انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 8:04am

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7
 بهترین زمان ردیابی قبل از طلوع آفتاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته من با نظر کانی جان موافقم اگه واقعا بار جایی باشه تو روز و شب خودش رو نشون میده داستانی هم رو که گفتم نقل قول بود ولی یه سوال رو جالب هست بهش توجه کنیم اینکه ایا ساعت یا زمان خاصی هست که ردیاب فقط بار رو بزنه و عوامل خطا رو حذف کنه؟حتی با فرکانس هایی که تشابه دارند.

همون طور که میدونید ردیابی در بعضی ساعات ضعیفتر هست فکر نمیکنید این ضعف برای کمرنگ تر شدن اثر ذرات مناسب تره؟

دوشنبه 30 دی1392 - 5:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان عزیز من امشب دو جای متفاوت را,یکی سر شب ویکی را ساعت دوازده شب ردیاب زدم ,جای اول ,همان جایی بود که گفتم صاحب خانه میگفت یک سماور داره ,دفعه قبل که بهش گفتم خطا هست اونها چهار متر حفاری کردند ,سر شب دوباره انتن زدم باز هم انتن محل را میگرفت ,هر کاری کردم محل را رد بدم نشد ,فکر کنم تو اوایل شب خطای کار خیلی زیاد هست .اما جای دوم را که میگفتن دوتا دسگاه زدند ویکی چهار متر ودیکری دو و نیم متر عمق در دو جای متفاوت بهشان نشان داده بود که نصف ونیمه حفاری را انجام داده بودند ,من ساعت دوازده شب بود که زدم اما آنتنها اصلا واکنش نداشت ,من فکر میکنم کار با ردیاب تو اوایل شب اشتباه است ,و ردیابی را در صورت امکان باید اواخر شب انجام داد چون خطا زدن خیلی کمتر میشه ,این به نظر اساتید آیا توجیه موجهی داره یا نه ,?

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 31 فروردین1393 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست خوبم اینو بدون ردیابی در طول روز : شب : حتی ماه با هم خیلی فرق میکنه شما اگه جایی رو داشته باشی که میدونی دفینه وجود داره و یا اینکه بهش مشکوکی و ردیاب زدی و جایی رو گرفت بهتون پیشنهاد میکنم که فوری نرینو شروع به حفاری کنید که مطمئن باش صد در صد اشتباه میکنی . اگه امکانش هست در طول یک ماه هر روز یا یک روز در میان در ساعات مختلف به اونجا برو و ردیاب بزن . اونوقت متوجه میشی که چقدر ردیابتون جاهای مختلفی رو میگیره . و اینو بهتون بگم که کمتر ردیابی میتونه نقطه اصلی هدفو شناسایی کنه . نهایتا نهایتا شما رو به یک محوطه 5 در 5 محدود میکنه . شما یک اتاقک خیلی کوچیک رو در نظر بگیرین : به جرات بهتون میگم که میتونه زمینی به ابعاد 10000 متر مربع رو آلوده کنه . شاید خنده دار باشه اما واقعیت داره بله 10000 متر مربع . که حداقل 16 مکان مجازی مثل خودش درست میکنه . که ضعیفترین نقطه از این 16 تا خود هدف اصلیه . یعنی شانس شما 16 به 1 هستش . حالا شما گیر دادی به بهترین زمان ردیابی . یا در اون پستی که از طلا به عنوان حذف کننده استفاده میکنند بابا اینا همه الافیه . شما اگه توی اتاقکتون طلا باشه هر کجا از این 16 نقطه طلا رو بزارین بازم ردیاب طلا رو نمیگیره و میره رو نقطه مجازی چون انرژی اون نقاط خیلی بیشتر از اون طلاست .اینایی که میگم همه از روی تجربست نه از رو هوا . دقت کردین اکثرا که با ردیاب کار کردن به نتیجه نمیرسن چون الکی حفاری کردن . به نظر من کسی ردیاب زن خوبیه که بتونه حفره یاب خوبی باشه . جایی رو هم که ردیابتون گرفت اما حفره یابی کردین و اثری از حفره نبود حفاری نکنید که بی فایدست .

...جواب ابلهان خاموشیست....

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 10:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ای خدا.... بابا آقا افشین تورو خدا این حرفا چیه میزنی برادر من.. ردیابی کجا روزه،نمازو نهج البلاغه کجا آخه... خواهش میکنم یکمی فکر کنید بعد بنویسید.. خدا، رسول خدا(ص)،نماز روزه و همه فرایض دینی جای خود دارد و ب وقتش انجام میشه و عذرخواهی میکنم هییییییییچ ربطی ب امر ردیابی فلزات با دستگاه نداره! مثل این میمونه بگی پودر آهن رو توی زمین کشاورزی کاشتیم و آبش میدیم کود هم همینطور و منتظریم رشد کنه بشه آهن!!!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 7:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

در هواشناسی گرمترین ساعات شبانه روز از 13 تا 15 و سردترین موقع شبانه روز در نزدیکی های طلوع آفتاب یا همون 5 تا 6 صبح هست.
اگه دمای هوا تاثیری داشته باشه باید این نکته رو فراموش نکنیم

جمعه 15 خرداد1394 - 5:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چهار شنبه گذشته موقع عصر یه جایی بودیم هر کجای ده انتن زدم اصلا حرکتی نمیکرد
هوا اصلا سرد نبود ولی ماه کامل داشت طلوع میکرد

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 15 خرداد1394 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان عزیزم به نظر من بهتر ین موقع ردیابی زمانی هست که فکر آدم آزاد باشه وگرنه شب و روز نیامده، روز بهتره برا آنتن زدن چون اطراف ت رو میبینی و خیال آدم از هر نظر جمعتره. استرس هم نداری من که روزها راحتتر هستم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 15 خرداد1394 - 11:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درسته هیچی نباید فکر کرد

یکشنبه 17 خرداد1394 - 10:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

delta force نوشته است:
چهار شنبه گذشته موقع عصر یه جایی بودیم هر کجای ده انتن زدم اصلا حرکتی نمیکرد
هوا اصلا سرد نبود ولی ماه کامل داشت طلوع میکرد

سلام،امروز ۴شنبه ،۷بهمن،،من هم هر کار کردم ردیاب عمل نمیکرد،،یا خیلی ضعیف بود و گیج میزد،فکر کنم بعضی روزا ردیاب کار نمیکنه،،در حالی که روزهتی گذشته خوب بود!

پنج شنبه 7 بهمن1394 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قضیه جالب شد. پس من تنها نبودم دقیقا همون شب منم همین مشکل رو داشتم

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

جمعه 9 بهمن1394 - 9:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 61 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure