انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 6:39pm

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 بهترین زمان ردیابی قبل از طلوع آفتاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب مجدد خدمت سروران گرامی.
سه مطلب را فراموش کردم که بگم و آنها:
1- از زحمات و صداقت و ایثار اساتید بزرگوارم آقایان: پوریا،قدیس آریا، بهرام، علی و سایر دوستان کمال تشکر و قدردانی را دارم. واقعا با ارائۀ تجربیات صادقانه و گهربارشون دوستان سایت و جامعه را متحول میکنند.
2 - من شخصا از ردیاب استفاده نکردم ولی یکی از دوستان در کنارم یه بار انجام داد و من هم GPX5000 کار میکردم ولی اون لحظه چیزی شکار نکردیم. من از این جهت نظرات دوستان را تأیید کردم که قبل در مورد مسائلی که ارائه دادم ، تحقیقات جامعی انجام دادم و این نظرات نیز کاملا با اطاعات و تحقیقات من همخوانی داشت.
3 - طبق نظر دانشمندان ،کعبۀ مکرمه دقیقا در وسط مغناطیسم جهان ( کرۀ زمین) قرار دارد. چون بدن انسان تحت تأثیر اجرام آسمانی و زمینی باردار میشه، با خواندن نماز به سمت مرکز مغناطیسم زمین( قبله) بارهای انسان تخلیه میشن ( با تماس گرفتن اعضای بدن با زمین) و نیز خوابیدن به سمت قبله - طبق دستورات دین - نیز دقیقا بر این مبنا استوار است.
شاد و سربلند باشید.
یا الله مدد.

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

شنبه 23 شهریور1392 - 8:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام وادب
خیلی ممنون میشم اگه کسی تأثیر مغناطیسم مرکز کرۀ زمین ( قبله) رابر روی ردیابها و احیانا، فلزیابها( پالس و غیره) بررسی کنه و پاسخ بدن.
این مسئله برام خیلی مهمه و فکر میکنم بی تأثیر نباشه.
در هرصورت نظر اساتید بزرگوار که تجربۀ علمی و عملی دارند در این زمینه تعیین کننده خواهد بود.
من فقط این بحث را به عنوان یک طرح تئوری مطرح کردم.
شاد باشید.
پیامبر پاک اسلام میفرمایند:
زکات علم، آموزش آن است.
خداوند نیز در قران کریم،مال زکات دهنده را به افزایش چندین برابر وعده داده است
خدا نگهدارتون

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

شنبه 23 شهریور1392 - 8:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من چند وقتی هست روی این مساله تمرکز کردم و دارم تحقیق میکنم تا انشالله درک درستی از رابطه بین این امواج و امر ردیابی و ساعت اون پیدا کنم .امیدوارم دوستان هم تلاش کنند.
اما مهمترین مساله فکر کنم پیدا کردن ساعت و زمانی باشه که عوامل خطا کاملا خنثی جواب بدن و انتنها واکنشی به اون نداشته باشه.

یه داستان جالب بگم .یه شخصی رو میشناسم که چندین سال دنبال یک خزانه بود و تجربیات فراوانی داشت به طوری که ایشون در روز اول فروردین میره و حوالی محل کاوش ردیاب میزنه ونقطه رو پیدا میکنه و درب خزانه رو باز میکنه و مقداری از جواهرات رو با خودش بیرون میاره.ایشون به یکی از دوستانش گفته بود که روز اول فروردین از نظر انرژی مغناطیسی زمین کاملا خنثی هست و هیچ تاثیری تو ردیاب نداره برای همین هم روزهای دیگه نمیتونستم محل خزانه رو پیدا کنم و این صد در صد واقعییت داره.

شنبه 27 دی1392 - 2:11am
استاد
استاد

پوریا نوشته است:
من چند وقتی هست روی این مساله تمرکز کردم و دارم تحقیق میکنم تا انشالله درک درستی از رابطه بین این امواج و امر ردیابی و ساعت اون پیدا کنم .امیدوارم دوستان هم تلاش کنند.
اما مهمترین مساله فکر کنم پیدا کردن ساعت و زمانی باشه که عوامل خطا کاملا خنثی جواب بدن و انتنها واکنشی به اون نداشته باشه.

یه داستان جالب بگم .یه شخصی رو میشناسم که چندین سال دنبال یک خزانه بود و تجربیات فراوانی داشت به طوری که ایشون در روز اول فروردین میره و حوالی محل کاوش ردیاب میزنه ونقطه رو پیدا میکنه و درب خزانه رو باز میکنه و مقداری از جواهرات رو با خودش بیرون میاره.ایشون به یکی از دوستانش گفته بود که روز اول فروردین از نظر انرژی مغناطیسی زمین کاملا خنثی هست و هیچ تاثیری تو ردیاب نداره برای همین هم روزهای دیگه نمیتونستم محل خزانه رو پیدا کنم و این صد در صد واقعییت داره.

درود بر شما
مغناطیس زمین و باد و طوفان و ماه و یا بادهای مغناطیس خورشیدی هیچ تا ثیری روی یک حزانه نداره چون که یون و مگنت حاصله از اون اینقدر قوی هست اکه انتنهای خالی را هم تا چند صد متری به طرف خودش بکشونهه

شنبه 28 دی1392 - 5:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پس جاوید جان اگه مغناطیس تاثیری نداره مشکل از چیز دیگه هست که ما به دفینه نمیزنیم. :D

شنبه 28 دی1392 - 11:42pm

سلام اساتید یه سوال داشتم چرا ردیاب بیشتر اوقات سفال رو ردیابی میکنه وچه جوری میتونیم اونو حذف کنیم متشکرم

یکشنبه 29 دی1392 - 5:49pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hamid428 نوشته است:
سلام اساتید یه سوال داشتم چرا ردیاب بیشتر اوقات سفال رو ردیابی میکنه وچه جوری میتونیم اونو حذف کنیم متشکرم

سلام
به علت تشابه فرکانسی و نزدیک بودن فرکانسش با طلا
راه حذفش استفاده از فرکانسهای دقیقتر و بالا بردن تجربه اپراتوری

@};- @};- @};-

یکشنبه 29 دی1392 - 7:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
اقا کانی عزیز ایا شما تو روز میرین ردیابی و نتیجش با شب از نظر میزان گیج زدن انتنا و گرفتن ذرات و فرکانس مشابه چقدر فرق داره

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 29 دی1392 - 1:10am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
اقا کانی عزیز ایا شما تو روز میرین ردیابی و نتیجش با شب از نظر میزان گیج زدن انتنا و گرفتن ذرات و فرکانس مشابه چقدر فرق داره

سلام
فقط یه بار روز آنتن زده ام که خطا بود و اکثرا شب میرم.
اینکه شب و روز در آنتن زنی تفاوتی داشته باشه فعلا نمیشه نظر قطعی داد یا حداقل من نمیتونم نظر قطعی بدم.
اگر جایی باری باشه فکر نمیکنم تفاوت آنچنانی داشته باشد.
به نظر من این بحث کمی گسترده است و به عوامل زیادی مربوط میشود.

@};- @};- @};-

دوشنبه 29 دی1392 - 1:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
Kani نوشته است:
jafar نوشته است:
اقا کانی
عزیز ایا شما تو روز میرین ردیابی و نتیجش با شب از نظر میزان گیج زدن
انتنا و گرفتن ذرات و فرکانس مشابه چقدر فرق داره

سلام
فقط یه بار روز آنتن زده ام که خطا بود و اکثرا شب میرم.
اینکه شب و روز در آنتن زنی تفاوتی داشته باشه فعلا نمیشه نظر قطعی داد یا
حداقل من نمیتونم نظر قطعی بدم.
اگر جایی باری باشه فکر نمیکنم تفاوت آنچنانی داشته باشد.
به نظر من این بحث کمی گسترده است و به عوامل زیادی مربوط
میشود.

@};- @};- @};-

اقا کانی عزیز من خودم تو روز انتن برای هدف نزدم اما تو تستای خانگی تو روز ردیابی جواب میده

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 29 دی1392 - 1:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure