انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 4:54am

پاسخ به موضوع  [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 19  بعدی
 اپراتوری پایه / علوم سری - RA SECRET SCIENCE 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
جواد64 نوشته است:
درود جناب جهانبین
این عکس دومی برا بنده پیش اومده معنیش چی میتونه باشه خیلی ساده ازش گذشتم
امروزباز تست انجام دادم درموردطلا باید عرض کنم که
اون دوانگشت وسط اگه به کف دست نخوره بهترنقطه میزنه وانگشت 60هردوازداخل بقلاش بخوره به سمت طلا میره واگه از بیرون بقلش بخوره به سمتای دیگه ختم میشه
با تشکر از بیانات خوبتون
لطفا ادامه بدین
باز ختمتتون عرض میکنم تستای شمانمیتونه صددرصدبراهمه یکسان صدق کنه ممکنه با کمی تفاوت برا بعضی هاعمل کنه ولی عملی هستن وخیلی جالب وجای تمرین داره باید چندین بارتمرین بشه
بله اگه مابتونیم زبان انتنو خوب یاد بگیریم حتی میشه گفت یه نقطه زن دم دستمون داریم ولی کاری هست بس مشکل

ممنون از شما -لطف دارید @};-

بنده بنوعی عمدی بعضی مسایل رو به تست خودتون واگذار کردم - مسایلی که گفتم به طور کامل 90 درصد صحیح هستند و اون 10 درصد رو خودم میخوام یه جوری خودتون بهش برسید یعنی گفتم اما خب بدون تلاش کسی بجایی نمیرسه [-X همچنین معتقدم پایه توضیحات و نیروی انگشتان حقیقت محضه و خیلی دوست دارم عذاب بی نتیجه ماندن اپراتوری با نتیجه ایده ال پایان بیابه. - خوبی این روش اینه اگه ظرف 30 روز نتیجه ای نگیرید میتونید قیدش رو کامل بزنید و اگر نتایج خیلی بهتر شد ادامه بدیم

اون غکس مربوط به قیچی سمت راست شخص هست که نشون میده بدن کالیبره شده و اگر در همین حالت یه قدم بیام سمت چپ مانند عکس اول سنس داریم و سمت چپ هم هدف باشه باید قیچی چپ رخ بده

در کل از شما بابت همت و تست سپاسگذاریم و بنظرم شما ارزش مطالب رو بنوعی درک کردید - تشکر :ymapplause: @};-

آخرین بار توسط جهان بین در شنبه 9 آذر1398 - 10:52pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 9 آذر1398 - 10:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و درود خدمت همه و جناب جهان بین ...
لطفا بفرمائید که هدف این تایپیک در نهایت چیست ؟ آیا ارائه راهکاره جدید و مناسبی برای ردیابی است یا چیزه دیگر؟ آیا قوانینی که شما وضع میکنید علمی و عملی است یا صرفا تجربیات خودتونه ؟ چرا اساتیدی که ادعای پیغمبری در زمینه ردیابی دارن در این مباحث شرکت نمیکنند تا بحث رو به چالش بکشند ؟
بنظره بنده علم ردیابی هیچگونه قاعده و قانون مشخصی برای افراد مختلف نداشته و نخواهد داشت و صرفا تجربه خود شخص به مرور زمان و آزمون و خطا و تست انواع مختلفی از ردیابها شاید در نهایت بتونه کمک شایانی به وی بکنه . و البته نظریات جنابعالی هم میتونه سرلوحه و میانبری برای تکامل علم و عملشون قرار بگیره . بریم ببینیم که به کجا میرسیم . با تشکر

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

شنبه 9 آذر1398 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نوروزخان نوشته است:
با سلام و درود خدمت همه و جناب جهان بین ...
لطفا بفرمائید که هدف این تایپیک در نهایت چیست ؟ آیا ارائه راهکاره جدید و مناسبی برای ردیابی است یا چیزه دیگر؟ آیا قوانینی که شما وضع میکنید علمی و عملی است یا صرفا تجربیات خودتونه ؟ چرا اساتیدی که ادعای پیغمبری در زمینه ردیابی دارن در این مباحث شرکت نمیکنند تا بحث رو به چالش بکشند ؟
بنظره بنده علم ردیابی هیچگونه قاعده و قانون مشخصی برای افراد مختلف نداشته و نخواهد داشت و صرفا تجربه خود شخص به مرور زمان و آزمون و خطا و تست انواع مختلفی از ردیابها شاید در نهایت بتونه کمک شایانی به وی بکنه . و البته نظریات جنابعالی هم میتونه سرلوحه و میانبری برای تکامل علم و عملشون قرار بگیره . بریم ببینیم که به کجا میرسیم . با تشکر

سلام ممنون از شما @};-

بله راهکاری قطعی برای بهبود ردیابیست - که اگر حتی کسی بگه توهمه با تست متوجه راست و دروغش میشه - اسراری بدرکش ندارم

بنده نه تعصب مذهبی دارم نه سیاسی نه فرهنگی نه عقیدتی ------ حتی به مسایل ماورایی به شکل غیر منطقی نگاه میکردم

--- حتی علاقه ای به چرند گفتن ندارم اما خب و بنوعی عادت دارم به هیچ مذهبی و نگرشی توهین نکنم و ققط منطق انسانیت و اخلاق رو میپسندم -----

اما صحت داستان از اینجاست

اگر بنده چیزای رو درک کردم اما خب مستندات در نت موجوده و به انسانیتم قسم که حقیقته و من قبل از ارتباطش کامل ناآگاه بودم و اگر غلطه پس تجربیاتتون رو چجور توجیه میکنید؟

یا من تو عالم هپروتم :D یا همه اینا رو از خودم در میارم [-( یا چیزایی هستن صرفا ذاتی که فقط مهر تاییدش رو وجود خودتون میزنه یا حقیقتی عمومیست

من تلاشی نمیکنم و منفعتی برام نداره که توضیح بدم و قصد تحمیلم ندارم و جزو هیچ دسته ای نیستم و صرفا ربطی بین این مسایل با موارد پایین است
که صرفا تجربه منه و اگه واقعا ذات ادمی وجود داره -قانون قطعی هست و حداقل کاملا تجربه فیزیکش رو دیدم نه ماورایی- حالا باورش با خودتون :(

در یوگا میگن اتصال انگشتها با شصت و نفس عمیق باعث آرامشه-------- جتی در ایین بودایی ....برخی فرقه ها و دینها :ymdevil: و ارتباطی با مصر باستان و حتی امروز این نمادها سنبل جهانی شده و هز کدوم مفهومی دارن -انگشتها منظورمه \M/ --------- حالا برداشتتون از من و این روش اپراتوری هر چی باشه - تجربتون رو نمیتونید انکار کنید ----یا جواب میده یا نمیده----یا کار بهتر میشه یا بدتر .........منفعتی و حقوقی به من که نمیرسه و فقط میخوام پیشرفتی باشه و وگرنه بنده بیمار روانی نیستم که وقتمو برای جلب توجه هدر بدم ......

بنده فقط از تجربه چنین نظمی در بدن لذت میبرم که تقریبا به همه چی مربوطه و حتی بنظرم ابن سینا هم راجب پیشگویی و هولوگرام دروغ نگفته باشه .... بدنبال حقیقت باشید ---------- امیدوارم همیشه موفق باشید

یکشنبه 9 آذر1398 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودنوروزخان
واقعیتش خواستم سکوت کنم ولی دیدم سکوتم خوب نیست
برادربزرگوارچرااساتیدبه چالش بکشن ماخودمون چی کم داریم مابه چالش میکشیم البته بگم قستم هیچ بی احترامی نیست اینوهمیشه معتقدم دانش اموزهمیشه برامعلمش دانش اموزه منم خودمودانش اموزاین اساتیدمیبینم همیشه چون مطالب بسیارمفیدی ازشون یادگرفتم مثل استادحمیداستادمهدی واستاداریاکه همیشه درقلب بنده جا دارن....
شماهم یکم همت کنیداین تستارو انجام بدین ببینیم چه نتایجی میگیریدواینجابیان کنید
من تست کردم قراردادم

یکشنبه 9 آذر1398 - 12:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینکه من مطلبی رو گذاشتم - صرفا چیزی از انجمن کم نکرده

حتی با احتمالا 1 درصد گفته هام صرفا خیالی باشه ---- بازم حتی یه نفر هم بصورت جدی سعی نکرده بدنبال کشف و یکپارچه کردن علم ردیابی بره

حال اگرم مطالبی گذاشتم تلاش این بوده به اتفاقاتی که برای انتن میافته رو خودتون بهش فکر کنید --ایا عامل-- اثری از سوی نیروی خداس؟ یا عملی شیطانی؟ یا اجی مجی لاترجی؟ یا نیروی نهفته بدن؟ یا عامل بیرونی یا هر چیزی اگر دنیای اتفاقات فیزیک بصورت فله ای و صرفا بی دلیل بود - بنظرم بهتره بزاریم ردیابی همین که هست بمونه و منم برسم به کارم-----------هیچ منتی نگذاشتم - فقط لطف شما عزیزان برای بررسی پدیده - شبتان خوش @};- ~O)

یکشنبه 9 آذر1398 - 12:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب جهانبین شما ادامه بدین لطفا
مسایل انگشتی که بیان کردین درست بودوبنده در هرشرایطی ازحرف خودم برنمیگردم چون تست کردم ونتیجشو دیدم عملی تست کردم وگذاشتم

یکشنبه 9 آذر1398 - 1:27am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
این موضوع انگشت گذاری صد در صد وجود داره و کاملا درست هست و دارای قاعده و قانون مشخصی است
بعضی ها بخاطر عقایدشون یا منافع شخصی خودشون یا ... کشش این مطالبو ندارند
خواهشی دارم از جناب جهان بین عزیز این که به کار خودشون ادامه بدهند و پیشنهادم اینه که اگر دیگر دوست ندارید اینجا به کار ادامه دهید در گروهی کوچکتر مثلا در تلگرام مطالب را عنوان کنید تا علاقه مندان واقعی و کسایی که بلدند آنتن دست بگیرند و قدرت اثرگذاری ذهن خودشون روی آنتن رو صفر کنند (برای ردیابی پایه باید کار رو به انگشتان سپرد) در اون گروه عضو شوند حتی اگر تعدادشان کم باشد @};-

یکشنبه 10 آذر1398 - 11:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

متاسفانه بعضی کاربران یا عمداً یا سهواً قصد به بیراهه کشیدن موضوعات و تایپیک ها رو دارند
جناب جهان بین کاربر نوروزخان دیروز دوتا پست زده یکی در این تایپیک یکی هم در تایپیک کارشناسی آثار شما با خوندن پستهای ایشون قضیه دستت میاد که منظور ایشون چیست :-w

یکشنبه 10 آذر1398 - 11:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبرfbiعزیز
درودبرشرفت داداش بخدابه هرچیزی که قبول داریدهرکی میگه وجودنداره من میگم وجودداره اگه اساتیدم حظورپیداکنن تاییدمیکنن
تست کنیدبعدنظربدین
جناب نوروزخان ایاتست کرده نظردادین لطف کنید تست کنیدبعدنظربدین
ازدوستان خواهش دارم دراین تاپیک شرکت کنن ونظربدن
من به ردیاب اصلا اعتقادنداشتم فکرمیکردم تنهاوسیله ای که برای کشف فلزات جواب نمیده همین ردیابه ولی تواین دوسال وصدالبته طی 6ماه گذشته کلا نظرم برگشت

یکشنبه 10 آذر1398 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

---------------------------------------------------------------------- ردیابی با دو نیمکره--------------------------------------------------------------------------------------------

خب دوستان خودتون رو بچالش بکشید :ymhug:

تمرینات کالیبره کردن مغزتون برای اعمال توازن بین دو نیمکره و تنظیم نیرو مرجع دستهاتون

در حالت نشسته با دو انگشت اشاره بر روی میز روبرتون اشکال زیر رو ترسیم کنید - ببینید تا چندتاشو پاس میکنید ------- بنده تا چهارمی راحته برام

اگر تونستید هر دو رو بکشید یهو سعی کنید جهت ترسیم یکی از دستها رو عوض کنید بدون توقف حرکت دست دیگر ------ همه جوره امتحان کنید ----

این عکسها برای راست دستها هست و با عکس کردنش چپ دستها راحت تر انجام میدن ----- البته هدفمون اینه دو دستی مهارتشو پیدا کنیم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 10 آذر1398 - 1:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure