکشنبه 17 آذر1398 - 2:54pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 17 آذر1398 - 2:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جهان بین نوشته است:
دوستان منتظر آمار دقیق میزان نتیجه گیری شما عزیزان هستم ، لطفا در ابتدای پستتون با حروف بزرگ واژه تایید میکنم یا تایید نمیکنم را تایپ کنید و به گزینه های زیر هم پاسخ بدهید، باور کنید خیلی نیاز داریم یه زبان جهانی برای ردیابی داشته باشیم ، ممنون

به میزان کارایی اپراتوری پایه به هر سوال از 1 تا 10 نمره بدهید ----- این مهمه که بزرگان انجمن ، مهندس حمید ، استاد مهدی ، جناب سنه دژ بزرگوار و، استاد جاوید و عزیزان دیگر هم از میزان کارایی این روش آگاه باشند ، که حتی بنظرم اگه تایید نشد اسرار دارم که هم تاپیک کاملا حذف یا قفل بشه ، چون یا اطلاعات درست دادم و موثر بوده یا باعث گمراهیه و نبودش بهتره ، یه حرکتی بزنید خواهشا
/:)

تایید میکنم تایید نمیکنم

1- میزان بهبود کیفیت ردیابی با روش انگشتان؟؟؟؟؟؟؟؟

2-میزان دقت شعاع زنی؟؟؟؟؟.؟؟

3-میزان کارایی نقطه زنی؟؟؟؟.؟؟

4-میزان کیفیت تفکیک دو دسته فلز؟؟؟؟؟

5-میزان تفکیک با خوراک دور مچ؟؟؟؟؟؟

6-میزان بهبود ردیابی فرکانسی؟؟؟؟؟؟؟

7-میزات کارایی فیلتر فلز دور مچ پا؟؟؟؟؟؟

8-کیفیت ردیابی در تستها؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9-کیفیت ردیابی در کاوش؟؟؟؟؟؟؟؟

10-در حالت شعاع زنی انتن زاویه 45 درجه فلز رو روی خاک میگیره؟ بلی خیر

11-آنتن در حالت تمام انگشتی مثل اپراتوری گذشته هیچ واکنشی نباید داشته باشد ، آیا تایید میکنید؟؟؟ بلی خیر

ببینم چیکار میکنید :)]

جالبه واکنشتون ثانیه ای به این پستم بود اما این پست رو هنوز جواب ندادین :D ------ بفرما نقد :ymhug:

مشکل میدونی چیه - فقط بلیدم حرف بزنیم تو عمل ......... [-X

کارهایی که من از دستم بر میومد انجام شده - دیگه همت شما منت من نیست -- قضاوت با خداست

یکشنبه 17 آذر1398 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا میدونی حرف سر بهبود اساسی ردیابیه

حالا اگر این همه قابلیت رو میشه تو ردیابی استفاده کرد :ymsmug:

حداقل از افشای این 100 درصد اپراتوری که ارایه کردم شما چند درصد هم بهبود و جواب حس کردید - خودش معنیش هدر ندادن عمرتون پای ردیابی غیراصولیه - پس این همه حجم از دانش کشش فراتری برای اپراتور میخواهد اما پیشاپیش از بهبود مطمن هستم

درست نیست با این نقدهای بی تست و تند تاپیک رو به حاشیه بکشین اما اینکه بهمه اعضا ثابت بشه کی حرفش بی اساسه جالب خواهد بود ^:)^

در کل با این جور برخودها و عدم تست فعلا فعالیتی در اینجا نخواهم داشت تا بقیه ثابت کنن صحت گفته های بنده رومهر تایید بزن

i keep my silence
Silence is wisdom...

موفق باشید @};-

یکشنبه 17 آذر1398 - 3:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر جناب جهان بین عزیز
تو نیکی میکن و در دجله انداز
که ایزد در بیابانت دهد باز
شما اموزش را ادامه بدین . یواش یواش افراد علاقمند وارد گود میشن .
امیدوارم که این اموزش ادامه داشته باشه .

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

دوشنبه 18 آذر1398 - 2:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بفرما 10 تا صفحه رو پیش بردیم ،اونم تو زمان کوتاهی ، الان چند وقته یه پستم رد و بدل نشده :D

بعد بگید ، کم و کاستی از بنده :-J حالا هم اگه منفعتی در میان باشه ، مطمن باشید به بنده نمیرسه ، همینکه بهم توهین نشه ، بسیار سپاسگذارم L-)

ولی کلا شخصیت یه مشارکت کننده ، واقعی رو داشته باشیم ، ظاهرا همه چی شده ، کسب اطلاعات مفت یکطرفه ، در خصوص اینکه راهی رو که داریم میرم کجاست باید بگم . بیراهه [-X
و الان اگه فعالیتی وجود داره ، صرفا کسب و کاسبی برخی شده ، کمتر پیش میاد ، کسی از رو صداقت و دلسوزی تو انجمن کاری انجام بده ، از زحمتهای مدیر محترم مهندس حمید متشکریم ، که بی چشم داشت ، فعالترین عضو انجمنه :x که واقعا لیاقت بهترینها رو دارن ، ممنون از ایشان ، بودند جناب استاد مهدی ، بعنوان استاد ردیابی که کمک بزرگی در شرح پدیده به بنده و امثالهم کردن ، و استاد سیستم یونیاب ، جناب سنه دژ عزیز که مرد بزرگیست و به معنی واقعی کلمه انسان درستکار و دلسوز ، نهایت تشکر رو هم از ایشان دارم :-BD :ymapplause:

در کل اینکه حرفی و راهنمایی ، از این بزرگان و دوستان و بنده زده میشه ، باعث میشه تجربیات این بزرگان بشه فرصتی برای آموختن که عمرمون رو سر مسایل اشتباهی سپری نکنیم و اینکه اگر صبحتی و پستی ازشون در انجمن هست ، بنوعی حاصل تلاش و زحمتشون و فکر بوده و دوستان و امثالم بصورتی ساده و خلاصه تر مسیر رو طی میکنن اما همه چی مجانی نیست ، درسته کمک کمکه اما ، خیالتان را راحت کتم ، هیچ انسانی بدون تلاش یه قدمم پیشرفت نداره ، پس بدون تعصب به دیدگاهمان ، راه درستی را پیش بگیرم ، باشد که رستگار شویم ، در پناه حق @};-

یکشنبه 30 آذر1398 - 2:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت همه دوستان عزیز بخصوص دوست عزیز اقای جهان بین که واقعا زحمت کشیدن و وقت گذاشتن و این مطالب رو رو جز به جز و واضح توضیح دادن .دوست عزیز ایشالا من برم بیرون گفته های شما رو همه تست میکنم و نتیجشو میام اعلام میکنم ایشالا همیشه پیروز باشی و زنده

دوشنبه 8 دی1398 - 12:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure