انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 5 اردیبهشت1403 - 12:51am

پاسخ به موضوع  [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 19  بعدی
 اپراتوری پایه / علوم سری - RA SECRET SCIENCE 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبردوستان وجناب جهانبین
که خودشون ول کردن ونیستن
طبق فرمایش شمابله سفال نمیزاره فلزاتی مثل طلا ونقره سنس بشن نه سفالای جدیدسفالای باستانی که نمیدونم چه خاصیتی دارن به راحتی باعث سنس نشدن میشوند.
ولی یک راه داره که سنس بشن اونم باهمین روش انگشتی ولی نه نقطه زنیش بلکه شعاع زنی میشه اثرسفالوخنثی کردونقطه زنی روادقام شعاع زنی کرد .
یک تیکه سفال کوچیک باستانی باعث سنس ندن طلاونقره میشه

یکشنبه 27 بهمن1398 - 11:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
جواد64 نوشته است:
درودبردوستان وجناب جهانبین
که خودشون ول کردن ونیستن
طبق فرمایش شمابله سفال نمیزاره فلزاتی مثل طلا ونقره سنس بشن نه سفالای جدیدسفالای باستانی که نمیدونم چه خاصیتی دارن به راحتی باعث سنس نشدن میشوند.
ولی یک راه داره که سنس بشن اونم باهمین روش انگشتی ولی نه نقطه زنیش بلکه شعاع زنی میشه اثرسفالوخنثی کردونقطه زنی روادقام شعاع زنی کرد .
یک تیکه سفال کوچیک باستانی باعث سنس ندن طلاونقره میشه

سلام بر شما
ظاهرا خیلیی تستها که شما مییفرمایید :D هنوزز بکمال خودش نرسیده و باید بدون اگاهی انجام بشه و از مکان اطلاعی نداشته باشید
بنده هم گفتم تا جواااب تستهارو قرار ندهید بنده ااخه چه کممکی میتونم بکنم [-( 10 تا سوال صفحه قبل رو با تست پاسخخ ندادید و همکاریی نکردید - اگر این لطف در حق خودتون میکردید -بلاخخره قانون قطعی برای دازیننگ کشف میشششدد L-) ااین نظرات مخالف دردی رو دواا نمیکنه باور کنید چیزی که تو کله خیلیهاس توهمه و تعصب بیخود هست و تا قبول نکنیم اشتباه میکنییم نتیجه حاصصل نمیشه ---
داررم بهتون مییگم دازینگ قطعی یعنی کاوش صد در صد عناصر جهان بدون اشتباه نه گمانه زنی ~X( اونو که اگر دنبالشین در تاپیک رو تتخته کنید [-X

سه شنبه 29 بهمن1398 - 4:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تایید میکنم تایید نمیکنم

این ده تا سوال اساسی که جوابش بعد تست با بلی و خیر تکمیل کنید ---- بعدم گفتم دازینگ باید خام باشه - دوتا میله اهنی تننها بهترینه --- حالا ببینم کی منصفانه بعد تست جواب میده تا اعضای تاپیک برای ادامه جدی تر پیگیری کنن - اینم سوالات زیر :-Q موفق باشید

1- میزان بهبود کیفیت ردیابی با روش انگشتان؟؟؟؟؟؟؟؟

2-میزان دقت شعاع زنی؟؟؟؟؟.؟؟

3-میزان کارایی نقطه زنی؟؟؟؟.؟؟

4-میزان کیفیت تفکیک دو دسته فلز؟؟؟؟؟

5-میزان تفکیک با خوراک دور مچ؟؟؟؟؟؟

6-میزان بهبود ردیابی فرکانسی؟؟؟؟؟؟؟

7-میزات کارایی فیلتر فلز دور مچ پا؟؟؟؟؟؟

8-کیفیت ردیابی در تستها؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9-کیفیت ردیابی در کاوش؟؟؟؟؟؟؟؟

10-در حالت شعاع زنی انتن زاویه 45 درجه فلز رو روی خاک میگیره؟ بلی خیر

11-آنتن در حالت تمام انگشتی مثل اپراتوری گذشته هیچ واکنشی نباید داشته باشد ، آیا تایید میکنید؟؟؟ بلی خیر

ببینم چیکار میکنید :)]

سه شنبه 29 بهمن1398 - 4:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
دوست عزیز برای کشف قانون دازینگ شما به یه چیزی توجه نکردید!
شما مشخصات بدنی و شرایط روحی روانی افراد که در ردیابی تاثیر گذار هستش رو در نظر نگرفتید و انتظار دارید نتیجه تست همه افراد با تست شخص شما یکسان باشه و اگر در غیر اینصورت باشد میفرمایید اشتباه میکند که به نظر من درست نیست همینطور که گروه خونی افراد و همچنین اثر انگشت آنها یکسان نیست نتایج انگشت گذاری هم برای افراد یکسان نیست
در کل بنده تاثیر روش انگشت گذاری در ردیابی رو صد در صد تایید میکنم ولی دسته بندی الفا بتا و همچنین شمال و جنوب و شرق و غرب زدن انگشتان طبق چیزهایی که شما فرمودید را خیر برای بنده تفاوت داره
جالب بدونید که حتی طلوع و غروب ماه در طول شبانه روز هم در ردیابی اثر گذار هستش
پس به نظر بهتره برای پیش برد تایپیک آموزشتان را کامل کنید تا نتایجی که دوستان بهش رسیدند را در تایپیک قرار دهند @};- @};-

سه شنبه 29 بهمن1398 - 11:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودجناب جهانبین
بنده روشخصه میگید.بنده به خاطرسوال کردن اول ابتدایی ازمدرسه فرارکردم وبه هیچ معلمی جواب پس ندادم چه برسه شمایاهرکس دیگه
ولی تلاش خودمومیکنم حتی یادمه بخاطرتست یک مقاومت ویادگرفتنش توسن 12سالگی 3شبانه روزنخوابیدم ویادش گرفتم

سه شنبه 29 بهمن1398 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بعداین تستاروکاملامخفی انجام میدم
واطلاعات شمام خیلی کمکم کرده بله سفال سنس یعنی قیچی کردنومیبره یک جای دیگه
بخاطرهمینه که اکثرردیاباتونشون حطی نسخه جاهای اشتباه یعنی زمین خالی رومیگیرن
درواقع سنس یاقیچی میره 5متربه دوراطراف سفال باستان یک عامل بسیارقوی هست
سفال فلزودفع وفلزسفالودفع تغریباشانسی برا سنس نیست مگرردیاب زن خودشو حرفه ای کنه که من دارم این کارومیکنم توحدفمم خیلی مستعدهستم .

سه شنبه 29 بهمن1398 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شمایک سوال منو جواب بدین
شماگفتیدصددرد
خوچرادوانگشت وسط من مثل فرمایشات شماجواب نداد؟؟؟دلیلشومیخوام بیان کنید
کسی که داوزینگوکشف کرده به روح ویاروحیه اشاره کرده .پس چطورمیشه اونو صددرصددرنظرگرفت پس این حرف میشه اینکه داوزینکومیخوایدبه چالش بکشیددرسته ؟؟؟

سه شنبه 29 بهمن1398 - 1:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنده هم به هیچ عنوان ادم متعسبی نیستم .برخلاف شماکه ابن سیناروتوانگشتاتون میبینید
تاجایی که من این انجمنودنبال کردم هرکی کشفی کرده یامداری ساخته یااطلاعاتی دراختیارگذاشته خودشم جوابگوبوده نه اینکه ازکاربراسوال بپرسه مگه شمامعلمید
مثلاجناب حمیدیامجطبی که مداری شبیه فلزجوطراحی کرده همه مباهسودوستان ازش سوال میکنن وجواب میدن نه اینکه برعکس لطفایکم تجدیدنظرکنید

سه شنبه 29 بهمن1398 - 1:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این همه عرض کردم شراایط جسممی و روحی سالم یعنیی عااری از خشم تعصب ترس و.... ------- اگه شما مدعی هستید که بدنتون رفتار دیگری دارد پس حتما موفق شدید که جنسی رو بگیرید ---- اگر غیر از این باشه حرفای شما اعتباری ندارد ----- بنده نمیخواستم تو عمومی بیان کنم -بلی بنده بیش از ۸ بار موفق شدم جنسی رو در بیارم که امارم ۸۵ درصد موفقیت بوده تو کاوشهام --- امیدوارم وقتی نکات فوق محرمانه ای ارایه میشه به سادگی یک دیدگاهه عمومی ازش نگزرید --- میدونم اره رفتار بدنتون متفاوته ولی خب من تلاشم این بود شما کد روح مرجع رو میفهمیدید ----- اگه رفتار انگشت اشاره فلان کوچک فلان هست بخاطر تربیت ذهنی خودتونه ----پس اگر متوجه هستید رفتاار بدنتون هستید شما باید تا الان زیرخاکی در اوررده باشید ---- اگرم شکست خوردید یاد حرف بنده بیافتید که گفتم رفتار انگشتها یک قانون ذاتی جهانیست پس اگر رفتار و وظیفه انگشتی مثلا اشاره فلانه پس باید یا بهش برسید یا به بدننون تفهیم کنید مثلا یک راننده فرمول یک میتونه ماشین برونه یک مسافرکشم میتونه --ولی وقتی مسابقه هست مسلما راننده تاکسی فقط میتونه ماشینو حرکت ببده نه مسابقه بده پس وظیفه انگشتان ثابته و اگر فرق کنه تو کاوش خودش رو نشون میده ---

حرف آخرم = درک علوم سری اصلا راحت نییست گفته های بنده جهت تقویت اعتماد بنفستون بود و به عمد راست نرفتم سر اصل مطلب ---قانون انگشتان جهانیه پس فرقی بین هیچ ذاتی نیست اگرم فرق میکنه باید متوجهش بشید که فرقش - این فرصتی عالی بود که دست از کارهای بیهوده بردارید و یا ادامه بدهید حد وسطی برای دازینگ وجود نداره یا رفتار بدنتون ایده الل هست و ثابت و یا در نوسانه و نتیجه درستی نمیده --- پس لطفا سوال رو با سوال پاسخ ندهید --- دلسوزی یا هرچی که بود نمیدونم خوودتون تصمیم میگیرید --- بدرود

چهارشنبه 14 اسفند1398 - 4:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبرشما
بنده هم رفتارانگشتانوقبول دارم
حرف من به صددرصدشمابرمیگرده .شمامیفرماییدصددرصدبعدمیگیدداوزینگ منم کتاب کامل داوزینگونخوندم ایارفتارای انگشت توکتاب ابن سینااومده اگه اومده بی زحمت اینجاقراربدین
ببینیداگه قرارباشه روح درگیرباشه به هیچ عنوان صددرصدی نداریم چرا
چون امکان نداره حتی دونفربتونن روحیشونودقیق مثل هم کنن این یه چیز محاله
درمورددراوردن دفینه نه من چیزی درنیاوردم که باارزش باشه ولی بافلزجوجنس قدیمی دراوردم
بیخ گوش بنده 5نشون درفاصله های مختلف وجودداشته که خودم فکرنمیکردم ایناجزونشون باشن ازجمله خمره بانشون هدایت باانتن زنی معمولی تواطرافشون سنس داشتم باروش انگشتی شمام سنس داشتم .
فقط حفاری مونده ایادرست هست یاخطی زدم .
منظوربنده اینه که با هردوروش یه نقطه قیچی داشتم
باخوراک هم همونجاروسنس داشتم
ولی تازگی به این نتیجه رسید
خوب این نکته روتوجه کنیدبدون دسته یعنی انتن خالی بدون دسته انتن جواب بهتری حاصل میشه
دیگه سفال واهن وهیچ عامل دیگه ای نمیتونه باعث انتقال سنس بشه

پنج شنبه 15 اسفند1398 - 12:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure