انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 8:33am

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 بهترین زمان ردیابی قبل از طلوع آفتاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته اينا.ولي به نظرم اگه نقطه واقعي باشه توهمه لحاظ ها وشرايطي بايدبزنه حالاكمي باافت.

دوشنبه 24 تیر1392 - 4:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چند جا گفتم این تاثیرات نسبی هستند ک از 20 الی 40 درصد روی هدف یابی تاثیر میذارند

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

دوشنبه 24 تیر1392 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام با اجازه دوستان بزودی تست این زمان رو به روی اهداف واقعی انجام میدم ونتایج رو اعلام میکنم.

دوشنبه 24 تیر1392 - 9:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله بسیار خوب و کار بسیاز جالبیه ک یک نفر در موقعیت واقعی تستارو انجام بده و نتیجه کاملا دقیقی رو اعلام بکنه
یه نظرم بدم راجب انجام این نوع کارها
شما یک فلز حداقل 350 گرمی مثلاً مس رو در عمق یکو نیم متری پنهان کنید (یک مقدار کمی براش محوطه خالی بذارید)
در کنارش حدودآ 2 متری در همون عمق یک محوطه خالی یا همون حفره رو ایجاد کنید و چال بشه
بمدت 5 روز هر روز آب پاشی کنید اون مکانو ک دقیقاً شبیه یه منطقه چند دهه بشه
اگر در ذراتشم ک حداقل 20 گرم در حدودآ 10 متری از اون منطقه بذارید ک فرکانسی باشه
چند تا چیز دیگه هم هست ک برای تست یک دستگاه بکار میره اگه دوستان بگند شرکت خواهم کرد و بحثو ادامه میدم در غیر اینصورت متاسفانه منم مثل دیگر دوستان همچنان سکوتو ترجیح میدم

بگو

دوشنبه 24 تیر1392 - 11:26pm
استاد
استاد

atabak نوشته است:
بله بسیار خوب و کار بسیاز جالبیه ک یک نفر در موقعیت واقعی تستارو انجام بده و نتیجه کاملا دقیقی رو اعلام بکنه
یه نظرم بدم راجب انجام این نوع کارها
شما یک فلز حداقل 350 گرمی مثلاً مس رو در عمق یکو نیم متری پنهان کنید (یک مقدار کمی براش محوطه خالی بذارید)
در کنارش حدودآ 2 متری در همون عمق یک محوطه خالی یا همون حفره رو ایجاد کنید و چال بشه
بمدت 5 روز هر روز آب پاشی کنید اون مکانو ک دقیقاً شبیه یه منطقه چند دهه بشه
اگر در ذراتشم ک حداقل 20 گرم در حدودآ 10 متری از اون منطقه بذارید ک فرکانسی باشه
چند تا چیز دیگه هم هست ک برای تست یک دستگاه بکار میره اگه دوستان بگند شرکت خواهم کرد و بحثو ادامه میدم در غیر اینصورت متاسفانه منم مثل دیگر دوستان همچنان سکوتو ترجیح میدم

سلام دوست گرامی
چه چیزهای دیگه هست .ما که بیشتر سراغ نداریم اگه چیزی در این مورد ردیابی بلدید و کسی نمیدونه لطف کنید و در سایت برای استفاده کاربران بزارید

سه شنبه 25 تیر1392 - 8:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید جان تنها من بلد نیستم اکثر دوستان میدونند و نمیگند حالا چرا بنده بیام بگم دوستان دیگه سکوت کردند من بشم کاسه داغتر از آش؟
اونا هم شرکت کنند توی بحثا بله همه چیز آشکار میشه

بگو

سه شنبه 25 تیر1392 - 8:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

atabak نوشته است:
جاوید جان تنها من بلد نیستم اکثر دوستان میدونند و نمیگند حالا چرا بنده بیام بگم دوستان دیگه سکوت کردند من بشم کاسه داغتر از آش؟

پس با این حساب استاد آریا که اینهمه جواب تستها و آزمایشات خودش رو به همراه آثار و نشانه های با ارزش برای تمامی دوستان بی منت قرار داده باید چی بگه ؟ درسته متأسفانه بعضی ها فقط دریافت کننده هستن و علی الرغم داشتن اطلاعات مفید نم پس نمیدن ! برای همین هم استاد آریا بحثی که با هم داشتیم گفتن که من دیگه اطلاعات خیلی روون به بعضی ها نمیدم یا در انجمن قرار نمیدم چون دوستان همکاری خوبی ندارن چرا ایشون خودش رو فدا کنه ، خیلی ها در انجمن هستن که واقعاً در زمینه ساخت دستگاه خیلی حرفه ای هستن ولی نم پس نمیدن فقط تماشاچی هستن که براشون متأسفم این راه موفقیت نیست [-X امیدوارم خدا هدایتشون کنه و مثل دیگر دوستان که بی منت با برادرانشون همکاری میکنن به انجمن کمک کنن تا همه استفاده کنن و نتیجه بگیرن .. یاحق @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 25 تیر1392 - 9:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
atabak نوشته است:

پس با این حساب استاد آریا که اینهمه جواب تستها و آزمایشات خودش رو به همراه آثار و نشانه های با ارزش برای تمامی دوستان بی منت قرار داده باید چی بگه ؟ درسته متأسفانه بعضی ها فقط دریافت کننده هستن و علی الرغم داشتن اطلاعات مفید نم پس نمیدن ! برای همین هم استاد آریا بحثی که با هم داشتیم گفتن که من دیگه اطلاعات خیلی روون به بعضی ها نمیدم یا در انجمن قرار نمیدم چون دوستان همکاری خوبی ندارن چرا ایشون خودش رو فدا کنه ، خیلی ها در انجمن هستن که واقعاً در زمینه ساخت دستگاه خیلی حرفه ای هستن ولی نم پس نمیدن فقط تماشاچی هستن که براشون متأسفم این راه موفقیت نیست [-X امیدوارم خدا هدایتشون کنه و مثل دیگر دوستان که بی منت با برادرانشون همکاری میکنن به انجمن کمک کنن تا همه استفاده کنن و نتیجه بگیرن .. یاحق @};-

مهدی جان اگر منظورت منم توجه داشته باش ک من میخام بحثا فعال بشه ن اینکه منت سر کسی بذارم خب منم سکوت میکنم مثل همونی ک اشاره کردید

بگو

سه شنبه 25 تیر1392 - 9:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
از تمام دوستان و اساتید و کسانی که در این امر چیزی تو چنته دارند که میتونند کمک کنند بنده نیز به نوبه خودم ازشون تقاضا دارم بیان و نظرات و تجارب مثبتشون به اشتراک بذارند من خودم نوکر همشون هستم با لجبازی هیچ وقت کار پیش نمیره پس بیایید تا الان که برادرانه پیش رفته از این به بعد هم دوستانه و برادرانه پیش بره قربون شکل تمام دوستان

تو نیکی میکن و در دجله انداز
که ایزد در بیابانت دهد باز

سه شنبه 25 تیر1392 - 9:50am
استاد
استاد

atabak نوشته است:
مهدی نوشته است:
atabak نوشته است:

مهدی جان اگر منظورت منم توجه داشته باش ک من میخام بحثا فعال بشه ن اینکه منت سر کسی بذارم خب منم سکوت میکنم مثل همونی ک اشاره کردید

اتابک جان شما درست میفرمایید اینجا خیلی افرادی هستند که میتوانند کمک کنند ولی عرضه کمک کردن را ندارند و کمک همچنین افرادی که مطمعن هستم با منت هست بدرد ما نمیخوره من یکی که منت کشی را به هیچ وجه نمیتونم قبول کنم
اینجا افرادی هستند که حتی مانع پیشرفت سایت میشوند و مراحم کسانی هم میشوند که بخواهند کمکی هم بکنند اینجا حتی افرادی هستند که حتی با وسط کشیدن یک موضوع حاشیه ای سعی در نابود کردن سایت و بی اعنبار کردن اون را دارند حلاصه از همه رقم ادمی بخوای توی سایت پر میزنه
ولی یه چیز را فراموش نکنیم دوستانی اینجا هستند که دارند با جون و دل کار میکنند انتظار هیچ پاداشی هم نیستند و افتخار و دلخوشی ما هم به این افراد هست که یه جو صمیمانه براه انداختند و سایت را روی پا نگه داشته اند درود بر شرفشان

سه شنبه 25 تیر1392 - 10:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 61 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure