انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:23pm

پاسخ به موضوع  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 حقایق ردیابی ...لطفا مطالعه فرمایید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
.واقعا که تو فضای مجازی نمیشه کسی رو شناخت .آقا وحید من دیروز به شما شک کردم چرا؟ چون تا حرف ازمدار اومد مثل خیلی های دیگه خصوصی رو پیش کشیدید. از تمام دوستان تقاضا دارم 3 صفحه اول تایپک رو بخونید و بعد صفحه9 مطالعه کنید. بعد وحید جان بس کنید این مسخره بازی ها رو هر کس می اد یه ادعا می کنن و بعد در میره!!

چهارشنبه 22 اردیبهشت1395 - 8:08am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

شما دو نفر هر وقت فرق + و - رو تونستین در یک خط بنویسین اونوقت بیان وسط.
خیلی جالبه که با این همه دب دبه و یال و کوپال ساختگی بن مایه دانشتون اندازه یه کلاس پبجمیم نیست بخدا شرم اوره....خیلی رو دارید.

این مطلبو خوب با چشای باز بخونید تا سطح سواد خودتون و گندتون دستتون بیاد...
در پست اولم به عمد دو عدد رو اشتباه نوشتم ببینم کسی متوجهش میشه....امثال شما دو تا که هیچ ، خنده داره که مهنتس هم متوجهش نشد ...بخدا یه زیر دیپلم میتونست بفهمه وقتی در یک تناسب 200 مگ میشه 400 مگ ، 2.35 نمیشه 7 میشه 4.7.
مطلب سنگینه شما دوتا برید به بزرگتون بگید...عدد دوم که دیگه هیچ توضیحش در مخ فندقیتون نمیگنجه...خیر پیش.

همه چیز در زندگی در ارتعاش است. انیشتین

چهارشنبه 22 اردیبهشت1395 - 8:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
Vahid77 نوشته است:
شما دو نفر هر وقت فرق + و - رو تونستین در یک خط بنویسین اونوقت بیان وسط.
خیلی جالبه که با این همه دب دبه و یال و کوپال ساختگی بن مایه دانشتون اندازه یه کلاس پبجمیم نیست بخدا شرم اوره....خیلی رو دارید.

این مطلبو خوب با چشای باز بخونید تا سطح سواد خودتون و گندتون دستتون بیاد...
در پست اولم به عمد دو عدد رو اشتباه نوشتم ببینم کسی متوجهش میشه....امثال شما دو تا که هیچ ، خنده داره که مهنتس هم متوجهش نشد ...بخدا یه زیر دیپلم میتونست بفهمه وقتی در یک تناسب 200 مگ میشه 400 مگ ، 2.35 نمیشه 7 میشه 4.7.
مطلب سنگینه شما دوتا برید به بزرگتون بگید...عدد دوم که دیگه هیچ توضیحش در مخ فندقیتون نمیگنجه...خیر پیش.

دانشمند بهتر این بدونی هر کسی تو هر چیز وارد نیست!هم چیز را همه گان دانن یارو
من مثل تو ادعا ندارم . یا بهتر بگم عقده دید شدن رو ندارم . نگفتی این هم تناقض رو چطور تو جیه می کنی .خوب این "تناسب اشتباهت " یه چیز رو می رسونه اونم این این تایپک با برنامه قبلی ایجاد شد . فقط نگو قصدم کمک هست که خندم می گیره. یا می خواستم ببینم کی هوشیار هست . هدفت حضور حمید تو این بحث بود .عقد ای :-Q یه کم بخواب :-H خدایش می افتی. بنده خدا از دیشب پای این تایپک نشستی اخی .جیگرم اتیش گرفت چقدر خیره خواهی

چهارشنبه 22 اردیبهشت1395 - 9:06am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

آقای وحید دیگه داری خیلی تند میری عمو ، تصور من از شما یه چیز دیگه بود . این همه تمسخر و توهین به اعضا بخصوص مهندس حمید که واقعا انسان بزرگواریه و همه اونو خوب میشناسن به دور از ادب و نشانه ضعفه ، اونم برای کسی که یه هفته ست عضو شده . و فقط یه چیزو میرسونه اونم اینکه قصد شما از ابتدا فقط تخریب بوده . فرق این انجمن با انجمن های دیگه میدونی چیه؟ تو انجمن های دیگه وقتی میری برای اینکه بتونی از امکانات و راهنمایی هاشون استفاده کنی حتما باید قبلش یه خریدی از اونا داشته باشی . ولی اینجا هیچ اجباری برای خرید نبوده و نیست و همه با هم دارن رو تکمیل یه پروژه مشترک کار میکنن . سوالی هم اگه باشه بدون هیچ چشم داشتی جوابت رو میدن و راهنماییت میکنن . هیچ چیزی از ابتدا بی نقص نیست و کم کم به کمال میرسه ، حتی این علمی که شما داری اینقدر روش مانور میدی هر روز در حال پیشرفت و تکمیل شدنه . بهرحال اگه شما چیزی تو چنته داریی انجمن های زیادی هستن که شاید در سطح شما باشن ومیتونی اونجا فعالیت کنی ، فکر کنم سطح علم شما در سطح مای بیسواد نیست و خیلی سنگینه و این انجمن هم گنجایش اونو نداره ، پس دست حق به همرات .

چهارشنبه 22 اردیبهشت1395 - 10:51am
مدیر کل
مدیر کل

جناب وحید فکر میکنم در پاسخ به شما باید گفت ادب مرد به ز دولت اوست و یا شاید حتی به ز دانش اوست! این طرز ادبیات سخیف و برخورد توهین آمیز و دید تحقیر نسبت به همگان که در بسیاری از پستهای شما دیده میشه مسلما شایسته کسی که ادعای علمی داره نیست. وانگهی فکر میکنم با سواد تر از شما هم در انجمن داشتیم که بواسطه چنین ادبیات مشابهی بخودی خود توسط کاربران انجمن مورد طرد قرار گرفته. پس بحث علمی جای خودش هست و نحوه انتقال مطلب و مباحثه با دیگران بصورت واقعا علمی و فنی مطلبی جداگانست که شما در این قسمت مطمئنا مردود هستی.
از نظر ادعای علم و سواد تصور میکنم ابتدا کسی که داعیه چنین چیزی رو داره باید اثباتش کنه. وگرنه تلقی شما از اینکه مثلا بنده یا دیگر دوستان باید چنین چیزی رو ثابت کنیم مضحک و غیر منطقی بنظر میاد! مگه ما اینجا ادعایی کردیم که حالا بخوایم در مقابل شما اثباتش کنیم؟! این شما بودین که طی این 3 هفته در این تاپیک مدعی مسائل مختلفی شدین که به نحوی جالب بعضیهاشون با هم در تناقض بود و در نهایت هم نه چیزی رو ثابت کردین و نه مطلب جدیدی به داستان ردیابی افزودین! پس فکر میکنم عوض اینکه در مورد دانش و تخصص دیگران نظر بدین و کار رو به تحقیر بکشونین ؛ بیشتر باید بفکر خودتون باشین! وانگهی از نظر من روی اوردن به توهین و تحقیر بی دلیل دیگران از یک شخصیت علمی کاملا بعیده. این کارها رو بیشتر کسانی انجام میدن که تازه کتابی مطالعه کردن و دیگه تصور میکنن با اطلاعات موجود میتونن دنیا رو فتح کنن!
انیشتین جمله معروفی داره که میگه "مطلبی که در هر کتابی یافت بشه ارزش حفظ کردن نداره!" حالا حکایت مطالب مثلا علمی شماست. این چیزها در خیلی کتابها بصورت تئوری ذکر شده. مهم نتیجه ای هست که شما برای این مقصود خاص ازش گرفته باشین. حتی در امتحانات آکادمیک هم بیشتر سوالات بصورت مسائلی هست که باید با کمک گیری از مباحث تئوری بتونین حلش کنین. حفظیات در کار ما دردی دوا نمیکنه. موضوع اینه شما بعد این همه مدت چه مساله ای رو حل کردین؟ واقعا هیچ! در پست قبلی مشخصا به شما جواب دادم ولی علیرغم اینکه بخوبی اون مطلب من رو مطالعه کردین ؛ جواب کاملا بیربط و خارج از بحث دادین که مشخصا نشانه شکست کامل شما در یک بحث کاملا منطقی بود. دوست عزیز ؛ در بحث منطقی یا قانع میشی یا قانع میکنی! حالت دیگه مثل فراری که شما انجام دادی قابل قبول نیست و نشان میده قدرت بحث نداری. یعنی حتی پای حرفها و ادعاهای خودت هم نمیتونی بایستی و ازشون دفاع کنی. اینجاست که در نهایت مجبور به توهین و تحقیر میشی.
لذا با توجه به پستهایی که در صفحات اخیر رد و بدل شد باید از شما درخواست کنم دیگه در انجمن حضور پیدا نکنین! این انجمن به اندازه کافی شاهد بحثهای اینچنینی که در نهایت به نتیجه مشابه این منجر شده بوده. ما هم بیش از این نمیتونیم بشینیم وقت خودمون رو صرف بحث مثلا علمی ولی بی حاصل بکنیم که در آخر هم مدعی تازه وارد بدون داشتن کوچکترین کارنامه عملی بخواد کسانی رو که در این راه زحمت کشیدن به چالش بکشه و مطالب حفظ شده از کتابهای در دسترس همگان رو با ادبیات سخیف و توهین آمیز بر سرشون بکوبه! علاوه بر این شخصا اعتقاد ندارم شما کاربر معمولی بوده باشی که بدون قصد و غرض خاص وارد انجمن شده باشی. نوع بحثهای شما و حب و بغض خاص نسبت به کلیت انجمن و نادیده گرفتن این همه مباحث فنی مفید و در عین حال اشاره های مکرر به تنها دستگاهی که در این انجمن برای فروش گذاشته شده بخوبی نشاندهنده این مساله هست. وانگهی اگر کاربر جدید و بیطرفی بودین که باید تاپیک 1800 صفحه ای فلزیاب رو میدیدین که حتی به شدت مورد توجه کاربران غیر فارسی زبان قرار داره و همون میزان مطالب و بازدیدش در نوع خود یک رکورد محسوب میشه. ولی واکنش شما چه بود؟ بی ارزش دانستن بحث فلزیاب و امکان انجامش توسط هر کسی!!! دیگه همه مسائل واضح هستن. امیدوارم در آینده با در نظر گرفتن ادب و اخلاق و انصاف از علمتون بهره بگیرین. وگرنه علم خالی که منجر به این داستانها بشه حتی به درد خودتون هم نمیخوره چه برسه به دیگران.

چهارشنبه 22 اردیبهشت1395 - 2:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یه دوستی که مدرس دانشگاهم بود میگفت دکتری گرفتم و بعد از کلی دل خوش کردن به نرخ ها و آمارهایی که دولت اعلام میکنه مثل تورم فهمیدم که اینا همش کشکه کافیه مثلا برای محاسبه تورم وقتی که قیمت ملک 400 درصد افزایش داره اونو از تو سبد کالای مصرفی خانوار در بیاری و تو محاسبه نیاری اونوقت تورم کلی کمتر میشه و در کل به این نتیجه رسیدم که رو کاغذ میشه همه چیز خوب بشه و تورم هر روز کمتر بشه اما تورم یعنی شکم گرسنه مردم که تو هیچ دولتی تا حالا نبوده که مردم سیر تر بشن پس تورم در عمل تو هیچ دولتی کمتر نشده
ربطش به بحثا اینه که عمو وحید خان حرفات همه کشکه اگه هر وقت تونستی یه طرحی رو اول اول اولش رایگان دومش با برتریهای فراوان نسبت به دستگاه های مشابه اون (برترین دست ساز)سوم بی مننت در اختیار ملت قرار دادی اونوقت میتونی بیای حرف بزنی یا استادی مثل جناب حمید رو زیر سوال ببری خدا رو شکر مهندس برای همه شناخته شده هستن
تعجب من از صبر مهندس حمید هست که چطور برای افرادی مثل شما وقت میذارن و براتون توضیح میدن بهترین کار اینه که در سوکت شما رو تنها بذارن

چهارشنبه 22 اردیبهشت1395 - 3:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دانشمند محترم جناب وحيد!
لطفا از ضدو نقيض گويي دست برداريد, شما ثبات فکري و علمي نداريد. اول بحث ردياب را بکل نفي ميکنيد و بعد قسم ميخوريد که جواب ميده, خيلي عجيبه, حتي نوشته هاي قبلي خودتون رو هم نفي ميکنيد, سفسطه گر خوبي هستيد.

چهارشنبه 22 اردیبهشت1395 - 3:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خجالت کشيدن رو خداوند براي همين مواقع افريده, بجاي ادعاهاي مثلا علمي ودر عين حال پوچ و من دراوردي که بيشتر شبيه خزعبلات ميماند يه کم تواضع و ادب ياد بگير, روزناس مغز تو روي فرکانس کينه تنظيم شده و دامنه اون پر از ادعاست و با بي ادبي و تکبرمودولاسيون ميشه پروفسور, اينهمه بلدم بلدم نکن, اين چيزايي که تو ميگي بدرد جرز لاي ديوار هم نميخوره, من هيچ تعصبي نسبت به اقا حميد ندارم و خيلي وقت هم بود که به انجمن سر نميزدم ولي ديگه واقعا از حرفاي جنابعالي و صبر ومتانت اقا حميد در تحمل شما صبر ادم تموم ميشه, شما احتمالا همون جناب انيشتين هستيد که دوباره در کشور ايران متولد و متبلور شديد و ميخواستيد که کشف بشيد اينجوري شروع کرديد, لطف کنيد و از علم عظيمتون همه رو محروم بفرماييد و تشنگان اين وادي رو در کوير بيسوادي تنها بگذاريد,من ترجيح ميدم تمام عمر بدون دفينه بمونم ولي با علم ادم بي ادب و پر مدعايي مثل تو دفينه در نيارم, عزت زياد, در ضمن به يک روانپزشک هم مراجعه کنيد تا رديفتون کنه,
افتادگي اموز گر طالب فيضي هرگز نخورد اب زميني که بلند است

چهارشنبه 22 اردیبهشت1395 - 4:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

afshin نوشته است:
خجالت کشيدن رو خداوند براي همين مواقع افريده, بجاي ادعاهاي مثلا علمي ودر عين حال پوچ و من دراوردي که بيشتر شبيه خزعبلات ميماند يه کم تواضع و ادب ياد بگير, روزناس مغز تو روي فرکانس کينه تنظيم شده و دامنه اون پر از ادعاست و با بي ادبي و تکبرمودولاسيون ميشه پروفسور, اينهمه بلدم بلدم نکن, اين چيزايي که تو ميگي بدرد جرز لاي ديوار هم نميخوره, من هيچ تعصبي نسبت به اقا حميد ندارم و خيلي وقت هم بود که به انجمن سر نميزدم ولي ديگه واقعا از حرفاي جنابعالي و صبر ومتانت اقا حميد در تحمل شما صبر ادم تموم ميشه, شما احتمالا همون جناب انيشتين هستيد که دوباره در کشور ايران متولد و متبلور شديد و ميخواستيد که کشف بشيد اينجوري شروع کرديد, لطف کنيد و از علم عظيمتون همه رو محروم بفرماييد و تشنگان اين وادي رو در کوير بيسوادي تنها بگذاريد,من ترجيح ميدم تمام عمر بدون دفينه بمونم ولي با علم ادم بي ادب و پر مدعايي مثل تو دفينه در نيارم, عزت زياد, در ضمن به يک روانپزشک هم مراجعه کنيد تا رديفتون کنه,

درود بر شما
فكر كنم به شكلي كامل نظرات تمامي عزيزان را منعكس كرديد
بسيار متشكر هستم @};- @};- @};-
مهندس حميد جاي بحث و اما اگر ندارد بنده هم ايشون را از نزديك نميشناسم و ذي نفع خاصي هم نيستم كه از روي تعصب نظر بدم و بايد عرض كنم تا امروز مهندس حميد عزيز به تمامي سوالات و مسائل بنده به شكلي متين و كامل جواب داده اند كه اين نشان از شخصيت و احترام والاي ايشان است و بنده شخصا توهين به مهندس را برنميتابم
من لم يشكر مخلوق لم يشكر خالق @};- @};- @};-

چهارشنبه 22 اردیبهشت1395 - 5:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir2014 نوشته است:
afshin نوشته است:

درود بر شما
فكر كنم به شكلي كامل نظرات تمامي عزيزان را منعكس كرديد
بسيار متشكر هستم @};- @};- @};-
مهندس حميد جاي بحث و اما اگر ندارد بنده هم ايشون را از نزديك نميشناسم و ذي نفع خاصي هم نيستم كه از روي تعصب نظر بدم و بايد عرض كنم تا امروز مهندس حميد عزيز به تمامي سوالات و مسائل بنده به شكلي متين و كامل جواب داده اند كه اين نشان از شخصيت و احترام والاي ايشان است و بنده شخصا توهين به مهندس را برنميتابم
من لم يشكر مخلوق لم يشكر خالق @};- @};- @};-

خواهش ميکنم جناب امير

چهارشنبه 22 اردیبهشت1395 - 7:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure